Nopea Betimate
Tilastot
Pelien määrä | 160 |
Keskiarvopisteet | 4.7 |
Vedonlyöntivinkit | 3955 |
Korkeatasoiset vedonlyöntivinkit | 5 |
Voittoprosentti | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Suosittu liiga
- Euro 2024
- Englanti
- Japan J-League Cup
- UEFA Mestarien liiga
- Yhdysvallat (62)
- UEFA Eurooppa-liiga
-
Espanja (2)
- La Liga
- Segunda
- Tercera Group 1 (1)
- Tercera Group 2
- Tercera Group 3
- Tercera Group 4
- Tercera Group 5
- Tercera Group 6
- Tercera Group 7
- Tercera Group 8
- Tercera Group 9
- Tercera Group 10
- Tercera Group 11
- Tercera Group 12 (1)
- Tercera Group 13
- Tercera Group 14
- Tercera Group 15
- Tercera Group 16
- Tercera Group 17
- Tercera Group 18
- Youth League
- Copa De La Reina
- Primera Division RFEF Group 1
- Primera Division RFEF Group 2
- Primera Division RFEF Play-Offs
- Primera Federacion Women
- Primera Women
- Regional League
- Regional League Play-Offs
- Segunda Division RFEF Play-Offs
- Segunda Federacion Women
- Tercera - Play-Offs
- Tercera Federacion Women
- Women Regional League
-
Saksa (7)
- Bundesliiga
- Bundesliga II
- DFB Pokal
- 3.Liga
- Regionalliga Bayern
- Regionalliga North
- Regionalliga North East
- Regionalliga South West
- Regionalliga West
- Oberliga Baden-Wuerttemberg
- Oberliga Bayern North
- Oberliga Bayern South
- Oberliga Bremen
- Oberliga Hamburg
- Oberliga Hessen
- Oberliga Mittelrhein
- Oberliga Niederrhein
- Oberliga Niedersachsen
- Oberliga NOFV Nord (7)
- Oberliga NOFV Sud
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
- Oberliga Schleswig-Holstein
- Oberliga Westfalen
- Berlin-Liga
- Bundesliga II Play-Offs
- Bundesliga II Women
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19
- Bundesliga Women
- DFB Pokal Women
- Landesliga
- Landespokal
- Oberliga Play offs
- Oberliga Play-Offs
- Regionalliga Play-Offs
- U19 Cup
- Verbandsliga
- Italia
- Ranska (1)
- Alankomaat
- Skotlanti
- Japanin J-League
- Japan J2-League
- Colombia Primera A
- Colombia Primera B
- Japan J3-League
- Hungary NB III
- Brasilian Valioliiga (1)
- E-urheilu
Muut liigat
- Albania
- Algeria
- Andorra
- Angola
-
Argentiina
- Superliga
- Nacional B
- Primera B Metropolitana
- Primera C Metropolitana
- Reserve League
- Cup
- Torneo A
- Copa Santa Fe
- Championship Women
- Copa Federal Women
- Copa Santa Fe Women
- Liga Profesional
- Liga Profesional Reserves
- Regional Cup
- Regional League
- Reserve Cup
- Torneo Promocional Amateur
- Torneo Regional Amateur
- Youth League
- Armenia
- Aruba
-
Australia (21)
- A-League
- Capital Territory NPL2
- Capital Territory Premier League
- Capital Territory Premier League Women
- Capital Territory U23 League
- Darwin Premier League
- FFA Cup Qualifying
- New South Wales League 1
- New South Wales League 2 (4)
- New South Wales NPL Women (4)
- New South Wales NPL2 Women
- New South Wales Premier League
- New South Wales U20 League (4)
- Northern NSW Premier League
- Northern NSW Premier League Women
- Northern NSW Reserves League
- NPL Queensland
- NPL Queensland U23
- NPL Queensland Women
- NPL Victoria
- NPL Victoria U23
- NPL Victoria Women
- NSW League 1 U20
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23
- Queensland Premier League (4)
- Queensland Premier League 2
- Queensland Premier League 3
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women (3)
- SA Premier League Reserves
- SA Premier League Women
- SA Premier League Women Reserves
- South Australia Premier League
- South Australia State League 1
- South Australia State League Reserves
- Sunday League Premier Division
- Sunday League Premier Division Reserve
- Tasmania Championship
- Tasmania Championship 1
- Tasmania Championship Women
- Tasmania Cup Women
- Tasmania NPL U21 League
- Tasmania Premier League
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women
- Victoria PL 1 U23
- Victoria Premier League 1
- Victoria Premier League 2
- Victoria State League 1
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women (2)
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League
- Western Australia State League 1
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia U20 League
- Australian Matches
- Itävalta (8)
- Azerbaidžan
- Bahrain
- Bangladesh
- Barbados
- Valko-Venäjä (17)
- Belgia
- Benin
- Bhutan
- Bolivia
- Bosnia ja Hertsegovina
- Botswana
-
Brasilia (20)
- Serie A (1)
- Serie B
- Serie C
- Campeonato Brasileiro A2 Women
- Campeonato Brasileiro A3 Women
- Campeonato Carioca A2
- Campeonato Carioca C
- Campeonato Gaucho 2
- Campeonato Goiano 2
- Campeonato Maranhense
- Campeonato Mineiro 2
- Campeonato Mineiro U20
- Campeonato Paranaense 2
- Campeonato Paulista A4
- Campeonato Paulista U20 (3)
- Campeonato Rondoniense
- Campeonato U20 Women
- Catarinense 2
- Copa Nordeste
- Copa Verde
- Matches
- Matches Women
- Paulista Cup (11)
- Paulista Serie B (5)
- Paulista Women
- Serie A U20
- Serie A Women
- Serie A1 Women
- Serie A2 Women
- Serie A3 Women
- Serie D
- U20 League
- Copa do Brasil
- Women’s Friendly
- Bulgaria
- Burkina Faso
- Burundi
- Kambodža
- Kamerun
- Kanada
- Chile
- Kiina (8)
- Kolumbia
- Kongon tasavalta
- Costa Rica
- Norsunluurannikko
- Kroatia
- Kypros
- Tšekki (63)
- Tanska (3)
- Djibouti
- Dominica
- Dominikaaninen tasavalta
- Ecuador
- Egypti
- El Salvador
- Viro (5)
- Etiopia
- Färsaaret
- Fidži
- Suomi (15)
- Gambia
- Georgia
- Ghana
- Gibraltar
- Kreikka
- Guatemala
- Honduras
- Hongkong
- Unkari
- Islanti (2)
- Intia
- Indonesia
- Iran
- Irak
- Irlanti
- Israel
- Jamaika
- Japani
- Jordania
- Kazakstan
- Kenia
- Kuwait
- Kirgisia
- Latvia (12)
- Libanon
- Liechtenstein
- Liettua
- Luxemburg
- Macao
- Makedonia
- Malawi
- Malesia (8)
- Mali
- Malta
- Mauritania
- Meksiko
- Moldova
- Mongolia
- Montenegro
- Marokko
- Mosambik
- Myanmar (Burma)
- Uusi-Seelanti
- Nicaragua
- Niger
- Nigeria
-
Norja (28)
- Eliteserien (8)
- Division 1 (8)
- Cup
- Cup Women
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (5)
- Division 2 Group 1 (7)
- Division 2 Group 2
- Division 3 Group 1
- Division 3 Group 2
- Division 3 Group 3
- Division 3 Group 4
- Division 3 Group 5
- Division 3 Group 6
- Interkretsserie U19
- Toppserien Women
- U19 Elite League
- Youth Cup
- Oman
- Panama
- Paraguay
- Peru
- Filippiinit
- Puola (29)
- Portugali (1)
- Puerto Rico
- Qatar
- Romania
- Venäjä (7)
- Ruanda
- Saint Kitts ja Nevis
- San Marino
- Saudi-Arabia
- Senegal
- Serbia
- Seychellit
- Sierra Leone
- Singapore
- Slovakia (12)
- Slovenia
- Etelä-Afrikka
- Etelä-Korea
-
Ruotsi (40)
- Europe Friendlies
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (8)
- Cup
- 1.div Södra (5)
- 2.div Norra Götaland
- 2.div Norra Svealand
- 2.div Norrland
- 2.div Södra Götaland (4)
- 2.div Södra Svealand
- 2.div Västra Götaland
- Allsvenskan (8)
- Cup Qualification
- Damallsvenskan
- Elitettan (7)
- Juniorallsvenskan
- Superettan (8)
- Sveitsi
- Syyria
- Taiwan
- Tadžikistan
- Tansania
- Thaimaa
- Togo
- Trinidad ja Tobago
- Tunisia
- Turkki
- Uganda
- Ukraina
- Arabiemiirikunnat
- Uruguay
- Uzbekistan
- Venezuela
- Vietnam (7)
- Wales
- Sambia
- Zimbabwe
Joukkueen Kordrengir viimeisen turnauksen koti
Viimeiset ottelut
Iceland 3 Deild Table
Pos # | Team | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kari | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 21 | 10 | 11 |
2 | Vidir Gardur | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 20 | 9 | 11 |
3 | FC Arbaer | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 16 | 10 | 6 |
4 | Augnablik Kopavogur | 12 | 5 | 4 | 0 | 1 | 17 | 8 | 9 |
5 | Magni Grenivik | 12 | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 7 | 2 |
6 | Sindri | 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 12 | 12 | 0 |
7 | IH Hafnarfjordur | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 16 | 18 | -2 |
8 | KFK Kopavogur | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 12 | 18 | -6 |
9 | Hviti Riddarinn | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 17 | -8 |
10 | Ellidi | 6 | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 18 | -9 |
11 | Vaengir Jupiters | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 13 | 20 | -7 |
12 | KV Vesturbaer | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 14 | -7 |
Iceland 3 Deild Fixtures
Sindri
0 - 0
Augnablik Kopavogur
Ellidi
0 - 0
Magni Grenivik
Hviti Riddarinn
0 - 0
Ellidi
Kari
0 - 0
IH Hafnarfjordur
Vaengir Jupiters
0 - 0
KFK Kopavogur
Vidir Gardur
0 - 0
KV Vesturbaer
FC Arbaer
0 - 0
Sindri
Augnablik Kopavogur
0 - 0
Magni Grenivik
Magni Grenivik
0 - 0
FC Arbaer
Ellidi
0 - 0
Augnablik Kopavogur
Iceland 3 Deild Results
Hviti Riddarinn
2 - 3
Vaengir Jupiters
IH Hafnarfjordur
2 - 3
FC Arbaer
KV Vesturbaer
0 - 2
Kari
KFK Kopavogur
2 - 3
Vidir Gardur
FC Arbaer
1 - 0
KV Vesturbaer
Vidir Gardur
6 - 1
Hviti Riddarinn
Vaengir Jupiters
0 - 2
Ellidi
Augnablik Kopavogur
3 - 5
IH Hafnarfjordur
Magni Grenivik
3 - 1
Sindri
Kari
7 - 3
KFK Kopavogur