Nopea Betimate
Tilastot
Pelien määrä | 356 |
Keskiarvopisteet | 3.6 |
Vedonlyöntivinkit | 3704 |
Korkeatasoiset vedonlyöntivinkit | 5 |
Voittoprosentti | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Suosittu liiga
- Euro 2024
-
Englanti
- FA Cup
- Valioliiga
- Championship
- League 1
- League 2
- National League
- National League North
- National League South
- Premier League 2
- Championship Women
- Development League 2
- FA Cup Women
- FA Trophy
- FA Vase
- Isthmian Division One South
- Northern League Division One
- Northern Premier League
- Reserve Matches
- Ryman Premier Division
- Southern Premier League Central
- Southern Premier League South
- Super League Women
- U21 Premier League Cup
- Northern Ireland Championship
- Northern Ireland Championship Women
- Northern Ireland Cup
- Northern Ireland Play-Offs
- Northern Ireland Premier
- Northern Ireland Premier Intermediate League
- Northern Ireland Premier League Women
- Northern Ireland Reserve League
- Scotland Women’s League Play-Offs
- UK Friendlies
- UEFA Mestarien liiga (1)
- UEFA Eurooppa-liiga
- Yhdysvallat (802)
-
Espanja (24)
- La Liga
- Segunda (11)
- Tercera Group 1
- Tercera Group 2
- Tercera Group 3
- Tercera Group 4
- Tercera Group 5
- Tercera Group 6
- Tercera Group 7
- Tercera Group 8
- Tercera Group 9
- Tercera Group 10
- Tercera Group 11
- Tercera Group 12
- Tercera Group 13
- Tercera Group 14
- Tercera Group 15
- Tercera Group 16
- Tercera Group 17
- Tercera Group 18
- Youth League
- Copa De La Reina
- Primera Division RFEF Group 1
- Primera Division RFEF Group 2
- Primera Federacion Women
- Primera Women (8)
- Regional League
- Segunda Division RFEF Group 1
- Segunda Division RFEF Group 2
- Segunda Division RFEF Group 3
- Segunda Division RFEF Group 4
- Segunda Division RFEF Group 5
- Segunda Division RFEF Play-Offs (5)
- Segunda Federacion Women
- Tercera - Play-Offs
- Tercera Federacion Women
- Women Regional League
-
Saksa (55)
- Bundesliiga
- Bundesliga II
- DFB Pokal
- 3.Liga
- Regionalliga Bayern (1)
- Regionalliga North
- Regionalliga North East
- Regionalliga South West
- Regionalliga West
- Oberliga Baden-Wuerttemberg (9)
- Oberliga Bayern North (6)
- Oberliga Bayern South
- Oberliga Bremen
- Oberliga Hamburg
- Oberliga Hessen (9)
- Oberliga Mittelrhein
- Oberliga Niederrhein (8)
- Oberliga Niedersachsen
- Oberliga NOFV Nord (7)
- Oberliga NOFV Sud (8)
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar (1)
- Oberliga Schleswig-Holstein
- Oberliga Westfalen
- Berlin-Liga
- Bundesliga II Play-Offs (1)
- Bundesliga II Women
- Bundesliga Play-Offs (1)
- Bundesliga U19 (1)
- Bundesliga Women
- DFB Pokal Women
- Landesliga
- Landesliga Bayern Sudost
- Landespokal
- Oberliga Play offs (1)
- Regionalliga Play-Offs (2)
- U19 Cup
- Verbandsliga
-
Italia (10)
- Serie A (1)
- Serie B (2)
- Serie C Group A
- Serie C Group B
- Serie C Group C
- Campionato Nazionale
- Campionato Primavera 1 (2)
- Campionato Primavera 2
- Serie D
- Coppa Italia
- Coppa Italia Women
- Campionato Primavera 3
- Campionato Primavera 4
- Serie A Women
- Serie B Play-Offs
- Serie B Women
- Serie C Play-Offs
- Serie C Super Cup
- Serie D Cup (1)
- Serie D Play-Offs (4)
- U19 League Women
- Ranska (4)
- Alankomaat (6)
- Skotlanti
- Japanin J-League (10)
- Iran Pro League (8)
- Colombia Primera B (2)
- Marokon GNF 1 (8)
- Georgia Erovnuli Liga (5)
- Egyptin 1. divisioona (3)
- Etelä-Korean K League 1 (6)
- Yhdistyneiden Arabiemiirikuntien pääsarja (3)
- E-urheilu (183)
Muut liigat
- Albania
- Algeria (19)
- Andorra (1)
- Angola (7)
- Antigua ja Barbuda
-
Argentiina (43)
- Superliga
- Nacional B (2)
- Primera B Metropolitana (2)
- Primera C Metropolitana (4)
- Reserve League (2)
- Cup (7)
- Torneo A (1)
- Copa Santa Fe
- Championship Women (9)
- Copa de la Liga Profesional
- Copa Federal Women
- Liga Profesional (2)
- Liga Profesional Reserves (14)
- Primera B Women
- Regional Cup
- Regional League
- Torneo Promocional Amateur
- Torneo Regional Amateur
- Youth League
- Armenia (5)
- Aruba
-
Australia (53)
- A-League
- A-League Women
- Capital Territory NPL2
- Capital Territory Premier League (4)
- Capital Territory Premier League Women
- Capital Territory U23 League
- Darwin Premier League
- FFA Cup Qualifying
- New South Wales League 1
- New South Wales League 2
- New South Wales NPL Women
- New South Wales Premier League (8)
- New South Wales U20 League
- Northern NSW Premier League (1)
- Northern NSW Premier League Women
- Northern NSW Reserves League
- NPL Queensland (6)
- NPL Queensland U23
- NPL Queensland Women (2)
- NPL Victoria (7)
- NPL Victoria U23
- NPL Victoria Women (1)
- NSW League 1 U20
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23
- Queensland Premier League (1)
- Queensland Premier League 2 (1)
- Queensland Premier League 3
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women
- SA Premier League Reserves
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves
- South Australia Premier League (6)
- South Australia State League 1
- South Australia State League Reserves
- Sunday League Premier Division
- Tasmania Championship
- Tasmania Championship 1
- Tasmania Championship Women
- Tasmania Cup Women
- Tasmania NPL U21 League
- Tasmania Premier League (4)
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women
- Victoria PL 1 U23
- Victoria Premier League 1 (1)
- Victoria Premier League 2
- Victoria State League 1
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia U20 League
- Australian Matches
- Itävalta (26)
- Azerbaidžan (1)
- Bahrain (2)
- Bangladesh (5)
- Barbados
- Valko-Venäjä (10)
- Belgia
- Benin
- Bhutan
- Bolivia (3)
- Bosnia ja Hertsegovina (9)
- Botswana (6)
-
Brasilia (137)
- Serie A (10)
- Serie B (4)
- Serie C (2)
- Campeonato Acreano
- Campeonato Amapaense
- Campeonato Brasileiro A2 Women (1)
- Campeonato Brasileiro A3 Women
- Campeonato Carioca A2 (1)
- Campeonato Carioca C (2)
- Campeonato Cearense B
- Campeonato Gaucho 2 (8)
- Campeonato Goiano 2 (4)
- Campeonato Maranhense (2)
- Campeonato Mineiro 2 (6)
- Campeonato Mineiro U20
- Campeonato Paranaense 2 (5)
- Campeonato Paulista A3
- Campeonato Paulista A4
- Campeonato Paulista U20 (39)
- Campeonato Rondoniense (2)
- Campeonato U20 Women
- Catarinense 2 (5)
- Copa Nordeste
- Copa Verde (1)
- Matches (2)
- Matches Women
- Paulista Cup (11)
- Paulista Serie B
- Paulista Women (1)
- Serie A U20 (10)
- Serie A Women
- Serie A1 Women (8)
- Serie A2 Women
- Serie A3 Women
- Serie D (2)
- U20 Cup
- U20 League (11)
- Copa do Brasil
- Women’s Friendly
- Bulgaria (2)
- Burkina Faso
- Burundi
- Kambodža
- Kamerun
- Kanada (5)
- Chile (17)
- Kiina (48)
- Kolumbia (10)
- Kongon tasavalta (7)
- Costa Rica
- Norsunluurannikko
- Kroatia (14)
- Kypros
- Tšekki (24)
-
Tanska (68)
- Superligaen
- Division 1 (6)
- Cup
- U19 League
- Danish Womens Elitedivisionen
- 2 Division Women
- Cup Women
- Danmarksserien Promotion (30)
- Danmarksserien Relegation (15)
- Division 2 (6)
- Division 3 (6)
- Elitedivisionen Women (3)
- Future Cup (1)
- Play-Offs Women
- Superligaen Play-Offs
- U21 League (1)
- Womens 2 Division
- Djibouti
- Dominica
- Dominikaaninen tasavalta
- Ecuador (6)
- Egypti (21)
- El Salvador
- Viro (17)
- Etiopia (8)
- Färsaaret (14)
- Fidži
- Suomi (132)
- Gambia
- Georgia (10)
- Ghana (10)
- Gibraltar
- Kreikka
- Guatemala
- Honduras
- Hongkong (1)
- Unkari
- Islanti (39)
- Intia
- Indonesia
- Iran (19)
- Irak (2)
- Irlanti (16)
- Israel (1)
- Jamaika
- Japani (78)
- Jordania
- Kazakstan (20)
- Kenia
- Kuwait (3)
- Kirgisia
- Latvia (19)
- Libanon
- Liechtenstein
- Liettua (20)
- Luxemburg
- Macao
- Makedonia
- Malawi
- Malesia (17)
- Mali (2)
- Malta
- Mauritania
- Meksiko (1)
- Moldova
- Mongolia
- Montenegro (1)
- Marokko (16)
- Mosambik (1)
- Myanmar (Burma)
- Uusi-Seelanti (12)
- Nicaragua
- Niger
- Nigeria (10)
-
Norja (43)
- Eliteserien (1)
- Division 1 (7)
- Cup
- Cup Women
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (5)
- Division 2 Group 1 (2)
- Division 2 Group 2 (1)
- Division 3 Group 1 (7)
- Division 3 Group 2 (7)
- Division 3 Group 3 (3)
- Division 3 Group 4 (2)
- Division 3 Group 5 (2)
- Division 3 Group 6 (1)
- Interkretsserie U19
- Toppserien Women (5)
- U19 Elite League
- Youth Cup
- Oman
- Panama (1)
- Paraguay (5)
- Peru (3)
- Filippiinit (7)
- Puola (54)
- Portugali (8)
- Puerto Rico
- Qatar
- Romania (1)
- Venäjä (18)
- Ruanda
- Saint Kitts ja Nevis
- San Marino
- Saudi-Arabia (19)
- Senegal
- Serbia
- Seychellit
- Sierra Leone (1)
- Singapore (4)
- Slovakia (18)
- Slovenia
- Etelä-Afrikka (1)
- Etelä-Korea (28)
-
Ruotsi (85)
- Europe Friendlies
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (8)
- Cup (13)
- 1.div Södra (2)
- 2.div Norra Götaland (7)
- 2.div Norra Svealand (7)
- 2.div Norrland (7)
- 2.div Södra Götaland (1)
- 2.div Södra Svealand (7)
- 2.div Västra Götaland (7)
- Allsvenskan (2)
- Cup Women
- Damallsvenskan (7)
- Elitettan (7)
- Juniorallsvenskan (7)
- Superettan (3)
- Sveitsi (4)
- Syyria
- Taiwan (7)
- Tadžikistan
- Tansania (8)
- Thaimaa (1)
- Togo
- Trinidad ja Tobago
- Tunisia (1)
- Turkki (2)
- Uganda
- Ukraina
- Arabiemiirikunnat (12)
- Uruguay (10)
- Uzbekistan (6)
- Venezuela (1)
- Vietnam (14)
- Wales
- Sambia (9)
- Zimbabwe
Aguai U20 vs Itapirense U20 Ennustukset & Tilastot 20 May 2023
- Ennuste 1x2
- Alle/Yli 2.5
- Molemmat joukkueet tekee maalin
- Tasoitus
Alle
1.87
1.42
Ei
1 - 0
1.87
2.27
Vieras
0
0
1 - 0
1.87
1.19
Elo tiedot Aguai U20 Sisällä Brazil Campeonato Paulista U20
Elo | Voittaa | Häviää | Tasapeli |
---|---|---|---|
1480 | 0 | 2 | 0 |
Elo tiedot Itapirense U20 Sisällä Brazil Campeonato Paulista U20
Elo | Voittaa | Häviää | Tasapeli |
---|---|---|---|
1522 | 13 | 13 | 10 |
Yleinen todennäköisyys ja kertoimet
Markkinat
Todennäköisyys
Kerroin
Kotivoitto
40.29%
2.48
Tasapeli
31.85%
3.14
Vierasvoitto
27.72%
3.61
Alle 2.5 maalia
71.28%
1.4
Yli 2.5 maalia
28.58%
3.5
BTTS Yes
36.17%
2.76
BTTS No
63.69%
1.57
Kotijoukkueen todennäköisyydet maalit
Eri maalit (Koti-vieras)
5 ja Alle 5
-4
-3
-2
-1
0
1
2
3
4
5 ja yli 5
Todennäköisyys
0.04%
0.33%
1.72%
6.77%
18.86%
31.85%
24.26%
11.23%
3.67%
0.92%
0.21%
Molempien joukkueiden pistetilanne
PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ponte Preta U20 | 22 | 10 | 7 | 1 | 2 | 15 | 7 | 8 |
2. | Mogi Mirim U20 | 20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 18 | 12 | 6 |
3. | Itapirense U20 | 16 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 9 | 7 |
4. | Brasilis FC U20 | 16 | 10 | 4 | 4 | 2 | 16 | 14 | 2 |
5. | CA Guacuano U20 | 8 | 10 | 2 | 2 | 6 | 10 | 22 | -12 |
6. | Aguai U20 | -1 | 10 | 0 | 2 | 8 | 7 | 18 | -11 |
Enemmän [+]
Aguai U20 Viimeiset ottelut
Voittaa
Tasapeli
Häviö
Itapirense U20 Viimeiset ottelut
Voittaa
Tasapeli
Häviö
Aguai U20 Kotiottelut
Voittaa
Tasapeli
Häviö
Itapirense U20 Vierasottelut
Voittaa
Tasapeli
Häviö
Aguai U20 home upcoming matches
Itapirense U20 away upcoming matches
- Tilastotiedot
- Joukkue
- Live-kommentit
1
Maalit
2
Ei ole tietoja
Ei ole tietoja
Brazil Campeonato Paulista U20 Table
Pos # | Team | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mirassol U20 | 19 | 7 | 6 | 1 | 0 | 25 | 5 | 20 |
2 | Jose Bonifacio U20 | 16 | 7 | 5 | 1 | 1 | 17 | 7 | 10 |
3 | Olimpia SP U20 | 12 | 7 | 4 | 0 | 3 | 9 | 11 | -2 |
4 | Tanabi U20 | 9 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 12 | -3 |
5 | Rio Preto U20 | 6 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 16 | -10 |
6 | Fernandopolis U20 | 0 | 7 | 0 | 0 | 7 | 2 | 17 | -15 |
Brazil Campeonato Paulista U20 Fixtures
VOCEM U20
0 - 0
Gremio Novorizontino U20
Jabaquara AC SP U20
0 - 0
Maua FC U20
Gremio Novorizontino U20
0 - 0
Tupa U20
Guarani SP U20
0 - 0
Capivariano U20
Oeste U20
0 - 0
GO Audax U20
Flamengo SP U20
0 - 0
Ibrachina U20
Nacional AC U20
0 - 0
AD Guarulhos U20
Mauaense U20
0 - 0
Santo Andre U20
EC Agua Santa U20
0 - 0
Sao Caetano U20
Jose Bonifacio U20
0 - 0
Rio Preto U20
Brazil Campeonato Paulista U20 Results
Maua FC U20
0 - 4
Santos U20
Sao Caetano U20
1 - 3
Corinthians U20
Capivariano U20
4 - 1
Bragantino U20
Ibrachina U20
0 - 3
Palmeiras U20
GO Audax U20
0 - 2
Sao Paulo U20
Comercial U20
4 - 0
Sertaozinho FC U20
GD Prudente SP U20
1 - 1
Gremio Novorizontino U20
SKA Brasil U20
2 - 1
Metropolitano FC U20
Portuguesa Desportos U20
2 - 1
Nacional AC U20
Flamengo SP U20
2 - 1
AD Guarulhos U20