Nopea Betimate
Tilastot
Pelien määrä | 160 |
Keskiarvopisteet | 4.7 |
Vedonlyöntivinkit | 6294 |
Korkeatasoiset vedonlyöntivinkit | 5 |
Voittoprosentti | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Suosittu liiga
- Euro 2024
-
Englanti (36)
- FA Cup (1)
- Valioliiga (10)
- Championship (4)
- League 1 (1)
- League 2 (2)
- National League
- National League North
- National League South
- Premier League 2 (4)
- Championship Women
- Development League 2 (8)
- FA Cup Women (1)
- FA Trophy (1)
- Isthmian Cup
- Isthmian Division One South
- Northern League Challenge Cup
- Northern League Division One
- Northern Premier League
- Reserve Matches
- Ryman Premier Division
- Southern Premier League Central
- Southern Premier League South
- Super League Women (1)
- U21 Premier League Cup (1)
- Northern Ireland Championship
- Northern Ireland Championship Women
- Northern Ireland Cup
- Northern Ireland Play-Offs
- Northern Ireland Premier
- Northern Ireland Premier Intermediate League
- Northern Ireland Premier League Women (2)
- Northern Ireland Reserve League
- UEFA Mestarien liiga
- UEFA Eurooppa-liiga
- Yhdysvallat (622)
-
Espanja (234)
- La Liga (10)
- Segunda (11)
- Tercera Group 1 (9)
- Tercera Group 2 (9)
- Tercera Group 3 (9)
- Tercera Group 4 (9)
- Tercera Group 5 (9)
- Tercera Group 6 (9)
- Tercera Group 7 (10)
- Tercera Group 8 (9)
- Tercera Group 9 (9)
- Tercera Group 10 (9)
- Tercera Group 11 (9)
- Tercera Group 12 (9)
- Tercera Group 13 (8)
- Tercera Group 14 (9)
- Tercera Group 15 (9)
- Tercera Group 16 (9)
- Tercera Group 17 (9)
- Tercera Group 18 (9)
- Youth League (2)
- Copa De La Reina (1)
- Copa del Rey
- Kings League - 40 mins play
- Primera Division RFEF Group 1 (10)
- Primera Division RFEF Group 2 (10)
- Primera Federacion Women
- Primera Women (8)
- Queens League - 40 mins play
- Regional Cup
- Regional League
- Segunda Division RFEF Group 1
- Segunda Division RFEF Group 2
- Segunda Division RFEF Group 3
- Segunda Division RFEF Group 4
- Segunda Division RFEF Group 5
- Segunda Division RFEF Play-Offs (20)
- Segunda Federacion Women
- Tercera Federacion Women
-
Saksa (232)
- Bundesliiga (9)
- Bundesliga II (9)
- DFB Pokal (1)
- 3.Liga (10)
- Regionalliga Bayern (9)
- Regionalliga North (9)
- Regionalliga North East (9)
- Regionalliga South West (9)
- Regionalliga West (9)
- Oberliga Baden-Wuerttemberg (9)
- Oberliga Bayern North (9)
- Oberliga Bayern South (9)
- Oberliga Bremen (8)
- Oberliga Hamburg (9)
- Oberliga Hessen (11)
- Oberliga Mittelrhein (7)
- Oberliga Niederrhein (7)
- Oberliga Niedersachsen (9)
- Oberliga NOFV Nord (7)
- Oberliga NOFV Sud (8)
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar (10)
- Oberliga Schleswig-Holstein (8)
- Oberliga Westfalen (9)
- Berlin-Liga (2)
- Bundesliga II Play-Offs
- Bundesliga II Women (7)
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19 (21)
- Bundesliga Women (6)
- DFB Pokal Women
- Landesliga
- Landesliga Bayern Sudost
- Landespokal
- Regionalliga Play-Offs
- U19 Cup (1)
- Verbandsliga (1)
-
Italia (70)
- Serie A (10)
- Serie B (10)
- Serie C Group A
- Serie C Group B
- Serie C Group C
- Campionato Nazionale
- Campionato Primavera 1 (9)
- Campionato Primavera 2 (16)
- Serie D (8)
- Coppa Italia (1)
- Coppa Italia Women (1)
- Campionato Primavera 3 (1)
- Campionato Primavera 4 (1)
- Serie A Women (4)
- Serie B Play-Offs
- Serie B Women
- Serie C Play-Offs
- Serie C Super Cup (2)
- Serie D Cup (2)
- Serie D Play-Offs (5)
- U19 League Women
- Ranska (84)
- Alankomaat (39)
- Skotlanti (20)
- Australia A-Liiga (4)
- Japanin J-League (10)
- Japan J2-League (10)
- Tanskan Superliiga (6)
- Cyprus Division 1 (4)
- Israel Premier League (4)
- Colombia Primera A (4)
- Colombia Primera B (8)
- E-urheilu (34)
Muut liigat
- Albania (6)
- Algeria (23)
- Andorra (8)
- Angola (7)
- Antigua ja Barbuda
-
Argentiina (103)
- Superliga
- Nacional B (19)
- Primera B Metropolitana (11)
- Primera C Metropolitana (12)
- Reserve League (10)
- Cup (4)
- Torneo A (18)
- Championship Women (9)
- Copa de la Liga Profesional
- Liga Profesional (14)
- Liga Profesional Reserves (5)
- Primera B Women
- Regional Cup (1)
- Regional League
- Torneo Promocional Amateur
- Torneo Regional Amateur
- Youth League
- Armenia (6)
- Aruba
-
Australia (206)
- A-League (4)
- A-League Women
- Capital Territory NPL2 (4)
- Capital Territory Premier League (4)
- Capital Territory Premier League Women (3)
- Capital Territory U23 League (4)
- Darwin Premier League (3)
- FFA Cup Qualifying (4)
- New South Wales League 1 (8)
- New South Wales League 2 (6)
- New South Wales NPL Women (5)
- New South Wales Premier League (8)
- New South Wales U20 League (5)
- Northern NSW Premier League (6)
- Northern NSW Premier League Women (1)
- Northern NSW Reserves League (4)
- NPL Queensland (6)
- NPL Queensland U23 (5)
- NPL Queensland Women (5)
- NPL Victoria (7)
- NPL Victoria U23 (7)
- NPL Victoria Women (6)
- NSW League 1 U20 (7)
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23 (6)
- Queensland Premier League (6)
- Queensland Premier League 2 (6)
- Queensland Premier League 3 (6)
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women (4)
- SA Premier League Reserves (5)
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves (2)
- South Australia Premier League (6)
- South Australia State League 1 (6)
- South Australia State League Reserves (5)
- Sunday League Premier Division
- Sunday League Premier Division Reserve
- Tasmania Championship (3)
- Tasmania Championship Women
- Tasmania NPL U21 League
- Tasmania Premier League (4)
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women (2)
- Victoria PL 1 U23 (5)
- Victoria Premier League 1 (7)
- Victoria Premier League 2 (6)
- Victoria State League 1 (2)
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women (2)
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia State League 2
- Western Australia U20 League
- Australian Matches
- Itävalta (48)
- Azerbaidžan (11)
- Bahrain
- Bangladesh (5)
- Barbados
- Valko-Venäjä (17)
- Belgia (19)
- Bolivia (7)
- Bosnia ja Hertsegovina (16)
- Botswana (8)
-
Brasilia (178)
- Serie A (10)
- Serie B (9)
- Serie C (10)
- Amazonense
- Campeonato Acreano
- Campeonato Alagoano
- Campeonato Amapaense
- Campeonato Brasileiro A2 Women (8)
- Campeonato Brasileiro A3 Women
- Campeonato Capixaba
- Campeonato Carioca A2 (6)
- Campeonato Cearense B
- Campeonato Gaucho 2
- Campeonato Goiano 2 (4)
- Campeonato Maranhense
- Campeonato Mineiro 2 (6)
- Campeonato Paraibano
- Campeonato Paranaense 2 (5)
- Campeonato Paulista A2
- Campeonato Paulista A3
- Campeonato Paulista A4 (1)
- Campeonato Paulista U20 (38)
- Campeonato Potiguar
- Campeonato Rondoniense (2)
- Campeonato Sergipano
- Campeonato Sul-Matogrossense
- Campeonato U20 Women
- Catarinense 2 (5)
- Copa Nordeste (2)
- Copa Verde (1)
- Matches (3)
- Matches Women (1)
- Paraense
- Paulista Serie B
- Paulista Women (5)
- Serie A U20
- Serie A Women (8)
- Serie D (32)
- U20 Cup
- U20 League (5)
- Copa do Brasil (17)
- Women’s Friendly
- Bulgaria (18)
- Burkina Faso
- Burundi
- Kambodža (2)
- Kamerun
- Kanada (8)
- Chile (30)
- Kiina (48)
- Kolumbia (24)
- Kongon tasavalta (7)
- Costa Rica (16)
- Norsunluurannikko
- Kroatia (21)
- Kypros (5)
- Tšekki (100)
-
Tanska (88)
- Superligaen (6)
- Division 1 (6)
- Cup
- U19 League (1)
- Danish Womens Elitedivisionen (3)
- 1.Division Women
- Cup Women
- Danmarksserien Promotion (36)
- Danmarksserien Relegation (20)
- Division 2 (6)
- Division 3 (6)
- Elitedivisionen Women (3)
- Future Cup
- Play-Offs Women
- Series Group 1 (1)
- Superligaen Play-Offs
- U21 League
- Womens 2 Division
- Djibouti (1)
- Dominica
- Dominikaaninen tasavalta
- Ecuador (10)
- Egypti (21)
- El Salvador (16)
- Viro (17)
- Etiopia (6)
- Färsaaret (10)
- Fidži
- Suomi (172)
- Gambia (1)
- Georgia (10)
- Ghana (3)
- Gibraltar (3)
- Kreikka (10)
- Guatemala (2)
- Honduras (2)
- Hongkong (9)
- Unkari (23)
- Islanti (48)
- Intia (2)
- Indonesia
- Iran (22)
- Irak
- Irlanti (19)
- Israel (22)
- Jamaika (2)
- Japani (51)
- Jordania (3)
- Kazakstan (14)
- Kenia (4)
- Kuwait (4)
- Kirgisia (1)
- Latvia (12)
- Libanon (3)
- Liberia
- Liechtenstein
- Liettua (20)
- Luxemburg (16)
- Macao
- Makedonia (15)
- Malawi
- Malesia (6)
- Mali (8)
- Malta
- Mauritania (1)
- Meksiko (20)
- Moldova (4)
- Mongolia
- Montenegro (10)
- Marokko (12)
- Mosambik
- Myanmar (Burma)
- Uusi-Seelanti (15)
- Nicaragua
- Niger
- Nigeria (10)
-
Norja (83)
- Eliteserien (8)
- Division 1 (8)
- Cup
- Cup Women
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (5)
- Division 2 Group 1 (7)
- Division 2 Group 2 (7)
- Division 3 Group 1 (6)
- Division 3 Group 2 (6)
- Division 3 Group 3 (7)
- Division 3 Group 4 (7)
- Division 3 Group 5 (7)
- Division 3 Group 6 (7)
- Interkretsserie U19 (3)
- Toppserien Women (5)
- U19 Elite League
- Youth Cup
- Oman (2)
- Panama (4)
- Paraguay (17)
- Peru (21)
- Filippiinit (6)
- Puola (79)
- Portugali (48)
- Puerto Rico
- Qatar (3)
- Romania (64)
- Venäjä (43)
- Ruanda (7)
- Saint Kitts ja Nevis
- San Marino (3)
- Saudi-Arabia (15)
- Senegal (7)
- Serbia (18)
- Seychellit
- Sierra Leone
- Singapore (4)
- Slovakia (33)
- Slovenia (14)
- Etelä-Afrikka (23)
- Etelä-Korea (27)
-
Ruotsi (87)
- Europe Friendlies (1)
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (8)
- Cup
- 1.div Södra (8)
- 2.div Norra Götaland (4)
- 2.div Norra Svealand (7)
- 2.div Norrland (7)
- 2.div Södra Götaland (7)
- 2.div Södra Svealand (7)
- 2.div Västra Götaland (7)
- Allsvenskan (8)
- Cup Women
- Damallsvenskan (1)
- Elitettan (7)
- Juniorallsvenskan (7)
- Superettan (8)
- Sveitsi (23)
- Syyria (2)
- Taiwan (7)
- Tadžikistan (1)
- Tansania (3)
- Thaimaa (10)
- Togo
- Trinidad ja Tobago (4)
- Tunisia (24)
- Turkki (32)
- Uganda (8)
- Ukraina (27)
- Arabiemiirikunnat (12)
- Uruguay (16)
- Uzbekistan (10)
- Venezuela (4)
- Vietnam (12)
- Wales (2)
- Sambia (9)
- Zimbabwe (9)
Joukkueen Extremadura viimeisin turnaus
Viimeiset ottelut
Spain Segunda Table
Pos # | Team | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leganes | 67 | 38 | 18 | 13 | 7 | 50 | 23 | 27 |
2 | Valladolid | 67 | 38 | 20 | 7 | 11 | 46 | 31 | 15 |
3 | Eibar | 64 | 38 | 19 | 7 | 12 | 65 | 42 | 23 |
4 | Espanyol | 61 | 38 | 15 | 16 | 7 | 54 | 39 | 15 |
5 | Oviedo | 58 | 38 | 15 | 13 | 10 | 47 | 33 | 14 |
6 | Racing Santander | 58 | 38 | 16 | 10 | 12 | 59 | 52 | 7 |
7 | Elche | 58 | 38 | 16 | 10 | 12 | 41 | 38 | 3 |
8 | Burgos | 57 | 38 | 16 | 9 | 13 | 49 | 49 | 0 |
9 | Sporting Gijon | 56 | 38 | 15 | 11 | 12 | 43 | 38 | 5 |
10 | Levante | 55 | 38 | 13 | 16 | 9 | 45 | 41 | 4 |
11 | Racing Ferrol | 54 | 38 | 14 | 12 | 12 | 43 | 46 | -3 |
12 | Tenerife | 52 | 38 | 14 | 10 | 14 | 35 | 36 | -1 |
13 | FC Cartagena | 48 | 38 | 13 | 9 | 16 | 35 | 45 | -10 |
14 | Real Zaragoza | 46 | 38 | 11 | 13 | 14 | 37 | 38 | -1 |
15 | Albacete | 45 | 38 | 11 | 12 | 15 | 44 | 51 | -7 |
16 | Mirandes | 44 | 38 | 11 | 11 | 16 | 43 | 51 | -8 |
17 | Eldense | 43 | 38 | 10 | 13 | 15 | 42 | 53 | -11 |
18 | Huesca | 42 | 38 | 9 | 15 | 14 | 31 | 30 | 1 |
19 | Alcorcon | 41 | 38 | 10 | 11 | 17 | 27 | 47 | -20 |
20 | Villarreal B | 39 | 38 | 10 | 9 | 19 | 36 | 55 | -19 |
21 | Amorebieta | 38 | 38 | 9 | 11 | 18 | 34 | 52 | -18 |
22 | FC Andorra | 37 | 38 | 9 | 10 | 19 | 29 | 45 | -16 |
Spain Segunda Top Scorers
#
Name
GA
PK
MP
MP
MPG
2
18
8
37
2646
147