Nopea Betimate
Tilastot
Pelien määrä | 160 |
Keskiarvopisteet | 4.7 |
Vedonlyöntivinkit | 6359 |
Korkeatasoiset vedonlyöntivinkit | 5 |
Voittoprosentti | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Suosittu liiga
-
Englanti (32)
- FA Cup (1)
- Valioliiga (10)
- Championship (4)
- League 1 (1)
- League 2 (2)
- National League
- National League North
- National League South
- EFL Trophy
- Premier League 2
- Championship Women
- Development League 2 (9)
- FA Cup Women (1)
- FA Trophy (1)
- Isthmian Cup
- Isthmian Division One South
- Northern League Challenge Cup
- Northern League Division One
- Northern Premier League
- Reserve Matches
- Ryman Premier Division
- Southern Premier League Central
- Southern Premier League South
- Super League Women (1)
- U21 Premier League Cup (1)
- Northern Ireland Championship
- Northern Ireland Championship Women (1)
- Northern Ireland Cup
- Northern Ireland Play-Offs
- Northern Ireland Premier
- Northern Ireland Premier Intermediate League
- Northern Ireland Premier League Women
- Northern Ireland Reserve League
- Scotland Lowland League Cup
- UEFA Mestarien liiga (1)
- UEFA Eurooppa-liiga (2)
- Yhdysvallat (608)
-
Espanja (234)
- La Liga (10)
- Segunda (11)
- Tercera Group 1 (9)
- Tercera Group 2 (9)
- Tercera Group 3 (9)
- Tercera Group 4 (9)
- Tercera Group 5 (9)
- Tercera Group 6 (9)
- Tercera Group 7 (10)
- Tercera Group 8 (9)
- Tercera Group 9 (9)
- Tercera Group 10 (9)
- Tercera Group 11 (9)
- Tercera Group 12 (9)
- Tercera Group 13 (8)
- Tercera Group 14 (9)
- Tercera Group 15 (9)
- Tercera Group 16 (9)
- Tercera Group 17 (9)
- Tercera Group 18 (9)
- Youth League
- Copa De La Reina (1)
- Copa del Rey
- Kings League - 40 mins play
- Primera Division RFEF Group 1 (10)
- Primera Division RFEF Group 2 (10)
- Primera Federacion Women (2)
- Primera Women (8)
- Queens League - 40 mins play
- Regional Cup
- Regional League
- Segunda Division RFEF Group 1
- Segunda Division RFEF Group 2
- Segunda Division RFEF Group 3
- Segunda Division RFEF Group 4
- Segunda Division RFEF Group 5
- Segunda Division RFEF Play-Offs (20)
- Segunda Federacion Women
- Tercera Federacion Women
-
Saksa (200)
- Bundesliiga (9)
- Bundesliga II (9)
- DFB Pokal (1)
- 3.Liga (10)
- Regionalliga Bayern (9)
- Regionalliga North (1)
- Regionalliga North East (9)
- Regionalliga South West (9)
- Regionalliga West (9)
- Oberliga Baden-Wuerttemberg (9)
- Oberliga Bayern North (9)
- Oberliga Bayern South (9)
- Oberliga Bremen (8)
- Oberliga Hamburg (9)
- Oberliga Hessen (10)
- Oberliga Mittelrhein (7)
- Oberliga Niederrhein (2)
- Oberliga Niedersachsen (1)
- Oberliga NOFV Nord (7)
- Oberliga NOFV Sud (8)
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar (10)
- Oberliga Schleswig-Holstein (2)
- Oberliga Westfalen (1)
- Berlin-Liga
- Bundesliga II Play-Offs
- Bundesliga II Women (7)
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19 (21)
- Bundesliga Women (6)
- DFB Pokal Women (1)
- Landesliga (4)
- Landesliga Bayern Sudost
- Landespokal (1)
- Regionalliga Play-Offs
- U19 Cup (1)
- Verbandsliga (1)
-
Italia (68)
- Serie A (10)
- Serie B (10)
- Serie C Group A
- Serie C Group B
- Serie C Group C
- Campionato Nazionale
- Campionato Primavera 1 (9)
- Campionato Primavera 2 (16)
- Serie D (8)
- Coppa Italia (1)
- Coppa Italia Women (1)
- Campionato Primavera 3
- Campionato Primavera 4
- Serie A Women (4)
- Serie B Play-Offs
- Serie B Women
- Serie C Play-Offs (2)
- Serie C Super Cup (2)
- Serie D Cup (2)
- Serie D Play-Offs (3)
- Ranska (63)
- Alankomaat (39)
- Skotlanti (20)
- Australia A-Liiga (4)
- Japanin J-League (10)
- Tanskan Superliiga (6)
- Cyprus Division 1 (1)
- Israel Premier League (7)
- Colombia Primera B (8)
- Lebanon League (3)
- Hungary NB I (6)
- E-urheilu
Muut liigat
- Albania (12)
- Algeria (32)
- Andorra (8)
- Angola (7)
- Antigua ja Barbuda
-
Argentiina (97)
- Superliga
- Nacional B (19)
- Primera B Metropolitana (11)
- Primera C Metropolitana (12)
- Reserve League (1)
- Cup (3)
- Torneo A (18)
- Championship Women (9)
- Copa de la Liga Profesional
- Liga Profesional (14)
- Liga Profesional Reserves (9)
- Primera B Women
- Regional Cup
- Regional League
- Torneo Promocional Amateur
- Torneo Regional Amateur (1)
- Youth League
- Armenia (11)
- Aruba
-
Australia (76)
- A-League (4)
- A-League Women
- Capital Territory NPL2
- Capital Territory Premier League (4)
- Capital Territory Premier League Women
- Capital Territory U23 League
- Darwin Premier League (1)
- FFA Cup Qualifying (4)
- New South Wales League 1
- New South Wales League 2
- New South Wales NPL Women
- New South Wales Premier League (8)
- New South Wales U20 League
- Northern NSW Premier League (6)
- Northern NSW Premier League Women (1)
- Northern NSW Reserves League
- NPL Queensland (1)
- NPL Queensland U23
- NPL Queensland Women (5)
- NPL Victoria (7)
- NPL Victoria U23
- NPL Victoria Women (1)
- NSW League 1 U20
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23
- Queensland Premier League (6)
- Queensland Premier League 2
- Queensland Premier League 3
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women
- SA Premier League Reserves
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves
- South Australia Premier League (6)
- South Australia State League 1
- South Australia State League Reserves
- Sunday League Premier Division
- Sunday League Premier Division Reserve
- Tasmania Championship
- Tasmania Championship Women
- Tasmania NPL U21 League
- Tasmania Premier League (4)
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women
- Victoria PL 1 U23
- Victoria Premier League 1 (7)
- Victoria Premier League 2
- Victoria State League 1
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia State League 2
- Western Australia U20 League
- Australian Matches
- Itävalta (51)
- Azerbaidžan (11)
- Bahrain (6)
- Bangladesh
- Barbados
- Valko-Venäjä (19)
- Belgia (20)
- Bolivia
- Bosnia ja Hertsegovina (17)
- Botswana (8)
-
Brasilia (195)
- Serie A (10)
- Serie B (11)
- Serie C (10)
- Amazonense
- Campeonato Acreano
- Campeonato Alagoano
- Campeonato Amapaense
- Campeonato Baiano
- Campeonato Brasileiro A2 Women (8)
- Campeonato Brasileiro A3 Women
- Campeonato Capixaba
- Campeonato Carioca
- Campeonato Carioca A2 (6)
- Campeonato Cearense B
- Campeonato Gaucho 2 (8)
- Campeonato Goiano
- Campeonato Goiano 2 (4)
- Campeonato Maranhense (1)
- Campeonato Mineiro
- Campeonato Mineiro 2 (6)
- Campeonato Paraibano
- Campeonato Paranaense 2 (5)
- Campeonato Paulista
- Campeonato Paulista A2
- Campeonato Paulista A3
- Campeonato Paulista A4 (1)
- Campeonato Paulista U20 (38)
- Campeonato Potiguar
- Campeonato Rondoniense (3)
- Campeonato Sergipano
- Campeonato Sul-Matogrossense
- Catarinense 2 (5)
- Copa Nordeste (2)
- Copa Verde (1)
- Matches (2)
- Matches Women
- Paraense
- Paulista Serie B
- Paulista Women (5)
- Serie A U20 (10)
- Serie A Women (8)
- Serie D (32)
- U20 Cup
- U20 League (2)
- Copa do Brasil (17)
- Women’s Friendly
- Bulgaria (18)
- Burkina Faso
- Burundi
- Kambodža (2)
- Kamerun
- Kanada (10)
- Chile (23)
- Kiina (48)
- Kolumbia (26)
- Kongon tasavalta (7)
- Costa Rica (10)
- Norsunluurannikko (8)
- Kroatia (22)
- Kypros (2)
- Tšekki (51)
-
Tanska (87)
- Superligaen (6)
- Division 1 (6)
- Cup (1)
- U19 League (1)
- Danish Womens Elitedivisionen (2)
- 1.Division Women
- Cup Women
- Danmarksserien Promotion (35)
- Danmarksserien Relegation (21)
- Division 2 (6)
- Division 3 (6)
- Elitedivisionen Women (1)
- Future Cup
- Play-Offs Women
- Series Group 2 (2)
- Superligaen Play-Offs
- U21 League
- Womens 2 Division
- Djibouti
- Dominica
- Dominikaaninen tasavalta (1)
- Ecuador (11)
- Egypti (19)
- El Salvador (13)
- Viro (21)
- Etiopia (9)
- Färsaaret (14)
- Fidži
- Suomi (167)
- Gambia (6)
- Georgia (10)
- Ghana (3)
- Gibraltar (1)
- Kreikka (22)
- Guatemala (4)
- Honduras (4)
- Hongkong (6)
- Unkari (22)
- Islanti (51)
- Intia (2)
- Indonesia (2)
- Iran (21)
- Irak (6)
- Irlanti (25)
- Israel (12)
- Jamaika (2)
- Japani (51)
- Jordania (6)
- Kazakstan (21)
- Kenia (4)
- Kuwait (4)
- Kirgisia
- Latvia (12)
- Libanon (3)
- Liberia
- Liechtenstein (1)
- Liettua (21)
- Luxemburg (10)
- Macao
- Makedonia (15)
- Malawi
- Malesia (6)
- Mali (9)
- Malta (1)
- Mauritania
- Meksiko (34)
- Moldova (7)
- Mongolia
- Montenegro (8)
- Marokko (9)
- Mosambik
- Myanmar (Burma) (2)
- Uusi-Seelanti (11)
- Nicaragua (3)
- Niger
- Nigeria (1)
-
Norja (97)
- Eliteserien (8)
- Division 1 (8)
- Cup (8)
- Cup Women (7)
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (5)
- Division 2 Group 1 (7)
- Division 2 Group 2 (7)
- Division 3 Group 1 (7)
- Division 3 Group 2 (7)
- Division 3 Group 3 (7)
- Division 3 Group 4 (7)
- Division 3 Group 5 (7)
- Division 3 Group 6 (7)
- Interkretsserie U19
- Toppserien Women (5)
- U19 Elite League
- Youth Cup
- Oman (3)
- Panama (4)
- Paraguay (14)
- Peru (15)
- Filippiinit (7)
- Puola (80)
- Portugali (47)
- Puerto Rico
- Qatar (4)
- Romania (41)
- Venäjä (37)
- Ruanda (8)
- Saint Kitts ja Nevis
- San Marino (3)
- Saudi-Arabia (12)
- Senegal
- Serbia (10)
- Seychellit
- Sierra Leone (1)
- Singapore (4)
- Slovakia (30)
- Slovenia (14)
- Etelä-Afrikka (13)
- Etelä-Korea (24)
-
Ruotsi (95)
- Europe Friendlies
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (8)
- Cup
- 1.div Södra (8)
- 2.div Norra Götaland (7)
- 2.div Norra Svealand (7)
- 2.div Norrland (7)
- 2.div Södra Götaland (7)
- 2.div Södra Svealand (7)
- 2.div Västra Götaland (7)
- Allsvenskan (8)
- Cup Women
- Damallsvenskan (7)
- Elitettan (7)
- Juniorallsvenskan (7)
- Superettan (8)
- Sveitsi (31)
- Syyria (5)
- Taiwan (7)
- Tadžikistan
- Tansania (8)
- Thaimaa (12)
- Togo
- Trinidad ja Tobago (1)
- Tunisia (17)
- Turkki (25)
- Uganda (5)
- Ukraina (27)
- Arabiemiirikunnat (16)
- Uruguay (16)
- Uzbekistan (12)
- Venezuela (4)
- Vietnam (13)
- Wales (2)
- Sambia (9)
- Zimbabwe (9)
El Zarqa - Ottelut, taulukot ja sijoitukset, pelaajat, tilastot ja uutiset
Viimeiset ottelut
Egypt Division 2 Table
Pos # | Team | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petrojet | 45 | 19 | 14 | 3 | 2 | 34 | 13 | 21 |
2 | Wadi Degla | 38 | 19 | 10 | 8 | 1 | 27 | 13 | 14 |
3 | Haras El Hedoud | 36 | 19 | 9 | 9 | 1 | 28 | 18 | 10 |
4 | Ghazl El Mahallah | 35 | 19 | 9 | 8 | 2 | 21 | 12 | 9 |
5 | La Viena FC | 33 | 19 | 9 | 6 | 4 | 30 | 17 | 13 |
6 | Tanta | 29 | 19 | 8 | 5 | 6 | 23 | 17 | 6 |
7 | El Seka El Hadid | 29 | 19 | 6 | 11 | 2 | 20 | 12 | 8 |
8 | Proxy SC | 29 | 19 | 7 | 8 | 4 | 23 | 23 | 0 |
9 | Al Qanah | 28 | 19 | 7 | 7 | 5 | 21 | 16 | 5 |
10 | Al Raya SC | 28 | 19 | 6 | 10 | 3 | 21 | 16 | 5 |
11 | Raya Ghazl SC | 28 | 19 | 6 | 10 | 3 | 21 | 16 | 5 |
12 | Asyut Petroleum | 28 | 19 | 8 | 4 | 7 | 20 | 20 | 0 |
13 | Abo Qir Semad | 25 | 19 | 6 | 7 | 6 | 19 | 16 | 3 |
14 | Telecom Egypt | 24 | 19 | 7 | 3 | 9 | 23 | 23 | 0 |
15 | Aswan FC | 22 | 19 | 5 | 7 | 7 | 19 | 20 | -1 |
16 | Dekernes | 21 | 19 | 5 | 6 | 8 | 19 | 28 | -9 |
17 | Makadi FC | 15 | 19 | 2 | 9 | 8 | 17 | 23 | -6 |
18 | Gomhoryet Shebin | 14 | 19 | 3 | 5 | 11 | 10 | 25 | -15 |
19 | Nogoom FC | 13 | 19 | 3 | 4 | 12 | 14 | 28 | -14 |
20 | Misr Lel Makasa | 9 | 19 | 2 | 3 | 14 | 18 | 44 | -26 |
21 | Al Nasr Taaden | 6 | 19 | 1 | 3 | 15 | 14 | 37 | -23 |
Egypt Division 2 Fixtures
Makadi FC
0 - 0
Nogoom FC
Abo Qir Semad
0 - 0
Telecom Egypt
Gomhoryet Shebin
0 - 0
Aswan FC
Misr Lel Makasa
0 - 0
Dekernes
Proxy SC
0 - 0
Ghazl El Mahallah
Wadi Degla
0 - 0
Raya Ghazl SC
Haras El Hedoud
0 - 0
Al Qanah
Asyut Petroleum
0 - 0
Al Nasr Taaden
La Viena FC
0 - 0
Tanta
Makadi FC
0 - 0
Nogoom FC
Egypt Division 2 Results
El Seka El Hadid
1 - 2
Petrojet
Aswan FC
1 - 2
Makadi FC
Nogoom FC
1 - 1
Asyut Petroleum
Dekernes
0 - 2
Abo Qir Semad
Al Nasr Taaden
3 - 1
Misr Lel Makasa
Telecom Egypt
3 - 0
Gomhoryet Shebin
Raya Ghazl SC
1 - 1
Proxy SC
Petrojet
3 - 1
Wadi Degla
Al Qanah
3 - 0
El Seka El Hadid
Tanta
0 - 1
Haras El Hedoud