Quick Betimate
Statystyki
Liczba spotkań | 335 |
Średnia punktów | 3.6 |
Analiza zakładów | 7167 |
Zakłady wysokiej jakości | 5 |
Wskaźnik wygranych | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Popularne ligi
-
Anglia (209)
- FA Cup (2)
- Premier League (10)
- Championship (12)
- League 1 (12)
- League 2 (12)
- National League (12)
- National League North (12)
- National League South (12)
- EFL Cup
- EFL Trophy (1)
- Premier League 2 (2)
- Championship Women (6)
- Development League 2 (47)
- FA Cup Women
- FA Trophy (2)
- Isthmian Cup
- Isthmian Division One North
- Isthmian Division One South
- Isthmian Premier Division (11)
- League Cup Women (1)
- Northern League Division One
- Northern Premier League (10)
- Reserve Matches
- Ryman Premier Division (11)
- Southern League Division One
- Southern Premier League Central (10)
- Southern Premier League South (11)
- Super League Women (6)
- U21 Premier League Cup (3)
- Northern Ireland Championship
- Northern Ireland Cup (2)
- Northern Ireland League Cup
- Northern Ireland Premier (2)
- Northern Ireland Premier Intermediate League
- Northern Ireland Reserve League
- Scotland Lowland League Cup
- Liga Mistrzów UEFA (8)
- Liga Europy UEFA (8)
- Stany Zjednoczone (157)
-
Hiszpania (255)
- Primera Liga (10)
- Segunda (11)
- Tercera Group 1 (9)
- Tercera Group 2 (8)
- Tercera Group 3 (8)
- Tercera Group 4 (5)
- Tercera Group 5 (9)
- Tercera Group 6 (9)
- Tercera Group 7 (10)
- Tercera Group 8 (9)
- Tercera Group 9 (9)
- Tercera Group 10 (8)
- Tercera Group 11 (7)
- Tercera Group 12 (8)
- Tercera Group 13 (9)
- Tercera Group 14 (9)
- Tercera Group 15 (4)
- Tercera Group 16 (9)
- Tercera Group 17 (8)
- Tercera Group 18 (9)
- Youth League (7)
- Copa de Catalunya
- Copa De La Reina
- Copa del Rey (1)
- Kings League - 40 mins play (6)
- Primera Division RFEF Group 1 (10)
- Primera Division RFEF Group 2 (10)
- Primera Federacion Women
- Primera Women (8)
- Queens League - 40 mins play
- Regional Cup
- Regional League
- Segunda Division RFEF Group 1 (9)
- Segunda Division RFEF Group 2 (9)
- Segunda Division RFEF Group 3 (9)
- Segunda Division RFEF Group 4 (9)
- Segunda Division RFEF Group 5 (9)
- Segunda Federacion Women
- Tercera Federacion Women
- U19 Cup
- University League
-
Niemcy (207)
- Bundesliga I (9)
- Bundesliga II (9)
- DFB Pokal (2)
- 3.Liga (10)
- Regionalliga Bayern (9)
- Regionalliga North (4)
- Regionalliga North East (9)
- Regionalliga South West (9)
- Regionalliga West (9)
- Oberliga Baden-Wuerttemberg (9)
- Oberliga Bayern North (9)
- Oberliga Bayern South (9)
- Oberliga Bremen (4)
- Oberliga Hamburg (9)
- Oberliga Hessen (6)
- Oberliga Mittelrhein (1)
- Oberliga Niederrhein (5)
- Oberliga Niedersachsen (7)
- Oberliga NOFV Nord (7)
- Oberliga NOFV Sud (1)
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar (10)
- Oberliga Schleswig-Holstein (4)
- Oberliga Westfalen (9)
- Berlin-Liga (7)
- Bundesliga II Play-Offs
- Bundesliga II Women (7)
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19 (21)
- Bundesliga Women (6)
- DFB Pokal Women (2)
- Landesliga (1)
- Landespokal (2)
- Oberliga Bade-Wurttemberg
- Regionalliga Play-Offs
- U19 Cup
- Verbandsliga (1)
-
Włochy (145)
- Serie A (10)
- Serie B (10)
- Serie C Group A (10)
- Serie C Group B (10)
- Serie C Group C (10)
- Campionato Nazionale (2)
- Campionato Primavera 1 (9)
- Campionato Primavera 2 (16)
- Serie D (53)
- Coppa Italia (4)
- Coppa Italia Women
- Campionato Primavera 3 (2)
- Campionato Primavera 4 (3)
- Primavera Cup (1)
- Serie A Women (4)
- Serie B Play-Offs
- Serie B Women
- Serie C Cup (1)
- Serie C Play-Offs
- Serie D Cup
- Francja (40)
- Holandia (38)
- Szkocja (33)
- A-League Australia (6)
- J-League Japonia (10)
- Japan J2-League (10)
- Indonesia Liga 1 (7)
- Liga Gwiazd Kataru (6)
- Cyprus Division 2 (8)
- Cyprus Division 1 (7)
- Israel Premier League (7)
- E-sport (151)
Inne ligi
- Albania (10)
- Algieria (44)
- Andora (11)
- Angola (6)
-
Argentyna (84)
- Superliga
- Nacional B (19)
- Primera B Metropolitana (11)
- Primera C Metropolitana (1)
- Reserve League (5)
- Cup (4)
- Torneo A (18)
- Championship Women (9)
- Copa de la Liga Profesional (13)
- Liga Profesional
- Liga Profesional Reserves (4)
- Regional Cup
- Regional League
- Reserve Cup
- Super Cup
- Torneo Promocional Amateur
- Torneo Regional Amateur
- Youth League
- Armenia (14)
- Aruba
-
Australia (159)
- A-League (6)
- A-League Women (7)
- Darwin Premier League
- FFA Cup Qualifying (16)
- Friendlies
- New South Wales League 1 (8)
- New South Wales League 2
- New South Wales NPL Women (5)
- New South Wales Premier League (8)
- New South Wales U20 League (5)
- Northern NSW Premier League (6)
- Northern NSW Premier League Women
- Northern NSW Reserves League
- NPL Queensland (6)
- NPL Queensland U23
- NPL Queensland Women (5)
- NPL Victoria (7)
- NPL Victoria U23
- NPL Victoria Women (6)
- NSW League 1 U20 (7)
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23
- Queensland Premier League (6)
- Queensland Premier League 2
- Queensland Premier League 3
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women
- SA Premier League Reserves (5)
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves
- South Australia Premier League (6)
- South Australia State League 1 (6)
- South Australia State League Reserves (5)
- Tasmania Championship
- Tasmania Championship Women
- Tasmania NPL U21 League
- Tasmania Premier League (4)
- Tasmania Southern League One Reserves
- Tasmania Super League Women
- Victoria PL 1 U23
- Victoria Premier League 1 (7)
- Victoria Premier League 2
- Victoria State League 1
- Victoria State League 1 Reserves
- WA State League 1 Reserves (6)
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1 (6)
- Western Australia U20 League (5)
- Australian Matches
- Austria (58)
- Azerbejdżan (14)
- Bahrajn (9)
- Bangladesz (5)
- Barbados
- Białoruś (19)
- Belgia (24)
- Bhutan (1)
- Boliwia (1)
- Bośnia i Hercegowina (19)
- Botswana (8)
-
Brazylia (121)
- Serie A (10)
- Serie B (10)
- Serie C (10)
- Amazonense (1)
- Campeonato Acreano (7)
- Campeonato Alagoano (2)
- Campeonato Amapaense (1)
- Campeonato Baiano (2)
- Campeonato Brasiliense (2)
- Campeonato Capixaba (2)
- Campeonato Carioca (3)
- Campeonato Catarinense (2)
- Campeonato Cearense (2)
- Campeonato Cearense B (4)
- Campeonato Gaucho (2)
- Campeonato Goiano
- Campeonato Maranhense (1)
- Campeonato Matogrossense (2)
- Campeonato Mineiro (3)
- Campeonato Paraibano (4)
- Campeonato Paranaense
- Campeonato Paulista (1)
- Campeonato Paulista A2
- Campeonato Paulista A3 (8)
- Campeonato Paulista A4 (8)
- Campeonato Pernambucano (2)
- Campeonato Piauiense (2)
- Campeonato Potiguar (4)
- Campeonato Rondoniense (3)
- Campeonato Sergipano (1)
- Campeonato Sul-Matogrossense (4)
- Campeonato Tocantinense (2)
- Campeonato U20 Women (4)
- Copa Nordeste
- Copa Verde
- Matches (1)
- Matches Women
- Paraense (3)
- Serie A Women (7)
- Super Copa Gaucho
- U20 Cup
- U20 League (1)
- Copa do Brasil
- Women’s Friendly
- Bułgaria (17)
- Burkina Faso
- Burundi (8)
- Kambodża (5)
- Kamerun (6)
- Kanada (10)
- Chile (29)
- Chiny (47)
- Kolumbia (35)
- Kongo - Brazzaville (7)
- Kostaryka (13)
- Wybrzeże Kości Słoniowej (8)
- Chorwacja (21)
- Cypr (27)
- Republika Czeska (92)
- Dania (49)
- Dżibuti
- Republika Dominikańska
- Ekwador (9)
- Egipt (19)
- Salwador (19)
- Estonia (24)
- Etiopia (12)
- Wyspy Owcze (10)
- Fidżi
- Finlandia (76)
- Gambia (3)
- Gruzja (10)
- Ghana (13)
- Gibraltar (5)
- Grecja (25)
- Gwatemala (4)
- Honduras (5)
- Hongkong SAR Chin (10)
- Węgry (26)
- Islandia (38)
- Indie (36)
- Indonezja (7)
- Iran (10)
- Irak
-
Irlandia (17)
- U20 League
- Republic of Ireland First Division (5)
- Republic of Ireland Leinster Senior Cup
- Republic of Ireland Leinster Senior League (2)
- Republic of Ireland Munster Senior Cup
- Republic of Ireland Munster Senior League
- Republic of Ireland National League Women (5)
- Republic of Ireland Premier Division (5)
- Izrael (44)
- Jamajka (7)
- Japonia (62)
- Jordania (6)
- Kazachstan (14)
- Kenia (9)
- Kuwejt (5)
- Łotwa (12)
- Liban (4)
- Liberia
- Liechtenstein (1)
- Litwa (13)
- Luksemburg (24)
- Makau SAR Chin
- Macedonia Północna (19)
- Mali (2)
- Malta (35)
- Mauretania (1)
- Meksyk (53)
- Mołdawia (14)
- Mongolia
- Czarnogóra (10)
- Maroko (8)
- Mjanma (Birma)
- Nowa Zelandia (15)
- Nikaragua
- Niger
- Nigeria (9)
- Norwegia (82)
- Oman (6)
- Panama (6)
- Paragwaj (12)
- Peru (23)
- Filipiny
- Polska (79)
- Portugalia (48)
- Katar (6)
- Rumunia (70)
- Rosja (64)
- Rwanda (8)
- Saint Kitts i Nevis
- San Marino (10)
- Arabia Saudyjska (19)
- Senegal (7)
- Serbia (20)
- Seszele
- Sierra Leone
- Słowacja (34)
- Słowenia (17)
- Republika Południowej Afryki (19)
- Korea Południowa (36)
-
Szwecja (104)
- Europe Friendlies (6)
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (8)
- Cup
- 1.div Södra (8)
- 2.div Norra Götaland (7)
- 2.div Norra Svealand (7)
- 2.div Norrland (8)
- 2.div Södra Götaland (7)
- 2.div Södra Svealand (7)
- 2.div Västra Götaland (7)
- Allsvenskan (8)
- Cup Women (2)
- Damallsvenskan (7)
- Elitettan (7)
- Juniorallsvenskan (7)
- Superettan (8)
- Szwajcaria (26)
- Syria (6)
- Tanzania (8)
- Tajlandia (21)
- Togo
- Trynidad i Tobago (5)
- Tunezja (3)
- Turcja (75)
- Uganda (8)
- Ukraina (29)
- Zjednoczone Emiraty Arabskie (21)
- Urugwaj (15)
- Uzbekistan (9)
- Wenezuela (7)
- Wietnam (12)
- Walia (21)
- Zambia (9)
- Zimbabwe (9)
Prognozy i statystyki FC Honka Akatemia vs MuSa 28 Jun 2022
- Prognozy 1X2
- Poniżej/Powyżej 2.5
- Obie drużyny strzelają bramkę
- Handikap
Powyżej
3.74
1.43
Tak
1 - 2
3.74
2.42
Gospodarz
+1
+1
1 - 2
3.74
1.14
- over_under
- handicap_asian
Odd
Drop
Powyżej
Poniżej
Betfair Money
3.25
2
0.94
Opening Odds:
0.96
0.91
-0.05
0.88
-0.03
0.86
-0.02
0.90
+0.04
0.93
+0.03
0.86
-0.07
0.90
+0.04
0.88
-0.02
0.90
+0.02
0.94
+0.04
0.91
-0.03
0.94
+0.03
0.94
Opening Odds:
0.92
0.97
+0.05
1.00
+0.03
1.02
+0.02
0.98
-0.04
0.95
-0.03
1.02
+0.07
0.98
-0.04
1.00
+0.02
0.98
-0.02
0.94
-0.04
0.97
+0.03
0.94
-0.03
Odd
Drop
Gospodarz
Gość
Betfair Money
-0.5
24
1.23
Opening Odds:
0.96
0.91
-0.05
1.01
+0.1
0.98
-0.03
1.04
+0.06
1.06
+0.02
1.09
+0.03
1.06
-0.03
1.09
+0.03
1.10
+0.01
1.09
-0.01
1.18
+0.09
1.23
+0.05
0.67
Opening Odds:
0.88
0.93
+0.05
0.89
-0.04
0.92
+0.03
0.86
-0.06
0.84
-0.02
0.81
-0.03
0.84
+0.03
0.81
-0.03
0.80
-0.01
0.81
+0.01
0.72
-0.09
0.67
-0.05
98%
(1191.84$)
2%
(19.95$)
Dane ELO FC Honka Akatemia w Finland Kakkonen Group B
ELO | Wygrać | Przegrać | Remis |
---|---|---|---|
1595 | 31 | 23 | 22 |
Dane ELO MuSa w Finland Kakkonen Group B
ELO | Wygrać | Przegrać | Remis |
---|---|---|---|
1628 | 45 | 21 | 10 |
Ogólne prawdopodobieństwo i zakłady
Rynek
Prawdopodobieństwo
odd
Drużyna gospodarzy wygrywa
35.72%
2.8
Remis
21.39%
4.68
Drużyna gości wygrywa
42.59%
2.35
Poniżej 2.5 bramki
27.93%
3.58
Powyżej 2.5 bramki
71.77%
1.39
BTTS tak
71.15%
1.41
BTTS nie
28.55%
3.5
Prawdopodobieństwo zdobycia bramek przez drużynę gospodarzy
Różne bramki (Gospodarz/gość)
-5 i mniej
-4
-3
-2
-1
0
1
2
3
4
5 i więcej
Prawdopodobieństwo
1.35%
2.79%
6.63%
12.73%
19.09%
21.39%
17.41%
10.58%
5.02%
1.92%
0.79%
Wyniki obu drużyn
PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SalPa | 49 | 24 | 16 | 1 | 7 | 50 | 33 | 17 |
2. | FC Honka Akatemia | 44 | 24 | 13 | 5 | 6 | 56 | 33 | 23 |
3. | Ilves Kissat | 43 | 24 | 13 | 4 | 7 | 62 | 52 | 10 |
4. | Klubi-04 | 37 | 24 | 10 | 7 | 7 | 56 | 45 | 11 |
5. | FC Jazz | 36 | 24 | 10 | 6 | 8 | 55 | 46 | 9 |
6. | GrIFK | 36 | 24 | 11 | 3 | 10 | 42 | 37 | 5 |
7. | HJS Akatemia | 35 | 24 | 11 | 2 | 11 | 40 | 44 | -4 |
8. | Tampere Utd | 34 | 24 | 10 | 4 | 10 | 45 | 43 | 2 |
9. | Tampereen Ilves 2 | 33 | 24 | 10 | 3 | 11 | 40 | 43 | -3 |
10. | EPS | 32 | 24 | 9 | 5 | 10 | 34 | 31 | 3 |
11. | MuSa | 29 | 24 | 8 | 5 | 11 | 38 | 41 | -3 |
12. | VJS Vantaa | 27 | 24 | 8 | 3 | 13 | 34 | 43 | -9 |
13. | Kaapo | 8 | 24 | 2 | 2 | 20 | 20 | 81 | -61 |
Więcej [+]
FC Honka Akatemia Następne mecze
Data
Mecz
MuSa Następne mecze
Data
Mecz
- Statystyka
- Składy
- Komentarz na żywo
2
Bramki
1
54%
Posiadanie piłki
46%
6
Strzały
12
5
Strzał na bramkę
4
1
Strzał mijający bramkę
8
3
Rogi
7
0
Rzut karny
0
5
Żółte kartki
2
0
Żółta kartka/ czerwona kartka
0
0
Czerwone kartki
0
Brak danych
Score After Full Time - 2-1
90+7' - 7th Yellow Card - (MuSa)
90+7' - 6th Yellow Card - (FC Honka II)
90+7' - 5th Yellow Card - (FC Honka II)
90+3' - 4th Yellow Card - (FC Honka II)
90' - Race to 7 Corners - MuSa
90+3' - 10th Corner - MuSa
88' - 3rd Goal - (FC Honka II) -
82' - 9th Corner - MuSa
79' - Race to 5 Corners - MuSa
79' - 8th Corner - MuSa
77' - 3rd Yellow Card - (FC Honka II)
67' - 2nd Goal - (MuSa) -
64' - 7th Corner - MuSa
52' - 6th Corner - FC Honka II
48' - 5th Corner - FC Honka II
Score After First Half - 1-0
45' - Race to 3 Corners - MuSa
45+3' - 4th Corner - MuSa
45+1' - 2nd Yellow Card - (MuSa)
41' - 3rd Corner - MuSa
37' - 1st Yellow Card - (FC Honka II)
34' - 2nd Corner - MuSa
24' - 1st Corner - FC Honka II
19' - 1st Goal - (FC Honka II) -
Finland Kakkonen Group B Table
Pos # | Team | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EPS | 48 | 22 | 15 | 3 | 4 | 50 | 20 | 30 |
2 | FC Jazz | 45 | 22 | 14 | 3 | 5 | 63 | 31 | 32 |
3 | Ilves Kissat | 43 | 22 | 13 | 4 | 5 | 53 | 43 | 10 |
4 | Atlantis | 41 | 22 | 13 | 2 | 7 | 54 | 30 | 24 |
5 | Tampere Utd | 37 | 22 | 11 | 4 | 7 | 40 | 32 | 8 |
6 | GrIFK | 35 | 22 | 10 | 5 | 7 | 39 | 40 | -1 |
7 | FC Honka Akatemia | 32 | 22 | 9 | 5 | 8 | 39 | 42 | -3 |
8 | P-Iirot | 30 | 22 | 10 | 0 | 12 | 37 | 34 | 3 |
9 | Tampereen Ilves 2 | 20 | 22 | 6 | 2 | 14 | 28 | 50 | -22 |
10 | HJS Akatemia | 18 | 22 | 5 | 3 | 14 | 28 | 45 | -17 |
11 | Poxyt | 16 | 22 | 4 | 4 | 14 | 20 | 51 | -31 |
12 | PIF Parainen | 12 | 22 | 3 | 3 | 16 | 25 | 58 | -33 |
Finland Kakkonen Group B Fixtures
FC Inter II
0 - 0
HJS Akatemia
P-Iirot
0 - 0
FC Honka
Tampere Utd
0 - 0
VJS Vantaa
Ilves Kissat
0 - 0
EBK
TPV
0 - 0
Tampereen Ilves 2
Tampereen Ilves 2
0 - 0
Ilves Kissat
FC Honka
0 - 0
Tampere Utd
TPV
0 - 0
P-Iirot
Poxyt
0 - 0
HJS Akatemia
FC Inter II
0 - 0
VJS Vantaa
Finland Kakkonen Group B Results
P-Iirot
0 - 1
Ilves Kissat
EPS
5 - 2
Tampere Utd
PIF Parainen
2 - 3
FC Honka Akatemia
Tampereen Ilves 2
1 - 4
Atlantis
FC Jazz
4 - 2
GrIFK
HJS Akatemia
4 - 0
Poxyt
FC Honka Akatemia
1 - 3
P-Iirot
GrIFK
2 - 0
HJS Akatemia
Poxyt
1 - 2
PIF Parainen
Ilves Kissat
3 - 2
Tampereen Ilves 2