Nopea Betimate
Tilastot
Pelien määrä | 360 |
Keskiarvopisteet | 3.6 |
Vedonlyöntivinkit | 2071 |
Korkeatasoiset vedonlyöntivinkit | 5 |
Voittoprosentti | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Suosittu liiga
- Euro 2024
- Euro 2024 (9)
- Englanti
- UEFA Mestarien liiga
-
Yhdysvallat (778)
- MLS (27)
- UPSL
- America Friendlies
- Elite Club Friendlies
- League Women (1)
- MLS is Back Tournament
- MLS Next Pro League (57)
- NISA (6)
- NPSL (139)
- NWSL Women (1)
- US Open Cup (4)
- USL Championship (50)
- USL League One (6)
- USL League One Cup
- USL League Two (345)
- USL W-League Women (70)
- WPSL Women (4)
- World Club Friendlies (68)
- UEFA Eurooppa-liiga
-
Espanja (12)
- La Liga
- Segunda (1)
- Tercera Group 12
- Tercera Group 14
- Tercera Group 16
- Youth League
- Primera Division RFEF Group 1
- Primera Division RFEF Group 2
- Primera Division RFEF Play-Offs (2)
- Primera Women
- Regional League
- Regional League Play-Offs
- Segunda Division RFEF Play-Offs
- Tercera - Play-Offs (9)
- Women Regional League
-
Saksa
- Bundesliiga
- Bundesliga II
- DFB Pokal
- Regionalliga Bayern
- Regionalliga North
- Regionalliga North East
- Regionalliga West
- Oberliga Baden-Wuerttemberg
- Oberliga Bayern North
- Oberliga Hessen
- Oberliga Mittelrhein
- Oberliga Niederrhein
- Oberliga Niedersachsen
- Oberliga NOFV Nord
- Oberliga NOFV Sud
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
- Oberliga Westfalen
- Berlin-Liga
- Bundesliga II Play-Offs
- Bundesliga II Women
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19
- Bundesliga Women
- Landesliga
- Landespokal
- Oberliga Play offs
- Oberliga Play-Offs
- Play-Offs Women
- Regionalliga Play-Offs
- U19 Cup
- Verbandsliga
- Italia
- Ranska
- Alankomaat
- Japanin J-League (10)
- Japan J2-League (10)
- Colombia Primera B (1)
- Lebanon League (3)
- Japan J3-League (10)
- Egyptin 1. divisioona (1)
- Etelä-Korean K League 1 (6)
- Skotlanti (15)
- E-urheilu (214)
Muut liigat
- Albania
- Algeria (1)
- Andorra
- Angola
-
Argentiina (62)
- Superliga
- Nacional B (19)
- Primera B Metropolitana (11)
- Primera C Metropolitana (12)
- Reserve League
- Cup (1)
- Torneo A (18)
- Copa Santa Fe
- Championship Women (1)
- Copa Santa Fe Women
- Liga Profesional
- Liga Profesional Reserves
- Primera B Women
- Primera C Women
- Regional League
- Super Cup
- Torneo Promocional Amateur
- Youth League
- Armenia
- Aruba
-
Australia (76)
- A-League
- Capital Territory NPL2
- Capital Territory Premier League (4)
- Capital Territory Premier League Women
- Capital Territory U23 League
- Darwin Premier League
- FFA Cup Qualifying
- New South Wales League 1
- New South Wales League 2
- New South Wales NPL Women
- New South Wales NPL2 Women
- New South Wales Premier League (8)
- New South Wales U20 League
- Northern NSW Premier League (6)
- Northern NSW Premier League Women
- Northern NSW Reserves League
- NPL Queensland (6)
- NPL Queensland U23
- NPL Queensland Women (5)
- NPL Victoria (7)
- NPL Victoria U23
- NPL Victoria Women (6)
- NSW League 1 U20
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23
- Queensland Premier League (6)
- Queensland Premier League 2
- Queensland Premier League 3
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women
- SA Premier League Reserves
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves
- South Australia Premier League (6)
- South Australia State League 1
- South Australia State League Reserves
- Sunday League Premier Division
- Sunday League Premier Division Reserve
- Tasmania Championship
- Tasmania Championship 1
- Tasmania Championship Women
- Tasmania NPL U21 League
- Tasmania Premier League (4)
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women
- Victoria Cup Women
- Victoria PL 1 U23
- Victoria Premier League 1 (7)
- Victoria Premier League 2
- Victoria State League 1
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia U20 League
- Australian Matches
- Itävalta
- Azerbaidžan
- Bahrain
- Bangladesh
- Valko-Venäjä (29)
- Belgia
- Benin
- Bhutan (1)
- Bolivia
- Bosnia ja Hertsegovina
- Botswana
-
Brasilia (107)
- Serie A (10)
- Serie B (6)
- Serie C (1)
- Campeonato Baiano 2 (3)
- Campeonato Brasileiro A2 Women (8)
- Campeonato Carioca A2 (6)
- Campeonato Carioca C
- Campeonato Gaucho 2 (5)
- Campeonato Goiano 2 (4)
- Campeonato Maranhense
- Campeonato Mineiro 2 (6)
- Campeonato Mineiro U20
- Campeonato Paranaense 2 (5)
- Campeonato Paulista U20
- Campeonato Rondoniense
- Campeonato U20 Women
- Catarinense 2 (5)
- Copa Nordeste
- Copa Verde
- Matches (3)
- Paulista Cup (11)
- Paulista Serie B
- Paulista Women (4)
- Serie A U20 (2)
- Serie A1 Women (8)
- Serie A2 Women
- Serie A3 Women
- Serie D (2)
- U20 League (18)
- Copa do Brasil
- Women’s Friendly
- Bulgaria
- Burkina Faso
- Kamerun
- Kanada (6)
- Chile (22)
- Kiina (46)
- Kolumbia (3)
- Kongon tasavalta
- Costa Rica (4)
- Norsunluurannikko (1)
- Kroatia
- Kypros
- Tšekki
- Tanska (1)
- Djibouti
- Dominikaaninen tasavalta (2)
- Ecuador (1)
- Egypti (5)
- El Salvador
- Viro (17)
- Etiopia (5)
- Färsaaret (10)
- Fidži
- Suomi (111)
- Gambia (3)
- Georgia (2)
- Ghana (1)
- Kreikka
- Guatemala
- Honduras
- Hongkong
- Unkari
- Islanti (40)
- Intia
- Indonesia
- Iran
- Irak
- Irlanti (15)
- Israel
- Japani (52)
- Jordania
- Kazakstan (16)
- Kenia (9)
- Kuwait
- Kirgisia
- Latvia (17)
- Libanon (3)
- Liettua (22)
- Luxemburg
- Macao
- Makedonia
- Malawi
- Malesia (15)
- Mali
- Mauritania (1)
- Meksiko (12)
- Moldova
- Mongolia
- Montenegro
- Marokko (2)
- Mosambik
- Myanmar (Burma)
- Uusi-Seelanti (16)
- Nicaragua
- Niger
- Nigeria (11)
-
Norja (102)
- Eliteserien (8)
- Division 1 (8)
- Cup Women (8)
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (5)
- Division 2 Group 1 (7)
- Division 2 Group 2 (7)
- Division 3 Group 1 (7)
- Division 3 Group 2 (7)
- Division 3 Group 3 (7)
- Division 3 Group 4 (7)
- Division 3 Group 5 (7)
- Division 3 Group 6 (7)
- Interkretsserie U19 (2)
- Toppserien Women (5)
- U19 Elite League
- Youth Cup (10)
- Oman
- Panama
- Paraguay (12)
- Peru (8)
- Filippiinit (7)
- Puola (2)
- Portugali
- Puerto Rico
- Qatar
- Romania (1)
- Venäjä (25)
- Ruanda
- Saint Kitts ja Nevis
- San Marino
- Saudi-Arabia
- Senegal
- Serbia
- Sierra Leone
- Singapore (4)
- Slovakia
- Slovenia
- Etelä-Afrikka
- Etelä-Korea (24)
-
Ruotsi (96)
- Europe Friendlies (2)
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (8)
- Cup
- 1.div Södra (6)
- 2.div Norra Götaland (6)
- 2.div Norra Svealand (7)
- 2.div Norrland (5)
- 2.div Södra Götaland (5)
- 2.div Södra Svealand (6)
- 2.div Västra Götaland (6)
- Allsvenskan (8)
- Cup Qualification (12)
- Damallsvenskan (7)
- Elitettan (6)
- Juniorallsvenskan (4)
- Superettan (8)
- Sveitsi
- Syyria
- Taiwan (7)
- Tadžikistan
- Tansania
- Thaimaa
- Togo
- Tunisia (6)
- Turkki
- Uganda
- Ukraina
- Arabiemiirikunnat
- Uruguay (8)
- Uzbekistan (10)
- Venezuela (10)
- Vietnam (11)
- Sambia
- Zimbabwe (8)
Perolas Negras vs AD Itaborai Ennustukset & Tilastot 25 Jul 2018
- Ennuste 1x2
- Alle/Yli 2.5
- Molemmat joukkueet tekee maalin
- Tasoitus
Alle
1.26
1.73
Ei
0 - 0
1.26
2.56
Koti
+1
+1
0 - 0
1.26
1.22
Yleinen todennäköisyys ja kertoimet
Markkinat
Todennäköisyys
Kerroin
Kotivoitto
20.99%
4.76
Tasapeli
40.11%
2.49
Vierasvoitto
40.02%
2.5
Alle 2.5 maalia
86.7%
1.15
Yli 2.5 maalia
14.42%
6.93
BTTS Yes
21.5%
4.65
BTTS No
79.62%
1.26
Kotijoukkueen todennäköisyydet maalit
Eri maalit (Koti-vieras)
5 ja Alle 5
-4
-3
-2
-1
0
1
2
3
4
5 ja yli 5
Todennäköisyys
0.29%
0.54%
2.56%
9.92%
26.71%
40.11%
16.29%
3.72%
0.64%
0.13%
0.21%
Perolas Negras Viimeiset ottelut
Voittaa
Tasapeli
Häviö
AD Itaborai Viimeiset ottelut
Voittaa
Tasapeli
Häviö
Perolas Negras Kotiottelut
Voittaa
Tasapeli
Häviö
AD Itaborai Vierasottelut
Voittaa
Tasapeli
Häviö
Brazil Copa Rio Results
Portuguesa RJ
3 - 0
Olaria AC
Olaria AC
2 - 2
Portuguesa RJ
Serrano
1 - 1
Portuguesa RJ
Olaria AC
1 - 1
America RJ
Portuguesa RJ
3 - 2
Serrano
America RJ
1 - 2
Olaria AC
Portuguesa RJ
3 - 1
Duque de Caxias FC
Nova Iguacu
2 - 2
Olaria AC
Friburguense
0 - 0
America RJ
Goncalense FC
4 - 6
Serrano