Nopea Betimate
Tilastot
Pelien määrä | 160 |
Keskiarvopisteet | 4.7 |
Vedonlyöntivinkit | 1592 |
Korkeatasoiset vedonlyöntivinkit | 5 |
Voittoprosentti | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Suosittu liiga
- Euro 2024
- Euro 2024 (1)
- Englanti
- UEFA Mestarien liiga
-
Yhdysvallat (685)
- MLS (15)
- UPSL
- America Friendlies
- Elite Club Friendlies
- League Women (1)
- MLS is Back Tournament
- MLS Next Pro League (63)
- NISA (7)
- NPSL (128)
- NWSL Women (6)
- US Open Cup (4)
- USL Championship (55)
- USL League One (5)
- USL League One Cup
- USL League Two (317)
- USL W-League Women (64)
- WPSL Women (12)
- World Club Friendlies (8)
- UEFA Eurooppa-liiga
-
Espanja (10)
- La Liga
- Segunda (1)
- Tercera Group 12
- Tercera Group 14
- Tercera Group 16
- Youth League
- Primera Division RFEF Group 1
- Primera Division RFEF Group 2
- Primera Division RFEF Play-Offs (2)
- Primera Women
- Regional League
- Regional League Play-Offs
- Segunda Division RFEF Play-Offs
- Tercera - Play-Offs (7)
- Women Regional League
-
Saksa
- Bundesliiga
- Bundesliga II
- DFB Pokal
- Regionalliga Bayern
- Regionalliga North
- Regionalliga North East
- Regionalliga West
- Oberliga Baden-Wuerttemberg
- Oberliga Bayern North
- Oberliga Hessen
- Oberliga Niederrhein
- Oberliga Niedersachsen
- Oberliga NOFV Nord
- Oberliga NOFV Sud
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
- Oberliga Westfalen
- Berlin-Liga
- Bundesliga II Play-Offs
- Bundesliga II Women
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19
- Landesliga
- Landespokal
- Oberliga Play offs
- Oberliga Play-Offs
- Play-Offs Women
- Regionalliga Play-Offs
- U19 Cup
- Verbandsliga
- Italia
- Ranska
- Alankomaat
- Japanin J-League (1)
- Japan J2-League (2)
- Japan J3-League (4)
- Egyptin 1. divisioona (7)
- Etelä-Korean K League 1 (2)
- Brasilian Valioliiga (10)
- Brazil Serie B (10)
- Skotlanti (15)
- E-urheilu (76)
Muut liigat
- Albania
- Algeria
- Andorra
- Angola
-
Argentiina (71)
- Superliga
- Nacional B (13)
- Primera B Metropolitana (5)
- Primera C Metropolitana (12)
- Reserve League
- Cup
- Torneo A (17)
- Copa Santa Fe
- Championship Women (7)
- Copa Santa Fe Women
- Liga Profesional (14)
- Liga Profesional Reserves (2)
- Primera B Women
- Primera C Women
- Regional League
- Super Cup
- Torneo Promocional Amateur
- Youth League (1)
- Armenia
- Aruba
-
Australia (73)
- A-League
- Capital Territory NPL2
- Capital Territory Premier League (2)
- Capital Territory Premier League Women (3)
- Capital Territory U23 League (2)
- Darwin Premier League
- FFA Cup Qualifying
- New South Wales League 1
- New South Wales League 2 (1)
- New South Wales NPL Women (4)
- New South Wales NPL2 Women
- New South Wales Premier League (3)
- New South Wales U20 League (2)
- Northern NSW Premier League (3)
- Northern NSW Premier League Women (1)
- Northern NSW Reserves League (3)
- NPL Queensland (1)
- NPL Queensland U23 (1)
- NPL Queensland Women (2)
- NPL Victoria (1)
- NPL Victoria U23 (2)
- NPL Victoria Women (6)
- NSW League 1 U20
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23 (3)
- Queensland Premier League (3)
- Queensland Premier League 2 (1)
- Queensland Premier League 3
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women (2)
- SA Premier League Reserves
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves
- South Australia Premier League (6)
- South Australia State League 1
- South Australia State League Reserves
- Sunday League Premier Division
- Sunday League Premier Division Reserve
- Tasmania Championship
- Tasmania Championship 1
- Tasmania Championship Women
- Tasmania NPL U21 League (1)
- Tasmania Premier League (1)
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women
- Victoria Cup Women
- Victoria PL 1 U23 (1)
- Victoria Premier League 1 (4)
- Victoria Premier League 2
- Victoria State League 1
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women (3)
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia U20 League
- Australian Matches
- Itävalta
- Azerbaidžan
- Bahrain
- Bangladesh
- Valko-Venäjä (19)
- Belgia (1)
- Benin
- Bhutan (1)
- Bolivia (7)
- Bosnia ja Hertsegovina
- Botswana
-
Brasilia (146)
- Serie A (10)
- Serie B (10)
- Serie C (10)
- Campeonato Baiano 2 (5)
- Campeonato Brasileiro A2 Women (8)
- Campeonato Carioca A2 (3)
- Campeonato Carioca C
- Campeonato Gaucho 2 (8)
- Campeonato Goiano 2 (4)
- Campeonato Maranhense
- Campeonato Mineiro 2
- Campeonato Mineiro U20
- Campeonato Paranaense 2 (4)
- Campeonato Paulista U20 (1)
- Campeonato Rondoniense
- Campeonato U20 Women
- Catarinense 2 (5)
- Copa Nordeste
- Copa Verde
- Matches (7)
- Paulista Cup (6)
- Paulista Serie B
- Paulista Women (5)
- Serie A U20 (10)
- Serie A1 Women (5)
- Serie A2 Women
- Serie A3 Women
- Serie D (28)
- U20 League (15)
- Copa do Brasil (2)
- Women’s Friendly
- Bulgaria (18)
- Burkina Faso (1)
- Kamerun
- Kanada (4)
- Chile (42)
- Kiina (24)
- Kolumbia (4)
- Kongon tasavalta
- Costa Rica (8)
- Norsunluurannikko
- Kroatia
- Kypros
- Tšekki (9)
- Tanska (12)
- Djibouti
- Dominikaaninen tasavalta (3)
- Ecuador (11)
- Egypti (12)
- El Salvador (1)
- Viro (17)
- Etiopia (3)
- Färsaaret (6)
- Fidži
- Suomi (131)
- Gambia (2)
- Georgia (12)
- Ghana (1)
- Kreikka
- Guatemala (1)
- Honduras
- Hongkong
- Unkari
- Islanti (33)
- Intia
- Indonesia
- Iran
- Irak (5)
- Irlanti (30)
- Israel
- Japani (46)
- Jordania (1)
- Kazakstan (5)
- Kenia (9)
- Kuwait
- Kirgisia
- Latvia (12)
- Libanon (1)
- Liettua (7)
- Luxemburg
- Macao
- Makedonia
- Malawi (2)
- Malesia (12)
- Mali
- Mauritania
- Meksiko (12)
- Moldova
- Mongolia
- Montenegro
- Marokko (1)
- Mosambik
- Myanmar (Burma)
- Uusi-Seelanti (8)
- Nicaragua
- Niger
- Nigeria (10)
-
Norja (55)
- Eliteserien (8)
- Division 1 (7)
- Cup Women (8)
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (3)
- Division 2 Group 1 (5)
- Division 2 Group 2 (2)
- Division 3 Group 1 (1)
- Division 3 Group 2 (2)
- Division 3 Group 3 (2)
- Division 3 Group 4 (3)
- Division 3 Group 5 (6)
- Division 3 Group 6 (3)
- Interkretsserie U19
- Toppserien Women (5)
- U19 Elite League
- Youth Cup
- Oman
- Panama
- Paraguay (4)
- Peru (13)
- Filippiinit (7)
- Puola (26)
- Portugali
- Puerto Rico
- Qatar
- Romania (5)
- Venäjä (23)
- Ruanda
- Saint Kitts ja Nevis (3)
- San Marino
- Saudi-Arabia
- Senegal
- Serbia (8)
- Sierra Leone
- Singapore (1)
- Slovakia
- Slovenia
- Etelä-Afrikka (2)
- Etelä-Korea (19)
-
Ruotsi (232)
- Europe Friendlies (176)
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (5)
- Cup (1)
- 1.div Södra (3)
- 2.div Norra Götaland (2)
- 2.div Norra Svealand (5)
- 2.div Norrland (1)
- 2.div Södra Götaland (2)
- 2.div Södra Svealand (4)
- 2.div Västra Götaland (1)
- Allsvenskan (8)
- Cup Qualification (9)
- Damallsvenskan (5)
- Elitettan (1)
- Juniorallsvenskan (1)
- Superettan (8)
- Sveitsi (11)
- Syyria
- Taiwan (7)
- Tadžikistan
- Tansania
- Thaimaa (2)
- Togo
- Tunisia (1)
- Turkki
- Uganda (1)
- Ukraina
- Arabiemiirikunnat
- Uruguay (15)
- Uzbekistan (11)
- Venezuela (1)
- Vietnam (14)
- Sambia
- Zimbabwe (4)
FK Energomash Belgorod - Ottelut, taulukot ja sijoitukset, pelaajat, tilastot ja uutiset
Viimeiset ottelut
Russia Division 2 Table
Pos # | Team | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Dinamo Vladivostok | 28 | 11 | 9 | 1 | 1 | 18 | 6 | 12 |
2 | Cosmos Dolgoprudny | 25 | 11 | 8 | 1 | 2 | 22 | 11 | 11 |
3 | FC Kompozit Pavlovskiy Posad | 25 | 11 | 8 | 1 | 2 | 22 | 13 | 9 |
4 | Sakhalin Sakhalinsk | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 11 | 8 | 3 |
5 | Khimki-M | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 13 | 11 | 2 |
6 | FK Arsenal Tula II | 19 | 12 | 6 | 1 | 5 | 16 | 10 | 6 |
7 | Zenit Penza | 15 | 12 | 4 | 3 | 5 | 14 | 15 | -1 |
8 | Salyut Belgorod | 15 | 11 | 4 | 3 | 4 | 12 | 14 | -2 |
9 | FK Ryazan | 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | 11 | 10 | 1 |
10 | Spartak Tambov | 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | 18 | 18 | 0 |
11 | Strogino | 12 | 11 | 4 | 0 | 7 | 16 | 19 | -3 |
12 | FK Orel | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 10 | 13 | -3 |
13 | FK Kvant Obninsk | 8 | 11 | 2 | 2 | 7 | 10 | 26 | -16 |
14 | SKA-Khabarovsk-M | 7 | 12 | 1 | 4 | 7 | 13 | 17 | -4 |
15 | FK Kolomna | 4 | 11 | 0 | 4 | 7 | 9 | 24 | -15 |
Russia Division 2 Fixtures
Krylia Sovetov II
0 - 0
Ural-D Yekaterinburg
Smena Kazan
0 - 0
Uralets Nizhny Tagil
FK Legion Dynamo
0 - 0
FK Forte Taganrog
FC Biolog-Novokubansk
0 - 0
Rostov-M2
Spartak Nalchik
0 - 0
FC Dynamo-2 Makhachkala
Angusht Nazran
0 - 0
Alania Vladikavkaz II
FK Druzhba Maikop
0 - 0
Rubin Yalta
FC Nart Cherkessk
0 - 0
Stroitel Rostov
Sevastopol
0 - 0
FK Astrakhan
Sakhalin Sakhalinsk
0 - 0
FC Kompozit Pavlovskiy Posad
Russia Division 2 Results
FC Nizhniy Novgorod-2
2 - 0
FC Orenburg II
Rubin Kazan II
2 - 0
Dinamo Kirov
Amkar Perm
3 - 1
FK Akron-M Tolyatti
Nosta Novotroitsk
1 - 1
FC Volna Nizhny Novgorod
Dynamo Barnaul
3 - 0
FK Lada Tolyatti
FC Kompozit Pavlovskiy Posad
0 - 1
FK Arsenal Tula II
Luch Energiya
0 - 0
FC Irkutsk 2020
Spartak Tambov
2 - 5
Zenit Penza
Torpedo Vladimir
1 - 2
Chertanovo
FK Znamya Truda
1 - 2
Dinamo Moscow II