Nopea Betimate
Tilastot
Pelien määrä | 357 |
Keskiarvopisteet | 3.6 |
Vedonlyöntivinkit | 3361 |
Korkeatasoiset vedonlyöntivinkit | 5 |
Voittoprosentti | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Suosittu liiga
- Euro 2024
-
Englanti
- FA Cup
- Valioliiga
- Championship
- League 1
- League 2
- National League South
- Premier League 2
- Development League 2
- FA Cup Women
- FA Trophy
- FA Vase
- Northern Premier League
- Reserve Matches
- Ryman Premier Division
- Southern Premier League Central
- Southern Premier League South
- Super League Women
- U21 Premier League Cup
- Northern Ireland Championship Women
- Northern Ireland Premier
- Northern Ireland Premier League Women
- Northern Ireland Reserve League
- Scotland Women’s League Play-Offs
- UK Friendlies
- Japan J-League Cup (10)
- UEFA Mestarien liiga
- Yhdysvallat (805)
- UEFA Eurooppa-liiga
-
Espanja (34)
- La Liga
- Segunda (4)
- Tercera Group 1 (1)
- Tercera Group 2 (1)
- Tercera Group 3 (1)
- Tercera Group 4 (1)
- Tercera Group 5 (1)
- Tercera Group 6 (1)
- Tercera Group 7 (1)
- Tercera Group 8 (1)
- Tercera Group 9 (1)
- Tercera Group 10 (1)
- Tercera Group 11 (1)
- Tercera Group 12 (1)
- Tercera Group 13 (1)
- Tercera Group 14 (1)
- Tercera Group 15 (1)
- Tercera Group 16 (1)
- Tercera Group 17 (1)
- Tercera Group 18 (1)
- Youth League
- Copa De La Reina
- Primera Division RFEF Group 1
- Primera Division RFEF Group 2
- Primera Division RFEF Play-Offs (4)
- Primera Federacion Women
- Primera Women (8)
- Regional League
- Regional League Play-Offs
- Segunda Division RFEF Play-Offs
- Segunda Federacion Women
- Tercera - Play-Offs
- Tercera Federacion Women
- Women Regional League
-
Saksa (19)
- Bundesliiga
- Bundesliga II
- DFB Pokal
- 3.Liga
- Regionalliga Bayern
- Regionalliga North
- Regionalliga North East
- Regionalliga South West
- Regionalliga West
- Oberliga Baden-Wuerttemberg
- Oberliga Bayern North
- Oberliga Bayern South
- Oberliga Bremen
- Oberliga Hamburg
- Oberliga Hessen
- Oberliga Mittelrhein
- Oberliga Niederrhein
- Oberliga Niedersachsen
- Oberliga NOFV Nord (7)
- Oberliga NOFV Sud (8)
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
- Oberliga Schleswig-Holstein
- Oberliga Westfalen
- Berlin-Liga
- Bundesliga II Play-Offs
- Bundesliga II Women
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19
- Bundesliga Women
- DFB Pokal Women
- Landesliga
- Landespokal
- Oberliga Play offs
- Oberliga Play-Offs (2)
- Regionalliga Play-Offs
- U19 Cup
- Verbandsliga (2)
- Italia (3)
- Ranska (1)
- Alankomaat (2)
- Skotlanti
- Colombia Primera B (2)
- Yhdistyneiden Arabiemiirikuntien pääsarja (1)
- Brasilian Valioliiga (1)
- Egypt Division 2 (2)
- Brazil Serie B (10)
- Poland III Liga (36)
- Argentina Reserve League (4)
- E-urheilu (32)
Muut liigat
- Albania
- Algeria
- Andorra
- Angola
-
Argentiina (87)
- Superliga
- Nacional B (20)
- Primera B Metropolitana (11)
- Primera C Metropolitana (12)
- Reserve League (4)
- Cup (5)
- Torneo A (18)
- Copa Santa Fe
- Championship Women (9)
- Copa Federal Women
- Copa Santa Fe Women
- Liga Profesional
- Liga Profesional Reserves
- Regional Cup
- Regional League
- Reserve Cup (8)
- Torneo Promocional Amateur
- Torneo Regional Amateur
- Youth League
- Armenia
- Aruba
-
Australia (47)
- A-League
- Capital Territory NPL2 (2)
- Capital Territory Premier League
- Capital Territory Premier League Women
- Capital Territory U23 League
- Darwin Premier League
- FFA Cup Qualifying (2)
- New South Wales League 1
- New South Wales League 2 (2)
- New South Wales NPL Women
- New South Wales NPL2 Women
- New South Wales Premier League (8)
- New South Wales U20 League
- Northern NSW Premier League
- Northern NSW Premier League Women
- Northern NSW Reserves League
- NPL Queensland (6)
- NPL Queensland U23
- NPL Queensland Women
- NPL Victoria
- NPL Victoria U23
- NPL Victoria Women
- NSW League 1 U20
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23
- Queensland Premier League (6)
- Queensland Premier League 2
- Queensland Premier League 3
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women
- SA Premier League Reserves
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves
- South Australia Premier League (6)
- South Australia State League 1
- South Australia State League Reserves
- Sunday League Premier Division
- Sunday League Premier Division Reserve
- Tasmania Championship
- Tasmania Championship 1
- Tasmania Championship Women
- Tasmania Cup Women
- Tasmania NPL U21 League
- Tasmania Premier League (4)
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women
- Victoria PL 1 U23
- Victoria Premier League 1
- Victoria Premier League 2
- Victoria State League 1
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia U20 League
- Australian Matches
- Itävalta (18)
- Azerbaidžan
- Bahrain
- Bangladesh
- Barbados
- Valko-Venäjä (33)
- Belgia
- Benin
- Bhutan
- Bolivia
- Bosnia ja Hertsegovina (8)
- Botswana
-
Brasilia (161)
- Serie A (1)
- Serie B (10)
- Serie C (10)
- Campeonato Brasileiro A2 Women (1)
- Campeonato Brasileiro A3 Women
- Campeonato Carioca A2
- Campeonato Carioca C
- Campeonato Gaucho 2
- Campeonato Goiano 2
- Campeonato Maranhense (1)
- Campeonato Mineiro 2 (6)
- Campeonato Mineiro U20 (1)
- Campeonato Paranaense 2 (5)
- Campeonato Paulista A4
- Campeonato Paulista U20 (40)
- Campeonato Rondoniense (1)
- Campeonato U20 Women
- Catarinense 2 (5)
- Copa Nordeste (2)
- Copa Verde
- Matches
- Matches Women
- Paulista Cup (11)
- Paulista Serie B
- Paulista Women (10)
- Serie A U20
- Serie A Women
- Serie A1 Women
- Serie A2 Women
- Serie A3 Women
- Serie D (32)
- U20 Cup
- U20 League (25)
- Copa do Brasil
- Women’s Friendly
- Bulgaria
- Burkina Faso
- Burundi
- Kambodža
- Kamerun
- Kanada (4)
- Chile (24)
- Kiina (48)
- Kolumbia (4)
- Kongon tasavalta
- Costa Rica (4)
- Norsunluurannikko
- Kroatia
- Kypros
- Tšekki (49)
- Tanska (4)
- Djibouti
- Dominica
- Dominikaaninen tasavalta
- Ecuador
- Egypti (6)
- El Salvador
- Viro (17)
- Etiopia (8)
- Färsaaret (12)
- Fidži
- Suomi (118)
- Gambia (2)
- Georgia
- Ghana (2)
- Gibraltar
- Kreikka
- Guatemala
- Honduras
- Hongkong (1)
- Unkari
- Islanti (42)
- Intia
- Indonesia
- Iran (13)
- Irak
- Irlanti (18)
- Israel
- Jamaika
- Japani (46)
- Jordania
- Kazakstan (18)
- Kenia
- Kuwait
- Kirgisia
- Latvia (12)
- Libanon
- Liechtenstein
- Liettua (12)
- Luxemburg
- Macao
- Makedonia
- Malawi
- Malesia (18)
- Mali
- Malta
- Mauritania
- Meksiko
- Moldova
- Mongolia
- Montenegro
- Marokko (8)
- Mosambik
- Myanmar (Burma) (3)
- Uusi-Seelanti
- Nicaragua
- Niger
- Nigeria (10)
-
Norja (88)
- Eliteserien (8)
- Division 1 (1)
- Cup
- Cup Women
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (5)
- Division 2 Group 1 (7)
- Division 2 Group 2 (7)
- Division 3 Group 1 (7)
- Division 3 Group 2 (7)
- Division 3 Group 3 (7)
- Division 3 Group 4 (7)
- Division 3 Group 5 (7)
- Division 3 Group 6 (7)
- Interkretsserie U19 (13)
- Toppserien Women (5)
- U19 Elite League
- Youth Cup
- Oman
- Panama
- Paraguay (13)
- Peru (3)
- Filippiinit (7)
- Puola (40)
- Portugali (2)
- Puerto Rico
- Qatar
- Romania (5)
- Venäjä (36)
- Ruanda
- Saint Kitts ja Nevis
- San Marino
- Saudi-Arabia
- Senegal (8)
- Serbia
- Seychellit
- Sierra Leone
- Singapore (4)
- Slovakia (12)
- Slovenia
- Etelä-Afrikka (5)
- Etelä-Korea (32)
-
Ruotsi (101)
- Europe Friendlies
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (8)
- Cup (14)
- 1.div Södra (8)
- 2.div Norra Götaland (7)
- 2.div Norra Svealand (7)
- 2.div Norrland (7)
- 2.div Södra Götaland (7)
- 2.div Södra Svealand (7)
- 2.div Västra Götaland (7)
- Allsvenskan
- Cup Qualification
- Damallsvenskan (7)
- Elitettan (7)
- Juniorallsvenskan (7)
- Superettan (8)
- Sveitsi
- Syyria
- Taiwan (7)
- Tadžikistan
- Tansania (1)
- Thaimaa (1)
- Togo
- Trinidad ja Tobago
- Tunisia (16)
- Turkki
- Uganda
- Ukraina (2)
- Arabiemiirikunnat (1)
- Uruguay (9)
- Uzbekistan (5)
- Venezuela
- Vietnam (15)
- Wales
- Sambia
- Zimbabwe
Yate Town vs Moneyfields Ennustukset & Tilastot 01 May 2019
- Ennuste 1x2
- Alle/Yli 2.5
- Molemmat joukkueet tekee maalin
- Tasoitus
Yli
2.8
1.05
Kyllä
2 - 1
2.8
2.13
Koti
+1
+1
2 - 1
2.8
1.25
Yleinen todennäköisyys ja kertoimet
Markkinat
Todennäköisyys
Kerroin
Kotivoitto
37.26%
2.68
Tasapeli
25.27%
3.96
Vierasvoitto
37.26%
2.68
Alle 2.5 maalia
46.94%
2.13
Yli 2.5 maalia
52.85%
1.89
BTTS Yes
56.59%
1.77
BTTS No
43.2%
2.31
Kotijoukkueen todennäköisyydet maalit
Eri maalit (Koti-vieras)
5 ja Alle 5
-4
-3
-2
-1
0
1
2
3
4
5 ja yli 5
Todennäköisyys
0.45%
1.41%
4.42%
10.93%
20.05%
25.27%
20.05%
10.93%
4.42%
1.41%
0.45%
Yate Town Viimeiset ottelut
Voittaa
Tasapeli
Häviö
Moneyfields Viimeiset ottelut
Voittaa
Tasapeli
Häviö
Moneyfields Vierasottelut
Voittaa
Tasapeli
Häviö
- Tilastotiedot
- Joukkue
- Live-kommentit
1
Maalit
1
48%
Pallon hallussapito
52%
11
Potku
12
5
Maaliin
6
6
Maalin ulkopuolelle
6
1
Kulmapotku
4
0
Jäähyt
0
3
Keltainen kortti
4
1
Punainen kortti
0
Ei ole tietoja
Yate Town win 5-3 on penalties
Yate Town - Score 5th Penalty
Moneyfields - Score 4th Penalty
Yate Town - Score 4th Penalty
Moneyfields - Score 3rd Penalty
Yate Town - Score 3rd Penalty
Moneyfields - Score 2nd Penalty
Yate Town - Score 2nd Penalty
Moneyfields - Miss 1st Penalty
Yate Town - Score 1st Penalty
Score at the end of Extra Time 1-1
116' - 1st Red Card ET - (Yate Town)
105+1' - 1st Yellow Card ET - (Moneyfields)
104' - 1st Corner ET - Yate Town
102' - 2nd Goal ET - (Moneyfields) -
100' - 1st Goal ET - (Yate Town) -
Score at the end of Full Time 0-0
90+3' - 6th Yellow Card - (Moneyfields)
90+2' - 5th Yellow Card - (Yate Town)
88' - 4th Yellow Card - (Moneyfields)
85' - 4th Corner - Moneyfields
84' - Race to 3 Corners - Moneyfields
84' - 3rd Corner - Moneyfields
82' - 2nd Corner - Moneyfields
75' - 3rd Yellow Card - (Yate Town)
71' - 2nd Yellow Card - (Yate Town)
60' - 1st Yellow Card - (Moneyfields)
Score at the end of First Half 0-0
39' - 1st Corner - Moneyfields
England Southern League Division One Results
Lancing
1 - 1
Beckenham Town
Biggleswade FC
4 - 5
Welwyn Garden City
Tavistock
1 - 3
Willand Rovers
Bashley
1 - 2
Exmouth Town
Biggleswade Town
3 - 2
Barton Rovers
Biggleswade Town
0 - 1
Kempston Rovers
Cribbs
1 - 1
Willand Rovers
Yate Town
0 - 2
Wimborne Town
Westbury Utd
2 - 3
Frome Town
Kidlington
1 - 1
Bedford Town