Nopea Betimate
Tilastot
Pelien määrä | 160 |
Keskiarvopisteet | 4.7 |
Vedonlyöntivinkit | 8571 |
Korkeatasoiset vedonlyöntivinkit | 5 |
Voittoprosentti | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Suosittu liiga
-
Englanti (164)
- FA Cup (1)
- Valioliiga (10)
- Championship (11)
- League 1 (12)
- League 2 (12)
- National League (2)
- National League North (2)
- National League South (2)
- EFL Trophy
- Premier League 2 (5)
- Championship Women (6)
- Development League 2 (31)
- FA Cup Women (1)
- FA Trophy (1)
- Isthmian Cup
- Isthmian Division One South (1)
- League Cup Women
- Northern League Challenge Cup
- Northern League Division One (9)
- Northern Premier League (10)
- Reserve Matches
- Ryman Premier Division (11)
- Southern Premier League Central (10)
- Southern Premier League South (11)
- Super League Women (6)
- U21 Premier League Cup (1)
- Northern Ireland Championship
- Northern Ireland Cup (1)
- Northern Ireland Premier (6)
- Northern Ireland Premier Intermediate League (2)
- Northern Ireland Reserve League
- Scotland Lowland League Cup
- UEFA Mestarien liiga (4)
- UEFA Eurooppa-liiga (4)
- Yhdysvallat (456)
-
Espanja (268)
- La Liga (9)
- Segunda (10)
- Tercera Group 1 (9)
- Tercera Group 2 (9)
- Tercera Group 3 (9)
- Tercera Group 4 (8)
- Tercera Group 5 (9)
- Tercera Group 6 (6)
- Tercera Group 7 (10)
- Tercera Group 8 (9)
- Tercera Group 9 (9)
- Tercera Group 10 (8)
- Tercera Group 11 (9)
- Tercera Group 12 (8)
- Tercera Group 13 (9)
- Tercera Group 14 (9)
- Tercera Group 15 (7)
- Tercera Group 16 (9)
- Tercera Group 17 (9)
- Tercera Group 18 (9)
- Youth League (10)
- Copa De La Reina (1)
- Copa del Rey
- Kings League - 40 mins play
- Primera Division RFEF Group 1 (10)
- Primera Division RFEF Group 2 (10)
- Primera Federacion Women (6)
- Primera Women (8)
- Queens League - 40 mins play
- Regional Cup
- Regional League
- Segunda Division RFEF Group 1 (9)
- Segunda Division RFEF Group 2 (9)
- Segunda Division RFEF Group 3 (9)
- Segunda Division RFEF Group 4 (9)
- Segunda Division RFEF Group 5 (9)
- Segunda Federacion Women
- Tercera Federacion Women (4)
-
Saksa (195)
- Bundesliiga (8)
- Bundesliga II (7)
- DFB Pokal (1)
- 3.Liga (9)
- Regionalliga Bayern (6)
- Regionalliga North (6)
- Regionalliga North East (6)
- Regionalliga South West (8)
- Regionalliga West (6)
- Oberliga Baden-Wuerttemberg (7)
- Oberliga Bayern North (6)
- Oberliga Bayern South (8)
- Oberliga Bremen (7)
- Oberliga Hamburg (6)
- Oberliga Hessen (9)
- Oberliga Mittelrhein (7)
- Oberliga Niederrhein (6)
- Oberliga Niedersachsen (7)
- Oberliga NOFV Nord (7)
- Oberliga NOFV Sud (7)
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar (7)
- Oberliga Schleswig-Holstein (8)
- Oberliga Westfalen (8)
- Berlin-Liga (1)
- Bundesliga II Play-Offs
- Bundesliga II Women (7)
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19 (21)
- Bundesliga Women (6)
- DFB Pokal Women (1)
- Landesliga
- Landesliga Bayern Sudost
- Landespokal
- Regionalliga Play-Offs
- U19 Cup (1)
- Verbandsliga (1)
-
Italia (134)
- Serie A (9)
- Serie B (8)
- Serie C Group A (10)
- Serie C Group B (10)
- Serie C Group C (10)
- Campionato Nazionale
- Campionato Primavera 1 (8)
- Campionato Primavera 2 (16)
- Serie D (54)
- Coppa Italia (1)
- Coppa Italia Women (1)
- Campionato Primavera 3 (3)
- Campionato Primavera 4
- Primavera Cup
- Serie A Women (3)
- Serie B Play-Offs
- Serie B Women
- Serie C Cup
- Serie C Play-Offs
- Serie D Cup (1)
- Ranska (82)
- Alankomaat (24)
- Skotlanti (31)
- Australia A-Liiga (5)
- Japanin J-League (9)
- Japan J2-League (10)
- Indonesia Liga 1 (9)
- Tanskan Superliiga (5)
- Qatarin Tähtiliiga (6)
- Cyprus Division 2 (7)
- Cyprus Division 1 (4)
- E-urheilu (226)
Muut liigat
- Albania (12)
- Algeria (35)
- Andorra (7)
- Angola (6)
- Antigua ja Barbuda
-
Argentiina (89)
- Superliga
- Nacional B (19)
- Primera B Metropolitana (11)
- Primera C Metropolitana (12)
- Reserve League
- Cup (1)
- Torneo A (18)
- Championship Women (9)
- Copa de la Liga Profesional
- Liga Profesional (14)
- Liga Profesional Reserves (2)
- Regional Cup
- Regional League
- Torneo Promocional Amateur (3)
- Torneo Regional Amateur
- Armenia (10)
- Aruba
-
Australia (155)
- A-League (5)
- A-League Women (2)
- Capital Territory NPL2
- Capital Territory Premier League (4)
- Capital Territory Premier League Women (2)
- Capital Territory U23 League (2)
- Darwin Premier League (2)
- FFA Cup Qualifying (10)
- New South Wales League 1 (7)
- New South Wales League 2 (6)
- New South Wales NPL Women (5)
- New South Wales Premier League (6)
- New South Wales U20 League (4)
- Northern NSW Premier League (5)
- Northern NSW Premier League Women (3)
- Northern NSW Reserves League (3)
- NPL Queensland (5)
- NPL Queensland U23 (4)
- NPL Queensland Women (4)
- NPL Victoria (6)
- NPL Victoria U23 (3)
- NPL Victoria Women (6)
- NSW League 1 U20 (6)
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23 (5)
- Queensland Premier League (6)
- Queensland Premier League 2 (6)
- Queensland Premier League 3 (5)
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women (1)
- SA Premier League Reserves (2)
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves
- South Australia Premier League (3)
- South Australia State League 1 (5)
- South Australia State League Reserves (1)
- Sunday League Premier Division
- Sunday League Premier Division Reserve
- Tasmania Premier League (4)
- Tasmania Super League Women
- Victoria PL 1 U23
- Victoria Premier League 1 (4)
- Victoria Premier League 2 (2)
- Victoria State League 1
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia State League 2
- Western Australia U20 League
- Australian Matches
- Itävalta (29)
- Azerbaidžan (10)
- Bahrain (12)
- Bangladesh (3)
- Barbados
- Valko-Venäjä (16)
- Belgia (35)
- Bhutan
- Bolivia (2)
- Bosnia ja Hertsegovina (25)
- Botswana (1)
-
Brasilia (181)
- Serie A (10)
- Serie B (6)
- Serie C (10)
- Amazonense
- Campeonato Acreano
- Campeonato Alagoano
- Campeonato Amapaense (1)
- Campeonato Baiano
- Campeonato Brasileiro A2 Women (9)
- Campeonato Brasileiro A3 Women (1)
- Campeonato Brasiliense
- Campeonato Capixaba
- Campeonato Carioca
- Campeonato Carioca A2 (6)
- Campeonato Catarinense
- Campeonato Cearense
- Campeonato Cearense B (1)
- Campeonato Gaucho
- Campeonato Gaucho 2 (8)
- Campeonato Goiano
- Campeonato Goiano 2 (4)
- Campeonato Maranhense (1)
- Campeonato Matogrossense
- Campeonato Mineiro
- Campeonato Mineiro 2 (6)
- Campeonato Paraibano
- Campeonato Paranaense
- Campeonato Paranaense 2 (5)
- Campeonato Paulista
- Campeonato Paulista A2
- Campeonato Paulista A3 (1)
- Campeonato Paulista A4 (2)
- Campeonato Paulista U20 (6)
- Campeonato Pernambucano
- Campeonato Piauiense
- Campeonato Potiguar
- Campeonato Rondoniense (3)
- Campeonato Sergipano
- Campeonato Sul-Matogrossense
- Campeonato Tocantinense
- Campeonato U20 Women
- Catarinense 2 (5)
- Copa Nordeste
- Copa Verde (1)
- Matches (2)
- Paraense
- Paulista Serie B (5)
- Serie A U20 (10)
- Serie A Women (8)
- Serie D (32)
- U20 Cup
- U20 League (6)
- Copa do Brasil (32)
- Women’s Friendly
- Bulgaria (17)
- Burkina Faso (1)
- Burundi (8)
- Kambodža
- Kamerun (5)
- Kanada (7)
- Chile (28)
- Kiina (41)
- Kolumbia (24)
- Kongon tasavalta (7)
- Costa Rica (10)
- Norsunluurannikko (8)
- Kroatia (26)
- Kypros (12)
- Tšekki (101)
-
Tanska (90)
- Superligaen (5)
- Division 1 (2)
- Cup (1)
- U19 League (2)
- Danish Womens Elitedivisionen
- 1.Division Women
- Cup Women (2)
- Danmarksserien Promotion (32)
- Danmarksserien Relegation (15)
- Division 2 (2)
- Division 3 (6)
- Elitedivisionen Women (3)
- Future Cup
- Play-Offs Women
- Series Group 1 (10)
- Series Group 2 (10)
- Series Group 3
- Series Group 4
- Superligaen Play-Offs
- U21 League
- Womens 2 Division
- Djibouti (1)
- Dominica
- Dominikaaninen tasavalta (1)
- Ecuador (13)
- Egypti (19)
- El Salvador (15)
- Viro (19)
- Etiopia (9)
- Färsaaret (14)
- Fidži (3)
- Suomi (162)
- Gambia (3)
- Georgia (8)
- Ghana (10)
- Gibraltar (2)
- Kreikka (27)
- Guatemala (6)
- Honduras (6)
- Hongkong (23)
- Unkari (25)
- Islanti (47)
- Intia (8)
- Indonesia (9)
- Iran (16)
- Irak (3)
-
Irlanti (4)
- U20 League (1)
- Republic of Ireland FAI Intermediate Cup
- Republic of Ireland First Division (1)
- Republic of Ireland Leinster Senior League
- Republic of Ireland Munster Senior Cup
- Republic of Ireland Munster Senior League (1)
- Republic of Ireland National League Women
- Republic of Ireland Premier Division (1)
- Israel (31)
- Jamaika (2)
- Japani (62)
- Jordania (4)
- Kazakstan (20)
- Kenia (9)
- Kuwait (5)
- Kirgisia
- Latvia (10)
- Libanon (2)
- Liberia
- Liechtenstein (1)
- Liettua (31)
- Luxemburg (18)
- Macao (2)
- Makedonia (15)
- Malawi (2)
- Malesia (6)
- Mali (5)
- Malta (12)
- Mauritania (3)
- Meksiko (49)
- Moldova (8)
- Mongolia
- Montenegro (12)
- Marokko (16)
- Mosambik (1)
- Myanmar (Burma) (1)
- Uusi-Seelanti (5)
- Nicaragua (5)
- Nigeria (10)
-
Norja (106)
- Eliteserien (8)
- Division 1 (8)
- Cup (16)
- Cup Women (8)
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (5)
- Division 2 Group 1 (7)
- Division 2 Group 2 (7)
- Division 3 Group 1 (7)
- Division 3 Group 2 (7)
- Division 3 Group 3 (7)
- Division 3 Group 4 (7)
- Division 3 Group 5 (7)
- Division 3 Group 6 (7)
- Interkretsserie U19
- Toppserien Women (5)
- U19 Elite League
- Youth Cup
- Oman (7)
- Panama (8)
- Paraguay (13)
- Peru (16)
- Filippiinit (7)
- Puola (73)
- Portugali (51)
- Puerto Rico
- Qatar (8)
- Romania (46)
- Venäjä (57)
- Ruanda (6)
- Saint Kitts ja Nevis
- San Marino (8)
- Saudi-Arabia (14)
- Senegal (7)
- Serbia (15)
- Seychellit (1)
- Sierra Leone
- Singapore (5)
- Slovakia (39)
- Slovenia (16)
- Etelä-Afrikka (19)
- Etelä-Korea (23)
-
Ruotsi (86)
- Europe Friendlies
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (7)
- Cup (1)
- 1.div Södra (6)
- 2.div Norra Götaland (4)
- 2.div Norra Svealand (7)
- 2.div Norrland (6)
- 2.div Södra Götaland (7)
- 2.div Södra Svealand (5)
- 2.div Västra Götaland (6)
- Allsvenskan (8)
- Cup Women (1)
- Damallsvenskan (7)
- Elitettan (7)
- Juniorallsvenskan (6)
- Superettan (8)
- Sveitsi (32)
- Syyria (1)
- Taiwan (7)
- Tadžikistan
- Tansania (4)
- Thaimaa (20)
- Togo
- Trinidad ja Tobago (5)
- Tunisia (17)
- Turkki (74)
- Uganda (10)
- Ukraina (22)
- Arabiemiirikunnat (12)
- Uruguay (17)
- Uzbekistan (12)
- Venezuela (6)
- Vietnam (16)
- Wales (3)
- Sambia (9)
- Zimbabwe (9)
Tenisca - Ottelut, taulukot ja sijoitukset, pelaajat, tilastot ja uutiset
Viimeiset ottelut
Spain Tercera Group 12 Table
Pos # | Team | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tenerife B | 70 | 30 | 21 | 7 | 2 | 58 | 20 | 38 |
2 | Las Palmas B | 67 | 30 | 20 | 7 | 3 | 68 | 21 | 47 |
3 | Union Sur Yaiza | 66 | 30 | 19 | 9 | 2 | 55 | 18 | 37 |
4 | Lanzarote | 65 | 30 | 19 | 8 | 3 | 58 | 28 | 30 |
5 | Panaderia Pulido | 52 | 31 | 14 | 10 | 7 | 49 | 36 | 13 |
6 | CD Santa Ursula | 41 | 30 | 10 | 11 | 9 | 33 | 33 | 0 |
7 | UD Tamaraceite | 40 | 30 | 11 | 7 | 12 | 38 | 44 | -6 |
8 | Arucas CF | 40 | 31 | 9 | 13 | 9 | 44 | 40 | 4 |
9 | Villa Sta Brigida | 37 | 30 | 8 | 13 | 9 | 35 | 30 | 5 |
10 | CF San Bartolome | 35 | 30 | 8 | 11 | 11 | 39 | 40 | -1 |
11 | CD Herbania | 35 | 30 | 8 | 11 | 11 | 27 | 39 | -12 |
12 | CD Marino | 33 | 30 | 8 | 9 | 13 | 39 | 47 | -8 |
13 | CD Buzanada | 33 | 30 | 7 | 12 | 11 | 25 | 38 | -13 |
14 | Ibarra | 30 | 30 | 7 | 9 | 14 | 28 | 39 | -11 |
15 | Club Atletico Victoria | 28 | 30 | 7 | 7 | 16 | 28 | 45 | -17 |
16 | UD Gran Tarajal ST | 23 | 30 | 4 | 11 | 15 | 19 | 44 | -25 |
17 | Teror | 19 | 30 | 4 | 7 | 19 | 25 | 62 | -37 |
18 | CD La Cuadra | 16 | 30 | 4 | 4 | 22 | 22 | 66 | -44 |
Spain Tercera Group 12 Fixtures
CD Buzanada
0 - 0
Lanzarote
UD Tamaraceite
0 - 0
Ibarra
Teror
0 - 0
CF San Bartolome
CD Santa Ursula
0 - 0
Las Palmas B
CD Herbania
0 - 0
Tenerife B
Union Sur Yaiza
0 - 0
Club Atletico Victoria
CD La Cuadra
0 - 0
UD Gran Tarajal ST
CD Marino
0 - 0
Villa Sta Brigida
Ibarra
0 - 0
Union Sur Yaiza
Tenerife B
0 - 0
UD Tamaraceite
Spain Tercera Group 12 Results
Arucas CF
1 - 0
Panaderia Pulido
UD Gran Tarajal ST
0 - 1
CD Buzanada
Lanzarote
4 - 0
CD Marino
UD Gran Tarajal ST
2 - 2
Teror
Las Palmas B
2 - 0
Arucas CF
Club Atletico Victoria
0 - 2
UD Tamaraceite
Ibarra
5 - 1
CD Herbania
Tenerife B
4 - 0
CD Buzanada
CF San Bartolome
1 - 0
Union Sur Yaiza
Villa Sta Brigida
0 - 0
CD Santa Ursula
Johtava vedonlyöntitoimisto
Welcome bonus up to $250
BONUS UP TO $250 - THE SMARTER WAY TO BET!
VOdds positions itself as a premier sports betting brokererage, offering users the ability to compare odds across various bookmakers through a unified single-wallet platform.