Nopea Betimate
Tilastot
Pelien määrä | 350 |
Keskiarvopisteet | 3.6 |
Vedonlyöntivinkit | 6183 |
Korkeatasoiset vedonlyöntivinkit | 5 |
Voittoprosentti | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Suosittu liiga
-
Englanti (39)
- FA Cup (1)
- Valioliiga (1)
- Championship (4)
- League 1 (2)
- League 2 (4)
- National League
- National League North
- National League South (1)
- EFL Trophy
- Premier League 2 (3)
- Championship Women
- Development League 2 (14)
- FA Cup Women (1)
- FA Trophy (1)
- Isthmian Cup
- Isthmian Division One South
- Northern League Challenge Cup
- Northern League Division One
- Northern Premier League (1)
- Reserve Matches
- Ryman Premier Division (1)
- Southern Premier League Central (1)
- Southern Premier League South (1)
- Super League Women (1)
- U21 Premier League Cup (1)
- Northern Ireland Championship
- Northern Ireland Championship Women
- Northern Ireland Cup
- Northern Ireland Play-Offs
- Northern Ireland Premier (1)
- Northern Ireland Premier Intermediate League
- Northern Ireland Premier League Women
- Northern Ireland Reserve League
- Scotland Lowland League Cup
- UEFA Mestarien liiga (2)
- UEFA Eurooppa-liiga (2)
- Yhdysvallat (577)
-
Espanja (213)
- La Liga (10)
- Segunda (11)
- Tercera Group 1 (9)
- Tercera Group 2 (9)
- Tercera Group 3 (9)
- Tercera Group 4 (9)
- Tercera Group 5 (9)
- Tercera Group 6 (9)
- Tercera Group 7 (10)
- Tercera Group 8 (9)
- Tercera Group 9 (9)
- Tercera Group 10 (9)
- Tercera Group 11 (9)
- Tercera Group 12 (9)
- Tercera Group 13 (9)
- Tercera Group 14 (9)
- Tercera Group 15 (9)
- Tercera Group 16 (9)
- Tercera Group 17 (9)
- Tercera Group 18 (9)
- Youth League
- Copa De La Reina (1)
- Copa del Rey
- Kings League - 40 mins play
- Primera Division RFEF Group 1 (10)
- Primera Division RFEF Group 2 (10)
- Primera Federacion Women
- Primera Women (8)
- Queens League - 40 mins play
- Regional Cup
- Regional League
- Segunda Division RFEF Group 1
- Segunda Division RFEF Group 2
- Segunda Division RFEF Group 3
- Segunda Division RFEF Group 4
- Segunda Division RFEF Group 5
- Segunda Federacion Women
- Tercera Federacion Women
-
Saksa (148)
- Bundesliiga (9)
- Bundesliga II (1)
- DFB Pokal (1)
- 3.Liga (10)
- Regionalliga Bayern (9)
- Regionalliga North (1)
- Regionalliga North East (9)
- Regionalliga South West (9)
- Regionalliga West (1)
- Oberliga Baden-Wuerttemberg (9)
- Oberliga Bayern North (9)
- Oberliga Bayern South (9)
- Oberliga Bremen (1)
- Oberliga Hamburg (9)
- Oberliga Hessen (1)
- Oberliga Mittelrhein (7)
- Oberliga Niederrhein (2)
- Oberliga Niedersachsen (1)
- Oberliga NOFV Nord (7)
- Oberliga NOFV Sud (8)
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar (1)
- Oberliga Schleswig-Holstein (2)
- Oberliga Westfalen (1)
- Berlin-Liga
- Bundesliga II Play-Offs
- Bundesliga II Women (7)
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19 (21)
- Bundesliga Women (1)
- DFB Pokal Women (1)
- Landesliga
- Landesliga Bayern Sudost
- Landespokal
- Regionalliga Play-Offs
- U19 Cup (1)
- Verbandsliga
-
Italia (38)
- Serie A (2)
- Serie B (10)
- Serie C Group A
- Serie C Group B
- Serie C Group C
- Campionato Nazionale
- Campionato Primavera 1 (3)
- Campionato Primavera 2 (16)
- Serie D
- Coppa Italia (1)
- Coppa Italia Women (1)
- Campionato Primavera 3
- Campionato Primavera 4
- Serie A Women (1)
- Serie B Play-Offs
- Serie B Women (1)
- Serie C Play-Offs (1)
- Serie C Super Cup
- Serie D Cup (2)
- Ranska (57)
- Alankomaat (31)
- Skotlanti (16)
- Japanin J-League (10)
- Japan J2-League (10)
- Tanskan Superliiga (1)
- Cyprus Division 1 (4)
- Israel Premier League (5)
- Colombia Primera B (4)
- Iran Pro League (7)
- Marokon GNF 1 (1)
- E-urheilu (11)
Muut liigat
- Albania (12)
- Algeria (25)
- Andorra (8)
- Angola (7)
- Antigua ja Barbuda
-
Argentiina (25)
- Superliga
- Nacional B (1)
- Primera B Metropolitana (1)
- Primera C Metropolitana (1)
- Reserve League
- Cup (3)
- Torneo A (2)
- Championship Women (1)
- Copa de la Liga Profesional
- Liga Profesional
- Liga Profesional Reserves (14)
- Primera B Women
- Regional Cup
- Regional League
- Torneo Promocional Amateur (2)
- Torneo Regional Amateur
- Youth League
- Armenia (13)
- Aruba
-
Australia (57)
- A-League
- A-League Women
- Capital Territory NPL2
- Capital Territory Premier League (4)
- Capital Territory Premier League Women
- Capital Territory U23 League
- Darwin Premier League
- FFA Cup Qualifying
- New South Wales League 1 (1)
- New South Wales League 2
- New South Wales NPL Women
- New South Wales Premier League (8)
- New South Wales U20 League
- Northern NSW Premier League (6)
- Northern NSW Premier League Women
- Northern NSW Reserves League
- NPL Queensland (1)
- NPL Queensland U23 (1)
- NPL Queensland Women (1)
- NPL Victoria (1)
- NPL Victoria U23 (1)
- NPL Victoria Women (1)
- NSW League 1 U20 (1)
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23
- Queensland Premier League (6)
- Queensland Premier League 2
- Queensland Premier League 3
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women
- SA Premier League Reserves
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves
- South Australia Premier League (6)
- South Australia State League 1
- South Australia State League Reserves
- Sunday League Premier Division
- Sunday League Premier Division Reserve
- Tasmania Championship
- Tasmania Championship Women
- Tasmania NPL U21 League
- Tasmania Premier League (4)
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women
- Victoria PL 1 U23 (1)
- Victoria Premier League 1 (3)
- Victoria Premier League 2
- Victoria State League 1
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia State League 2
- Western Australia U20 League
- Australian Matches
- Itävalta (36)
- Azerbaidžan (7)
- Bahrain (6)
- Bangladesh
- Barbados
- Valko-Venäjä (19)
- Belgia (19)
- Bhutan
- Bolivia
- Bosnia ja Hertsegovina (16)
- Botswana (8)
-
Brasilia (135)
- Serie A (10)
- Serie B (4)
- Serie C (2)
- Amazonense
- Campeonato Acreano
- Campeonato Alagoano
- Campeonato Amapaense
- Campeonato Baiano
- Campeonato Brasileiro A2 Women (1)
- Campeonato Brasileiro A3 Women
- Campeonato Brasiliense
- Campeonato Capixaba
- Campeonato Carioca
- Campeonato Carioca A2 (6)
- Campeonato Catarinense
- Campeonato Cearense
- Campeonato Cearense B
- Campeonato Gaucho
- Campeonato Gaucho 2 (1)
- Campeonato Goiano
- Campeonato Goiano 2 (1)
- Campeonato Maranhense (1)
- Campeonato Matogrossense
- Campeonato Mineiro
- Campeonato Mineiro 2 (6)
- Campeonato Paraibano
- Campeonato Paranaense
- Campeonato Paranaense 2 (5)
- Campeonato Paulista
- Campeonato Paulista A2
- Campeonato Paulista A3
- Campeonato Paulista A4 (1)
- Campeonato Paulista U20 (38)
- Campeonato Pernambucano
- Campeonato Piauiense
- Campeonato Potiguar
- Campeonato Rondoniense (3)
- Campeonato Sergipano
- Campeonato Sul-Matogrossense
- Campeonato Tocantinense
- Catarinense 2 (5)
- Copa Nordeste (2)
- Copa Verde (1)
- Matches (2)
- Paraense
- Paulista Serie B
- Paulista Women (5)
- Serie A U20 (10)
- Serie A Women (5)
- Serie D (2)
- U20 Cup
- U20 League (7)
- Copa do Brasil (17)
- Women’s Friendly
- Bulgaria (18)
- Burkina Faso
- Burundi
- Kambodža (2)
- Kamerun
- Kanada (9)
- Chile (24)
- Kiina (48)
- Kolumbia (19)
- Kongon tasavalta (9)
- Costa Rica (11)
- Norsunluurannikko
- Kroatia (22)
- Kypros (5)
- Tšekki (51)
-
Tanska (81)
- Superligaen (1)
- Division 1 (6)
- Cup (1)
- U19 League
- Danish Womens Elitedivisionen
- 1.Division Women
- Cup Women
- Danmarksserien Promotion (35)
- Danmarksserien Relegation (21)
- Division 2 (6)
- Division 3 (6)
- Elitedivisionen Women (3)
- Future Cup (2)
- Play-Offs Women
- Series Group 1
- Series Group 2
- Series Group 3
- Series Group 4
- Superligaen Play-Offs
- U21 League
- Womens 2 Division
- Djibouti
- Dominica
- Dominikaaninen tasavalta
- Ecuador (6)
- Egypti (12)
- El Salvador (6)
- Viro (17)
- Etiopia (8)
- Färsaaret (10)
- Fidži
- Suomi (161)
- Gambia
- Georgia (10)
- Ghana (2)
- Gibraltar (1)
- Kreikka (22)
- Guatemala
- Honduras
- Hongkong (5)
- Unkari (14)
- Islanti (43)
- Intia (3)
- Indonesia (6)
- Iran (20)
- Irak
- Irlanti (19)
- Israel (10)
- Jamaika (3)
- Japani (54)
- Jordania (8)
- Kazakstan (21)
- Kenia (4)
- Kuwait (5)
- Kirgisia
- Latvia (10)
- Libanon (3)
- Liberia
- Liechtenstein (1)
- Liettua (31)
- Luxemburg (10)
- Macao
- Makedonia (15)
- Malawi
- Malesia (6)
- Mali (2)
- Malta (2)
- Mauritania
- Meksiko
- Moldova (7)
- Mongolia
- Montenegro (8)
- Marokko (2)
- Mosambik (1)
- Myanmar (Burma)
- Uusi-Seelanti (11)
- Nicaragua
- Niger
- Nigeria (1)
-
Norja (57)
- Eliteserien (8)
- Division 1 (8)
- Cup (8)
- Cup Women (7)
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (5)
- Division 2 Group 1 (1)
- Division 2 Group 2 (7)
- Division 3 Group 1 (1)
- Division 3 Group 2 (1)
- Division 3 Group 3 (2)
- Division 3 Group 4 (1)
- Division 3 Group 5 (2)
- Division 3 Group 6 (1)
- Interkretsserie U19
- Toppserien Women (5)
- U19 Elite League
- Youth Cup
- Oman (5)
- Panama
- Paraguay (8)
- Peru (14)
- Filippiinit (7)
- Puola (54)
- Portugali (40)
- Puerto Rico
- Qatar (8)
- Romania (56)
- Venäjä (33)
- Ruanda (8)
- Saint Kitts ja Nevis
- San Marino (3)
- Saudi-Arabia (10)
- Senegal
- Serbia (19)
- Seychellit
- Sierra Leone (1)
- Singapore (4)
- Slovakia (24)
- Slovenia (14)
- Etelä-Afrikka (9)
- Etelä-Korea (16)
-
Ruotsi (82)
- Europe Friendlies
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (8)
- Cup
- 1.div Södra (8)
- 2.div Norra Götaland (7)
- 2.div Norra Svealand (7)
- 2.div Norrland (7)
- 2.div Södra Götaland (7)
- 2.div Södra Svealand (7)
- 2.div Västra Götaland (7)
- Allsvenskan (1)
- Cup Women
- Damallsvenskan (7)
- Elitettan (7)
- Juniorallsvenskan (7)
- Superettan (2)
- Sveitsi (23)
- Syyria
- Taiwan (7)
- Tadžikistan
- Tansania (4)
- Thaimaa (12)
- Togo
- Trinidad ja Tobago (5)
- Tunisia (6)
- Turkki (24)
- Uganda (8)
- Ukraina (21)
- Arabiemiirikunnat (14)
- Uruguay (14)
- Uzbekistan (9)
- Venezuela (4)
- Vietnam (14)
- Wales (2)
- Sambia (9)
- Zimbabwe
Larkview Boys vs Inchicore Athletic FC Ennustukset & Tilastot 13 Jan 2023
Larkview Boys - Inchicore Athletic FC
01/13/2023 20:00
Larkview Boys
- Ennuste 1x2
- Alle/Yli 2.5
- Molemmat joukkueet tekee maalin
- Tasoitus
Yli
4.67
1.68
Kyllä
2 - 1
4.67
2.62
Koti
+1
+1
2 - 1
4.67
1.18
Elo tiedot Larkview Boys Sisällä Republic of Ireland Leinster Senior League
Elo | Voittaa | Häviää | Tasapeli |
---|---|---|---|
1574 | 21 | 8 | 7 |
Elo tiedot Inchicore Athletic FC Sisällä Republic of Ireland Leinster Senior League
Elo | Voittaa | Häviää | Tasapeli |
---|---|---|---|
1493 | 9 | 10 | 6 |
Yleinen todennäköisyys ja kertoimet
Markkinat
Todennäköisyys
Kerroin
Kotivoitto
40.46%
2.47
Tasapeli
19%
5.26
Vierasvoitto
40.18%
2.49
Alle 2.5 maalia
15.49%
6.46
Yli 2.5 maalia
84.15%
1.19
BTTS Yes
81.31%
1.23
BTTS No
18.33%
5.46
Kotijoukkueen todennäköisyydet maalit
Eri maalit (Koti-vieras)
5 ja Alle 5
-4
-3
-2
-1
0
1
2
3
4
5 ja yli 5
Todennäköisyys
1.82%
3.14%
6.66%
11.76%
16.8%
19%
16.85%
11.84%
6.73%
3.19%
1.85%
Vastaan
Voittaa
Tasapeli
Häviö
Larkview Boys Viimeiset ottelut
Voittaa
Tasapeli
Häviö
Inchicore Athletic FC Viimeiset ottelut
Voittaa
Tasapeli
Häviö
Larkview Boys Kotiottelut
Voittaa
Tasapeli
Häviö
Inchicore Athletic FC Vierasottelut
Voittaa
Tasapeli
Häviö
Larkview Boys Seuraavat ottelut
Päivämäärä
Ottelu
Inchicore Athletic FC Seuraavat ottelut
Päivämäärä
Ottelu
- Tilastotiedot
- Joukkue
- Live-kommentit
2
Maalit
2
50%
Pallon hallussapito
50%
14
Potku
18
9
Maaliin
7
5
Maalin ulkopuolelle
11
0
Kulmapotku
7
0
Jäähyt
0
4
Keltainen kortti
2
1
Punainen kortti
0
Ei ole tietoja
90+9' - 1st Red Card - (Larkview Boys)
90+9' - 6th Yellow Card - (Larkview Boys)
90+9' - 5th Yellow Card - (Inchicore Athletic FC)
90+5' - 4th Yellow Card - (Inchicore Athletic FC)
90+4' - 4th Goal - (Inchicore Athletic FC) -
90+1' - 3rd Yellow Card - (Larkview Boys)
86' - 2nd Yellow Card - (Larkview Boys)
85' - 3rd Goal - (Inchicore Athletic FC) -
84' - Race to 7 Corners - Inchicore Athletic FC
84' - 7th Corner - Inchicore Athletic FC
84' - 1st Yellow Card - (Larkview Boys)
82' - 6th Corner - Inchicore Athletic FC
82' - Race to 5 Corners - Inchicore Athletic FC
82' - 5th Corner - Inchicore Athletic FC
70' - 4th Corner - Inchicore Athletic FC
67' - 2nd Goal - (Larkview Boys) -
59' - Race to 3 Corners - Inchicore Athletic FC
59' - 3rd Corner - Inchicore Athletic FC
58' - 2nd Corner - Inchicore Athletic FC
Score After First Half - 1-0
39' - 1st Goal - (Larkview Boys) -
38' - 1st Corner - Inchicore Athletic FC
Republic of Ireland Leinster Senior League Results
Rush Athletic
1 - 2
Drogheda Town FC
Balscadden FC
2 - 2
CYM Beechwood
Ballymun United
1 - 2
Liffey Wanderers
St Francis FC
0 - 2
Lucan United
Drogheda Town FC
3 - 2
Mid Sutton Sportslink
St Mochtas
1 - 0
Malahide Utd
Tolka Rovers
0 - 2
Killester Donnycarney FC
Wayside Celtic
2 - 2
Maynooth University Town FC
Crumlin United
2 - 2
Bangor Celtic FC
Glebe North FC
1 - 0
Collinstown FC
Johtava vedonlyöntitoimisto
Welcome bonus up to $250
BONUS UP TO $250 - THE SMARTER WAY TO BET!
VOdds positions itself as a premier sports betting brokererage, offering users the ability to compare odds across various bookmakers through a unified single-wallet platform.