Nopea Betimate
Tilastot
Pelien määrä | 349 |
Keskiarvopisteet | 3.6 |
Vedonlyöntivinkit | 7374 |
Korkeatasoiset vedonlyöntivinkit | 5 |
Voittoprosentti | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Suosittu liiga
-
Englanti (68)
- FA Cup (1)
- Valioliiga (9)
- Championship (12)
- League 1 (3)
- League 2 (4)
- National League (1)
- National League North (1)
- National League South (1)
- EFL Trophy
- Premier League 2 (5)
- Championship Women
- Development League 2 (14)
- FA Cup Women (1)
- FA Trophy (1)
- Isthmian Cup
- Isthmian Division One South
- Northern League Challenge Cup
- Northern League Division One (2)
- Northern Premier League (1)
- Reserve Matches
- Ryman Premier Division (1)
- Southern Premier League Central (1)
- Southern Premier League South (1)
- Super League Women (6)
- U21 Premier League Cup (1)
- Northern Ireland Championship
- Northern Ireland Championship Women
- Northern Ireland Cup (1)
- Northern Ireland Play-Offs
- Northern Ireland Premier (1)
- Northern Ireland Premier Intermediate League
- Northern Ireland Reserve League
- Scotland Lowland League Cup
- UEFA Mestarien liiga (2)
- UEFA Eurooppa-liiga (2)
- Yhdysvallat (583)
-
Espanja (281)
- La Liga (9)
- Segunda (10)
- Tercera Group 1 (9)
- Tercera Group 2 (9)
- Tercera Group 3 (9)
- Tercera Group 4 (9)
- Tercera Group 5 (9)
- Tercera Group 6 (9)
- Tercera Group 7 (10)
- Tercera Group 8 (9)
- Tercera Group 9 (9)
- Tercera Group 10 (9)
- Tercera Group 11 (9)
- Tercera Group 12 (9)
- Tercera Group 13 (9)
- Tercera Group 14 (9)
- Tercera Group 15 (9)
- Tercera Group 16 (9)
- Tercera Group 17 (9)
- Tercera Group 18 (9)
- Youth League (24)
- Copa De La Reina (1)
- Copa del Rey
- Kings League - 40 mins play
- Primera Division RFEF Group 1 (10)
- Primera Division RFEF Group 2 (10)
- Primera Federacion Women (1)
- Primera Women (8)
- Queens League - 40 mins play
- Regional Cup
- Regional League
- Segunda Division RFEF Group 1 (9)
- Segunda Division RFEF Group 2 (9)
- Segunda Division RFEF Group 3 (9)
- Segunda Division RFEF Group 4 (9)
- Segunda Division RFEF Group 5 (9)
- Segunda Federacion Women
- Tercera Federacion Women
-
Saksa (200)
- Bundesliiga (8)
- Bundesliga II (7)
- DFB Pokal (1)
- 3.Liga (9)
- Regionalliga Bayern (5)
- Regionalliga North (8)
- Regionalliga North East (6)
- Regionalliga South West (9)
- Regionalliga West (8)
- Oberliga Baden-Wuerttemberg (8)
- Oberliga Bayern North (7)
- Oberliga Bayern South (8)
- Oberliga Bremen (5)
- Oberliga Hamburg (9)
- Oberliga Hessen (9)
- Oberliga Mittelrhein (7)
- Oberliga Niederrhein (7)
- Oberliga Niedersachsen (9)
- Oberliga NOFV Nord (6)
- Oberliga NOFV Sud (6)
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar (10)
- Oberliga Schleswig-Holstein (8)
- Oberliga Westfalen (7)
- Berlin-Liga (2)
- Bundesliga II Play-Offs
- Bundesliga II Women (7)
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19 (16)
- Bundesliga Women (5)
- DFB Pokal Women (1)
- Landesliga
- Landesliga Bayern Sudost
- Landespokal
- Regionalliga Play-Offs
- U19 Cup (1)
- Verbandsliga (1)
-
Italia (103)
- Serie A (9)
- Serie B (10)
- Serie C Group A
- Serie C Group B
- Serie C Group C
- Campionato Nazionale
- Campionato Primavera 1 (8)
- Campionato Primavera 2 (10)
- Serie D (54)
- Coppa Italia (1)
- Coppa Italia Women (1)
- Campionato Primavera 3 (1)
- Campionato Primavera 4 (2)
- Primavera Cup
- Serie A Women (4)
- Serie B Play-Offs
- Serie B Women
- Serie C Play-Offs (1)
- Serie D Cup (2)
- Ranska (44)
- Alankomaat (41)
- Skotlanti (23)
- Australia A-Liiga (2)
- Japanin J-League (10)
- Japan J2-League (10)
- Tanskan Superliiga (5)
- Israel Premier League (4)
- Colombia Primera A (4)
- Colombia Primera B (8)
- Lebanon League (2)
- E-urheilu (58)
Muut liigat
- Albania (12)
- Algeria (18)
- Andorra (8)
- Angola (7)
- Antigua ja Barbuda (4)
-
Argentiina (86)
- Superliga
- Nacional B (17)
- Primera B Metropolitana (10)
- Primera C Metropolitana (12)
- Reserve League
- Cup (3)
- Torneo A (17)
- Championship Women (8)
- Copa de la Liga Profesional (1)
- Liga Profesional
- Liga Profesional Reserves (14)
- Primera B Women
- Regional League
- Torneo Promocional Amateur (4)
- Torneo Regional Amateur
- Armenia (8)
- Aruba (1)
-
Australia (56)
- A-League (2)
- A-League Women
- Capital Territory NPL2
- Capital Territory Premier League
- Capital Territory Premier League Women (3)
- Capital Territory U23 League (2)
- Darwin Premier League
- FFA Cup Qualifying (1)
- New South Wales League 1
- New South Wales League 2
- New South Wales NPL Women (4)
- New South Wales Premier League (3)
- New South Wales U20 League (1)
- Northern NSW Premier League (1)
- Northern NSW Premier League Women
- Northern NSW Reserves League (1)
- NPL Queensland (1)
- NPL Queensland U23
- NPL Queensland Women (1)
- NPL Victoria (1)
- NPL Victoria U23 (1)
- NPL Victoria Women (1)
- NSW League 1 U20
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23
- Queensland Premier League (6)
- Queensland Premier League 2 (1)
- Queensland Premier League 3
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women (1)
- SA Premier League Reserves
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves
- South Australia Premier League (1)
- South Australia State League 1
- South Australia State League Reserves
- Sunday League Premier Division
- Sunday League Premier Division Reserve
- Tasmania Championship
- Tasmania NPL U21 League
- Tasmania Premier League (4)
- Tasmania Super League Women (1)
- Victoria PL 1 U23 (1)
- Victoria Premier League 1 (4)
- Victoria Premier League 2
- Victoria State League 1
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women (3)
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia State League 2
- Western Australia U20 League
- Australian Matches
- Itävalta (35)
- Azerbaidžan (11)
- Bahrain (3)
- Bangladesh (3)
- Barbados
- Valko-Venäjä (10)
- Belgia (25)
- Bhutan
- Bolivia (8)
- Bosnia ja Hertsegovina (21)
- Botswana (11)
-
Brasilia (172)
- Serie A (10)
- Serie B (8)
- Serie C (10)
- Amazonense
- Campeonato Acreano
- Campeonato Alagoano
- Campeonato Amapaense
- Campeonato Baiano
- Campeonato Brasileiro A2 Women (8)
- Campeonato Brasileiro A3 Women
- Campeonato Brasiliense
- Campeonato Capixaba
- Campeonato Carioca
- Campeonato Carioca A2 (6)
- Campeonato Catarinense
- Campeonato Cearense
- Campeonato Cearense B
- Campeonato Gaucho
- Campeonato Gaucho 2 (8)
- Campeonato Goiano
- Campeonato Goiano 2 (4)
- Campeonato Maranhense (1)
- Campeonato Matogrossense
- Campeonato Mineiro
- Campeonato Mineiro 2 (6)
- Campeonato Paraibano
- Campeonato Paranaense
- Campeonato Paranaense 2 (5)
- Campeonato Paulista
- Campeonato Paulista A2
- Campeonato Paulista A3
- Campeonato Paulista A4 (2)
- Campeonato Paulista U20 (5)
- Campeonato Pernambucano
- Campeonato Piauiense
- Campeonato Potiguar
- Campeonato Rondoniense (4)
- Campeonato Sergipano
- Campeonato Sul-Matogrossense
- Campeonato Tocantinense
- Catarinense 2 (5)
- Copa Nordeste (2)
- Copa Verde (1)
- Matches (2)
- Paraense
- Paulista Serie B (7)
- Paulista Women (4)
- Serie A U20 (10)
- Serie A Women (8)
- Serie D (31)
- U20 Cup
- U20 League (9)
- Copa do Brasil (16)
- Women’s Friendly
- Bulgaria (18)
- Burkina Faso (2)
- Burundi (8)
- Kambodža (2)
- Kamerun
- Kanada (9)
- Chile (32)
- Kiina (39)
- Kolumbia (31)
- Kongon tasavalta (8)
- Costa Rica (9)
- Norsunluurannikko (8)
- Kroatia (26)
- Kypros (5)
- Tšekki (58)
-
Tanska (92)
- Superligaen (5)
- Division 1 (3)
- Cup (1)
- U19 League
- Danish Womens Elitedivisionen (3)
- 1.Division Women
- Cup Women
- Danmarksserien Promotion (36)
- Danmarksserien Relegation (19)
- Division 2 (2)
- Division 3 (5)
- Elitedivisionen Women (3)
- Future Cup
- Play-Offs Women (4)
- Series Group 1 (5)
- Series Group 2 (5)
- Series Group 3
- Series Group 4
- Superligaen Play-Offs
- U21 League
- Womens 2 Division (1)
- Djibouti (1)
- Dominica
- Dominikaaninen tasavalta (2)
- Ecuador (12)
- Egypti (17)
- El Salvador (11)
- Viro (19)
- Etiopia (4)
- Färsaaret (12)
- Fidži
- Suomi (188)
- Gambia
- Georgia (10)
- Ghana (10)
- Gibraltar (2)
- Kreikka (22)
- Guatemala (3)
- Honduras (2)
- Hongkong (18)
- Unkari (31)
- Islanti (37)
- Intia (1)
- Indonesia
- Iran (21)
- Irak (6)
-
Irlanti (23)
- U20 League (1)
- Republic of Ireland FAI Cup (4)
- Republic of Ireland First Division (5)
- Republic of Ireland Leinster Senior League (2)
- Republic of Ireland Munster Senior Cup
- Republic of Ireland Munster Senior League (1)
- Republic of Ireland National League Women (5)
- Republic of Ireland Premier Division (5)
- Israel (8)
- Jamaika (4)
- Japani (50)
- Jordania (3)
- Kazakstan (18)
- Kenia (14)
- Kuwait (2)
- Kirgisia
- Latvia (11)
- Libanon (2)
- Liberia
- Liechtenstein (1)
- Liettua (34)
- Luxemburg (17)
- Macao (3)
- Makedonia (15)
- Malawi (4)
- Malesia (6)
- Mali (8)
- Malta (4)
- Mauritania (2)
- Meksiko (18)
- Moldova (5)
- Mongolia
- Montenegro (12)
- Marokko (10)
- Mosambik (2)
- Myanmar (Burma)
- Uusi-Seelanti (11)
- Nicaragua (2)
- Niger (1)
- Nigeria (10)
-
Norja (96)
- Eliteserien (8)
- Division 1 (8)
- Cup (8)
- Cup Women (7)
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (5)
- Division 2 Group 1 (7)
- Division 2 Group 2 (7)
- Division 3 Group 1 (7)
- Division 3 Group 2 (6)
- Division 3 Group 3 (7)
- Division 3 Group 4 (7)
- Division 3 Group 5 (7)
- Division 3 Group 6 (7)
- Interkretsserie U19
- Toppserien Women (5)
- U19 Elite League
- Youth Cup
- Oman (7)
- Panama
- Paraguay (10)
- Peru (18)
- Filippiinit (9)
- Puola (54)
- Portugali (43)
- Puerto Rico (2)
- Qatar (2)
- Romania (60)
- Venäjä (37)
- Ruanda (5)
- Saint Kitts ja Nevis
- San Marino (5)
- Saudi-Arabia (12)
- Senegal (8)
- Serbia (13)
- Seychellit (1)
- Sierra Leone
- Singapore (4)
- Slovakia (20)
- Slovenia (14)
- Etelä-Afrikka (12)
- Etelä-Korea (13)
-
Ruotsi (86)
- Europe Friendlies
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (6)
- Cup
- 1.div Södra (8)
- 2.div Norra Götaland (5)
- 2.div Norra Svealand (7)
- 2.div Norrland (7)
- 2.div Södra Götaland (4)
- 2.div Södra Svealand (6)
- 2.div Västra Götaland (6)
- Allsvenskan (8)
- Cup Women
- Damallsvenskan (7)
- Elitettan (7)
- Juniorallsvenskan (7)
- Superettan (8)
- Sveitsi (33)
- Syyria (2)
- Taiwan (7)
- Tadžikistan (1)
- Tansania (8)
- Thaimaa (13)
- Togo (1)
- Trinidad ja Tobago (5)
- Tunisia (16)
- Turkki (48)
- Uganda (9)
- Ukraina (15)
- Arabiemiirikunnat (10)
- Uruguay (8)
- Uzbekistan (12)
- Venezuela (7)
- Vietnam (10)
- Wales (2)
- Sambia (3)
- Zimbabwe (9)
FC Slutsk vs Torpedo Zhodino Ennustukset & Tilastot 14 Nov 2020
- Ennuste 1x2
- Alle/Yli 2.5
- Molemmat joukkueet tekee maalin
- Tasoitus
Alle
1.92
1.4
Ei
0 - 1
1.92
2.26
Koti
+1
+1
0 - 1
1.92
1.11
Elo tiedot FC Slutsk Sisällä Europe Friendlies
Elo | Voittaa | Häviää | Tasapeli |
---|---|---|---|
1543 | 3 | 1 | 1 |
Elo tiedot Torpedo Zhodino Sisällä Europe Friendlies
Elo | Voittaa | Häviää | Tasapeli |
---|---|---|---|
1524 | 5 | 3 | 2 |
Yleinen todennäköisyys ja kertoimet
Markkinat
Todennäköisyys
Kerroin
Kotivoitto
24.77%
4.04
Tasapeli
30.9%
3.24
Vierasvoitto
44.18%
2.26
Alle 2.5 maalia
69.95%
1.43
Yli 2.5 maalia
29.9%
3.34
BTTS Yes
36.56%
2.74
BTTS No
63.29%
1.58
Kotijoukkueen todennäköisyydet maalit
Eri maalit (Koti-vieras)
5 ja Alle 5
-4
-3
-2
-1
0
1
2
3
4
5 ja yli 5
Todennäköisyys
0.3%
1.23%
4.52%
12.73%
25.4%
30.9%
17.22%
5.85%
1.41%
0.26%
0.03%
FC Slutsk home upcoming matches
Torpedo Zhodino away upcoming matches
FC Slutsk Seuraavat ottelut
Päivämäärä
Ottelu
Torpedo Zhodino Seuraavat ottelut
Päivämäärä
Ottelu
- Tilastotiedot
- Joukkue
- Live-kommentit
1
Maalit
2
53%
Pallon hallussapito
47%
5
Potku
10
2
Maaliin
5
3
Maalin ulkopuolelle
5
4
Kulmapotku
3
0
Jäähyt
1
1
Keltainen kortti
1
0
Punainen kortti
0
Ei ole tietoja
Score After Full Time - 1-2
90+2' - 3rd Goal - (Torpedo Zhodino) - Penalty
88' - 7th Corner - Torpedo Zhodino
87' - 6th Corner - FC Slutsk
80' - 2nd Goal - (Torpedo Zhodino) -
79' - 5th Corner - Torpedo Zhodino
75' - 2nd Yellow Card - (Torpedo Zhodino)
69' - 1st Yellow Card - (FC Slutsk)
Score After First Half - 1-0
38' - Race to 3 Corners - FC Slutsk
38' - 4th Corner - FC Slutsk
19' - 3rd Corner - Torpedo Zhodino
13' - 2nd Corner - FC Slutsk
7' - 1st Goal - (FC Slutsk) -
1' - 1st Corner - FC Slutsk
Europe Friendlies Table
Pos # | Team | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BATE Borisov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Belshina Bobruisk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Dinamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Energetik-BGU Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Dinamo Brest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | FK Gomel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | FC Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | FC Rukh Brest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | FC Slutsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | FC Vitebsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | FK Arsenal Dzyarzhynsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Isloch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Neman Grodno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Shakhter Soligorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Slavia Mozyr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Torpedo Zhodino | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Johtava vedonlyöntitoimisto
Welcome bonus up to $250
BONUS UP TO $250 - THE SMARTER WAY TO BET!
VOdds positions itself as a premier sports betting brokererage, offering users the ability to compare odds across various bookmakers through a unified single-wallet platform.