Nopea Betimate
Tilastot
Pelien määrä | 355 |
Keskiarvopisteet | 3.6 |
Vedonlyöntivinkit | 4985 |
Korkeatasoiset vedonlyöntivinkit | 5 |
Voittoprosentti | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Suosittu liiga
- Euro 2024
-
Englanti (15)
- FA Cup (1)
- Valioliiga (10)
- Championship (1)
- League 1
- League 2
- National League
- National League North
- National League South
- Premier League 2 (1)
- Championship Women
- Development League 2 (1)
- FA Cup Women
- FA Trophy
- FA Vase
- Isthmian Division One South
- Northern League Division One
- Northern Premier League
- Reserve Matches
- Ryman Premier Division
- Southern Premier League Central
- Southern Premier League South
- Super League Women
- U21 Premier League Cup
- Northern Ireland Championship
- Northern Ireland Championship Women (1)
- Northern Ireland Cup
- Northern Ireland Play-Offs
- Northern Ireland Premier
- Northern Ireland Premier Intermediate League
- Northern Ireland Premier League Women
- Northern Ireland Reserve League
- UK Friendlies
- Japan J-League Cup (10)
- UEFA Mestarien liiga (1)
- Yhdysvallat (773)
- UEFA Eurooppa-liiga (1)
-
Espanja (99)
- La Liga (9)
- Segunda (5)
- Tercera Group 1 (2)
- Tercera Group 2 (2)
- Tercera Group 3 (2)
- Tercera Group 4 (2)
- Tercera Group 5 (2)
- Tercera Group 6 (2)
- Tercera Group 7 (2)
- Tercera Group 8 (2)
- Tercera Group 9 (2)
- Tercera Group 10 (2)
- Tercera Group 11 (2)
- Tercera Group 12 (2)
- Tercera Group 13 (2)
- Tercera Group 14 (3)
- Tercera Group 15 (2)
- Tercera Group 16 (5)
- Tercera Group 17 (2)
- Tercera Group 18 (2)
- Youth League
- Copa De La Reina
- Kings League - 40 mins play
- Primera Division RFEF Group 1 (10)
- Primera Division RFEF Group 2 (10)
- Primera Federacion Women
- Primera Women (7)
- Queens League - 40 mins play
- Regional League
- Segunda Division RFEF Group 1
- Segunda Division RFEF Group 2
- Segunda Division RFEF Group 3
- Segunda Division RFEF Group 4
- Segunda Division RFEF Group 5
- Segunda Division RFEF Play-Offs (1)
- Segunda Federacion Women
- Tercera - Play-Offs (17)
- Tercera Federacion Women
- Women Regional League
-
Saksa (79)
- Bundesliiga
- Bundesliga II (9)
- DFB Pokal (1)
- 3.Liga
- Regionalliga Bayern
- Regionalliga North (1)
- Regionalliga North East (1)
- Regionalliga South West
- Regionalliga West
- Oberliga Baden-Wuerttemberg (9)
- Oberliga Bayern North
- Oberliga Bayern South
- Oberliga Bremen
- Oberliga Hamburg
- Oberliga Hessen (8)
- Oberliga Mittelrhein (6)
- Oberliga Niederrhein (1)
- Oberliga Niedersachsen (9)
- Oberliga NOFV Nord (1)
- Oberliga NOFV Sud (1)
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar (10)
- Oberliga Schleswig-Holstein
- Oberliga Westfalen (8)
- Berlin-Liga
- Bundesliga II Play-Offs
- Bundesliga II Women (2)
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19 (1)
- Bundesliga Women (6)
- DFB Pokal Women
- Landesliga (1)
- Landesliga Bayern Sudost
- Landespokal
- Regionalliga Play-Offs
- U19 Cup (1)
- Verbandsliga (3)
-
Italia (20)
- Serie A (6)
- Serie B (2)
- Serie C Group A
- Serie C Group B
- Serie C Group C
- Campionato Nazionale
- Campionato Primavera 1
- Campionato Primavera 2 (1)
- Serie D (2)
- Coppa Italia
- Coppa Italia Women (1)
- Campionato Primavera 3
- Campionato Primavera 4
- Serie A Women
- Serie B Play-Offs
- Serie B Women
- Serie C Play-Offs (4)
- Serie C Super Cup (1)
- Serie D Cup (2)
- Serie D Play-Offs (1)
- U19 League Women
- Ranska (10)
- Alankomaat (10)
- Skotlanti (7)
- Israel Premier League (2)
- Colombia Primera A (2)
- Colombia Primera B (2)
- Lebanon League (3)
- Iran Pro League (8)
- Tanskan Superliiga (6)
- Kreikka Superliiga 1 (3)
- E-urheilu (118)
Muut liigat
- Albania (1)
- Algeria (17)
- Andorra (7)
- Angola (4)
- Antigua ja Barbuda
-
Argentiina (77)
- Superliga
- Nacional B (13)
- Primera B Metropolitana (3)
- Primera C Metropolitana (9)
- Reserve League
- Cup (4)
- Torneo A (17)
- Copa Santa Fe (1)
- Championship Women (5)
- Copa de la Liga Profesional
- Copa Federal Women
- Liga Profesional (10)
- Liga Profesional Reserves (14)
- Primera B Women
- Regional Cup
- Regional League
- Torneo Promocional Amateur (1)
- Torneo Regional Amateur
- Youth League
- Armenia (12)
- Aruba
-
Australia (64)
- A-League
- A-League Women
- Capital Territory NPL2
- Capital Territory Premier League (4)
- Capital Territory Premier League Women
- Capital Territory U23 League
- Darwin Premier League
- FFA Cup Qualifying
- New South Wales League 1
- New South Wales League 2
- New South Wales NPL Women
- New South Wales Premier League (8)
- New South Wales U20 League
- Northern NSW Premier League (3)
- Northern NSW Premier League Women
- Northern NSW Reserves League
- NPL Queensland (5)
- NPL Queensland U23
- NPL Queensland Women (5)
- NPL Victoria (7)
- NPL Victoria U23
- NPL Victoria Women (1)
- NSW League 1 U20
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23
- Queensland Premier League (6)
- Queensland Premier League 2
- Queensland Premier League 3
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women
- SA Premier League Reserves
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves
- South Australia Premier League (6)
- South Australia State League 1
- South Australia State League Reserves
- Sunday League Premier Division
- Sunday League Premier Division Reserve
- Tasmania Championship
- Tasmania Championship Women
- Tasmania Cup Women
- Tasmania NPL U21 League
- Tasmania Premier League (1)
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women
- Victoria PL 1 U23
- Victoria Premier League 1 (7)
- Victoria Premier League 2
- Victoria State League 1
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia State League 2
- Western Australia U20 League
- Australian Matches
- Itävalta (30)
- Azerbaidžan (7)
- Bahrain (6)
- Bangladesh
- Barbados
- Valko-Venäjä (5)
- Belgia (7)
- Bhutan
- Bolivia (11)
- Bosnia ja Hertsegovina (8)
- Botswana (3)
-
Brasilia (130)
- Serie A (7)
- Serie B (5)
- Serie C (6)
- Campeonato Acreano
- Campeonato Amapaense
- Campeonato Brasileiro A2 Women (8)
- Campeonato Brasileiro A3 Women
- Campeonato Carioca A2 (2)
- Campeonato Carioca C (3)
- Campeonato Cearense B
- Campeonato Gaucho 2 (8)
- Campeonato Goiano 2 (4)
- Campeonato Maranhense (2)
- Campeonato Mineiro 2 (3)
- Campeonato Mineiro U20
- Campeonato Paranaense 2 (3)
- Campeonato Paulista A3
- Campeonato Paulista A4
- Campeonato Paulista U20 (1)
- Campeonato Rondoniense (2)
- Campeonato Sul-Matogrossense
- Campeonato U20 Women
- Catarinense 2 (5)
- Copa Nordeste (2)
- Copa Verde (2)
- Matches (1)
- Matches Women
- Paulista Cup (11)
- Paulista Serie B
- Paulista Women (5)
- Serie A U20 (10)
- Serie A Women (2)
- Serie A1 Women (2)
- Serie A2 Women (3)
- Serie D (13)
- U20 Cup
- U20 League (3)
- Copa do Brasil (15)
- Women’s Friendly (2)
- Bulgaria (4)
- Burkina Faso (1)
- Burundi
- Kambodža
- Kamerun
- Kanada (5)
- Chile (17)
- Kiina (32)
- Kolumbia (10)
- Kongon tasavalta (6)
- Costa Rica (5)
- Norsunluurannikko (2)
- Kroatia (19)
- Kypros
- Tšekki (34)
- Tanska (21)
- Djibouti
- Dominica
- Dominikaaninen tasavalta
- Ecuador (11)
- Egypti (25)
- El Salvador (5)
- Viro (15)
- Etiopia (2)
- Färsaaret (12)
- Fidži
- Suomi (148)
- Gambia (2)
- Georgia (8)
- Ghana (7)
- Gibraltar
- Kreikka (18)
- Guatemala (2)
- Honduras (2)
- Hongkong (5)
- Unkari (21)
- Islanti (31)
- Intia
- Indonesia
- Iran (11)
- Irak
- Irlanti (12)
- Israel (8)
- Jamaika (1)
- Japani (66)
- Jordania (6)
- Kazakstan (15)
- Kenia (5)
- Kuwait (4)
- Kirgisia
- Latvia (7)
- Libanon (3)
- Liechtenstein
- Liettua (13)
- Luxemburg (16)
- Macao
- Makedonia (9)
- Malawi
- Malesia (9)
- Mali (6)
- Malta
- Mauritania (1)
- Meksiko (5)
- Moldova (2)
- Mongolia
- Montenegro (11)
- Marokko (9)
- Mosambik
- Myanmar (Burma)
- Uusi-Seelanti (16)
- Nicaragua
- Niger (1)
- Nigeria (1)
-
Norja (60)
- Eliteserien (8)
- Division 1 (8)
- Cup
- Cup Women
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (5)
- Division 2 Group 1 (5)
- Division 2 Group 2 (5)
- Division 3 Group 1 (2)
- Division 3 Group 2 (3)
- Division 3 Group 3 (4)
- Division 3 Group 4 (5)
- Division 3 Group 5 (5)
- Division 3 Group 6 (5)
- Interkretsserie U19
- Toppserien Women (5)
- U19 Elite League
- Youth Cup
- Oman (6)
- Panama (2)
- Paraguay (8)
- Peru (21)
- Filippiinit (8)
- Puola (23)
- Portugali (18)
- Puerto Rico (2)
- Qatar (1)
- Romania (32)
- Venäjä (40)
- Ruanda
- Saint Kitts ja Nevis (2)
- San Marino (1)
- Saudi-Arabia (18)
- Senegal (4)
- Serbia (14)
- Seychellit
- Sierra Leone (1)
- Singapore (4)
- Slovakia (24)
- Slovenia (3)
- Etelä-Afrikka (2)
- Etelä-Korea (24)
-
Ruotsi (59)
- Europe Friendlies
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (3)
- Cup (11)
- 1.div Södra (4)
- 2.div Norra Götaland (1)
- 2.div Norra Svealand (1)
- 2.div Norrland (7)
- 2.div Södra Götaland (2)
- 2.div Södra Svealand (4)
- 2.div Västra Götaland (1)
- Allsvenskan (8)
- Cup Women
- Damallsvenskan (5)
- Elitettan (7)
- Juniorallsvenskan (4)
- Superettan (1)
- Sveitsi (20)
- Syyria
- Taiwan (7)
- Tadžikistan
- Tansania (6)
- Thaimaa (3)
- Togo
- Trinidad ja Tobago (5)
- Tunisia (20)
- Turkki (13)
- Uganda (1)
- Ukraina (22)
- Arabiemiirikunnat (14)
- Uruguay (27)
- Uzbekistan (10)
- Venezuela (4)
- Vietnam (9)
- Wales
- Sambia (2)
- Zimbabwe (3)
EC Laranja Mecanica vs Rio Branco PR Ennustukset & Tilastot 02 Jun 2024
EC Laranja Mecanica - Rio Branco PR
06/02/2024 14:00
EC Laranja Mecanica
- Ennuste 1x2
- Alle/Yli 2.5
- Molemmat joukkueet tekee maalin
- Tasoitus
Alle
2.34
1.17
Ei
0 - 1
2.34
2.12
Vieras
-1
-1
0 - 1
2.34
1.06
Elo tiedot EC Laranja Mecanica Sisällä Brazil Campeonato Paranaense 2
Elo | Voittaa | Häviää | Tasapeli |
---|---|---|---|
1508 | 5 | 6 | 8 |
Elo tiedot Rio Branco PR Sisällä Brazil Campeonato Paranaense 2
Elo | Voittaa | Häviää | Tasapeli |
---|---|---|---|
1534 | 3 | 0 | 0 |
Yleinen todennäköisyys ja kertoimet
Markkinat
Todennäköisyys
Kerroin
Kotivoitto
20.6%
4.85
Tasapeli
26.03%
3.84
Vierasvoitto
53.22%
1.88
Alle 2.5 maalia
58.48%
1.71
Yli 2.5 maalia
41.37%
2.42
BTTS Yes
43.86%
2.28
BTTS No
55.99%
1.79
Kotijoukkueen todennäköisyydet maalit
Eri maalit (Koti-vieras)
5 ja Alle 5
-4
-3
-2
-1
0
1
2
3
4
5 ja yli 5
Todennäköisyys
0.98%
2.66%
7.48%
16.34%
25.76%
26.03%
14.16%
4.93%
1.24%
0.24%
0.03%
Molempien joukkueiden pistetilanne
PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rio Branco PR | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 |
2. | Parana | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 |
3. | Foz Do Iguacu | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 8 | 1 | 7 |
4. | AC Paranavai | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 |
5. | Patriotas | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 |
6. | Apucarana SC | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 |
7. | EC Laranja Mecanica | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | -2 |
8. | Nacional PR | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 |
9. | AA Iguacu | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 |
10. | Gremio Maringa | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 11 | -10 |
Enemmän [+]
EC Laranja Mecanica Viimeiset ottelut
Voittaa
Tasapeli
Häviö
Rio Branco PR Viimeiset ottelut
Voittaa
Tasapeli
Häviö
EC Laranja Mecanica Kotiottelut
Voittaa
Tasapeli
Häviö
Rio Branco PR Vierasottelut
Voittaa
Tasapeli
Häviö
EC Laranja Mecanica home upcoming matches
Rio Branco PR away upcoming matches
Brazil Campeonato Paranaense 2 Table
Pos # | Team | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rio Branco PR | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 |
2 | Parana | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 |
3 | Foz Do Iguacu | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 8 | 1 | 7 |
4 | AC Paranavai | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 |
5 | Patriotas | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 |
6 | Apucarana SC | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 |
7 | EC Laranja Mecanica | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | -2 |
8 | Nacional PR | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 |
9 | AA Iguacu | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 |
10 | Gremio Maringa | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 11 | -10 |
Brazil Campeonato Paranaense 2 Fixtures
AA Iguacu
0 - 0
Patriotas
Nacional PR
0 - 0
Foz Do Iguacu
AC Paranavai
0 - 0
Foz Do Iguacu
Parana
0 - 0
EC Laranja Mecanica
Patriotas
0 - 0
Gremio Maringa
Apucarana SC
0 - 0
Nacional PR
Rio Branco PR
0 - 0
AA Iguacu
Gremio Maringa
0 - 0
AA Iguacu
Patriotas
0 - 0
Apucarana SC
EC Laranja Mecanica
0 - 0
Rio Branco PR
Brazil Campeonato Paranaense 2 Results
EC Laranja Mecanica
0 - 0
AC Paranavai
Rio Branco PR
2 - 1
Parana
Foz Do Iguacu
1 - 1
Patriotas
Nacional PR
1 - 1
EC Laranja Mecanica
Parana
3 - 0
Apucarana SC
Gremio Maringa
1 - 4
Rio Branco PR
AC Paranavai
4 - 1
AA Iguacu
AA Iguacu
1 - 2
Apucarana SC
Foz Do Iguacu
7 - 0
Gremio Maringa
Rio Branco PR
1 - 0
AC Paranavai