Nopea Betimate
Tilastot
Pelien määrä | 356 |
Keskiarvopisteet | 3.6 |
Vedonlyöntivinkit | 3878 |
Korkeatasoiset vedonlyöntivinkit | 5 |
Voittoprosentti | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Suosittu liiga
- Euro 2024
-
Englanti
- FA Cup
- Valioliiga
- Championship
- League 1
- League 2
- National League
- National League North
- National League South
- Premier League 2
- Development League 2
- FA Cup Women
- FA Trophy
- FA Vase
- Isthmian Division One South
- Northern League Division One
- Northern Premier League
- Reserve Matches
- Ryman Premier Division
- Southern Premier League Central
- Southern Premier League South
- Super League Women
- U21 Premier League Cup
- Northern Ireland Championship Women
- Northern Ireland Cup
- Northern Ireland Play-Offs
- Northern Ireland Premier
- Northern Ireland Premier League Women
- Northern Ireland Reserve League
- Scotland Women’s League Play-Offs
- UK Friendlies
- UEFA Mestarien liiga (1)
- UEFA Eurooppa-liiga
- Yhdysvallat (809)
-
Espanja (68)
- La Liga
- Segunda (11)
- Tercera Group 1 (2)
- Tercera Group 2 (2)
- Tercera Group 3 (2)
- Tercera Group 4 (2)
- Tercera Group 5 (2)
- Tercera Group 6 (2)
- Tercera Group 7 (2)
- Tercera Group 8 (2)
- Tercera Group 9 (2)
- Tercera Group 10 (2)
- Tercera Group 11 (2)
- Tercera Group 12 (2)
- Tercera Group 13 (2)
- Tercera Group 14 (2)
- Tercera Group 15 (2)
- Tercera Group 16 (2)
- Tercera Group 17 (2)
- Tercera Group 18 (2)
- Youth League
- Copa De La Reina
- Primera Division RFEF Group 1
- Primera Division RFEF Group 2
- Primera Division RFEF Play-Offs (8)
- Primera Federacion Women
- Primera Women (8)
- Regional League
- Segunda Division RFEF Group 1
- Segunda Division RFEF Group 2
- Segunda Division RFEF Group 3
- Segunda Division RFEF Group 4
- Segunda Division RFEF Group 5
- Segunda Division RFEF Play-Offs (5)
- Segunda Federacion Women
- Tercera - Play-Offs
- Tercera Federacion Women
- Women Regional League
-
Saksa (60)
- Bundesliiga
- Bundesliga II
- DFB Pokal
- 3.Liga
- Regionalliga Bayern
- Regionalliga North
- Regionalliga North East
- Regionalliga South West
- Regionalliga West
- Oberliga Baden-Wuerttemberg (9)
- Oberliga Bayern North (3)
- Oberliga Bayern South
- Oberliga Bremen
- Oberliga Hamburg
- Oberliga Hessen (9)
- Oberliga Mittelrhein
- Oberliga Niederrhein (8)
- Oberliga Niedersachsen
- Oberliga NOFV Nord (7)
- Oberliga NOFV Sud (8)
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar (4)
- Oberliga Schleswig-Holstein
- Oberliga Westfalen
- Berlin-Liga (2)
- Bundesliga II Play-Offs
- Bundesliga II Women
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19 (1)
- Bundesliga Women
- DFB Pokal Women
- Landesliga (3)
- Landespokal
- Oberliga Play offs
- Regionalliga Play-Offs (1)
- U19 Cup
- Verbandsliga (5)
-
Italia (11)
- Serie A (1)
- Serie B (2)
- Serie C Group A
- Serie C Group B
- Serie C Group C
- Campionato Nazionale
- Campionato Primavera 1 (1)
- Campionato Primavera 2 (1)
- Serie D
- Coppa Italia
- Coppa Italia Women
- Campionato Primavera 3
- Campionato Primavera 4
- Serie A Women
- Serie B Play-Offs
- Serie B Women
- Serie C Play-Offs (2)
- Serie C Super Cup
- Serie D Cup
- Serie D Play-Offs (4)
- U19 League Women
- Ranska (4)
- Alankomaat (9)
- Skotlanti
- Japanin J-League (10)
- Japan J2-League (10)
- Indonesia Liga 1 (1)
- Tanskan Superliiga (1)
- Colombia Primera A (4)
- Colombia Primera B (4)
- Iran Pro League (8)
- Marokon GNF 1 (8)
- E-urheilu (41)
Muut liigat
- Albania
- Algeria (19)
- Andorra
- Angola (7)
- Antigua ja Barbuda
-
Argentiina (112)
- Superliga
- Nacional B (19)
- Primera B Metropolitana (11)
- Primera C Metropolitana (12)
- Reserve League (18)
- Cup (6)
- Torneo A (18)
- Copa Santa Fe
- Championship Women (9)
- Copa de la Liga Profesional
- Copa Federal Women
- Liga Profesional (14)
- Liga Profesional Reserves (5)
- Regional Cup
- Regional League
- Torneo Promocional Amateur
- Torneo Regional Amateur
- Youth League
- Armenia
- Aruba
-
Australia (184)
- A-League
- A-League Women
- Capital Territory NPL2 (4)
- Capital Territory Premier League (4)
- Capital Territory Premier League Women (3)
- Capital Territory U23 League (4)
- Darwin Premier League (3)
- FFA Cup Qualifying
- New South Wales League 1 (8)
- New South Wales League 2 (6)
- New South Wales NPL Women (6)
- New South Wales NPL2 Women
- New South Wales Premier League (8)
- New South Wales U20 League (5)
- Northern NSW Premier League (6)
- Northern NSW Premier League Women
- Northern NSW Reserves League (1)
- NPL Queensland (6)
- NPL Queensland U23 (5)
- NPL Queensland Women (5)
- NPL Victoria (7)
- NPL Victoria U23 (7)
- NPL Victoria Women (6)
- NSW League 1 U20 (7)
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23 (6)
- Queensland Premier League (6)
- Queensland Premier League 2 (4)
- Queensland Premier League 3 (4)
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women (1)
- SA Premier League Reserves
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves
- South Australia Premier League (6)
- South Australia State League 1 (6)
- South Australia State League Reserves (1)
- Sunday League Premier Division
- Sunday League Premier Division Reserve
- Tasmania Championship (2)
- Tasmania Championship 1
- Tasmania Championship Women
- Tasmania Cup Women
- Tasmania NPL U21 League
- Tasmania Premier League (4)
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women (1)
- Victoria PL 1 U23 (4)
- Victoria Premier League 1 (7)
- Victoria Premier League 2 (6)
- Victoria State League 1 (3)
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1 (6)
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia U20 League (5)
- Australian Matches
- Itävalta (41)
- Azerbaidžan (1)
- Bahrain (2)
- Bangladesh
- Barbados
- Valko-Venäjä (17)
- Belgia (1)
- Benin
- Bhutan
- Bolivia (2)
- Bosnia ja Hertsegovina (9)
- Botswana (1)
-
Brasilia (166)
- Serie A (10)
- Serie B (10)
- Serie C (1)
- Campeonato Amapaense
- Campeonato Brasileiro A2 Women (1)
- Campeonato Brasileiro A3 Women
- Campeonato Carioca A2 (6)
- Campeonato Carioca C
- Campeonato Gaucho 2 (8)
- Campeonato Goiano 2 (4)
- Campeonato Maranhense (1)
- Campeonato Mineiro 2 (6)
- Campeonato Mineiro U20
- Campeonato Paranaense 2 (5)
- Campeonato Paulista A4
- Campeonato Paulista U20 (39)
- Campeonato Rondoniense (1)
- Campeonato U20 Women
- Catarinense 2 (5)
- Copa Nordeste
- Copa Verde
- Matches (1)
- Matches Women
- Paulista Cup (11)
- Paulista Serie B
- Paulista Women (1)
- Serie A U20 (3)
- Serie A Women
- Serie A1 Women (8)
- Serie A2 Women
- Serie A3 Women
- Serie D (32)
- U20 Cup
- U20 League (13)
- Copa do Brasil
- Women’s Friendly
- Bulgaria (2)
- Burkina Faso
- Burundi
- Kambodža
- Kamerun
- Kanada (4)
- Chile (38)
- Kiina (48)
- Kolumbia (15)
- Kongon tasavalta (8)
- Costa Rica (1)
- Norsunluurannikko
- Kroatia (14)
- Kypros
- Tšekki (45)
- Tanska (67)
- Djibouti
- Dominica
- Dominikaaninen tasavalta (3)
- Ecuador (9)
- Egypti (13)
- El Salvador (2)
- Viro (17)
- Etiopia (9)
- Färsaaret (12)
- Fidži
- Suomi (146)
- Gambia
- Georgia (10)
- Ghana (10)
- Gibraltar
- Kreikka (1)
- Guatemala
- Honduras
- Hongkong (1)
- Unkari
- Islanti (38)
- Intia
- Indonesia (1)
- Iran (21)
- Irak (5)
- Irlanti (17)
- Israel (1)
- Jamaika
- Japani (78)
- Jordania
- Kazakstan (18)
- Kenia
- Kuwait
- Kirgisia
- Latvia (19)
- Libanon
- Liechtenstein
- Liettua (23)
- Luxemburg (4)
- Macao
- Makedonia
- Malawi (1)
- Malesia (14)
- Mali
- Malta
- Mauritania
- Meksiko
- Moldova
- Mongolia
- Montenegro (5)
- Marokko (16)
- Mosambik (1)
- Myanmar (Burma) (3)
- Uusi-Seelanti (16)
- Nicaragua
- Niger
- Nigeria (10)
-
Norja (84)
- Eliteserien (8)
- Division 1 (8)
- Cup
- Cup Women
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (5)
- Division 2 Group 1 (7)
- Division 2 Group 2 (7)
- Division 3 Group 1 (7)
- Division 3 Group 2 (7)
- Division 3 Group 3 (7)
- Division 3 Group 4 (7)
- Division 3 Group 5 (7)
- Division 3 Group 6 (7)
- Interkretsserie U19
- Toppserien Women (5)
- U19 Elite League
- Youth Cup (2)
- Oman
- Panama (1)
- Paraguay (14)
- Peru (7)
- Filippiinit (7)
- Puola (58)
- Portugali (9)
- Puerto Rico
- Qatar
- Romania (10)
- Venäjä (65)
- Ruanda
- Saint Kitts ja Nevis
- San Marino
- Saudi-Arabia (1)
- Senegal (2)
- Serbia (3)
- Seychellit
- Sierra Leone
- Singapore (4)
- Slovakia (19)
- Slovenia
- Etelä-Afrikka (1)
- Etelä-Korea (32)
-
Ruotsi (108)
- Europe Friendlies
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (8)
- Cup (13)
- 1.div Södra (8)
- 2.div Norra Götaland (7)
- 2.div Norra Svealand (7)
- 2.div Norrland (7)
- 2.div Södra Götaland (7)
- 2.div Södra Svealand (7)
- 2.div Västra Götaland (7)
- Allsvenskan (8)
- Cup Women
- Damallsvenskan (7)
- Elitettan (7)
- Juniorallsvenskan (7)
- Superettan (8)
- Sveitsi (4)
- Syyria
- Taiwan (7)
- Tadžikistan
- Tansania
- Thaimaa (2)
- Togo
- Trinidad ja Tobago
- Tunisia (17)
- Turkki (2)
- Uganda
- Ukraina (2)
- Arabiemiirikunnat (17)
- Uruguay (20)
- Uzbekistan (11)
- Venezuela (1)
- Vietnam (14)
- Wales
- Sambia (9)
- Zimbabwe
FK Pribram U19 vs FK Usti nad Labem U19 Ennustukset & Tilastot 15 May 2024
- Ennuste 1x2
- Alle/Yli 2.5
- Molemmat joukkueet tekee maalin
- Tasoitus
Alle
2.4
1.14
Ei
0 - 1
2.4
2.39
Koti
+2
+2
0 - 1
2.4
1.05
Elo tiedot FK Pribram U19 Sisällä Czech Republic Youth League
Elo | Voittaa | Häviää | Tasapeli |
---|---|---|---|
1235 | 94 | 94 | 18 |
Elo tiedot FK Usti nad Labem U19 Sisällä Czech Republic Youth League
Elo | Voittaa | Häviää | Tasapeli |
---|---|---|---|
1481 | 1 | 2 | 0 |
Yleinen todennäköisyys ja kertoimet
Markkinat
Todennäköisyys
Kerroin
Kotivoitto
7.22%
13.85
Tasapeli
18.73%
5.34
Vierasvoitto
73.91%
1.35
Alle 2.5 maalia
57.04%
1.75
Yli 2.5 maalia
42.82%
2.34
BTTS Yes
30.33%
3.3
BTTS No
69.53%
1.44
Kotijoukkueen todennäköisyydet maalit
Eri maalit (Koti-vieras)
5 ja Alle 5
-4
-3
-2
-1
0
1
2
3
4
5 ja yli 5
Todennäköisyys
3.59%
6.61%
14.07%
23.01%
26.63%
18.73%
5.93%
1.14%
0.14%
0.01%
0%
FK Pribram U19 Viimeiset ottelut
Voittaa
Tasapeli
Häviö
FK Pribram U19 Kotiottelut
Voittaa
Tasapeli
Häviö
- Tilastotiedot
- Joukkue
- Live-kommentit
6
Maalit
1
6
Kulmapotku
6
0
Jäähyt
0
1
Keltainen kortti
1
0
Punainen kortti
0
Ei ole tietoja
Ei ole tietoja
Czech Republic Youth League Table
Pos # | Team | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sparta Prague U19 | 61 | 29 | 18 | 7 | 4 | 63 | 33 | 30 |
2 | Viktoria Plzen U19 | 50 | 28 | 14 | 8 | 6 | 60 | 38 | 22 |
3 | FC Zbrojovka Brno U19 | 50 | 28 | 16 | 2 | 10 | 59 | 47 | 12 |
4 | Slavia Prague U19 | 47 | 29 | 14 | 5 | 10 | 61 | 41 | 20 |
5 | Ceske Budejovice U19 | 44 | 28 | 13 | 5 | 10 | 65 | 53 | 12 |
6 | Banik Ostrava U19 | 44 | 28 | 13 | 5 | 10 | 41 | 49 | -8 |
7 | Sigma Olomouc U19 | 39 | 28 | 12 | 3 | 13 | 50 | 35 | 15 |
8 | Dukla Praha U19 | 38 | 28 | 10 | 8 | 10 | 44 | 40 | 4 |
9 | Slovacko U19 | 38 | 28 | 12 | 2 | 14 | 47 | 54 | -7 |
10 | FK Pardubice U19 | 35 | 28 | 10 | 5 | 13 | 44 | 42 | 2 |
11 | Vysocina Jihlava U19 | 33 | 28 | 9 | 6 | 13 | 43 | 58 | -15 |
12 | Mlada Boleslav U19 | 32 | 28 | 8 | 8 | 12 | 52 | 54 | -2 |
13 | FC Trinity Zlin U19 | 32 | 28 | 9 | 5 | 14 | 41 | 54 | -13 |
14 | Slovan Liberec U19 | 31 | 28 | 8 | 7 | 13 | 44 | 61 | -17 |
15 | MFK Karvina U19 | 29 | 28 | 9 | 2 | 17 | 38 | 65 | -27 |
16 | Frydek Mistek U19 | 29 | 28 | 7 | 8 | 13 | 27 | 55 | -28 |
Czech Republic Youth League Fixtures
Dukla Praha U19
0 - 0
Viktoria Plzen U19
FC Trinity Zlin U19
0 - 0
FK Pardubice U19
Vysocina Jihlava U19
0 - 0
Slovacko U19
FC Zbrojovka Brno U19
0 - 0
Frydek Mistek U19
Slovan Liberec U19
0 - 0
Banik Ostrava U19
Mlada Boleslav U19
0 - 0
MFK Karvina U19
Ceske Budejovice U19
0 - 0
Sigma Olomouc U19
Sigma Olomouc U19
0 - 0
Vysocina Jihlava U19
Viktoria Plzen U19
0 - 0
Mlada Boleslav U19
Banik Ostrava U19
0 - 0
FC Zbrojovka Brno U19
Czech Republic Youth League Results
MFK Karvina U19
3 - 1
Dukla Praha U19
Slovacko U19
3 - 6
Ceske Budejovice U19
Sparta Prague U19
2 - 1
FK Pardubice U19
Viktoria Plzen U19
7 - 0
Vysocina Jihlava U19
Sigma Olomouc U19
2 - 1
FC Trinity Zlin U19
Teplice U19
4 - 2
FK Admira Praha U19
FC Zbrojovka Brno U19
1 - 2
Sparta Prague U19
Vysocina Jihlava U19
3 - 0
MFK Karvina U19
FK Pardubice U19
1 - 0
Sigma Olomouc U19
Dukla Praha U19
4 - 0
Banik Ostrava U19