Nopea Betimate
Tilastot
Pelien määrä | 160 |
Keskiarvopisteet | 4.7 |
Vedonlyöntivinkit | 986 |
Korkeatasoiset vedonlyöntivinkit | 5 |
Voittoprosentti | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Suosittu liiga
- Euro 2024
- Euro 2024 (8)
- Englanti (5)
- UEFA Mestarien liiga
-
Yhdysvallat (584)
- MLS (14)
- UPSL
- America Friendlies
- Elite Club Friendlies
- League Women
- MLS is Back Tournament
- MLS Next Pro League (59)
- NISA (4)
- NPSL (93)
- NWSL Women (7)
- US Open Cup (4)
- USL Championship (47)
- USL League One (6)
- USL League One Cup
- USL League Two (275)
- USL W-League Women (68)
- WPSL Women (5)
- World Club Friendlies (2)
- UEFA Eurooppa-liiga
- Espanja
-
Saksa (16)
- Bundesliiga
- Bundesliga II
- DFB Pokal
- Regionalliga Bayern (8)
- Regionalliga North
- Oberliga Baden-Wuerttemberg
- Oberliga Bayern North (8)
- Oberliga Hessen
- Oberliga Niederrhein
- Oberliga NOFV Nord
- Oberliga NOFV Sud
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
- Oberliga Westfalen
- Berlin-Liga
- Bundesliga II Play-Offs
- Bundesliga II Women
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19
- Landesliga
- Oberliga Play offs
- Oberliga Play-Offs
- Play-Offs Women
- Regionalliga Play-Offs
- Verbandsliga
- Italia
- Ranska
- Alankomaat
- Japanin J-League (10)
- Japan J2-League (1)
- Japan J3-League (1)
- Egyptin 1. divisioona (1)
- Etelä-Korean K League 1 (4)
- Brasilian Valioliiga (10)
- Egypt Division 2 (2)
- Skotlanti (15)
- E-urheilu (128)
Muut liigat
- Albania
- Algeria
- Andorra
- Angola
-
Argentiina (81)
- Superliga
- Nacional B (19)
- Primera B Metropolitana (11)
- Primera C Metropolitana (12)
- Reserve League (5)
- Cup
- Torneo A (18)
- Copa Santa Fe
- Championship Women (1)
- Copa Santa Fe Women
- Liga Profesional (14)
- Liga Profesional Reserves
- Primera B Women
- Primera C Women
- Regional League (1)
- Super Cup
- Youth League
- Armenia
- Aruba
-
Australia (81)
- A-League
- Capital Territory NPL2
- Capital Territory Premier League (4)
- Capital Territory Premier League Women
- Capital Territory U23 League
- Cup (2)
- Darwin Premier League
- FFA Cup Qualifying
- New South Wales League 1
- New South Wales League 2
- New South Wales NPL Women
- New South Wales NPL2 Women
- New South Wales Premier League (8)
- New South Wales U20 League (6)
- Northern NSW Premier League (1)
- Northern NSW Premier League Women
- Northern NSW Reserves League (1)
- NPL Queensland (1)
- NPL Queensland U23
- NPL Queensland Women (5)
- NPL Victoria (7)
- NPL Victoria U23
- NPL Victoria Women (6)
- NSW League 1 U20 (8)
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23 (2)
- Queensland Premier League (1)
- Queensland Premier League 2
- Queensland Premier League 3
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women (1)
- SA Premier League Reserves
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves
- South Australia Premier League (6)
- South Australia State League 1
- South Australia State League Reserves
- Sunday League Premier Division
- Tasmania Championship
- Tasmania Championship 1
- Tasmania Championship Women
- Tasmania NPL U21 League
- Tasmania Premier League (4)
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women
- Victoria Cup Women
- Victoria PL 1 U23
- Victoria Premier League 1 (7)
- Victoria Premier League 2
- Victoria State League 1
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia U20 League
- Australian Matches
- Itävalta
- Azerbaidžan
- Bahrain
- Bangladesh
- Valko-Venäjä (29)
- Belgia (1)
- Bhutan
- Bolivia
- Bosnia ja Hertsegovina
-
Brasilia (114)
- Serie A (10)
- Serie B (4)
- Serie C (2)
- Campeonato Baiano 2 (5)
- Campeonato Brasileiro A2 Women
- Campeonato Carioca A2 (1)
- Campeonato Carioca C
- Campeonato Gaucho 2 (1)
- Campeonato Goiano 2 (4)
- Campeonato Maranhense
- Campeonato Mineiro 2
- Campeonato Mineiro U20
- Campeonato Paranaense 2 (5)
- Campeonato Paulista U20 (16)
- Campeonato Rondoniense
- Campeonato U20 Women
- Catarinense 2 (5)
- Copa Nordeste
- Copa Rio (7)
- Copa Verde
- Matches (3)
- Paulista Cup (1)
- Paulista Serie B
- Paulista Women (3)
- Serie A U20 (10)
- Serie A1 Women (2)
- Serie A2 Women
- Serie A3 Women
- Serie D (10)
- U20 Cup (2)
- U20 League (20)
- Copa do Brasil (3)
- Women’s Friendly
- Bulgaria (18)
- Burkina Faso
- Kamerun
- Kanada (7)
- Chile (22)
- Kiina (28)
- Kolumbia (1)
- Kongon tasavalta
- Costa Rica (6)
- Norsunluurannikko
- Kroatia
- Kypros
- Tšekki (16)
- Tanska (12)
- Dominikaaninen tasavalta
- Ecuador (8)
- Egypti (6)
- El Salvador
- Viro (17)
- Etiopia (5)
- Färsaaret (10)
- Fidži
- Suomi (139)
- Gambia (3)
- Georgia (12)
- Ghana
- Kreikka
- Guatemala
- Honduras
- Hongkong
- Unkari
- Islanti (44)
- Intia
- Indonesia
- Iran
- Irak (3)
-
Irlanti (30)
- U20 League
- Republic of Ireland FAI Cup (15)
- Republic of Ireland First Division (5)
- Republic of Ireland Leinster Senior Cup
- Republic of Ireland Leinster Senior League
- Republic of Ireland Munster Senior Cup
- Republic of Ireland Munster Senior League
- Republic of Ireland National League Women (5)
- Republic of Ireland Premier Division (5)
- Israel
- Japani (34)
- Jordania
- Kazakstan (15)
- Kenia
- Kuwait
- Kirgisia
- Latvia (8)
- Libanon (2)
- Liettua (15)
- Luxemburg
- Macao
- Makedonia
- Malawi
- Malesia (26)
- Mali
- Mauritania
- Meksiko (21)
- Moldova
- Mongolia
- Montenegro
- Marokko (1)
- Mosambik (1)
- Myanmar (Burma)
- Uusi-Seelanti (16)
- Nicaragua
- Niger
- Nigeria
-
Norja (90)
- Eliteserien (8)
- Division 1 (8)
- Cup Women (8)
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (5)
- Division 2 Group 1 (7)
- Division 2 Group 2 (7)
- Division 3 Group 1 (7)
- Division 3 Group 2 (7)
- Division 3 Group 3 (7)
- Division 3 Group 4 (7)
- Division 3 Group 5 (7)
- Division 3 Group 6 (7)
- Interkretsserie U19
- Toppserien Women (5)
- U19 Elite League
- Youth Cup
- Panama
- Paraguay (2)
- Peru (1)
- Filippiinit (7)
- Puola (28)
- Portugali
- Romania (1)
- Venäjä (41)
- Ruanda
- Saint Kitts ja Nevis
- Saudi-Arabia
- Senegal
- Serbia (8)
- Sierra Leone
- Singapore (4)
- Slovakia
- Slovenia
- Etelä-Afrikka
- Etelä-Korea (23)
-
Ruotsi (340)
- Europe Friendlies (251)
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (8)
- Cup (2)
- 1.div Södra (8)
- 2.div Norra Götaland (7)
- 2.div Norra Svealand (1)
- 2.div Norrland (7)
- 2.div Södra Götaland (7)
- 2.div Södra Svealand (1)
- 2.div Västra Götaland (7)
- Allsvenskan (8)
- Cup Qualification (7)
- Damallsvenskan (7)
- Elitettan (7)
- Juniorallsvenskan (4)
- Superettan (8)
- Sveitsi (11)
- Syyria
- Taiwan (7)
- Tadžikistan
- Tansania
- Thaimaa (2)
- Togo
- Tunisia (1)
- Turkki
- Uganda
- Ukraina
- Arabiemiirikunnat
- Uruguay (2)
- Uzbekistan (10)
- Venezuela (10)
- Vietnam (14)
- Wales (16)
- Sambia
- Zimbabwe
Joukkueen EC Resende viimeinen vierasottelu
Viimeiset ottelut
Vierasottelut
Voittaa
Tasapeli
Häviö
Yleistä tilastotiedot
Pelattu pelit 1
Maalit (Voittomaali/Häviömaali)
0
0
1
1
Alle/Yli
1.5
1
100%
0%
0
2.5
1
100%
0%
0
3.5
1
100%
0%
0
Molemmat joukkueet tekee maalin (Kyllä/Ei)
0
0%
100%
1
Maaliton (Kyllä/Ei)
0
0%
100%
1
Maalinteko (Kyllä/Ei)
0
0%
100%
1
Brazilian Matches Table
Pos # | Team | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GA Sampaio | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 3 | 5 |
2 | Bare RR | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
3 | Nautico RR | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 |
4 | Rio Negro RR | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 9 | -8 |
5 | Atlético Roraima | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 |
Brazilian Matches Results
Atlético Roraima
6 - 0
Rio Negro RR
Progresso RR
1 - 3
River EC RR
Rio Negro RR
0 - 0
Bare RR
River EC RR
1 - 3
AE Real
AE Real
1 - 0
Progresso RR
CSA
3 - 0
Miguelense FC
Murici
3 - 0
Dinamo EC
ASA
1 - 0
Zumbi EC
CRB
4 - 1
FF Sport Nova Cruz
River EC RR
1 - 4
Sao Raimundo RR