Nopea Betimate
Tilastot
Pelien määrä | 160 |
Keskiarvopisteet | 4.7 |
Vedonlyöntivinkit | 5605 |
Korkeatasoiset vedonlyöntivinkit | 5 |
Voittoprosentti | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Suosittu liiga
- Euro 2024
-
Englanti (26)
- FA Cup (1)
- Valioliiga (10)
- Championship (2)
- League 1 (1)
- League 2 (1)
- National League
- National League North
- National League South
- Premier League 2 (2)
- Championship Women
- Development League 2 (2)
- FA Cup Women
- FA Trophy
- FA Vase
- Isthmian Cup
- Isthmian Division One South
- Northern League Challenge Cup
- Northern League Division One
- Northern Premier League
- Reserve Matches
- Ryman Premier Division
- Southern Premier League Central
- Southern Premier League South
- Super League Women (6)
- U21 Premier League Cup (1)
- Northern Ireland Championship
- Northern Ireland Championship Women
- Northern Ireland Cup
- Northern Ireland Play-Offs
- Northern Ireland Premier
- Northern Ireland Premier Intermediate League
- Northern Ireland Premier League Women
- Northern Ireland Reserve League
- UK Friendlies
- UEFA Mestarien liiga (1)
- UEFA Eurooppa-liiga (1)
- Yhdysvallat (765)
-
Espanja (130)
- La Liga (3)
- Segunda (11)
- Tercera Group 1 (4)
- Tercera Group 2 (4)
- Tercera Group 3 (4)
- Tercera Group 4 (4)
- Tercera Group 5 (4)
- Tercera Group 6 (4)
- Tercera Group 7 (4)
- Tercera Group 8 (4)
- Tercera Group 9 (4)
- Tercera Group 10 (4)
- Tercera Group 11 (4)
- Tercera Group 12 (4)
- Tercera Group 13 (4)
- Tercera Group 14 (4)
- Tercera Group 15 (4)
- Tercera Group 16 (8)
- Tercera Group 17 (4)
- Tercera Group 18 (4)
- Youth League (2)
- Copa De La Reina (1)
- Kings League - 40 mins play
- Primera Division RFEF Group 1 (10)
- Primera Division RFEF Group 2 (10)
- Primera Federacion Women
- Primera Women (7)
- Queens League - 40 mins play
- Regional Cup
- Regional League
- Segunda Division RFEF Group 1
- Segunda Division RFEF Group 2
- Segunda Division RFEF Group 3
- Segunda Division RFEF Group 4
- Segunda Division RFEF Group 5
- Segunda Division RFEF Play-Offs (10)
- Segunda Federacion Women
- Tercera Federacion Women
-
Saksa (199)
- Bundesliiga (9)
- Bundesliga II (9)
- DFB Pokal (1)
- 3.Liga (10)
- Regionalliga Bayern (8)
- Regionalliga North (9)
- Regionalliga North East (9)
- Regionalliga South West (9)
- Regionalliga West (9)
- Oberliga Baden-Wuerttemberg (9)
- Oberliga Bayern North (9)
- Oberliga Bayern South (9)
- Oberliga Bremen
- Oberliga Hamburg (9)
- Oberliga Hessen (9)
- Oberliga Mittelrhein (7)
- Oberliga Niederrhein (1)
- Oberliga Niedersachsen (8)
- Oberliga NOFV Nord (7)
- Oberliga NOFV Sud (8)
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar (10)
- Oberliga Schleswig-Holstein (8)
- Oberliga Westfalen (9)
- Berlin-Liga
- Bundesliga II Play-Offs
- Bundesliga II Women (7)
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19 (2)
- Bundesliga Women (6)
- DFB Pokal Women
- Landesliga
- Landesliga Bayern Sudost
- Landespokal (1)
- Regionalliga Play-Offs
- U19 Cup (1)
- Verbandsliga (6)
-
Italia (37)
- Serie A (10)
- Serie B (1)
- Serie C Group A
- Serie C Group B
- Serie C Group C
- Campionato Nazionale
- Campionato Primavera 1 (9)
- Campionato Primavera 2
- Serie D (2)
- Coppa Italia
- Coppa Italia Women (1)
- Campionato Primavera 3
- Campionato Primavera 4
- Serie A Women (4)
- Serie B Play-Offs (1)
- Serie B Women
- Serie C Play-Offs (5)
- Serie C Super Cup (1)
- Serie D Cup (2)
- Serie D Play-Offs (1)
- U19 League Women
- Ranska (33)
- Alankomaat (26)
- Skotlanti (17)
- Australia A-Liiga (2)
- Japanin J-League (10)
- Japan J2-League (10)
- Tanskan Superliiga (3)
- Israel Premier League (4)
- Colombia Primera A (4)
- Colombia Primera B
- Lebanon League (3)
- E-urheilu (191)
Muut liigat
- Albania (3)
- Algeria (32)
- Andorra (7)
- Angola (7)
- Antigua ja Barbuda
-
Argentiina (97)
- Superliga
- Nacional B (20)
- Primera B Metropolitana (11)
- Primera C Metropolitana (12)
- Reserve League (12)
- Cup (5)
- Torneo A (18)
- Championship Women (1)
- Copa de la Liga Profesional
- Copa Federal Women
- Liga Profesional (14)
- Liga Profesional Reserves (4)
- Primera B Women
- Regional Cup
- Regional League
- Torneo Promocional Amateur
- Torneo Regional Amateur
- Youth League
- Armenia (8)
- Aruba
-
Australia (172)
- A-League (2)
- A-League Women
- Capital Territory NPL2 (4)
- Capital Territory Premier League (4)
- Capital Territory Premier League Women (3)
- Capital Territory U23 League (4)
- Darwin Premier League (1)
- FFA Cup Qualifying
- New South Wales League 1 (8)
- New South Wales League 2 (6)
- New South Wales NPL Women (5)
- New South Wales Premier League (8)
- New South Wales U20 League (5)
- Northern NSW Premier League (6)
- Northern NSW Premier League Women
- Northern NSW Reserves League
- NPL Queensland (6)
- NPL Queensland U23 (5)
- NPL Queensland Women (5)
- NPL Victoria (7)
- NPL Victoria U23 (7)
- NPL Victoria Women (6)
- NSW League 1 U20 (7)
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23 (6)
- Queensland Premier League (6)
- Queensland Premier League 2 (6)
- Queensland Premier League 3 (2)
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women (3)
- SA Premier League Reserves (5)
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves (3)
- South Australia Premier League (6)
- South Australia State League 1 (6)
- South Australia State League Reserves
- Sunday League Premier Division
- Sunday League Premier Division Reserve
- Tasmania Championship
- Tasmania Championship Women
- Tasmania NPL U21 League
- Tasmania Premier League (1)
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women
- Victoria PL 1 U23 (4)
- Victoria Premier League 1 (7)
- Victoria Premier League 2 (6)
- Victoria State League 1 (1)
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1
- Western Australia State League 2
- Western Australia U20 League
- Australian Matches
- Itävalta (59)
- Azerbaidžan (11)
- Bahrain (6)
- Bangladesh (5)
- Barbados
- Valko-Venäjä (18)
- Belgia (9)
- Bhutan
- Bolivia (8)
- Bosnia ja Hertsegovina (15)
- Botswana (5)
-
Brasilia (198)
- Serie A (10)
- Serie B (10)
- Serie C (10)
- Campeonato Acreano
- Campeonato Amapaense
- Campeonato Brasileiro A2 Women (8)
- Campeonato Brasileiro A3 Women
- Campeonato Carioca A2 (6)
- Campeonato Carioca C (2)
- Campeonato Cearense B
- Campeonato Gaucho 2 (8)
- Campeonato Goiano 2 (4)
- Campeonato Maranhense (2)
- Campeonato Mineiro 2 (6)
- Campeonato Mineiro U20
- Campeonato Paranaense 2 (5)
- Campeonato Paulista A3
- Campeonato Paulista A4
- Campeonato Paulista U20 (39)
- Campeonato Rondoniense
- Campeonato Sul-Matogrossense
- Campeonato U20 Women (4)
- Catarinense 2 (5)
- Copa Nordeste (2)
- Copa Verde
- Matches (3)
- Matches Women
- Paulista Serie B
- Paulista Women (5)
- Serie A U20 (4)
- Serie A Women (6)
- Serie A1 Women (2)
- Serie D (32)
- U20 Cup
- U20 League (8)
- Copa do Brasil (16)
- Women’s Friendly (1)
- Bulgaria (15)
- Burkina Faso (1)
- Burundi
- Kambodža
- Kamerun
- Kanada (8)
- Chile (29)
- Kiina (45)
- Kolumbia (13)
- Kongon tasavalta (7)
- Costa Rica (7)
- Norsunluurannikko (8)
- Kroatia (20)
- Kypros (1)
- Tšekki (56)
- Tanska (80)
- Djibouti
- Dominica (2)
- Dominikaaninen tasavalta
- Ecuador (9)
- Egypti (18)
- El Salvador (5)
- Viro (20)
- Etiopia (6)
- Färsaaret (10)
- Fidži
- Suomi (171)
- Gambia
- Georgia (10)
- Ghana (9)
- Gibraltar
- Kreikka (24)
- Guatemala (1)
- Honduras (2)
- Hongkong (11)
- Unkari (19)
- Islanti (52)
- Intia (1)
- Indonesia
- Iran (11)
- Irak (4)
- Irlanti (21)
- Israel (17)
- Jamaika (1)
- Japani (66)
- Jordania (4)
- Kazakstan (10)
- Kenia (10)
- Kuwait (3)
- Kirgisia
- Latvia (12)
- Libanon (3)
- Liberia
- Liechtenstein
- Liettua (22)
- Luxemburg (16)
- Macao
- Makedonia (15)
- Malawi
- Malesia (6)
- Mali (3)
- Malta
- Mauritania
- Meksiko (10)
- Moldova (6)
- Mongolia
- Montenegro (11)
- Marokko (8)
- Mosambik
- Myanmar (Burma)
- Uusi-Seelanti (16)
- Nicaragua (1)
- Niger (2)
- Nigeria (1)
-
Norja (79)
- Eliteserien (8)
- Division 1 (7)
- Cup
- Cup Women
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (5)
- Division 2 Group 1 (6)
- Division 2 Group 2 (5)
- Division 3 Group 1 (7)
- Division 3 Group 2 (6)
- Division 3 Group 3 (7)
- Division 3 Group 4 (7)
- Division 3 Group 5 (7)
- Division 3 Group 6 (7)
- Interkretsserie U19 (2)
- Toppserien Women (5)
- U19 Elite League
- Youth Cup
- Oman (6)
- Panama (4)
- Paraguay (14)
- Peru (22)
- Filippiinit (7)
- Puola (78)
- Portugali (45)
- Puerto Rico
- Qatar (1)
- Romania (57)
- Venäjä (33)
- Ruanda
- Saint Kitts ja Nevis
- San Marino (2)
- Saudi-Arabia (16)
- Senegal (7)
- Serbia (17)
- Seychellit
- Sierra Leone (1)
- Singapore (4)
- Slovakia (40)
- Slovenia (15)
- Etelä-Afrikka (17)
- Etelä-Korea (24)
-
Ruotsi (100)
- Europe Friendlies
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (8)
- Cup (10)
- 1.div Södra (8)
- 2.div Norra Götaland (7)
- 2.div Norra Svealand (7)
- 2.div Norrland (7)
- 2.div Södra Götaland (7)
- 2.div Södra Svealand (7)
- 2.div Västra Götaland (7)
- Allsvenskan (3)
- Cup Women
- Damallsvenskan (7)
- Elitettan (7)
- Juniorallsvenskan (7)
- Superettan (8)
- Sveitsi (23)
- Syyria
- Taiwan (7)
- Tadžikistan
- Tansania (8)
- Thaimaa (11)
- Togo
- Trinidad ja Tobago (5)
- Tunisia (24)
- Turkki (17)
- Uganda (7)
- Ukraina (26)
- Arabiemiirikunnat (16)
- Uruguay (17)
- Uzbekistan (10)
- Venezuela (4)
- Vietnam (14)
- Wales (1)
- Sambia (9)
- Zimbabwe (9)
Sportivo San Lorenzo - Ottelut, taulukot ja sijoitukset, pelaajat, tilastot ja uutiset
Viimeiset ottelut
Pelatut ottelut Sportivo San Lorenzo
Voittaa
Tasapeli
Häviö
Yleistä tilastotiedot
Pelattu pelit 6
Maalit (Voittomaali/Häviömaali)
9
1.5
1.17
7
Alle/Yli
1.5
2
33%
67%
4
2.5
3
50%
50%
3
3.5
4
67%
33%
2
Molemmat joukkueet tekee maalin (Kyllä/Ei)
4
67%
33%
2
Maaliton (Kyllä/Ei)
2
33%
67%
4
Maalinteko (Kyllä/Ei)
5
83%
17%
1
Paraguay Division Profesional Table
Pos # | Team | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libertad Asuncion | 35 | 17 | 10 | 5 | 2 | 31 | 15 | 16 |
2 | Cerro Porteno | 33 | 17 | 9 | 6 | 2 | 30 | 14 | 16 |
3 | Olimpia Asuncion | 29 | 17 | 7 | 8 | 2 | 21 | 14 | 7 |
4 | 2 de Mayo | 27 | 17 | 8 | 3 | 6 | 22 | 16 | 6 |
5 | Sportivo Luqueno | 26 | 17 | 7 | 5 | 5 | 18 | 13 | 5 |
6 | Guarani Asuncion | 25 | 17 | 6 | 7 | 4 | 26 | 18 | 8 |
7 | Sportivo Ameliano | 23 | 17 | 6 | 5 | 6 | 15 | 24 | -9 |
8 | Tacuary | 19 | 17 | 4 | 7 | 6 | 19 | 24 | -5 |
9 | Sol de America | 17 | 17 | 4 | 5 | 8 | 15 | 27 | -12 |
10 | General Caballero JLM | 15 | 17 | 2 | 9 | 6 | 17 | 27 | -10 |
11 | Nacional Asuncion | 13 | 17 | 3 | 4 | 10 | 13 | 25 | -12 |
12 | Sportivo Trinidense | 11 | 17 | 3 | 2 | 12 | 19 | 29 | -10 |
Paraguay Division Profesional Fixtures
Sportivo Ameliano
0 - 0
Sportivo Trinidense
Nacional Asuncion
0 - 0
2 de Mayo
Olimpia Asuncion
0 - 0
Guarani Asuncion
Tacuary
0 - 0
Libertad Asuncion
General Caballero JLM
0 - 0
Sportivo Luqueno
Sol de America
0 - 0
Cerro Porteno
Libertad Asuncion
0 - 0
Nacional Asuncion
Sol de America
0 - 0
Tacuary
Cerro Porteno
0 - 0
Guarani Asuncion
Sportivo Luqueno
0 - 0
Olimpia Asuncion
Paraguay Division Profesional Results
Guarani Asuncion
0 - 0
General Caballero JLM
Cerro Porteno
1 - 1
Olimpia Asuncion
Sportivo Luqueno
0 - 0
Sportivo Ameliano
Sportivo Trinidense
0 - 1
Nacional Asuncion
Libertad Asuncion
4 - 1
Sol de America
2 de Mayo
3 - 1
Tacuary
Sol de America
1 - 0
2 de Mayo
General Caballero JLM
1 - 3
Olimpia Asuncion
Tacuary
0 - 0
Sportivo Trinidense
Libertad Asuncion
1 - 3
Cerro Porteno