Nopea Betimate
Tilastot
Pelien määrä | 160 |
Keskiarvopisteet | 4.7 |
Vedonlyöntivinkit | 4918 |
Korkeatasoiset vedonlyöntivinkit | 5 |
Voittoprosentti | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Suosittu liiga
- Euro 2024
-
Englanti (3)
- FA Cup (1)
- Valioliiga
- Championship (1)
- League 1
- League 2
- National League
- National League North
- National League South
- Premier League 2 (1)
- Championship Women
- Development League 2
- FA Cup Women
- FA Trophy
- FA Vase
- Isthmian Division One South
- Northern League Division One
- Northern Premier League
- Reserve Matches
- Ryman Premier Division
- Southern Premier League Central
- Southern Premier League South
- Super League Women
- U21 Premier League Cup
- Northern Ireland Championship
- Northern Ireland Championship Women
- Northern Ireland Cup
- Northern Ireland Play-Offs
- Northern Ireland Premier
- Northern Ireland Premier Intermediate League
- Northern Ireland Premier League Women
- Northern Ireland Reserve League
- Scotland Women’s League Play-Offs
- UK Friendlies
- UEFA Mestarien liiga (1)
- UEFA Eurooppa-liiga
- Yhdysvallat (848)
-
Espanja (94)
- La Liga (9)
- Segunda (11)
- Tercera Group 1
- Tercera Group 2
- Tercera Group 3
- Tercera Group 4
- Tercera Group 5
- Tercera Group 6
- Tercera Group 7
- Tercera Group 8
- Tercera Group 9
- Tercera Group 10
- Tercera Group 11
- Tercera Group 12
- Tercera Group 13
- Tercera Group 14 (1)
- Tercera Group 15
- Tercera Group 16 (2)
- Tercera Group 17
- Tercera Group 18
- Youth League (1)
- Copa De La Reina
- Primera Division RFEF Group 1 (10)
- Primera Division RFEF Group 2 (10)
- Primera Federacion Women
- Primera Women (5)
- Regional League
- Segunda Division RFEF Group 1
- Segunda Division RFEF Group 2
- Segunda Division RFEF Group 3
- Segunda Division RFEF Group 4
- Segunda Division RFEF Group 5
- Segunda Division RFEF Play-Offs (10)
- Segunda Federacion Women
- Tercera - Play-Offs (35)
- Tercera Federacion Women
- Women Regional League
-
Saksa (96)
- Bundesliiga
- Bundesliga II
- DFB Pokal (1)
- 3.Liga
- Regionalliga Bayern (1)
- Regionalliga North
- Regionalliga North East
- Regionalliga South West
- Regionalliga West
- Oberliga Baden-Wuerttemberg (9)
- Oberliga Bayern North (4)
- Oberliga Bayern South
- Oberliga Bremen
- Oberliga Hamburg
- Oberliga Hessen (8)
- Oberliga Mittelrhein
- Oberliga Niederrhein (7)
- Oberliga Niedersachsen
- Oberliga NOFV Nord (7)
- Oberliga NOFV Sud (8)
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar (1)
- Oberliga Schleswig-Holstein
- Oberliga Westfalen (7)
- Berlin-Liga (4)
- Bundesliga II Play-Offs (1)
- Bundesliga II Women (7)
- Bundesliga Play-Offs (1)
- Bundesliga U19 (1)
- Bundesliga Women
- DFB Pokal Women
- Landesliga (3)
- Landesliga Bayern Sudost
- Landespokal (18)
- Oberliga Play offs (2)
- Regionalliga Play-Offs (2)
- U19 Cup
- Verbandsliga (4)
-
Italia (24)
- Serie A (8)
- Serie B (1)
- Serie C Group A
- Serie C Group B
- Serie C Group C
- Campionato Nazionale
- Campionato Primavera 1 (1)
- Campionato Primavera 2 (1)
- Serie D
- Coppa Italia
- Coppa Italia Women
- Campionato Primavera 3 (1)
- Campionato Primavera 4 (1)
- Serie A Women (1)
- Serie B Play-Offs
- Serie B Women
- Serie C Play-Offs (4)
- Serie C Super Cup
- Serie D Cup (2)
- Serie D Play-Offs (4)
- U19 League Women
- Ranska (9)
- Alankomaat (18)
- Skotlanti (3)
- Japanin J-League (5)
- Japan J2-League (6)
- Indonesia Liga 1 (1)
- Tanskan Superliiga (6)
- Israel Premier League (3)
- Colombia Primera A (4)
- Colombia Primera B (4)
- Lebanon League (3)
- E-urheilu (187)
Muut liigat
- Albania (1)
- Algeria (26)
- Andorra (3)
- Angola (7)
- Antigua ja Barbuda
-
Argentiina (112)
- Superliga
- Nacional B (19)
- Primera B Metropolitana (10)
- Primera C Metropolitana (11)
- Reserve League
- Cup (7)
- Torneo A (18)
- Copa Santa Fe
- Championship Women (8)
- Copa de la Liga Profesional
- Copa Federal Women
- Liga Profesional (10)
- Liga Profesional Reserves (14)
- Primera B Women
- Regional Cup
- Regional League (1)
- Torneo Promocional Amateur
- Torneo Regional Amateur
- Youth League (14)
- Armenia (10)
- Aruba
-
Australia (61)
- A-League
- A-League Women
- Capital Territory NPL2
- Capital Territory Premier League (2)
- Capital Territory Premier League Women (2)
- Capital Territory U23 League (2)
- Darwin Premier League
- FFA Cup Qualifying
- New South Wales League 1
- New South Wales League 2
- New South Wales NPL Women (4)
- New South Wales Premier League (3)
- New South Wales U20 League (2)
- Northern NSW Premier League (1)
- Northern NSW Premier League Women
- Northern NSW Reserves League (1)
- NPL Queensland (2)
- NPL Queensland U23 (1)
- NPL Queensland Women (2)
- NPL Victoria (2)
- NPL Victoria U23 (1)
- NPL Victoria Women (2)
- NSW League 1 U20
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23 (1)
- Queensland Premier League (2)
- Queensland Premier League 2 (2)
- Queensland Premier League 3 (2)
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women (1)
- SA Premier League Reserves
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves
- South Australia Premier League (6)
- South Australia State League 1
- South Australia State League Reserves
- Sunday League Premier Division
- Tasmania Championship
- Tasmania Championship 1
- Tasmania Championship Women
- Tasmania Cup Women
- Tasmania NPL U21 League
- Tasmania Premier League (4)
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women (1)
- Victoria PL 1 U23
- Victoria Premier League 1 (2)
- Victoria Premier League 2
- Victoria State League 1
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women (1)
- WA Premier League Women U21 (1)
- WA State League 1 Reserves
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia U20 League
- Australian Matches
- Itävalta (47)
- Azerbaidžan (6)
- Bahrain (2)
- Bangladesh (3)
- Barbados
- Valko-Venäjä (11)
- Belgia (10)
- Benin
- Bhutan (2)
- Bolivia (17)
- Bosnia ja Hertsegovina (9)
- Botswana (7)
-
Brasilia (174)
- Serie A (10)
- Serie B (9)
- Serie C (10)
- Campeonato Acreano
- Campeonato Amapaense
- Campeonato Brasileiro A2 Women (8)
- Campeonato Brasileiro A3 Women
- Campeonato Carioca A2 (6)
- Campeonato Carioca C
- Campeonato Cearense B
- Campeonato Gaucho 2 (8)
- Campeonato Goiano 2 (4)
- Campeonato Maranhense (2)
- Campeonato Mineiro 2 (6)
- Campeonato Mineiro U20 (3)
- Campeonato Paranaense 2 (5)
- Campeonato Paulista A3
- Campeonato Paulista A4
- Campeonato Paulista U20 (6)
- Campeonato Rondoniense (2)
- Campeonato U20 Women
- Catarinense 2 (5)
- Copa Nordeste (2)
- Copa Verde (1)
- Matches (3)
- Matches Women
- Paulista Cup (11)
- Paulista Serie B (5)
- Paulista Women (4)
- Serie A U20 (10)
- Serie A Women
- Serie A1 Women (8)
- Serie A2 Women
- Serie A3 Women (1)
- Serie D (31)
- U20 Cup
- U20 League (14)
- Copa do Brasil
- Women’s Friendly
- Bulgaria (6)
- Burkina Faso (1)
- Burundi
- Kambodža
- Kamerun (3)
- Kanada (4)
- Chile (30)
- Kiina (40)
- Kolumbia (16)
- Kongon tasavalta (9)
- Costa Rica (3)
- Norsunluurannikko (8)
- Kroatia (23)
- Kypros
- Tšekki (53)
-
Tanska (67)
- Superligaen (6)
- Division 1 (2)
- Cup
- U19 League
- Danish Womens Elitedivisionen (3)
- 2 Division Women
- Cup Women
- Danmarksserien Promotion (38)
- Danmarksserien Relegation (5)
- Division 2 (3)
- Division 3 (4)
- Elitedivisionen Women (3)
- Future Cup
- Play-Offs Women (3)
- Superligaen Play-Offs
- U21 League
- Womens 2 Division
- Djibouti
- Dominica
- Dominikaaninen tasavalta (3)
- Ecuador (14)
- Egypti (25)
- El Salvador (6)
- Viro (20)
- Etiopia (6)
- Färsaaret (11)
- Fidži
- Suomi (158)
- Gambia
- Georgia (10)
- Ghana (11)
- Gibraltar
- Kreikka (14)
- Guatemala (1)
- Honduras (2)
- Hongkong (9)
- Unkari (26)
- Islanti (29)
- Intia
- Indonesia (1)
- Iran (15)
- Irak (6)
- Irlanti (17)
- Israel (4)
- Jamaika
- Japani (51)
- Jordania (4)
- Kazakstan (16)
- Kenia
- Kuwait (3)
- Kirgisia (1)
- Latvia (16)
- Libanon (3)
- Liechtenstein
- Liettua (21)
- Luxemburg (16)
- Macao
- Makedonia (1)
- Malawi (1)
- Malesia (12)
- Mali (3)
- Malta
- Mauritania
- Meksiko (4)
- Moldova (3)
- Mongolia
- Montenegro (11)
- Marokko (16)
- Mosambik (2)
- Myanmar (Burma)
- Uusi-Seelanti (12)
- Nicaragua (1)
- Niger
- Nigeria
-
Norja (80)
- Eliteserien (7)
- Division 1 (8)
- Cup
- Cup Women
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (5)
- Division 2 Group 1 (7)
- Division 2 Group 2 (7)
- Division 3 Group 1 (7)
- Division 3 Group 2 (6)
- Division 3 Group 3 (7)
- Division 3 Group 4 (7)
- Division 3 Group 5 (7)
- Division 3 Group 6 (7)
- Interkretsserie U19
- Toppserien Women (5)
- U19 Elite League
- Youth Cup
- Oman
- Panama (1)
- Paraguay (16)
- Peru (18)
- Filippiinit (9)
- Puola (75)
- Portugali (13)
- Puerto Rico
- Qatar
- Romania (14)
- Venäjä (31)
- Ruanda
- Saint Kitts ja Nevis (2)
- San Marino (1)
- Saudi-Arabia (18)
- Senegal (7)
- Serbia (8)
- Seychellit
- Sierra Leone
- Singapore (3)
- Slovakia (19)
- Slovenia (1)
- Etelä-Afrikka (10)
- Etelä-Korea (26)
-
Ruotsi (87)
- Europe Friendlies
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (7)
- Cup (10)
- 1.div Södra (5)
- 2.div Norra Götaland (3)
- 2.div Norra Svealand (6)
- 2.div Norrland (6)
- 2.div Södra Götaland (5)
- 2.div Södra Svealand (5)
- 2.div Västra Götaland (7)
- Allsvenskan (6)
- Cup Women
- Damallsvenskan (7)
- Elitettan (5)
- Juniorallsvenskan (7)
- Superettan (8)
- Sveitsi (26)
- Syyria (1)
- Taiwan (7)
- Tadžikistan
- Tansania (8)
- Thaimaa (9)
- Togo
- Trinidad ja Tobago
- Tunisia (15)
- Turkki (14)
- Uganda (2)
- Ukraina (7)
- Arabiemiirikunnat (14)
- Uruguay (22)
- Uzbekistan (10)
- Venezuela (6)
- Vietnam (11)
- Wales
- Sambia (9)
- Zimbabwe (9)
Joukkueen Ats de Koro viimeinen kotiottelu
Viimeiset ottelut
Kotiottelut
Voittaa
Tasapeli
Häviö
Yleistä tilastotiedot
Pelattu pelit 14
Maalit (Voittomaali/Häviömaali)
16
1.14
1.07
15
Alle/Yli
1.5
6
43%
57%
8
2.5
8
57%
43%
6
3.5
11
79%
21%
3
Molemmat joukkueet tekee maalin (Kyllä/Ei)
5
36%
64%
9
Maaliton (Kyllä/Ei)
5
36%
64%
9
Maalinteko (Kyllä/Ei)
9
64%
36%
5
Ranking tulokset | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Djoliba AC | 66 | 29 | 21 | 3 | 5 | 45 | 16 | 29 |
2 | Stade Malien | 57 | 29 | 16 | 9 | 4 | 42 | 17 | 25 |
3 | Real Bamako | 48 | 29 | 13 | 9 | 7 | 35 | 24 | 11 |
4 | AS Bakaridjan | 44 | 29 | 11 | 11 | 7 | 38 | 27 | 11 |
6 | AS Korofina | 40 | 29 | 10 | 10 | 9 | 23 | 24 | -1 |
7 | USFAS Bamako | 39 | 29 | 10 | 9 | 10 | 29 | 26 | 3 |
8 | Afrique Football Elite | 39 | 29 | 10 | 9 | 10 | 28 | 27 | 1 |
9 | US Bougouba | 38 | 29 | 8 | 14 | 7 | 28 | 28 | 0 |
10 | Onze Créateurs | 38 | 29 | 10 | 8 | 11 | 32 | 33 | -1 |
11 | Binga FC | 37 | 29 | 9 | 10 | 10 | 22 | 27 | -5 |
12 | AS Police | 32 | 29 | 8 | 8 | 13 | 23 | 34 | -11 |
13 | Ats de Koro | 30 | 29 | 7 | 9 | 13 | 26 | 36 | -10 |
14 | Club Olympique de Bamako | 29 | 29 | 8 | 5 | 16 | 25 | 42 | -17 |
15 | USC Kita | 24 | 29 | 4 | 12 | 13 | 20 | 36 | -16 |
16 | Black Star | 21 | 29 | 4 | 9 | 16 | 24 | 50 | -26 |
Mali Premiere Division Table
Pos # | Team | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Djoliba AC | 66 | 29 | 21 | 3 | 5 | 45 | 16 | 29 |
2 | Stade Malien | 57 | 29 | 16 | 9 | 4 | 42 | 17 | 25 |
3 | Real Bamako | 48 | 29 | 13 | 9 | 7 | 35 | 24 | 11 |
4 | AS Bakaridjan | 44 | 29 | 11 | 11 | 7 | 38 | 27 | 11 |
5 | AS Korofina | 40 | 29 | 10 | 10 | 9 | 23 | 24 | -1 |
6 | USFAS Bamako | 39 | 29 | 10 | 9 | 10 | 29 | 26 | 3 |
7 | Afrique Football Elite | 39 | 29 | 10 | 9 | 10 | 28 | 27 | 1 |
8 | US Bougouba | 38 | 29 | 8 | 14 | 7 | 28 | 28 | 0 |
9 | Onze Créateurs | 38 | 29 | 10 | 8 | 11 | 32 | 33 | -1 |
10 | Binga FC | 37 | 29 | 9 | 10 | 10 | 22 | 27 | -5 |
11 | AS Police | 32 | 29 | 8 | 8 | 13 | 23 | 34 | -11 |
12 | Ats de Koro | 30 | 29 | 7 | 9 | 13 | 26 | 36 | -10 |
13 | Club Olympique de Bamako | 29 | 29 | 8 | 5 | 16 | 25 | 42 | -17 |
14 | USC Kita | 24 | 29 | 4 | 12 | 13 | 20 | 36 | -16 |
15 | Black Star | 21 | 29 | 4 | 9 | 16 | 24 | 50 | -26 |
Mali Premiere Division Results
Afrique Football Elite
2 - 3
Djoliba AC
AS Police
5 - 3
Onze Créateurs
Club Olympique de Bamako
0 - 0
Binga FC
Real Bamako
1 - 3
Ats de Koro
AS Bakaridjan
0 - 0
Stade Malien
US Bougouba
4 - 1
Black Star
USC Kita
0 - 3
US Bougouba
AS Korofina
2 - 2
USFAS Bamako
Ats de Koro
0 - 0
AS Bakaridjan
US Bougouba
4 - 3
Black Star