Nopea Betimate
Tilastot
Pelien määrä | 166 |
Keskiarvopisteet | 4.7 |
Vedonlyöntivinkit | 6188 |
Korkeatasoiset vedonlyöntivinkit | 5 |
Voittoprosentti | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Suosittu liiga
- Euro 2024
-
Englanti (36)
- FA Cup (1)
- Valioliiga (10)
- Championship (4)
- League 1 (1)
- League 2 (2)
- National League
- National League North
- National League South
- Premier League 2 (4)
- Championship Women
- Development League 2 (8)
- FA Cup Women (1)
- FA Trophy (1)
- Isthmian Cup
- Isthmian Division One South
- Northern League Challenge Cup
- Northern League Division One
- Northern Premier League
- Reserve Matches
- Ryman Premier Division
- Southern Premier League Central
- Southern Premier League South
- Super League Women (1)
- U21 Premier League Cup (1)
- Northern Ireland Championship
- Northern Ireland Championship Women
- Northern Ireland Cup
- Northern Ireland Play-Offs
- Northern Ireland Premier
- Northern Ireland Premier Intermediate League
- Northern Ireland Premier League Women (2)
- Northern Ireland Reserve League
- UEFA Mestarien liiga
- UEFA Eurooppa-liiga
- Yhdysvallat (622)
-
Espanja (234)
- La Liga (10)
- Segunda (11)
- Tercera Group 1 (9)
- Tercera Group 2 (9)
- Tercera Group 3 (9)
- Tercera Group 4 (9)
- Tercera Group 5 (9)
- Tercera Group 6 (9)
- Tercera Group 7 (10)
- Tercera Group 8 (9)
- Tercera Group 9 (9)
- Tercera Group 10 (9)
- Tercera Group 11 (9)
- Tercera Group 12 (9)
- Tercera Group 13 (8)
- Tercera Group 14 (9)
- Tercera Group 15 (9)
- Tercera Group 16 (9)
- Tercera Group 17 (9)
- Tercera Group 18 (9)
- Youth League (2)
- Copa De La Reina (1)
- Copa del Rey
- Kings League - 40 mins play
- Primera Division RFEF Group 1 (10)
- Primera Division RFEF Group 2 (10)
- Primera Federacion Women
- Primera Women (8)
- Queens League - 40 mins play
- Regional Cup
- Regional League
- Segunda Division RFEF Group 1
- Segunda Division RFEF Group 2
- Segunda Division RFEF Group 3
- Segunda Division RFEF Group 4
- Segunda Division RFEF Group 5
- Segunda Division RFEF Play-Offs (20)
- Segunda Federacion Women
- Tercera Federacion Women
-
Saksa (232)
- Bundesliiga (9)
- Bundesliga II (9)
- DFB Pokal (1)
- 3.Liga (10)
- Regionalliga Bayern (9)
- Regionalliga North (9)
- Regionalliga North East (9)
- Regionalliga South West (9)
- Regionalliga West (9)
- Oberliga Baden-Wuerttemberg (9)
- Oberliga Bayern North (9)
- Oberliga Bayern South (9)
- Oberliga Bremen (8)
- Oberliga Hamburg (9)
- Oberliga Hessen (11)
- Oberliga Mittelrhein (7)
- Oberliga Niederrhein (7)
- Oberliga Niedersachsen (9)
- Oberliga NOFV Nord (7)
- Oberliga NOFV Sud (8)
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar (10)
- Oberliga Schleswig-Holstein (8)
- Oberliga Westfalen (9)
- Berlin-Liga (2)
- Bundesliga II Play-Offs
- Bundesliga II Women (7)
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19 (21)
- Bundesliga Women (6)
- DFB Pokal Women
- Landesliga
- Landesliga Bayern Sudost
- Landespokal
- Regionalliga Play-Offs
- U19 Cup (1)
- Verbandsliga (1)
-
Italia (72)
- Serie A (10)
- Serie B (10)
- Serie C Group A
- Serie C Group B
- Serie C Group C
- Campionato Nazionale
- Campionato Primavera 1 (9)
- Campionato Primavera 2 (16)
- Serie D (8)
- Coppa Italia (1)
- Coppa Italia Women (1)
- Campionato Primavera 3 (1)
- Campionato Primavera 4 (1)
- Serie A Women (4)
- Serie B Play-Offs
- Serie B Women
- Serie C Play-Offs (2)
- Serie C Super Cup (2)
- Serie D Cup (2)
- Serie D Play-Offs (5)
- U19 League Women
- Ranska (84)
- Alankomaat (39)
- Skotlanti (20)
- Australia A-Liiga (4)
- Japanin J-League (10)
- Japan J2-League (10)
- Tanskan Superliiga (6)
- Cyprus Division 1 (4)
- Israel Premier League (4)
- Colombia Primera A (4)
- Colombia Primera B (8)
- E-urheilu (72)
Muut liigat
- Albania (6)
- Algeria (23)
- Andorra (8)
- Angola (7)
- Antigua ja Barbuda
-
Argentiina (93)
- Superliga
- Nacional B (19)
- Primera B Metropolitana (11)
- Primera C Metropolitana (12)
- Reserve League
- Cup (4)
- Torneo A (18)
- Championship Women (9)
- Copa de la Liga Profesional
- Liga Profesional (14)
- Liga Profesional Reserves (5)
- Primera B Women
- Regional Cup (1)
- Regional League
- Torneo Promocional Amateur
- Torneo Regional Amateur
- Youth League
- Armenia (6)
- Aruba
-
Australia (206)
- A-League (4)
- A-League Women
- Capital Territory NPL2 (4)
- Capital Territory Premier League (4)
- Capital Territory Premier League Women (3)
- Capital Territory U23 League (4)
- Darwin Premier League (3)
- FFA Cup Qualifying (4)
- New South Wales League 1 (8)
- New South Wales League 2 (6)
- New South Wales NPL Women (5)
- New South Wales Premier League (8)
- New South Wales U20 League (5)
- Northern NSW Premier League (6)
- Northern NSW Premier League Women (1)
- Northern NSW Reserves League (4)
- NPL Queensland (6)
- NPL Queensland U23 (5)
- NPL Queensland Women (5)
- NPL Victoria (7)
- NPL Victoria U23 (7)
- NPL Victoria Women (6)
- NSW League 1 U20 (7)
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23 (6)
- Queensland Premier League (6)
- Queensland Premier League 2 (6)
- Queensland Premier League 3 (6)
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women (4)
- SA Premier League Reserves (5)
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves (2)
- South Australia Premier League (6)
- South Australia State League 1 (6)
- South Australia State League Reserves (5)
- Sunday League Premier Division
- Sunday League Premier Division Reserve
- Tasmania Championship (3)
- Tasmania Championship Women
- Tasmania NPL U21 League
- Tasmania Premier League (4)
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women (2)
- Victoria PL 1 U23 (5)
- Victoria Premier League 1 (7)
- Victoria Premier League 2 (6)
- Victoria State League 1 (2)
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women (2)
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia State League 2
- Western Australia U20 League
- Australian Matches
- Itävalta (48)
- Azerbaidžan (11)
- Bahrain
- Bangladesh (5)
- Barbados
- Valko-Venäjä (17)
- Belgia (19)
- Bolivia (7)
- Bosnia ja Hertsegovina (16)
- Botswana (8)
-
Brasilia (181)
- Serie A (10)
- Serie B (9)
- Serie C (10)
- Amazonense
- Campeonato Acreano
- Campeonato Alagoano
- Campeonato Amapaense
- Campeonato Brasileiro A2 Women (8)
- Campeonato Brasileiro A3 Women
- Campeonato Capixaba
- Campeonato Carioca A2 (6)
- Campeonato Cearense B
- Campeonato Gaucho 2 (2)
- Campeonato Goiano 2 (4)
- Campeonato Maranhense
- Campeonato Mineiro 2 (6)
- Campeonato Paraibano
- Campeonato Paranaense 2 (5)
- Campeonato Paulista A2
- Campeonato Paulista A3
- Campeonato Paulista A4 (1)
- Campeonato Paulista U20 (38)
- Campeonato Potiguar
- Campeonato Rondoniense (2)
- Campeonato Sergipano
- Campeonato Sul-Matogrossense
- Campeonato U20 Women
- Catarinense 2 (5)
- Copa Nordeste (2)
- Copa Verde (1)
- Matches (3)
- Matches Women (1)
- Paraense
- Paulista Serie B
- Paulista Women (5)
- Serie A U20 (1)
- Serie A Women (8)
- Serie D (32)
- U20 Cup
- U20 League (5)
- Copa do Brasil (17)
- Women’s Friendly
- Bulgaria (18)
- Burkina Faso
- Burundi
- Kambodža (2)
- Kamerun
- Kanada (8)
- Chile (30)
- Kiina (48)
- Kolumbia (24)
- Kongon tasavalta (7)
- Costa Rica (16)
- Norsunluurannikko
- Kroatia (21)
- Kypros (5)
- Tšekki (100)
-
Tanska (88)
- Superligaen (6)
- Division 1 (6)
- Cup
- U19 League (1)
- Danish Womens Elitedivisionen (3)
- 1.Division Women
- Cup Women
- Danmarksserien Promotion (36)
- Danmarksserien Relegation (20)
- Division 2 (6)
- Division 3 (6)
- Elitedivisionen Women (3)
- Future Cup
- Play-Offs Women
- Series Group 1 (1)
- Superligaen Play-Offs
- U21 League
- Womens 2 Division
- Djibouti (1)
- Dominica
- Dominikaaninen tasavalta
- Ecuador (10)
- Egypti (21)
- El Salvador (16)
- Viro (17)
- Etiopia (6)
- Färsaaret (10)
- Fidži
- Suomi (172)
- Gambia (1)
- Georgia (10)
- Ghana (3)
- Gibraltar (3)
- Kreikka (10)
- Guatemala (2)
- Honduras (2)
- Hongkong (9)
- Unkari (23)
- Islanti (48)
- Intia (2)
- Indonesia
- Iran (22)
- Irak
- Irlanti (19)
- Israel (22)
- Jamaika (2)
- Japani (51)
- Jordania (3)
- Kazakstan (14)
- Kenia (4)
- Kuwait (4)
- Kirgisia (1)
- Latvia (12)
- Libanon (3)
- Liberia
- Liechtenstein
- Liettua (20)
- Luxemburg (16)
- Macao
- Makedonia (15)
- Malawi
- Malesia (6)
- Mali (8)
- Malta
- Mauritania (1)
- Meksiko (20)
- Moldova (4)
- Mongolia
- Montenegro (10)
- Marokko (12)
- Mosambik
- Myanmar (Burma)
- Uusi-Seelanti (15)
- Nicaragua
- Niger
- Nigeria (10)
-
Norja (83)
- Eliteserien (8)
- Division 1 (8)
- Cup
- Cup Women
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (5)
- Division 2 Group 1 (7)
- Division 2 Group 2 (7)
- Division 3 Group 1 (6)
- Division 3 Group 2 (6)
- Division 3 Group 3 (7)
- Division 3 Group 4 (7)
- Division 3 Group 5 (7)
- Division 3 Group 6 (7)
- Interkretsserie U19 (3)
- Toppserien Women (5)
- U19 Elite League
- Youth Cup
- Oman (2)
- Panama (4)
- Paraguay (18)
- Peru (21)
- Filippiinit (6)
- Puola (79)
- Portugali (47)
- Puerto Rico
- Qatar (3)
- Romania (64)
- Venäjä (43)
- Ruanda (7)
- Saint Kitts ja Nevis
- San Marino (3)
- Saudi-Arabia (15)
- Senegal (7)
- Serbia (18)
- Seychellit
- Sierra Leone
- Singapore (4)
- Slovakia (33)
- Slovenia (14)
- Etelä-Afrikka (23)
- Etelä-Korea (27)
-
Ruotsi (87)
- Europe Friendlies (1)
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (8)
- Cup
- 1.div Södra (8)
- 2.div Norra Götaland (4)
- 2.div Norra Svealand (7)
- 2.div Norrland (7)
- 2.div Södra Götaland (7)
- 2.div Södra Svealand (7)
- 2.div Västra Götaland (7)
- Allsvenskan (8)
- Cup Women
- Damallsvenskan (1)
- Elitettan (7)
- Juniorallsvenskan (7)
- Superettan (8)
- Sveitsi (23)
- Syyria (2)
- Taiwan (7)
- Tadžikistan (1)
- Tansania (3)
- Thaimaa (10)
- Togo
- Trinidad ja Tobago (4)
- Tunisia (24)
- Turkki (32)
- Uganda (8)
- Ukraina (27)
- Arabiemiirikunnat (12)
- Uruguay (16)
- Uzbekistan (10)
- Venezuela (4)
- Vietnam (12)
- Wales (2)
- Sambia (9)
- Zimbabwe (9)
SC Shicun Hamizrah vs MS Hapoel Lod Ennustukset & Tilastot
- Ennuste 1x2
- Alle/Yli 2.5
- Molemmat joukkueet tekee maalin
- Tasoitus
Alle
2.62
1.02
Ei
3 - 0
2.62
2.18
Vieras
+1
+1
3 - 0
2.62
1.13
Elo tiedot SC Shicun Hamizrah Sisällä Israel Liga Bet South
Elo | Voittaa | Häviää | Tasapeli |
---|---|---|---|
1544 | 32 | 26 | 11 |
Elo tiedot MS Hapoel Lod Sisällä Israel Liga Bet South
Elo | Voittaa | Häviää | Tasapeli |
---|---|---|---|
1421 | 12 | 25 | 9 |
Yleinen todennäköisyys ja kertoimet
Markkinat
Todennäköisyys
Kerroin
Kotivoitto
69.1%
1.45
Tasapeli
19.81%
5.05
Vierasvoitto
10.93%
9.15
Alle 2.5 maalia
51.23%
1.95
Yli 2.5 maalia
48.61%
2.06
BTTS Yes
40.62%
2.46
BTTS No
59.22%
1.69
Kotijoukkueen todennäköisyydet maalit
Eri maalit (Koti-vieras)
5 ja Alle 5
-4
-3
-2
-1
0
1
2
3
4
5 ja yli 5
Todennäköisyys
0%
0.06%
0.42%
2.2%
8.25%
19.81%
25.66%
21.35%
12.84%
6%
3.25%
Vastaan
Voittaa
Tasapeli
Häviö
SC Shicun Hamizrah Viimeiset ottelut
Voittaa
Tasapeli
Häviö
MS Hapoel Lod Viimeiset ottelut
Voittaa
Tasapeli
Häviö
SC Shicun Hamizrah Kotiottelut
Voittaa
Tasapeli
Häviö
MS Hapoel Lod Vierasottelut
Voittaa
Tasapeli
Häviö
SC Shicun Hamizrah Seuraavat ottelut
Päivämäärä
Ottelu
MS Hapoel Lod Seuraavat ottelut
Päivämäärä
Ottelu
- Tilastotiedot
- Joukkue
- Live-kommentit
2
Maalit
2
56%
Pallon hallussapito
44%
8
Potku
6
5
Maaliin
4
3
Maalin ulkopuolelle
2
3
Kulmapotku
3
0
Jäähyt
0
4
Keltainen kortti
4
0
Punainen kortti
1
Ei ole tietoja
Score After Full Time - 2-2
88' - 6th Corner - MS Shikun Hamizrach
80' - 4th Goal - (MS Hapoel Lod) -
73' - Race to 3 Corners - MS Hapoel Lod
73' - 5th Corner - MS Hapoel Lod
70' - 8th Yellow Card - (MS Shikun Hamizrach)
69' - 4th Corner - MS Shikun Hamizrach
65' - 3rd Corner - MS Hapoel Lod
60' - 2nd Corner - MS Hapoel Lod
56' - 1st Corner - MS Shikun Hamizrach
54' - 3rd Goal - (MS Hapoel Lod) -
50' - 7th Yellow Card - (MS Hapoel Lod)
48' - 2nd Goal - (MS Shikun Hamizrach) -
Score After First Half - 1-0
45+3' - 6th Yellow Card - (MS Hapoel Lod)
44' - 5th Yellow Card - (MS Shikun Hamizrach)
36' - 1st Goal - (MS Shikun Hamizrach) -
27' - 4th Yellow Card - (MS Hapoel Lod)
25' - 3rd Yellow Card - (MS Shikun Hamizrach)
18' - 2nd Yellow Card - (MS Shikun Hamizrach)
18' - 1st Red Card - (MS Hapoel Lod)
15' - 1st Yellow Card - (MS Hapoel Lod)
Israel Liga Bet South Results
Maccabi Ironi Netivot
1 - 3
Hapoel Azor
Sporting Club Tel Aviv
2 - 1
Ironi Beit Dagan
Beitar Petah Tikva
3 - 0
Hakoah Amidar Ramat Gan
Beitar Tel Aviv Bat Yam
3 - 2
Hapoel Mahane Yehuda
Hakoah Amidar Ramat Gan
0 - 0
Beitar Tel Aviv Bat Yam
MS Bnei Jaffa Ortodoxim
1 - 3
Hapoel Kfar Qasm Shuaa
Beitar Ramat Gan
1 - 0
Hakoah Amidar Ramat Gan
Beitar Petah Tikva
2 - 1
Sporting Club Tel Aviv
Maccabi Amishav Petah Tikva
1 - 1
Hapoel Hod Hasharon
Maccabi Kiryat Gat
0 - 2
Maccabi Ramla