Quick Betimate
Statystyki
Liczba spotkań | 356 |
Średnia punktów | 3.6 |
Analiza zakładów | 3768 |
Zakłady wysokiej jakości | 5 |
Wskaźnik wygranych | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Popularne ligi
- Euro 2024
-
Anglia (1)
- FA Cup
- Premier League
- Championship
- League 1
- League 2
- National League
- National League North
- National League South
- Premier League 2
- Championship Women
- Development League 2
- FA Cup Women
- FA Trophy
- FA Vase
- Isthmian Division One South
- Northern League Division One
- Northern Premier League
- Reserve Matches
- Ryman Premier Division
- Southern Premier League Central
- Southern Premier League South
- Super League Women
- U21 Premier League Cup
- Northern Ireland Championship Women (1)
- Northern Ireland Cup
- Northern Ireland Play-Offs
- Northern Ireland Premier
- Northern Ireland Premier Intermediate League
- Northern Ireland Premier League Women
- Northern Ireland Reserve League
- Scotland Women’s League Play-Offs
- UK Friendlies
- Liga Mistrzów UEFA (1)
- Liga Europy UEFA
- Stany Zjednoczone (826)
-
Hiszpania (62)
- Primera Liga
- Segunda (11)
- Tercera Group 1 (2)
- Tercera Group 2 (2)
- Tercera Group 3 (2)
- Tercera Group 4 (2)
- Tercera Group 5 (2)
- Tercera Group 6 (2)
- Tercera Group 7 (2)
- Tercera Group 8 (2)
- Tercera Group 9 (2)
- Tercera Group 10 (2)
- Tercera Group 11 (2)
- Tercera Group 12 (2)
- Tercera Group 13 (2)
- Tercera Group 14 (2)
- Tercera Group 15 (2)
- Tercera Group 16 (2)
- Tercera Group 17 (2)
- Tercera Group 18 (2)
- Youth League
- Copa De La Reina
- Primera Division RFEF Group 1
- Primera Division RFEF Group 2
- Primera Division RFEF Play-Offs (2)
- Primera Federacion Women
- Primera Women (8)
- Regional League
- Segunda Division RFEF Group 1
- Segunda Division RFEF Group 2
- Segunda Division RFEF Group 3
- Segunda Division RFEF Group 4
- Segunda Division RFEF Group 5
- Segunda Division RFEF Play-Offs (5)
- Segunda Federacion Women
- Tercera - Play-Offs
- Tercera Federacion Women
- Women Regional League
-
Niemcy (60)
- Bundesliga I
- Bundesliga II
- DFB Pokal
- 3.Liga
- Regionalliga Bayern (1)
- Regionalliga North
- Regionalliga North East
- Regionalliga South West
- Regionalliga West
- Oberliga Baden-Wuerttemberg (9)
- Oberliga Bayern North (6)
- Oberliga Bayern South
- Oberliga Bremen
- Oberliga Hamburg
- Oberliga Hessen (9)
- Oberliga Mittelrhein
- Oberliga Niederrhein (8)
- Oberliga Niedersachsen
- Oberliga NOFV Nord (7)
- Oberliga NOFV Sud (8)
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar (1)
- Oberliga Schleswig-Holstein
- Oberliga Westfalen
- Berlin-Liga
- Bundesliga II Play-Offs (1)
- Bundesliga II Women
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19 (1)
- Bundesliga Women
- DFB Pokal Women
- Landesliga (4)
- Landespokal
- Oberliga Play offs (1)
- Regionalliga Play-Offs (2)
- U19 Cup
- Verbandsliga (2)
-
Włochy (11)
- Serie A (1)
- Serie B (2)
- Serie C Group A
- Serie C Group B
- Serie C Group C
- Campionato Nazionale
- Campionato Primavera 1 (1)
- Campionato Primavera 2
- Serie D
- Coppa Italia
- Coppa Italia Women
- Campionato Primavera 3
- Campionato Primavera 4
- Serie A Women
- Serie B Play-Offs
- Serie B Women
- Serie C Play-Offs (2)
- Serie C Super Cup
- Serie D Cup (1)
- Serie D Play-Offs (4)
- U19 League Women
- Francja (3)
- Holandia (6)
- Szkocja
- J-League Japonia (10)
- Iran Pro League (8)
- Colombia Primera B (2)
- GNF 1 Maroko (6)
- Georgia Erovnuli Liga (2)
- K League 1 Korea Południowa (4)
- Premier League Zjednoczonych Emiratów Arabskich (3)
- Poland I Liga (2)
- E-sport (100)
Inne ligi
- Albania
- Algieria (19)
- Andora (1)
- Angola (7)
- Antigua i Barbuda
-
Argentyna (99)
- Superliga
- Nacional B (19)
- Primera B Metropolitana (11)
- Primera C Metropolitana (1)
- Reserve League (5)
- Cup (7)
- Torneo A (18)
- Copa Santa Fe
- Championship Women (9)
- Copa de la Liga Profesional
- Copa Federal Women
- Liga Profesional (14)
- Liga Profesional Reserves (14)
- Primera B Women
- Regional Cup
- Regional League (1)
- Torneo Promocional Amateur
- Torneo Regional Amateur
- Youth League
- Armenia
- Aruba
-
Australia (80)
- A-League
- A-League Women
- Capital Territory NPL2
- Capital Territory Premier League (4)
- Capital Territory Premier League Women
- Capital Territory U23 League
- Darwin Premier League
- FFA Cup Qualifying
- New South Wales League 1
- New South Wales League 2
- New South Wales NPL Women (7)
- New South Wales NPL2 Women
- New South Wales Premier League (8)
- New South Wales U20 League
- Northern NSW Premier League (1)
- Northern NSW Premier League Women (1)
- Northern NSW Reserves League (3)
- NPL Queensland (6)
- NPL Queensland U23
- NPL Queensland Women (2)
- NPL Victoria (7)
- NPL Victoria U23
- NPL Victoria Women (6)
- NSW League 1 U20
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23
- Queensland Premier League (6)
- Queensland Premier League 2 (1)
- Queensland Premier League 3
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women
- SA Premier League Reserves
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves
- South Australia Premier League (6)
- South Australia State League 1
- South Australia State League Reserves
- Sunday League Premier Division
- Sunday League Premier Division Reserve
- Tasmania Championship
- Tasmania Championship 1
- Tasmania Championship Women
- Tasmania Cup Women
- Tasmania NPL U21 League
- Tasmania Premier League (4)
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women
- Victoria PL 1 U23
- Victoria Premier League 1 (7)
- Victoria Premier League 2
- Victoria State League 1
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia U20 League
- Australian Matches
- Austria (29)
- Azerbejdżan (1)
- Bahrajn (2)
- Bangladesz (5)
- Barbados
- Białoruś (17)
- Belgia (1)
- Benin
- Bhutan
- Boliwia (1)
- Bośnia i Hercegowina (9)
- Botswana (1)
-
Brazylia (130)
- Serie A (10)
- Serie B (1)
- Serie C (1)
- Campeonato Amapaense
- Campeonato Brasileiro A2 Women (1)
- Campeonato Brasileiro A3 Women
- Campeonato Carioca A2 (1)
- Campeonato Carioca C
- Campeonato Cearense B
- Campeonato Gaucho 2 (8)
- Campeonato Goiano 2 (4)
- Campeonato Maranhense (2)
- Campeonato Mineiro 2 (6)
- Campeonato Mineiro U20
- Campeonato Paranaense 2 (5)
- Campeonato Paulista A3
- Campeonato Paulista A4
- Campeonato Paulista U20 (39)
- Campeonato Rondoniense (1)
- Campeonato U20 Women
- Catarinense 2 (5)
- Copa Nordeste
- Copa Verde (1)
- Matches (2)
- Matches Women
- Paulista Cup (11)
- Paulista Serie B
- Paulista Women (1)
- Serie A U20 (10)
- Serie A Women
- Serie A1 Women (8)
- Serie A2 Women
- Serie A3 Women
- Serie D (1)
- U20 Cup
- U20 League (12)
- Copa do Brasil
- Women’s Friendly
- Bułgaria (2)
- Burkina Faso
- Burundi
- Kambodża
- Kamerun
- Kanada (5)
- Chile (23)
- Chiny (48)
- Kolumbia (10)
- Kongo - Brazzaville (7)
- Kostaryka (1)
- Wybrzeże Kości Słoniowej
- Chorwacja (15)
- Cypr
- Republika Czeska (20)
- Dania (67)
- Dżibuti
- Dominika
- Republika Dominikańska (1)
- Ekwador (13)
- Egipt (19)
- Salwador (1)
- Estonia (16)
- Etiopia (11)
- Wyspy Owcze (14)
- Fidżi
- Finlandia (138)
- Gambia (5)
- Gruzja (4)
- Ghana (10)
- Gibraltar
- Grecja (2)
- Gwatemala
- Honduras
- Hongkong SAR Chin (3)
- Węgry
- Islandia (41)
- Indie
- Indonezja
- Iran (15)
- Irak
- Irlandia (21)
- Izrael (1)
- Jamajka
- Japonia (78)
- Jordania
- Kazachstan (20)
- Kenia
- Kuwejt
- Kirgistan
- Łotwa (19)
- Liban
- Liechtenstein
- Litwa (28)
- Luksemburg
- Makau SAR Chin
- Macedonia Północna
- Malawi
- Malezja (20)
- Mali
- Malta
- Mauretania
- Meksyk
- Mołdawia
- Mongolia
- Czarnogóra (1)
- Maroko (14)
- Mozambik
- Mjanma (Birma)
- Nowa Zelandia (12)
- Nikaragua
- Niger
- Nigeria (11)
-
Norwegia (60)
- Eliteserien (1)
- Division 1 (1)
- Cup
- Cup Women
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (5)
- Division 2 Group 1 (7)
- Division 2 Group 2 (7)
- Division 3 Group 1 (7)
- Division 3 Group 2 (7)
- Division 3 Group 3 (2)
- Division 3 Group 4 (1)
- Division 3 Group 5 (7)
- Division 3 Group 6 (7)
- Interkretsserie U19 (2)
- Toppserien Women (5)
- U19 Elite League (1)
- Oman
- Panama (1)
- Paragwaj (8)
- Peru (7)
- Filipiny (10)
- Polska (58)
- Portugalia (9)
- Portoryko
- Katar
- Rumunia (10)
- Rosja (22)
- Rwanda
- Saint Kitts i Nevis
- San Marino
- Arabia Saudyjska (10)
- Senegal
- Serbia (2)
- Seszele
- Sierra Leone (1)
- Singapur (4)
- Słowacja (18)
- Słowenia
- Republika Południowej Afryki (1)
- Korea Południowa (30)
-
Szwecja (97)
- Europe Friendlies
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (8)
- Cup (15)
- 1.div Södra (8)
- 2.div Norra Götaland (7)
- 2.div Norra Svealand (7)
- 2.div Norrland (7)
- 2.div Södra Götaland (7)
- 2.div Södra Svealand (7)
- 2.div Västra Götaland (7)
- Allsvenskan (2)
- Cup Women
- Damallsvenskan (7)
- Elitettan (7)
- Juniorallsvenskan (7)
- Superettan (1)
- Szwajcaria (4)
- Syria
- Tajwan (7)
- Tadżykistan
- Tanzania
- Tajlandia (1)
- Togo
- Trynidad i Tobago
- Tunezja (17)
- Turcja (1)
- Uganda
- Ukraina (2)
- Zjednoczone Emiraty Arabskie (11)
- Urugwaj (7)
- Uzbekistan (9)
- Wenezuela (1)
- Wietnam (12)
- Walia
- Zambia (9)
- Zimbabwe
Prognozy i statystyki Frem vs FC Roskilde 20 Jul 2019
- Prognozy 1X2
- Poniżej/Powyżej 2.5
- Obie drużyny strzelają bramkę
- Handikap
Poniżej
2.53
1.07
Nie
1 - 0
2.53
2.01
Gospodarz
0
0
1 - 0
2.53
1.08
Ogólne prawdopodobieństwo i zakłady
Rynek
Prawdopodobieństwo
odd
Drużyna gospodarzy wygrywa
54.05%
1.85
Remis
25.02%
4
Drużyna gości wygrywa
21.99%
4.55
Poniżej 2.5 bramki
53.66%
1.86
Powyżej 2.5 bramki
47.4%
2.11
BTTS tak
49.02%
2.04
BTTS nie
52.04%
1.92
Prawdopodobieństwo zdobycia bramek przez drużynę gospodarzy
Różne bramki (Gospodarz/gość)
-5 i mniej
-4
-3
-2
-1
0
1
2
3
4
5 i więcej
Prawdopodobieństwo
0.26%
0.38%
1.54%
5.45%
14.36%
25.02%
25.07%
16.54%
7.99%
3.04%
1.41%
Frem home upcoming matches
FC Roskilde away upcoming matches
Europe Friendlies Table
Pos # | Team | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BATE Borisov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Belshina Bobruisk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Dinamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Energetik-BGU Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Dinamo Brest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | FK Gomel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | FC Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | FC Rukh Brest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | FC Slutsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | FC Vitebsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | FK Arsenal Dzyarzhynsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Isloch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Neman Grodno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Shakhter Soligorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Slavia Mozyr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Torpedo Zhodino | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |