Nopea Betimate
Tilastot
Pelien määrä | 160 |
Keskiarvopisteet | 4.7 |
Vedonlyöntivinkit | 4859 |
Korkeatasoiset vedonlyöntivinkit | 5 |
Voittoprosentti | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Suosittu liiga
- Euro 2024
-
Englanti (4)
- FA Cup (1)
- Valioliiga
- Championship (1)
- League 1
- League 2
- National League
- National League North
- National League South
- Premier League 2 (1)
- Championship Women
- Development League 2 (1)
- FA Cup Women
- FA Trophy
- FA Vase
- Isthmian Division One South
- Northern League Division One
- Northern Premier League
- Reserve Matches
- Ryman Premier Division
- Southern Premier League Central
- Southern Premier League South
- Super League Women
- U21 Premier League Cup
- Northern Ireland Championship
- Northern Ireland Championship Women
- Northern Ireland Cup
- Northern Ireland Play-Offs
- Northern Ireland Premier
- Northern Ireland Premier Intermediate League
- Northern Ireland Premier League Women
- Northern Ireland Reserve League
- UK Friendlies
- Japan J-League Cup (10)
- UEFA Mestarien liiga (1)
- Yhdysvallat (774)
- UEFA Eurooppa-liiga (1)
-
Espanja (98)
- La Liga (9)
- Segunda (4)
- Tercera Group 1 (2)
- Tercera Group 2 (2)
- Tercera Group 3 (2)
- Tercera Group 4 (2)
- Tercera Group 5 (2)
- Tercera Group 6 (2)
- Tercera Group 7 (2)
- Tercera Group 8 (2)
- Tercera Group 9 (2)
- Tercera Group 10 (2)
- Tercera Group 11 (2)
- Tercera Group 12 (2)
- Tercera Group 13 (2)
- Tercera Group 14 (3)
- Tercera Group 15 (2)
- Tercera Group 16 (5)
- Tercera Group 17 (2)
- Tercera Group 18 (2)
- Youth League
- Copa De La Reina
- Kings League - 40 mins play
- Primera Division RFEF Group 1 (10)
- Primera Division RFEF Group 2 (10)
- Primera Federacion Women
- Primera Women (7)
- Queens League - 40 mins play
- Regional League
- Segunda Division RFEF Group 1
- Segunda Division RFEF Group 2
- Segunda Division RFEF Group 3
- Segunda Division RFEF Group 4
- Segunda Division RFEF Group 5
- Segunda Division RFEF Play-Offs (1)
- Segunda Federacion Women
- Tercera - Play-Offs (17)
- Tercera Federacion Women
- Women Regional League
-
Saksa (84)
- Bundesliiga
- Bundesliga II
- DFB Pokal (1)
- 3.Liga
- Regionalliga Bayern
- Regionalliga North
- Regionalliga North East (1)
- Regionalliga South West
- Regionalliga West
- Oberliga Baden-Wuerttemberg (9)
- Oberliga Bayern North
- Oberliga Bayern South
- Oberliga Bremen
- Oberliga Hamburg
- Oberliga Hessen (8)
- Oberliga Mittelrhein (6)
- Oberliga Niederrhein (1)
- Oberliga Niedersachsen (9)
- Oberliga NOFV Nord (7)
- Oberliga NOFV Sud (8)
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar (10)
- Oberliga Schleswig-Holstein
- Oberliga Westfalen (7)
- Berlin-Liga
- Bundesliga II Play-Offs
- Bundesliga II Women (7)
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19 (1)
- Bundesliga Women (6)
- DFB Pokal Women
- Landesliga (1)
- Landesliga Bayern Sudost
- Landespokal
- Regionalliga Play-Offs
- U19 Cup (1)
- Verbandsliga (1)
-
Italia (16)
- Serie A (4)
- Serie B (2)
- Serie C Group A
- Serie C Group B
- Serie C Group C
- Campionato Nazionale
- Campionato Primavera 1
- Campionato Primavera 2 (1)
- Serie D
- Coppa Italia
- Coppa Italia Women (1)
- Campionato Primavera 3
- Campionato Primavera 4
- Serie A Women
- Serie B Play-Offs
- Serie B Women
- Serie C Play-Offs (4)
- Serie C Super Cup (1)
- Serie D Cup (2)
- Serie D Play-Offs (1)
- U19 League Women
- Ranska (10)
- Alankomaat (10)
- Skotlanti (1)
- Israel Premier League (2)
- Colombia Primera A (2)
- Colombia Primera B (2)
- Lebanon League (3)
- Iran Pro League (8)
- Tanskan Superliiga (5)
- Kreikka Superliiga 1 (3)
- E-urheilu (97)
Muut liigat
- Albania (1)
- Algeria (17)
- Andorra (7)
- Angola (4)
- Antigua ja Barbuda
-
Argentiina (77)
- Superliga
- Nacional B (13)
- Primera B Metropolitana (3)
- Primera C Metropolitana (9)
- Reserve League
- Cup (4)
- Torneo A (17)
- Copa Santa Fe (1)
- Championship Women (5)
- Copa de la Liga Profesional
- Copa Federal Women
- Liga Profesional (10)
- Liga Profesional Reserves (14)
- Primera B Women
- Regional Cup
- Regional League
- Torneo Promocional Amateur (1)
- Torneo Regional Amateur
- Youth League
- Armenia (11)
- Aruba
-
Australia (64)
- A-League
- A-League Women
- Capital Territory NPL2
- Capital Territory Premier League (4)
- Capital Territory Premier League Women
- Capital Territory U23 League
- Darwin Premier League
- FFA Cup Qualifying
- New South Wales League 1
- New South Wales League 2
- New South Wales NPL Women
- New South Wales Premier League (8)
- New South Wales U20 League
- Northern NSW Premier League (3)
- Northern NSW Premier League Women
- Northern NSW Reserves League
- NPL Queensland (5)
- NPL Queensland U23
- NPL Queensland Women (5)
- NPL Victoria (7)
- NPL Victoria U23
- NPL Victoria Women (1)
- NSW League 1 U20
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23
- Queensland Premier League (6)
- Queensland Premier League 2
- Queensland Premier League 3
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women
- SA Premier League Reserves
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves
- South Australia Premier League (6)
- South Australia State League 1
- South Australia State League Reserves
- Sunday League Premier Division
- Sunday League Premier Division Reserve
- Tasmania Championship
- Tasmania Championship Women
- Tasmania Cup Women
- Tasmania NPL U21 League
- Tasmania Premier League (1)
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women
- Victoria PL 1 U23
- Victoria Premier League 1 (7)
- Victoria Premier League 2
- Victoria State League 1
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia State League 2
- Western Australia U20 League
- Australian Matches
- Itävalta (26)
- Azerbaidžan (11)
- Bahrain (6)
- Bangladesh
- Barbados
- Valko-Venäjä (3)
- Belgia (6)
- Bhutan
- Bolivia (11)
- Bosnia ja Hertsegovina (8)
- Botswana (8)
-
Brasilia (166)
- Serie A (6)
- Serie B (5)
- Serie C (6)
- Campeonato Acreano
- Campeonato Amapaense
- Campeonato Brasileiro A2 Women (8)
- Campeonato Brasileiro A3 Women
- Campeonato Carioca A2 (2)
- Campeonato Carioca C (3)
- Campeonato Cearense B
- Campeonato Gaucho 2 (8)
- Campeonato Goiano 2 (4)
- Campeonato Maranhense (2)
- Campeonato Mineiro 2 (3)
- Campeonato Mineiro U20
- Campeonato Paranaense 2 (3)
- Campeonato Paulista A3
- Campeonato Paulista A4
- Campeonato Paulista U20 (39)
- Campeonato Rondoniense (2)
- Campeonato Sul-Matogrossense
- Campeonato U20 Women
- Catarinense 2 (5)
- Copa Nordeste (2)
- Copa Verde (2)
- Matches (1)
- Matches Women
- Paulista Cup (11)
- Paulista Serie B
- Paulista Women (5)
- Serie A U20 (10)
- Serie A Women (2)
- Serie A1 Women (2)
- Serie A2 Women (3)
- Serie D (13)
- U20 Cup
- U20 League (3)
- Copa do Brasil (15)
- Women’s Friendly (1)
- Bulgaria (4)
- Burkina Faso (1)
- Burundi
- Kambodža
- Kamerun
- Kanada (5)
- Chile (17)
- Kiina (32)
- Kolumbia (10)
- Kongon tasavalta (7)
- Costa Rica (5)
- Norsunluurannikko (2)
- Kroatia (17)
- Kypros
- Tšekki (52)
- Tanska (24)
- Djibouti
- Dominica
- Dominikaaninen tasavalta
- Ecuador (11)
- Egypti (25)
- El Salvador (5)
- Viro (14)
- Etiopia (1)
- Färsaaret (12)
- Fidži
- Suomi (143)
- Gambia (2)
- Georgia (5)
- Ghana (6)
- Gibraltar
- Kreikka (18)
- Guatemala (2)
- Honduras (2)
- Hongkong (5)
- Unkari (13)
- Islanti (31)
- Intia
- Indonesia
- Iran (11)
- Irak
- Irlanti (8)
- Israel (8)
- Jamaika (1)
- Japani (66)
- Jordania (6)
- Kazakstan (13)
- Kenia (2)
- Kuwait (4)
- Kirgisia
- Latvia (6)
- Libanon (3)
- Liechtenstein
- Liettua (12)
- Luxemburg (16)
- Macao
- Makedonia (1)
- Malawi
- Malesia (14)
- Mali (6)
- Malta
- Mauritania (1)
- Meksiko (5)
- Moldova (2)
- Mongolia
- Montenegro (11)
- Marokko (9)
- Mosambik
- Myanmar (Burma)
- Uusi-Seelanti (16)
- Nicaragua
- Niger (1)
- Nigeria (1)
-
Norja (60)
- Eliteserien (8)
- Division 1 (8)
- Cup
- Cup Women
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (5)
- Division 2 Group 1 (5)
- Division 2 Group 2 (5)
- Division 3 Group 1 (2)
- Division 3 Group 2 (3)
- Division 3 Group 3 (4)
- Division 3 Group 4 (5)
- Division 3 Group 5 (5)
- Division 3 Group 6 (5)
- Interkretsserie U19
- Toppserien Women (5)
- U19 Elite League
- Youth Cup
- Oman (6)
- Panama (2)
- Paraguay (8)
- Peru (21)
- Filippiinit (7)
- Puola (18)
- Portugali (13)
- Puerto Rico (2)
- Qatar (1)
- Romania (32)
- Venäjä (40)
- Ruanda
- Saint Kitts ja Nevis (2)
- San Marino (1)
- Saudi-Arabia (18)
- Senegal (4)
- Serbia (14)
- Seychellit
- Sierra Leone (1)
- Singapore (4)
- Slovakia (31)
- Slovenia (3)
- Etelä-Afrikka (2)
- Etelä-Korea (24)
-
Ruotsi (66)
- Europe Friendlies
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (1)
- Cup (11)
- 1.div Södra (4)
- 2.div Norra Götaland (7)
- 2.div Norra Svealand (1)
- 2.div Norrland (7)
- 2.div Södra Götaland (2)
- 2.div Södra Svealand (2)
- 2.div Västra Götaland (7)
- Allsvenskan (6)
- Cup Women
- Damallsvenskan (2)
- Elitettan (1)
- Juniorallsvenskan (7)
- Superettan (8)
- Sveitsi (19)
- Syyria
- Taiwan (7)
- Tadžikistan
- Tansania (6)
- Thaimaa (10)
- Togo
- Trinidad ja Tobago (5)
- Tunisia (16)
- Turkki (13)
- Uganda (1)
- Ukraina (26)
- Arabiemiirikunnat (14)
- Uruguay (25)
- Uzbekistan (10)
- Venezuela (5)
- Vietnam (12)
- Wales
- Sambia (9)
- Zimbabwe (9)
Joukkueen Fovu de Baham viimeisin turnaus
Viimeiset ottelut
Pelatut ottelut
Voittaa
Tasapeli
Häviö
Yleistä tilastotiedot
Pelattu pelit 26
Maalit (Voittomaali/Häviömaali)
27
1.04
1.42
37
Alle/Yli
1.5
8
31%
69%
18
2.5
14
54%
46%
12
3.5
20
77%
23%
6
Molemmat joukkueet tekee maalin (Kyllä/Ei)
14
54%
46%
12
Maaliton (Kyllä/Ei)
5
19%
81%
21
Maalinteko (Kyllä/Ei)
16
62%
38%
10
Ranking tulokset | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stade Renard de Melong | 31 | 16 | 9 | 4 | 3 | 18 | 10 | 8 |
2 | Cotonsport | 29 | 16 | 8 | 5 | 3 | 23 | 9 | 14 |
3 | Yong Sport Academy | 24 | 16 | 7 | 3 | 6 | 17 | 14 | 3 |
4 | Fauve Azur Elite | 23 | 16 | 6 | 5 | 5 | 14 | 17 | -3 |
5 | Victoria Utd Limbe | 22 | 16 | 7 | 4 | 5 | 24 | 20 | 4 |
6 | UMS de Loum | 19 | 16 | 4 | 7 | 5 | 10 | 13 | -3 |
7 | Fovu de Baham | 17 | 16 | 4 | 5 | 7 | 15 | 19 | -4 |
8 | Avion Academy | 14 | 16 | 2 | 8 | 6 | 11 | 18 | -7 |
9 | APEJES Academy | 10 | 16 | 1 | 7 | 8 | 9 | 21 | -12 |
Cameroon Elite One Table
Pos # | Team | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stade Renard de Melong | 31 | 16 | 9 | 4 | 3 | 18 | 10 | 8 |
2 | Cotonsport | 29 | 16 | 8 | 5 | 3 | 23 | 9 | 14 |
3 | Yong Sport Academy | 24 | 16 | 7 | 3 | 6 | 17 | 14 | 3 |
4 | Fauve Azur Elite | 23 | 16 | 6 | 5 | 5 | 14 | 17 | -3 |
5 | Victoria Utd Limbe | 22 | 16 | 7 | 4 | 5 | 24 | 20 | 4 |
6 | UMS de Loum | 19 | 16 | 4 | 7 | 5 | 10 | 13 | -3 |
7 | Fovu de Baham | 17 | 16 | 4 | 5 | 7 | 15 | 19 | -4 |
8 | Avion Academy | 14 | 16 | 2 | 8 | 6 | 11 | 18 | -7 |
9 | APEJES Academy | 10 | 16 | 1 | 7 | 8 | 9 | 21 | -12 |
Cameroon Elite One Results
Les Astres FC De Douala
4 - 0
Avion Academy
AS Fortuna Mfou
1 - 2
Bamboutos de Mbouda
Fauve Azur Elite
0 - 2
APEJES Academy
UMS de Loum
1 - 1
Aigle Royal Menoua
Union Douala
2 - 1
Fovu de Baham
APEJES Academy
0 - 1
AS Fortuna Mfou
Union Douala
1 - 0
Les Astres FC De Douala
PWD de Bamenda
0 - 0
Fauve Azur Elite
Fovu de Baham
1 - 1
Bamboutos de Mbouda
Avion Academy
3 - 2
UMS de Loum