Hjem
Fodbold
Forudsigelser
Stillinger
Kampe
Live resultater
Resultater
Basketball
Amerikansk Fodbold
Tennis
Esport
Artikler
Fodbold
Kampplaner
Kamp Forhåndsvisninger
Live Kampe
Højdepunkter
Transfer
Meninger
Sexede Piger
Indsigter
Viden
Basketball
Basketball Forhåndsvisninger
Basketball Stillinger
Basketball Kampprogram
Basketball Resultater
Tennis
Tennis Forhåndsvisning
Tennis Højdepunkter
Esport
Oddsændringer
Premium Tips
Log ind
Sprog:
Danmark
English
Deutsch
España
Français
Portugal
Italiano
Русский
Polska
Danmark
Suomi
Sverige
ایران
대한민국
日本
Indonesia
ไทย
Tiếng Việt
中国
भारत
বাংলা
عربي
Mere
Køb tip
1x2
O/U 2.5
BTTS
AH
Odds
Livescore
Identificere
Standings
Resultater
Kampplan
Kvik-Betimate
Fodboldkampe
Fodboldkampe i dag
Fodboldkampe i morgen
Fodboldkampe i weekenden
Fodboldkampe i går
Livescore
Statistik
Antal kampe
159
Gennemsnitlig point
4.7
Tipning
5642
Premiumodds
5
Vindende odds
75%
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Livescore Leagues
England
(26)
FA Cup
(1)
Premier League
(10)
Championship
(2)
League 1
(1)
League 2
(1)
National League
National League North
National League South
Premier League 2
(2)
Championship Women
Development League 2
(2)
FA Cup Women
FA Trophy
FA Vase
Isthmian Cup
Isthmian Division One South
Northern League Challenge Cup
Northern League Division One
Northern Premier League
Reserve Matches
Ryman Premier Division
Southern Premier League Central
Southern Premier League South
Super League Women
(6)
U21 Premier League Cup
(1)
Northern Ireland Championship
Northern Ireland Championship Women
Northern Ireland Cup
Northern Ireland Play-Offs
Northern Ireland Premier
Northern Ireland Premier Intermediate League
Northern Ireland Premier League Women
Northern Ireland Reserve League
UK Friendlies
UEFA Champions League
(1)
UEFA Europa League
(1)
USA
(764)
MLS
(14)
UPSL
MLS is Back Tournament
MLS Next Pro League
(59)
NISA
(4)
NPSL
(194)
NWSL Women
(7)
US Open Cup
(8)
USL Championship
(47)
USL League One
(5)
USL League One Cup
USL League Two
(370)
USL W-League Women
(55)
World Club Friendlies
(1)
Spanien
(131)
Primera Liga
(3)
Segunda
(11)
Tercera Group 1
(4)
Tercera Group 2
(4)
Tercera Group 3
(4)
Tercera Group 4
(4)
Tercera Group 5
(4)
Tercera Group 6
(4)
Tercera Group 7
(4)
Tercera Group 8
(4)
Tercera Group 9
(4)
Tercera Group 10
(4)
Tercera Group 11
(4)
Tercera Group 12
(4)
Tercera Group 13
(4)
Tercera Group 14
(4)
Tercera Group 15
(4)
Tercera Group 16
(8)
Tercera Group 17
(4)
Tercera Group 18
(4)
Youth League
(2)
Copa De La Reina
(1)
Kings League - 40 mins play
Primera Division RFEF Group 1
(10)
Primera Division RFEF Group 2
(10)
Primera Federacion Women
(1)
Primera Women
(7)
Queens League - 40 mins play
Regional Cup
Regional League
Segunda Division RFEF Group 1
Segunda Division RFEF Group 2
Segunda Division RFEF Group 3
Segunda Division RFEF Group 4
Segunda Division RFEF Group 5
Segunda Division RFEF Play-Offs
(10)
Segunda Federacion Women
Tercera Federacion Women
Tyskland
(196)
Bundesliga I
(9)
Bundesliga II
(9)
DFB Pokal
(1)
3.Liga
(10)
Regionalliga Bayern
(8)
Regionalliga North
(9)
Regionalliga North East
(9)
Regionalliga South West
(9)
Regionalliga West
(9)
Oberliga Baden-Wuerttemberg
(9)
Oberliga Bayern North
(9)
Oberliga Bayern South
(9)
Oberliga Bremen
Oberliga Hamburg
(9)
Oberliga Hessen
(9)
Oberliga Mittelrhein
(7)
Oberliga Niederrhein
(1)
Oberliga Niedersachsen
(8)
Oberliga NOFV Nord
(7)
Oberliga NOFV Sud
(8)
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
(10)
Oberliga Schleswig-Holstein
(8)
Oberliga Westfalen
(9)
Berlin-Liga
Bundesliga II Play-Offs
Bundesliga II Women
(7)
Bundesliga Play-Offs
Bundesliga U19
(2)
Bundesliga Women
(6)
DFB Pokal Women
Landesliga
Landesliga Bayern Sudost
Landespokal
(1)
Regionalliga Play-Offs
U19 Cup
(1)
Verbandsliga
(3)
Italien
(37)
Serie A
(10)
Serie B
(1)
Serie C Group A
Serie C Group B
Serie C Group C
Campionato Nazionale
Campionato Primavera 1
(9)
Campionato Primavera 2
Serie D
(2)
Coppa Italia
Coppa Italia Women
(1)
Campionato Primavera 3
Campionato Primavera 4
Serie A Women
(4)
Serie B Play-Offs
(1)
Serie B Women
Serie C Play-Offs
(5)
Serie C Super Cup
(1)
Serie D Cup
(2)
Serie D Play-Offs
(1)
U19 League Women
Frankrig
(33)
Ligue 1
(9)
Ligue 2
(10)
National
(9)
National 2
National 3
Cup
(1)
Cup Women
Division 2 Women
Ligue 2 Play-Offs
U19 Cup
U19 League
(4)
U19 League Women
Division 1 Women
Holland
(26)
Eredivisie
(9)
Eerste Divisie
Cup
Holland Eredivisie Play-Offs
Cup Women
(1)
Derde Divisie
Eredivisie Play-Offs
(3)
Eredivisie Women
Tweede Divisie
(9)
U21 League
(4)
Skotland
(17)
Premiership
(6)
Championship
League One
League Two
FA Cup
(1)
Championship Play-Offs
(1)
Highland League
League One Play-Offs
(1)
League Two Play-Offs
(1)
Lowland League
Premier League Women
(6)
Premiership Play-Offs
(1)
Reserve Cup
Reserve League
Women FA Cup
Australiens A-League
(2)
J-League
(10)
Japan J2-League
(10)
Danmarks Superligaen
(3)
Israel Premier League
(4)
Colombia Primera A
(4)
Lebanon League
(3)
Israel Leumit Liga
(8)
E-sport
(114)
Esoccer Adriatic League - 10 mins play
(16)
Esoccer Battle - 8 mins play
(5)
Esoccer GT Leagues – 12 mins play
(93)
Andre ligaer
Albanien
(3)
Championship
(2)
Cup
First Division
Play-offs
(1)
Algeriet
(32)
Cup
Cup Women
D1 Championship Women
(1)
Division 1
(8)
Division 2
(16)
Elite Championship Women
U21 Cup
U21 Division 1
(7)
U21 Division 2
Andorra
(7)
Cup
(1)
Premier Division
(5)
Second Division
(1)
Angola
(7)
Girabola
(7)
Antigua og Barbuda
Antigua & Barbuda Premier Division
Argentina
(101)
Superliga
Nacional B
(20)
Primera B Metropolitana
(11)
Primera C Metropolitana
(12)
Reserve League
(16)
Cup
(5)
Torneo A
(18)
Championship Women
(1)
Copa de la Liga Profesional
Copa Federal Women
Liga Profesional
(14)
Liga Profesional Reserves
(4)
Primera B Women
Regional Cup
Regional League
Torneo Promocional Amateur
Torneo Regional Amateur
Youth League
Armenien
(8)
First League
(7)
Premier League
(1)
Armenian Cup
Aruba
Division Di Honor
Australien
(172)
A-League
(2)
A-League Women
Capital Territory NPL2
(4)
Capital Territory Premier League
(4)
Capital Territory Premier League Women
(3)
Capital Territory U23 League
(4)
Darwin Premier League
(1)
FFA Cup Qualifying
New South Wales League 1
(8)
New South Wales League 2
(6)
New South Wales NPL Women
(5)
New South Wales Premier League
(8)
New South Wales U20 League
(5)
Northern NSW Premier League
(6)
Northern NSW Premier League Women
Northern NSW Reserves League
NPL Queensland
(6)
NPL Queensland U23
(5)
NPL Queensland Women
(5)
NPL Victoria
(7)
NPL Victoria U23
(7)
NPL Victoria Women
(6)
NSW League 1 U20
(7)
Queensland PL 2 U23
Queensland PL U23
(6)
Queensland Premier League
(6)
Queensland Premier League 2
(6)
Queensland Premier League 3
(2)
Queensland Premier League 4
Queensland Premier League Women
(3)
SA Premier League Reserves
(5)
SA Premier League Women
(5)
SA Premier League Women Reserves
(3)
South Australia Premier League
(6)
South Australia State League 1
(6)
South Australia State League Reserves
Sunday League Premier Division
Sunday League Premier Division Reserve
Tasmania Championship
Tasmania Championship Women
Tasmania NPL U21 League
Tasmania Premier League
(1)
Tasmania South Division 1
Tasmania Super League Women
Victoria PL 1 U23
(4)
Victoria Premier League 1
(7)
Victoria Premier League 2
(6)
Victoria State League 1
(1)
Victoria State League 1 Reserves
Victoria State League 2
Victoria State League 2 Reserves
WA Premier League Women
WA Premier League Women U21
WA State League 1 Reserves
WA State League Reserves Cup
Western Australia Premier League
(6)
Western Australia State League 1
Western Australia State League 2
Western Australia U20 League
Australian Matches
Østrig
(59)
Bundesliga
(6)
2. Liga
(8)
Regionalliga Ost
(8)
Landesliga
(15)
2. Landesliga
(1)
Amateur Cup
Bundesliga Play-Offs
Cup
Cup Women
League 1 Women
(5)
Regionalliga Mitte
(8)
Regionalliga Salzburg
Regionalliga Tirol
Regionalliga Vorarlberg
Regionalliga West
(8)
Austrian Matches
Aserbajdsjan
(11)
Cup
(1)
Division 1
(5)
Premier League
(5)
Bahrain
(6)
Division 2
Premier League
(6)
Youth Cup
Bangladesh
(5)
Championship League
Federation Cup
League Women
Premier League
(5)
Barbados
Premier League
Hviderusland
(18)
Cup
(1)
Division 1
(9)
Premier League
(8)
Premier League Women
Belgien
(9)
First Division A
(6)
First Division B
First Amateur Division
Reserve League
Cup
Cup Women
Division 1 Women
First Division B Play-Offs
Second Amateur Division ACFF
Second Amateur Division VFV A
Second Amateur Division VFV B
Super League Women
(3)
Bhutan
Premier League
Bolivia
(8)
Apertura
Clausura
(8)
Copa Simon Bolivar
Play-Offs
Bosnien-Hercegovina
(15)
1st League
(8)
2nd League
Cup
(1)
Cup Women
Premier Liga
(6)
Botswana
(5)
FA Cup
Premier League
(5)
Brasilien
(193)
Serie A
(10)
Serie B
(10)
Serie C
(10)
Campeonato Acreano
Campeonato Amapaense
Campeonato Brasileiro A2 Women
(8)
Campeonato Brasileiro A3 Women
Campeonato Carioca A2
(6)
Campeonato Carioca C
(2)
Campeonato Cearense B
Campeonato Gaucho 2
(8)
Campeonato Goiano 2
(4)
Campeonato Maranhense
(2)
Campeonato Mineiro 2
(6)
Campeonato Mineiro U20
Campeonato Paranaense 2
(5)
Campeonato Paulista A3
Campeonato Paulista A4
Campeonato Paulista U20
(39)
Campeonato Rondoniense
Campeonato Sul-Matogrossense
Campeonato U20 Women
(4)
Catarinense 2
(5)
Copa Nordeste
(2)
Copa Verde
Matches
(3)
Matches Women
Paulista Serie B
Paulista Women
(5)
Serie A U20
(4)
Serie A Women
(8)
Serie A1 Women
Serie D
(32)
U20 Cup
U20 League
(3)
Copa do Brasil
(16)
Women’s Friendly
(1)
Bulgarien
(15)
First League
(6)
Amateur Cup
Cup
Play-Offs
Premier League Women
Second League
(9)
Third League
U19 League
Burkina Faso
Cup
League
Burundi
Cup
Premier League
Cambodja
Cup
Premier League
Cameroun
Elite One
League Women
Canada
(8)
Premier League
(4)
Championships
(4)
League 1 British Columbia
League1 Ontario
League1 Quebec
League2 Ontario
Chile
(29)
Primera Division
(8)
Primera B
(8)
Segunda
(7)
Tercera
Cup
Primera Division Women
(6)
U21 League
Kina
(45)
Division 1
(8)
Division 2
(10)
Super League
(6)
FA Cup
(15)
Super League Women
(6)
Colombia
(13)
Primera A
(4)
Primera B
Cup
(2)
Liga Femenina
(7)
Play-Offs
Regional League
U19 Championship
Congo-Brazzaville
(7)
Congo Premier League
(7)
Costa Rica
(7)
Primera Division
(1)
Primera Division Women
(5)
Segunda
(1)
Elfenbenskysten
(8)
Ivory Coast Cup
Ivory Coast Premier Division
(8)
Kroatien
(20)
Cup
(1)
1.HNL Play-Offs
1.NL
(6)
2.NL
(8)
3.NL
First League Women
HNL
(5)
Regional Cup
U19 Cup
U19 League
Cypern
(1)
Division 1
Division 2
Cup
(1)
Cup Women
Division 3
Tjekkiet
(53)
First League
(3)
2. Liga
(8)
3. Ligy
(25)
4. Ligy
Youth League
(8)
Division 1 Women
(4)
Czech First League Play-Offs
(2)
5 Ligy
(2)
Cup
(1)
Women Div 1
Danmark
(80)
Superligaen
(3)
Division 1
(6)
Cup
U19 League
Danish Womens Elitedivisionen
Cup Women
(1)
Danmarksserien Promotion
(35)
Danmarksserien Relegation
(20)
Division 2
(6)
Division 3
(6)
Elitedivisionen Women
(3)
Future Cup
Play-Offs Women
Superligaen Play-Offs
U21 League
Womens 2 Division
Djibouti
Premier League
Dominica
(2)
Premier League
(2)
Den Dominikanske Republik
Liga
Ecuador
(9)
LigaPro Serie A
(8)
LigaPro Serie B
(1)
Primera Women
Egypten
(18)
Division 1
(2)
Division 2
Cup
(16)
Premier League Women
Second Division B
El Salvador
(5)
Clausura
(3)
Liga Feminina
Reserves League
(2)
Segunda Division
Estland
(20)
Meistriliiga
(5)
Cup
(1)
Cup Women
(1)
Esiliiga
(5)
Esiliiga B
(5)
II Liiga
Meistriliiga Women
(3)
Play-Offs
Small Cup
U19 League
Etiopien
(7)
Higher League
Premier League
(7)
Færøerne
(10)
Premier League
(5)
Cup
Div 1
(5)
League Women
Fiji
National League
Finland
(171)
Cup
Cup Women
Cup Women - 80 mins play
Kakkonen Group A
(24)
Kakkonen Group B
(26)
Kakkonen Group C
(19)
Kakkonen Women
Kansallinen Liiga Women
(5)
Kolmonen
(21)
U20 League
(2)
Veikkausliiga
(33)
Veikkausliiga Play-Offs
Ykkonen
(36)
Ykkonen Women
Ykkosliiga
(5)
Gambia
(3)
Division 2
GFA League
(3)
Georgien
(10)
Erovnuli Liga
(5)
Cup
First League
(5)
League 2 Women
League Women
Liga 3
Ghana
(9)
Division 1
FA Cup
Premier League
(9)
Gibraltar
Cup
National League
Grækenland
(24)
Super League 1
Cup
Amateur Cup
Cup Women
Gamma Ethniki
Matches
Play-Offs
Super League 2
(10)
Super League 2 U19
Super League Play-Offs
Super League U19
(7)
Super League Women
(7)
Guatemala
(1)
Liga Nacional
(1)
Liga Nacional Women
Primera Division
Reserve League
Segunda Division
Honduras
(2)
Liga de Ascenso
Liga Nacional
(2)
Reserve League
Hongkong SAR Kina
(11)
Hong Kong Premier League
(5)
Hong Kong 1st Division
(6)
Hong Kong 2nd Division
Hong Kong 3rd Division
Hong Kong Cup
Hong Kong FA Cup Junior Division
Hong Kong Sapling Cup
Ungarn
(17)
NB I
(6)
NB II
(9)
NB III
Cup
U19 1st Division
Cup Women
NBI Women
(2)
U19 2nd Division
Island
(52)
1 Deild
(6)
1 Deild Women
(5)
2 Deild
(7)
3 Deild
(6)
4 Deild
(3)
Cup
(6)
Cup Women
(8)
League Cup B
League Cup C
Premier League
(6)
Premier League Women
(5)
Super Cup Women
U19 League
Indien
Super League
Mumbai Elite League
Championship Women
Delhi Senior Division
I-League 2nd Division
R League A Division
Shillong Premier League
U21 Development League
Indonesien
Liga 1
Liga 3
Iran
(12)
Pro League
(8)
Cup
Div 1
(4)
Div 2
Irak
(4)
League
(4)
Irland
(19)
U20 League
Republic of Ireland FAI Cup
(4)
Republic of Ireland First Division
(5)
Republic of Ireland Leinster Senior League
Republic of Ireland Munster Senior League
Republic of Ireland National League Women
(5)
Republic of Ireland Premier Division
(5)
Israel
(18)
Premier League
(4)
Leumit Liga
(8)
Cup
(1)
Youth Cup
Liga Alef North
Liga Alef South
Liga Bet North
Liga Bet South
Division 1 Women
Cup Women
Leumit Liga Play-Offs
(4)
Liga Alef Play-Offs
(1)
Liga Bet Play-Offs
Youth League
Jamaica
(1)
Premier League
(1)
Japan
(66)
J-League Cup
(10)
J-League
(10)
J2-League
(10)
J3-League
(10)
Football League
Regional League
FA Cup
(14)
J-League Play-Offs
L1 League Women
(6)
L2 League Women
Regional Cup
Women Empowerment League
(6)
Jordan
(4)
Cup
League
(4)
Kasakhstan
(10)
Cup
(2)
Division 1
(2)
Play-Offs
Premier League
(6)
Kenya
(10)
Cup
League Women
Premier League
(9)
Super League
(1)
Kuwait
(3)
Cup
(1)
Division 1
League
(2)
Kirgisistan
Cup
Top Liga
Letland
(9)
1. Liga
(7)
Play-Offs
Virsliga
(2)
Libanon
(3)
League
(3)
Cup
League Women
Liberia
Second Division
Liechtenstein
Cup
Litauen
(22)
1 Lyga
(8)
A Lyga
(5)
A Lyga Play-Offs
A Lyga Women
Cup
II Lyga
(9)
U19 League
Luxembourg
(16)
Cup
Division Nationale
(8)
Promotion D’Honneur
(8)
Macao SAR Kina
Macau 1st Division
Others
Makedonien
(15)
North Macedonia Cup
(1)
North Macedonia Cup Women
North Macedonia First League
(6)
North Macedonia League Women
North Macedonia Second League
(8)
Malawi
Super League
Malaysia
(6)
President Cup
Super League
(6)
Mali
(3)
Cup
League Women
Premiere Division
(3)
Malta
Challenge League
FA Trophy
Premier League
Mauretanien
Division 1
Division 2
Mexico
(10)
Liga MX Femenil
(4)
Segunda Division
(2)
Liga de Expansion
(1)
Liga MX
(3)
Liga TDP
U23 League
Moldova
(6)
Championship Women
Cup
(1)
Cup Women
Divizia A
(2)
Divizia Nationala
(3)
Mongoliet
Cup
First League
Premier League
Montenegro
(11)
Cup
(1)
Druga Liga
(5)
League Women
Prva Liga
(5)
U19 League
Marokko
(8)
GNF 1
GNF 2
(8)
Cup
League Women
Mozambique
Mocambola
Myanmar (Burma)
Myanmar Cup
New Zealand
(16)
Central League
(5)
Cup Women
Northern League
(6)
Southern League
(5)
Nicaragua
(1)
Clausura
(1)
Liga de Ascenso
Primera Division Women
Youth League
Niger
(2)
Super League
(2)
Nigeria
(1)
Cup
League Women
National League
Premier League
(1)
Norge
(82)
Eliteserien
(8)
Division 1
(8)
Cup
Cup Women
Division 1 Play-Offs
Division 1 Women
(5)
Division 2 Group 1
(7)
Division 2 Group 2
(6)
Division 3 Group 1
(7)
Division 3 Group 2
(6)
Division 3 Group 3
(7)
Division 3 Group 4
(7)
Division 3 Group 5
(7)
Division 3 Group 6
(7)
Interkretsserie U19
(2)
Toppserien Women
(5)
U19 Elite League
Youth Cup
Oman
(6)
Federation Cup
League
(6)
Sultans Cup
Panama
(4)
First Division Women
Liga Prom
LPF
(4)
Paraguay
(14)
Cup
Division Intermedia
(8)
Division Profesional
(6)
Reserve League
U19 League
Women League
Peru
(22)
Campeonato Nacional Women
(6)
Liga 1
(10)
Liga 2
(6)
Play-Offs
Filippinerne
(7)
PFL
(7)
Polen
(78)
I Liga
(9)
II Liga
(9)
III Liga
(36)
Cup
Cup Women
(1)
Ekstraklasa
(9)
Ekstraliga Women
(6)
IV Liga
(1)
League Women
Play-Offs
Regional League
Youth League
(7)
Portugal
(45)
Primeira Liga
(9)
Segunda Liga
(9)
Campeonato Nacional
(4)
Campeonato Nacional Women
(4)
U19 League
(12)
Campeonato Nacional II Women
Cup
(1)
Cup Women
II Divisao Play-Offs
Liga 3
(4)
Primeira Liga Play-Off
Segunda Liga Play-Offs
U23 Cup
(2)
U23 League
Puerto Rico
League
Qatar
(1)
Stars League
Cup
(1)
League 2
Stars League Play-Offs
U21 League
Rumænien
(57)
Liga I
(3)
Liga III
(50)
Liga 1 Women
Cup
Cup Women
Liga 2
Liga 2 Women
Liga 3 Women
Liga 4
Liga I Play-Offs
(4)
U19 Cup
U19 League
Rusland
(34)
Premier League
(8)
Division 1
(3)
Cup
Other Match
Division 2
(7)
Division 3
Premier League Play-Offs
Premier Women
(6)
Regional Cup
Regional League
Youth Championship
(10)
Russian Matches
Rwanda
Cup
Cup Women
National League
Rwandan Division 2
Saint Kitts og Nevis
Saint Kitts & Nevis Premier League
San Marino
(2)
Campionato
(1)
Cup
(1)
Saudi-Arabien
(18)
Cup
Division 1
(9)
Division 2
Premier League Women
Pro League
(9)
U19 Premier League
Senegal
(7)
FA Cup
Ligue 2
Premier League
(7)
Serbien
(18)
Super Liga
(8)
Prva Liga
(8)
Srpska Liga
Cup
(2)
U19 League
Cup Women
League Women
Seychellerne
Cup
Premier League
Sierra Leone
Premier League
Singapore
(4)
Charity Shield
Premier League
(4)
Slovakiet
(40)
Super Liga
(6)
2. Liga
(8)
3. Liga
(15)
Cup
Cup Women
I Liga Women
(4)
Super Liga Play-Offs
Youth 2.Liga
Youth League
(7)
Slovenien
(15)
Prva Liga
(5)
2. SNL
(8)
3. SNL
U19 League
(1)
League Women
Cup
(1)
Cup Women
Prva Liga Play-Offs
Sydafrika
(17)
Premier
(8)
Diski Challenge
National Div 1
(8)
Cup
(1)
League Women
Play-Offs
Second League Women
Sydkorea
(24)
K League 1
(6)
Cup
K League 2
(6)
K3 League
(8)
K4 League
Women K League
(4)
Sverige
(101)
Europe Friendlies
Allsvenskan Qualification
Superettan Qualification
1.div Norra
(8)
Cup
(10)
1.div Södra
(8)
2.div Norra Götaland
(7)
2.div Norra Svealand
(7)
2.div Norrland
(7)
2.div Södra Götaland
(7)
2.div Södra Svealand
(7)
2.div Västra Götaland
(7)
Allsvenskan
(4)
Cup Women
Damallsvenskan
(7)
Elitettan
(7)
Juniorallsvenskan
(7)
Superettan
(8)
Schweiz
(23)
- Play-Offs
1.Liga Classic
1.Liga Promotion
(9)
2. Liga Interregional
(2)
Challenge League
(5)
Cup
(1)
Division 1 Women
(2)
Super League
(2)
U19 Elite
Women Play-Offs
(2)
Syrien
Cup
Division 1
Division 2
Youth League
Taiwan
(7)
Mulan League Women
(3)
Premier League
(4)
Tadsjikistan
Super Cup
Vysshaya Liga
Tanzania
(8)
Cup
First Division
Premier League
(8)
Zanzibar Mapinduzi Cup
Thailand
(11)
Premier League
(8)
Cup
(1)
Division 2
(2)
Division 3
League Cup
League Women
Division 4
Togo
Cup
Premier Division
Trinidad og Tobago
(5)
Trinidad & Tobago Premier League
(5)
Tunesien
(24)
Cup
(8)
League 1
(4)
League 2
(12)
League 3
Tyrkiet
(18)
Super Lig
(10)
1 Lig
(1)
2 Lig Beyaz
2 Lig Kirmizi
3.Lig Group 1
(1)
3.Lig Group 2
3.Lig Group 3
Cup
(1)
U19 League
League Women
2.Lig Play-Offs
(2)
3. Lig Promotion Group Play-Offs
(2)
3.Lig Group 4
(1)
Amateur League
Uganda
(7)
Cup
Division 2
Premier League
(7)
Super League Women
Ukraine
(26)
Cup
Persha Liga
(10)
Play-Offs
Vyscha Liga
(8)
Youth League
(8)
De Forenede Arabiske Emirater
(10)
De Forenede Arabiske Emiraters Premier League
(1)
UAE Division 1
(7)
UAE Reserve League
(1)
UAE Cup
(1)
UAE U19 Cup
UAE U19 League
UAE U21 Cup
Uruguay
(17)
Amateur Cup
Apertura
(8)
Cup
(1)
League Women
Reserve League
(1)
Segunda
(7)
Usbekistan
(10)
2nd Division
(2)
Cup
League Women
PFL
(7)
Super Cup
(1)
Venezuela
(4)
Primera Division
(4)
Segunda Division
Vietnam
(14)
V-League
(7)
V-League 2
(5)
Division 2
Cup
Championship Women
(2)
Wales
(1)
Premier League
(1)
Championship North
Championship South
Cup
Zambia
(9)
Cup
Super League
(9)
Zimbabwe
(9)
Premier Soccer League
(9)
Fodboldkampe for Iceland U19 Cup
Iceland Cup
Iceland 4 Deild
Iceland 3 Deild
Iceland 2 Deild
Iceland 1 Deild
Iceland Cup Women
Iceland U19 Cup Fixtures
02/01/2024 20:00
Vikingur Reykjavik U19
1 - 2
Throttur Reykjavik U19
FT
02/13/2023 19:30
Fylkir/Ellidi U19
1 - 3
Valur/KH U19
FT
04/25/2022 19:45
Throttur Reykjavik U19
1 - 1
Valur/KH U19
FT
04/23/2022 18:00
Grotta/Kria U19
2 - 2
Haukar U19
FT
04/22/2022 20:00
Breidablik/Augnablik U19
0 - 0
Stjarnan/KFG U19
04/16/2022 18:00
Haukar U19
0 - 0
Njardvik/Grindavik/GG U19
04/12/2022 19:30
IR/Lettir U19
2 - 1
Valur/KH U19
FT
04/11/2022 19:00
Keflavik U19
4 - 4
FH Hafnarfjordur U19
FT
04/09/2022 17:00
KR/KV U19
9 - 0
Leiknir/KB U19
FT
04/07/2022 18:00
Fram/Úlfarnir U19
4 - 2
Throttur Reykjavik U19
FT
04/05/2022 20:00
Fylkir/Ellidi U19
7 - 2
IR/Lettir U19
FT
03/27/2022 18:00
Stjarnan/KFG U19
0 - 0
Selfoss/SL U19
03/27/2022 10:30
FH Hafnarfjordur U19
0 - 0
IA/Skallagrimur U19
03/26/2022 18:00
KR/KV U19
0 - 0
KR/KV II U19
03/26/2022 17:15
Throttur Reykjavik U19
0 - 5
Fjolnir/Vaengir U19
FT
03/26/2022 13:00
Breidablik/Augnablik U19
4 - 0
Keflavik U19
FT
03/26/2022 13:00
Vikingur Reykjavik U19
2 - 3
Fram/Úlfarnir U19
FT
03/19/2022 11:00
HK/Ymir Kopavogur U19
2 - 2
FH Hafnarfjordur U19
FT
03/13/2022 18:00
Selfoss/SL U19
0 - 6
HK/Ymir Kopavogur U19
FT
03/11/2022 18:30
Fram/Úlfarnir U19
3 - 2
Valur/KH U19
FT
03/10/2022 20:25
IR/Lettir U19
0 - 0
KR/KV U19
02/20/2022 20:00
Haukar U19
0 - 0
Afturelding/Hvíti/Álafoss U19
02/12/2022 12:00
Keflavik U19
0 - 0
HK/Ymir Kopavogur U19
02/10/2022 18:00
Fram/Úlfarnir U19
0 - 0
KR/KV U19
02/03/2022 20:00
Fram/Úlfarnir U19
1 - 3
Fylkir/Ellidi U19
FT
01/29/2022 16:30
Njardvik/Grindavik/GG U19
0 - 0
Haukar U19
01/29/2022 13:00
HK/Ymir Kopavogur U19
0 - 0
IA/Skallagrimur U19
01/29/2022 13:00
IR/Lettir U19
4 - 4
Fram/Úlfarnir U19
FT
01/23/2022 12:00
Selfoss/SL U19
0 - 0
Stjarnan/KFG U19
12/15/2021 19:15
IR/Lettir U19
0 - 0
Fram/Úlfarnir II U19
12/12/2021 13:00
Fylkir/Ellidi U19
2 - 3
Fjolnir/Vaengir U19
03/15/2021 20:35
Fjolnir/Vaengir U19
3 - 3
Breidablik/Augnablik U19
FT
03/14/2021 17:30
Stjarnan/KFG U19
0 - 0
Throttur Reykjavik U19
03/14/2021 16:00
Fylkir/Ellidi U19
1 - 0
HK/Ymir Kopavogur U19
FT
03/14/2021 13:00
IR/Lettir U19
3 - 3
Keflavik U19
FT
03/09/2021 20:00
Keflavik U19
3 - 5
Valur/KH U19
FT
02/28/2021 17:15
HK/Ymir Kopavogur U19
0 - 0
Breidablik/Augnablik U19
02/28/2021 16:00
Throttur Reykjavik U19
0 - 0
IA/Skallagrimur U19
FT
02/27/2021 16:00
Fylkir/Ellidi U19
3 - 1
Stjarnan/KFG U19
FT
02/27/2021 13:00
Afturelding/Hvíti/Álafoss U19
0 - 0
IR/Lettir U19
02/27/2021 11:30
FH Hafnarfjordur U19
4 - 3
Fjolnir/Vaengir U19
FT
02/16/2021 21:15
Haukar U19
1 - 8
Keflavik U19
FT
02/14/2021 13:00
Valur/KH U19
2 - 3
Afturelding/Hvíti/Álafoss U19
FT
02/14/2021 13:00
Stjarnan/KFG U19
0 - 0
HK/Ymir Kopavogur U19
02/14/2021 12:00
Breidablik/Augnablik U19
2 - 5
FH Hafnarfjordur U19
FT
02/14/2021 11:00
Vikingur Reykjavik U19
1 - 1
Fram/Úlfarnir U19
FT
02/13/2021 13:11
IR/Lettir U19
2 - 1
KR/KV U19
FT
02/11/2021 20:00
Fjolnir/Vaengir U19
1 - 2
Throttur Reykjavik U19
FT
02/04/2021 18:30
Fram/Úlfarnir U19
5 - 2
IR/Lettir U19
FT
02/01/2021 20:00
KR/KV U19
0 - 2
Valur/KH U19
FT
01/31/2021 12:00
Vikingur Reykjavik U19
5 - 0
Haukar U19
FT
01/30/2021 13:00
Afturelding/Hvíti/Álafoss U19
4 - 2
Keflavik U19
FT
01/30/2021 13:00
Fylkir/Ellidi U19
1 - 0
Fjolnir/Vaengir U19
FT
01/30/2021 13:00
Leiknir/KB U19
0 - 1
Selfoss/SL U19
FT
07/10/2020 17:15
Haukar U19
2 - 2
Fram Reykjavik U19
FT
03/12/2020 18:15
Fram/Úlfarnir U19
0 - 0
Leiknir/KB U19
03/09/2020 20:31
Fjolnir/Vaengir U19
2 - 0
Haukar U19
FT
03/07/2020 12:05
Afturelding/Hvíti/Álafoss U19
2 - 2
Fram/Úlfarnir U19
FT
03/03/2020 19:33
Fylkir/Ellidi U19
2 - 6
Stjarnan/KFG U19
FT
03/03/2020 19:02
Valur/KH U19
2 - 1
Leiknir/KB U19
FT
03/02/2020 19:45
Haukar U19
0 - 0
Breidablik/Augnablik U19
02/29/2020 18:00
Grindavik/GG U19
0 - 0
Selfoss/Hamar/Aegir/Arborg U19
02/29/2020 17:48
HK/Ymir Kopavogur U19
0 - 0
Afturelding/Hvíti/Álafoss U19
02/29/2020 17:48
Throttur Reykjavik U19
0 - 0
Fram/Úlfarnir U19
02/25/2020 20:15
KR/KV U19
0 - 0
Keflavik U19
02/24/2020 19:47
Haukar U19
2 - 5
Stjarnan/KFG U19
FT
02/17/2020 19:00
Breidablik/Augnablik U19
2 - 2
IA/Skallagrimur U19
FT
02/16/2020 18:00
Stjarnan/KFG U19
4 - 1
Haukar U19
FT
02/16/2020 14:00
Stjarnan/KFG U19
4 - 1
Haukar U19
FT
02/16/2020 12:30
Leiknir/KB U19
0 - 0
HK/Ymir Kopavogur U19
FT
02/16/2020 12:00
Afturelding/Hvíti/Álafoss U19
3 - 2
KR/KV U19
FT
02/16/2020 11:04
IR/Lettir U19
8 - 1
Grotta/Kria U19
FT
02/12/2020 19:03
Keflavik U19
8 - 3
Throttur Reykjavik U19
FT
02/12/2020 18:48
Vikingur Reykjavik U19
1 - 2
Fylkir/Ellidi U19
FT
02/04/2020 20:17
KR/KV U19
0 - 3
Leiknir/KB U19
FT
02/02/2020 18:07
Haukar U19
0 - 2
IA/Skallagrimur U19
FT
02/02/2020 14:03
HK/Ymir Kopavogur U19
2 - 0
Valur/KH U19
FT
02/02/2020 12:01
Keflavik U19
2 - 1
Fram/Úlfarnir U19
FT
02/01/2020 18:00
Stjarnan/KFG U19
0 - 0
Vikingur Reykjavik U19
02/01/2020 16:04
Throttur Reykjavik U19
4 - 0
Afturelding/Hvíti/Álafoss U19
FT
02/01/2020 13:02
Fylkir/Ellidi U19
3 - 2
Fjolnir/Vaengir U19
FT
01/28/2020 20:15
KR/KV U19
1 - 1
Valur/KH U19
FT
01/28/2020 19:32
Fylkir/Ellidi U19
2 - 5
Breidablik/Augnablik U19
FT
01/28/2020 19:20
Vikingur Reykjavik U19
0 - 4
Haukar U19
01/28/2020 19:00
Throttur Reykjavik U19
0 - 0
Leiknir/KB U19
01/28/2020 18:01
Fram/Úlfarnir U19
1 - 4
HK/Ymir Kopavogur U19
FT
01/26/2020 15:01
Keflavik U19
9 - 2
Afturelding/Hvíti/Álafoss U19
FT
01/26/2020 13:19
FH Hafnarfjordur U19
4 - 3
IA/Skallagrimur U19
FT
01/25/2020 17:39
Stjarnan/KFG U19
0 - 0
Fjolnir/Vaengir U19
01/22/2020 17:31
Fjolnir/Vaengir U19
1 - 2
Vikingur Reykjavik U19
FT
01/19/2020 12:03
Njardvik U19
3 - 5
Grotta/Kria U19
FT
01/18/2020 14:00
Valur/KH U19
3 - 1
Throttur Reykjavik U19
FT
01/18/2020 13:33
IA/Skallagrimur U19
4 - 0
Fylkir/Ellidi U19
01/18/2020 12:04
HK/Ymir Kopavogur U19
1 - 0
KR/KV U19
FT
01/18/2020 12:00
Fjolnir/Vaengir U19
0 - 0
Vikingur Reykjavik U19
01/18/2020 11:00
Breidablik/Augnablik U19
2 - 3
Stjarnan/KFG U19
FT
01/11/2020 13:19
Afturelding/Hvíti/Álafoss U19
1 - 4
Throttur Reykjavik U19
FT
12/10/2019 20:00
Fylkir/Ellidi U19
0 - 0
FH Hafnarfjordur U19
12/08/2019 17:40
Stjarnan/KFG U19
0 - 0
IA/Skallagrimur U19
12/08/2019 12:32
Afturelding/Hvíti/Álafoss U19
5 - 1
Leiknir/KB U19
Related News
Stjarnan vs KA Akureyri Forudsigelse, odds og væddemål 06/02/2023
06/01/2023 04:21
Fram Reykjavik vs Keflavik Forudsigelse, odds og væddemål 06/02/2023
06/01/2023 04:07
Valur Reykjavik vs FH Hafnarfjordur Forudsigelse, odds og væddemål 06/02/2023
06/01/2023 03:47
Breidablik vs Vikingur Reykjavik Forudsigelse, odds og væddemål 06/02/2023
06/01/2023 03:32
IBV Vestmannaeyjar vs HK Kopavogur Forudsigelse, odds og væddemål 06/01/2023
05/31/2023 02:54
Fylkir Reykjavik vs KR Reykjavik Forudsigelse, odds og væddemål 06/01/2023
05/31/2023 02:10
Iceland U19 Cup Results
02/01/2024 20:00
Vikingur Reykjavik U19
1 - 2
Throttur Reykjavik U19
02/13/2023 19:30
Fylkir/Ellidi U19
1 - 3
Valur/KH U19
04/25/2022 19:45
Throttur Reykjavik U19
1 - 1
Valur/KH U19
04/23/2022 18:00
Grotta/Kria U19
2 - 2
Haukar U19
04/12/2022 19:30
IR/Lettir U19
2 - 1
Valur/KH U19
04/11/2022 19:00
Keflavik U19
4 - 4
FH Hafnarfjordur U19
04/09/2022 17:00
KR/KV U19
9 - 0
Leiknir/KB U19
04/07/2022 18:00
Fram/Úlfarnir U19
4 - 2
Throttur Reykjavik U19
04/05/2022 20:00
Fylkir/Ellidi U19
7 - 2
IR/Lettir U19
03/26/2022 17:15
Throttur Reykjavik U19
0 - 5
Fjolnir/Vaengir U19
Hjemmeside
Fodboldkampe i EPL, La Liga, Ligue 1, DFL, UCL (SENESTE)
Fodboldkampe for Island
Fodboldkampe for Iceland U19 Cup