Nopea Betimate
Tilastot
Pelien määrä | 356 |
Keskiarvopisteet | 3.6 |
Vedonlyöntivinkit | 4219 |
Korkeatasoiset vedonlyöntivinkit | 5 |
Voittoprosentti | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Suosittu liiga
- Euro 2024
-
Englanti
- FA Cup
- Valioliiga
- Championship
- League 1
- League 2
- National League
- National League North
- National League South
- Premier League 2
- Development League 2
- FA Cup Women
- FA Trophy
- FA Vase
- Isthmian Division One South
- Northern League Division One
- Northern Premier League
- Reserve Matches
- Ryman Premier Division
- Southern Premier League Central
- Southern Premier League South
- Super League Women
- U21 Premier League Cup
- Northern Ireland Championship Women
- Northern Ireland Cup
- Northern Ireland Play-Offs
- Northern Ireland Premier
- Northern Ireland Premier League Women
- Northern Ireland Reserve League
- Scotland Women’s League Play-Offs
- UK Friendlies
- UEFA Mestarien liiga (1)
- UEFA Eurooppa-liiga
- Yhdysvallat (892)
-
Espanja (71)
- La Liga
- Segunda (11)
- Tercera Group 1 (1)
- Tercera Group 2 (1)
- Tercera Group 3 (2)
- Tercera Group 4 (1)
- Tercera Group 5 (2)
- Tercera Group 6 (1)
- Tercera Group 7 (1)
- Tercera Group 8 (1)
- Tercera Group 9 (1)
- Tercera Group 10 (1)
- Tercera Group 11 (1)
- Tercera Group 12 (1)
- Tercera Group 13 (1)
- Tercera Group 14 (1)
- Tercera Group 15 (1)
- Tercera Group 16 (1)
- Tercera Group 17 (1)
- Tercera Group 18 (1)
- Youth League
- Copa De La Reina
- Primera Division RFEF Group 1
- Primera Division RFEF Group 2
- Primera Division RFEF Play-Offs (8)
- Primera Federacion Women
- Primera Women (8)
- Regional League (2)
- Regional League Play-Offs
- Segunda Division RFEF Group 1
- Segunda Division RFEF Group 2
- Segunda Division RFEF Group 3
- Segunda Division RFEF Group 4
- Segunda Division RFEF Group 5
- Segunda Division RFEF Play-Offs (5)
- Segunda Federacion Women
- Tercera - Play-Offs (17)
- Tercera Federacion Women
- Women Regional League
-
Saksa (61)
- Bundesliiga
- Bundesliga II
- DFB Pokal
- 3.Liga
- Regionalliga Bayern
- Regionalliga North
- Regionalliga North East
- Regionalliga South West
- Regionalliga West
- Oberliga Baden-Wuerttemberg (9)
- Oberliga Bayern North (1)
- Oberliga Bayern South
- Oberliga Bremen
- Oberliga Hamburg
- Oberliga Hessen (9)
- Oberliga Mittelrhein
- Oberliga Niederrhein (8)
- Oberliga Niedersachsen
- Oberliga NOFV Nord (6)
- Oberliga NOFV Sud (8)
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar (4)
- Oberliga Schleswig-Holstein
- Oberliga Westfalen
- Berlin-Liga (5)
- Bundesliga II Play-Offs
- Bundesliga II Women
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19
- Bundesliga Women
- DFB Pokal Women
- Landesliga (4)
- Landespokal
- Oberliga Play offs (2)
- Regionalliga Play-Offs (1)
- U19 Cup
- Verbandsliga (4)
-
Italia (10)
- Serie A (1)
- Serie B (1)
- Campionato Primavera 1
- Campionato Primavera 2 (1)
- Serie D (1)
- Coppa Italia
- Coppa Italia Women
- Campionato Primavera 3 (1)
- Campionato Primavera 4
- Serie A Women
- Serie B Play-Offs
- Serie B Women
- Serie C Play-Offs (2)
- Serie C Super Cup
- Serie D Cup
- Serie D Play-Offs (3)
- U19 League Women
- Ranska (4)
- Alankomaat (17)
- Skotlanti
- Japanin J-League (9)
- Japan J2-League (10)
- Colombia Primera A (3)
- Colombia Primera B (2)
- Iran Pro League (8)
- Marokon GNF 1 (8)
- Japan J3-League (10)
- Georgia Erovnuli Liga (5)
- E-urheilu
Muut liigat
- Albania
- Algeria (24)
- Andorra
- Angola (7)
- Antigua ja Barbuda
-
Argentiina (116)
- Superliga
- Nacional B (17)
- Primera B Metropolitana (11)
- Primera C Metropolitana (12)
- Reserve League
- Cup (5)
- Torneo A (18)
- Copa Santa Fe
- Championship Women (9)
- Copa de la Liga Profesional
- Copa Federal Women
- Copa Santa Fe Women
- Liga Profesional (14)
- Liga Profesional Reserves
- Regional Cup
- Regional League (3)
- Torneo Promocional Amateur
- Torneo Regional Amateur
- Youth League (27)
- Armenia
- Aruba (1)
-
Australia (177)
- A-League
- A-League Women
- Capital Territory NPL2 (4)
- Capital Territory Premier League (4)
- Capital Territory Premier League Women (3)
- Capital Territory U23 League (3)
- Darwin Premier League (2)
- FFA Cup Qualifying
- New South Wales League 1 (6)
- New South Wales League 2 (4)
- New South Wales NPL Women (5)
- New South Wales NPL2 Women
- New South Wales Premier League (7)
- New South Wales U20 League (5)
- Northern NSW Premier League (4)
- Northern NSW Premier League Women (2)
- Northern NSW Reserves League (3)
- NPL Queensland (6)
- NPL Queensland U23 (5)
- NPL Queensland Women (5)
- NPL Victoria (6)
- NPL Victoria U23 (6)
- NPL Victoria Women (6)
- NSW League 1 U20 (5)
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23 (6)
- Queensland Premier League (6)
- Queensland Premier League 2 (5)
- Queensland Premier League 3 (5)
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women (1)
- SA Premier League Reserves (5)
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves (3)
- South Australia Premier League (6)
- South Australia State League 1 (5)
- South Australia State League Reserves
- Sunday League Premier Division
- Sunday League Premier Division Reserve
- Tasmania Championship (2)
- Tasmania Championship 1
- Tasmania Championship Women
- Tasmania Cup Women
- Tasmania NPL U21 League (1)
- Tasmania Premier League (4)
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women
- Victoria PL 1 U23
- Victoria Premier League 1 (4)
- Victoria Premier League 2 (4)
- Victoria State League 1 (1)
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves (6)
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1 (6)
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia U20 League (5)
- Australian Matches
- Itävalta (34)
- Azerbaidžan (1)
- Bahrain
- Bangladesh
- Barbados
- Valko-Venäjä (14)
- Belgia (1)
- Benin
- Bhutan (1)
- Bolivia (1)
- Bosnia ja Hertsegovina (8)
- Botswana (1)
-
Brasilia (154)
- Serie A (10)
- Serie B (8)
- Serie C (10)
- Campeonato Brasileiro A2 Women (1)
- Campeonato Brasileiro A3 Women
- Campeonato Carioca A2 (6)
- Campeonato Carioca C
- Campeonato Gaucho 2 (2)
- Campeonato Goiano 2 (4)
- Campeonato Maranhense (1)
- Campeonato Mineiro 2 (5)
- Campeonato Mineiro U20 (2)
- Campeonato Paranaense 2 (5)
- Campeonato Paulista A4
- Campeonato Paulista U20 (7)
- Campeonato Rondoniense (1)
- Campeonato U20 Women
- Catarinense 2 (5)
- Copa Nordeste (2)
- Copa Verde
- Matches (3)
- Matches Women
- Paulista Cup (11)
- Paulista Serie B (5)
- Paulista Women (1)
- Serie A U20 (10)
- Serie A Women
- Serie A1 Women (8)
- Serie A2 Women
- Serie A3 Women
- Serie D (31)
- U20 Cup
- U20 League (15)
- Copa do Brasil
- Women’s Friendly (1)
- Bulgaria
- Burkina Faso
- Burundi
- Kambodža
- Kamerun
- Kanada (4)
- Chile (40)
- Kiina (48)
- Kolumbia (12)
- Kongon tasavalta (5)
- Costa Rica (1)
- Norsunluurannikko (7)
- Kroatia (19)
- Kypros
- Tšekki (67)
-
Tanska (57)
- Superligaen
- Division 1 (6)
- Cup
- U19 League (1)
- Danish Womens Elitedivisionen
- 2 Division Women (1)
- Cup Women
- Danmarksserien Promotion (24)
- Danmarksserien Relegation (13)
- Division 2 (3)
- Division 3 (6)
- Elitedivisionen Women (3)
- Future Cup
- Play-Offs Women
- Superligaen Play-Offs
- U21 League
- Womens 2 Division
- Djibouti
- Dominica
- Dominikaaninen tasavalta
- Ecuador (12)
- Egypti (7)
- El Salvador (2)
- Viro (16)
- Etiopia (4)
- Färsaaret (9)
- Fidži (6)
- Suomi (118)
- Gambia (4)
- Georgia (10)
- Ghana (9)
- Gibraltar
- Kreikka (1)
- Guatemala
- Honduras
- Hongkong (1)
- Unkari
- Islanti (27)
- Intia
- Indonesia (3)
- Iran (21)
- Irak
- Irlanti (18)
- Israel
- Jamaika
- Japani (88)
- Jordania
- Kazakstan (18)
- Kenia (1)
- Kuwait
- Kirgisia
- Latvia (18)
- Libanon
- Liechtenstein
- Liettua (17)
- Luxemburg (1)
- Macao
- Makedonia
- Malawi (2)
- Malesia (15)
- Mali (1)
- Malta
- Mauritania
- Meksiko
- Moldova
- Mongolia (1)
- Montenegro (2)
- Marokko (8)
- Mosambik
- Myanmar (Burma)
- Uusi-Seelanti (16)
- Nicaragua (1)
- Niger
- Nigeria (10)
-
Norja (80)
- Eliteserien (8)
- Division 1 (7)
- Cup
- Cup Women
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (5)
- Division 2 Group 1 (7)
- Division 2 Group 2 (7)
- Division 3 Group 1 (7)
- Division 3 Group 2 (6)
- Division 3 Group 3 (7)
- Division 3 Group 4 (7)
- Division 3 Group 5 (7)
- Division 3 Group 6 (7)
- Interkretsserie U19
- Toppserien Women (5)
- U19 Elite League
- Youth Cup
- Oman
- Panama (1)
- Paraguay (13)
- Peru (5)
- Filippiinit (7)
- Puola (62)
- Portugali (9)
- Puerto Rico
- Qatar
- Romania (12)
- Venäjä (19)
- Ruanda
- Saint Kitts ja Nevis
- San Marino
- Saudi-Arabia
- Senegal
- Serbia (2)
- Seychellit
- Sierra Leone
- Singapore (4)
- Slovakia (18)
- Slovenia
- Etelä-Afrikka (10)
- Etelä-Korea (37)
-
Ruotsi (96)
- Europe Friendlies
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (6)
- Cup (14)
- 1.div Södra (7)
- 2.div Norra Götaland (4)
- 2.div Norra Svealand (6)
- 2.div Norrland (7)
- 2.div Södra Götaland (4)
- 2.div Södra Svealand (7)
- 2.div Västra Götaland (5)
- Allsvenskan (8)
- Damallsvenskan (7)
- Elitettan (7)
- Juniorallsvenskan (6)
- Superettan (8)
- Sveitsi (11)
- Syyria
- Taiwan (7)
- Tadžikistan
- Tansania
- Thaimaa (1)
- Togo (1)
- Trinidad ja Tobago
- Tunisia (14)
- Turkki (1)
- Uganda
- Ukraina (2)
- Arabiemiirikunnat (7)
- Uruguay (14)
- Uzbekistan (6)
- Venezuela (2)
- Vietnam (14)
- Wales
- Sambia (9)
- Zimbabwe
Legia Warsaw vs Krasnodar Ennustukset & Tilastot 19 Jan 2022
- Ennuste 1x2
- Alle/Yli 2.5
- Molemmat joukkueet tekee maalin
- Tasoitus
Alle
0.64
1.94
Ei
0 - 0
0.64
2.88
Koti
+1
+1
0 - 0
0.64
1.34
Elo tiedot Legia Warsaw Sisällä Europe Friendlies
Elo | Voittaa | Häviää | Tasapeli |
---|---|---|---|
1617 | 12 | 1 | 6 |
Elo tiedot Krasnodar Sisällä Europe Friendlies
Elo | Voittaa | Häviää | Tasapeli |
---|---|---|---|
1555 | 16 | 9 | 8 |
Yleinen todennäköisyys ja kertoimet
Markkinat
Todennäköisyys
Kerroin
Kotivoitto
10.22%
9.78
Tasapeli
56.84%
1.76
Vierasvoitto
32.84%
3.05
Alle 2.5 maalia
97.2%
1.03
Yli 2.5 maalia
2.7%
37.04
BTTS Yes
5.89%
16.98
BTTS No
94.01%
1.06
Kotijoukkueen todennäköisyydet maalit
Eri maalit (Koti-vieras)
5 ja Alle 5
-4
-3
-2
-1
0
1
2
3
4
5 ja yli 5
Todennäköisyys
0.01%
0.1%
0.93%
6%
25.8%
56.84%
9.39%
0.79%
0.04%
0%
0%
- Tilastotiedot
- Joukkue
- Live-kommentit
2
Maalit
1
43%
Pallon hallussapito
57%
13
Potku
6
6
Maaliin
2
7
Maalin ulkopuolelle
4
4
Kulmapotku
6
0
Jäähyt
0
1
Keltainen kortti
2
0
Punainen kortti
0
Ei ole tietoja
Score After Full Time - 2-1
88' - 10th Corner - Krasnodar
83' - 3rd Goal - (Legia Warsaw) -
83' - 9th Corner - Legia Warsaw
82' - 8th Corner - Legia Warsaw
0:0 Goals 70:00 - 79:59
2:0 Corners 70:00 - 79:59
81' - Race to 5 Corners - Krasnodar
81' - 7th Corner - Krasnodar
74' - 6th Corner - Legia Warsaw
72' - 5th Corner - Legia Warsaw
71' - 3rd Yellow Card - (Krasnodar)
0:0 Goals 60:00 - 69:59
0:0 Corners 60:00 - 69:59
1:0 Goals 50:00 - 59:59
0:0 Corners 50:00 - 59:59
54' - 2nd Goal - (Legia Warsaw) -
0:0 Goals 40:00 - 49:59
0:0 Corners 40:00 - 49:59
Score After First Half - 0-1
0:0 Goals 30:00 - 39:59
0:0 Corners 30:00 - 39:59
35' - 2nd Yellow Card - (Legia Warsaw)
0:0 Goals 20:00 - 29:59
0:0 Corners 20:00 - 29:59
24' - 1st Yellow Card - (Krasnodar)
0:1 Goals 10:00 - 19:59
0:2 Corners 10:00 - 19:59
20' - 4th Corner - Krasnodar
17' - Race to 3 Corners - Krasnodar
17' - 3rd Corner - Krasnodar
12' - 1st Goal - (Krasnodar) -
0:0 Goals 00:00 - 09:59
0:2 Corners 00:00 - 09:59
8' - 2nd Corner - Krasnodar
5' - 1st Corner - Krasnodar
Europe Friendlies Table
Pos # | Team | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BATE Borisov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Belshina Bobruisk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Dinamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Energetik-BGU Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Dinamo Brest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | FK Gomel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | FC Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | FC Rukh Brest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | FC Slutsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | FC Vitebsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | FK Arsenal Dzyarzhynsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Isloch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Neman Grodno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Shakhter Soligorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Slavia Mozyr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Torpedo Zhodino | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |