Quick Betimate
Statystyki
Liczba spotkań | 160 |
Średnia punktów | 4.7 |
Analiza zakładów | 3057 |
Zakłady wysokiej jakości | 5 |
Wskaźnik wygranych | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Popularne ligi
- Euro 2024
- Anglia
- Liga Mistrzów UEFA
- Liga Europy UEFA
-
Stany Zjednoczone (790)
- MLS (27)
- UPSL
- America Friendlies
- Elite Club Friendlies
- League Women
- MLS is Back Tournament
- MLS Next Pro League (56)
- NISA (4)
- NPSL (188)
- NWSL Women (7)
- US Open Cup (4)
- USL Championship (51)
- USL League One (5)
- USL League One Cup (1)
- USL League Two (365)
- USL W-League Women (74)
- WPSL Women (1)
- World Club Friendlies (7)
-
Hiszpania (31)
- Primera Liga
- Segunda (1)
- Tercera Group 12
- Tercera Group 14
- Tercera Group 16
- Youth League
- Copa De La Reina
- Primera Division RFEF Group 1
- Primera Division RFEF Group 2
- Primera Division RFEF Play-Offs (4)
- Primera Federacion Women
- Primera Women (8)
- Regional League
- Regional League Play-Offs
- Segunda Division RFEF Play-Offs
- Segunda Federacion Women
- Tercera - Play-Offs (18)
- Women Regional League
-
Niemcy
- Bundesliga I
- Bundesliga II
- DFB Pokal
- 3.Liga
- Regionalliga Bayern
- Regionalliga North
- Regionalliga North East
- Regionalliga South West
- Regionalliga West
- Oberliga Baden-Wuerttemberg
- Oberliga Bayern North
- Oberliga Bayern South
- Oberliga Hamburg
- Oberliga Hessen
- Oberliga Mittelrhein
- Oberliga Niederrhein
- Oberliga Niedersachsen
- Oberliga NOFV Nord
- Oberliga NOFV Sud
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
- Oberliga Schleswig-Holstein
- Oberliga Westfalen
- Berlin-Liga
- Bundesliga II Play-Offs
- Bundesliga II Women
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19
- Bundesliga Women
- Landesliga
- Landespokal
- Oberliga Play offs
- Oberliga Play-Offs
- Play-Offs Women
- Regionalliga Play-Offs
- U19 Cup
- Verbandsliga
- Włochy (1)
- Francja (1)
- Holandia (1)
- Szkocja
- J-League Japonia (10)
- Japan J2-League (10)
- Colombia Primera A (1)
- Lebanon League (3)
- GNF 1 Maroko (8)
- Japan J3-League (10)
- Division 1 Egiptu (4)
- K League 1 Korea Południowa (6)
- E-sport (23)
Inne ligi
- Albania
- Algieria (17)
- Andora
- Angola
-
Argentyna (106)
- Superliga
- Nacional B (19)
- Primera B Metropolitana (11)
- Primera C Metropolitana (12)
- Reserve League (22)
- Cup (1)
- Torneo A (18)
- Copa Santa Fe
- Championship Women (9)
- Copa Santa Fe Women
- Liga Profesional (10)
- Liga Profesional Reserves (4)
- Primera C Women
- Regional League
- Torneo Promocional Amateur
- Torneo Regional Amateur
- Youth League
- Armenia
- Aruba
-
Australia (179)
- A-League
- Capital Territory NPL2 (4)
- Capital Territory Premier League (4)
- Capital Territory Premier League Women (2)
- Capital Territory U23 League
- Darwin Premier League (4)
- FFA Cup Qualifying
- New South Wales League 1 (4)
- New South Wales League 2 (3)
- New South Wales NPL Women (5)
- New South Wales NPL2 Women
- New South Wales Premier League (8)
- New South Wales U20 League (1)
- Northern NSW Premier League (6)
- Northern NSW Premier League Women
- Northern NSW Reserves League
- NPL Queensland (6)
- NPL Queensland U23 (4)
- NPL Queensland Women (5)
- NPL Victoria (7)
- NPL Victoria U23 (7)
- NPL Victoria Women (6)
- NSW League 1 U20
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23 (6)
- Queensland Premier League (6)
- Queensland Premier League 2 (6)
- Queensland Premier League 3
- Queensland Premier League Women (3)
- SA Premier League Reserves (5)
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves (4)
- South Australia Premier League (6)
- South Australia State League 1 (6)
- South Australia State League Reserves (6)
- Sunday League Premier Division
- Sunday League Premier Division Reserve
- Tasmania Championship (2)
- Tasmania Championship 1
- Tasmania Championship Women
- Tasmania Cup Women
- Tasmania NPL U21 League (2)
- Tasmania Premier League (4)
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women (2)
- Victoria PL 1 U23 (4)
- Victoria Premier League 1 (7)
- Victoria Premier League 2 (6)
- Victoria State League 1
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves (6)
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1 (6)
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia U20 League (5)
- Australian Matches
- Austria (9)
- Azerbejdżan
- Bahrajn
- Bangladesz
- Barbados
- Białoruś (33)
- Belgia
- Benin
- Bhutan (1)
- Boliwia
- Bośnia i Hercegowina
- Botswana
-
Brazylia (157)
- Serie A (6)
- Serie B (10)
- Serie C (10)
- Campeonato Baiano 2 (1)
- Campeonato Brasileiro A2 Women (1)
- Campeonato Brasileiro A3 Women
- Campeonato Carioca A2 (6)
- Campeonato Carioca C
- Campeonato Gaucho 2 (8)
- Campeonato Goiano 2 (4)
- Campeonato Maranhense (1)
- Campeonato Mineiro 2 (6)
- Campeonato Mineiro U20
- Campeonato Paranaense 2 (5)
- Campeonato Paulista U20 (39)
- Campeonato Rondoniense
- Campeonato U20 Women
- Catarinense 2 (5)
- Copa Nordeste
- Copa Verde
- Matches
- Matches Women
- Paulista Cup (11)
- Paulista Serie B
- Paulista Women (5)
- Serie A U20 (10)
- Serie A1 Women (1)
- Serie A2 Women
- Serie A3 Women
- Serie D (5)
- U20 League (23)
- Copa do Brasil
- Women’s Friendly
- Bułgaria
- Burkina Faso
- Kamerun
- Kanada (6)
- Chile (27)
- Chiny (48)
- Kolumbia (4)
- Kongo - Brazzaville
- Kostaryka (5)
- Wybrzeże Kości Słoniowej
- Chorwacja (2)
- Cypr
- Republika Czeska (27)
- Dania (30)
- Dżibuti
- Republika Dominikańska
- Ekwador (1)
- Egipt (6)
- Salwador (1)
- Estonia (19)
- Etiopia (8)
- Wyspy Owcze (12)
- Fidżi
- Finlandia (145)
- Gambia (3)
- Gruzja
- Ghana (10)
- Grecja
- Gwatemala
- Honduras
- Hongkong SAR Chin
- Węgry
- Islandia (39)
- Indie
- Indonezja
- Iran (4)
- Irak
- Irlandia (15)
- Izrael
- Jamajka
- Japonia (36)
- Jordania
- Kazachstan (18)
- Kenia (9)
- Kuwejt
- Kirgistan
- Łotwa (17)
- Liban (3)
- Litwa (21)
- Luksemburg
- Makau SAR Chin
- Macedonia Północna
- Malawi
- Malezja (20)
- Mali
- Mauretania (1)
- Meksyk (10)
- Mołdawia
- Mongolia
- Czarnogóra
- Maroko (18)
- Mozambik
- Mjanma (Birma)
- Nowa Zelandia (14)
- Nikaragua
- Niger (1)
- Nigeria (9)
-
Norwegia (91)
- Eliteserien (8)
- Division 1 (8)
- Cup Women
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (5)
- Division 2 Group 1 (7)
- Division 2 Group 2 (7)
- Division 3 Group 1 (7)
- Division 3 Group 2 (7)
- Division 3 Group 3 (7)
- Division 3 Group 4 (7)
- Division 3 Group 5 (7)
- Division 3 Group 6 (7)
- Interkretsserie U19 (9)
- Toppserien Women (5)
- U19 Elite League
- Youth Cup
- Oman
- Panama
- Paragwaj (8)
- Peru (12)
- Filipiny (7)
- Polska (2)
- Portugalia
- Portoryko
- Katar
- Rumunia (2)
- Rosja (38)
- Rwanda
- Saint Kitts i Nevis
- San Marino
- Arabia Saudyjska
- Senegal
- Serbia
- Seszele
- Sierra Leone
- Singapur (4)
- Słowacja
- Słowenia
- Republika Południowej Afryki (2)
- Korea Południowa (32)
-
Szwecja (103)
- Europe Friendlies
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (8)
- Cup
- 1.div Södra (8)
- 2.div Norra Götaland (7)
- 2.div Norra Svealand (7)
- 2.div Norrland (6)
- 2.div Södra Götaland (7)
- 2.div Södra Svealand (7)
- 2.div Västra Götaland (7)
- Allsvenskan (8)
- Cup Qualification (13)
- Damallsvenskan (4)
- Elitettan (7)
- Juniorallsvenskan (6)
- Superettan (8)
- Szwajcaria (1)
- Syria
- Tajwan (7)
- Tadżykistan
- Tanzania
- Tajlandia (1)
- Togo
- Trynidad i Tobago
- Tunezja (20)
- Turcja
- Uganda
- Ukraina
- Zjednoczone Emiraty Arabskie
- Urugwaj (18)
- Uzbekistan (4)
- Wenezuela (11)
- Wietnam (14)
- Walia
- Zambia
- Zimbabwe (9)
Dom ostatniego turnieju drużyny CD Gares
Ostatnie mecze
Spain Tercera Group 15 Table
Pos # | Team | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Subiza | 68 | 34 | 20 | 8 | 6 | 68 | 29 | 39 |
2 | CD Cortes | 63 | 34 | 17 | 12 | 5 | 40 | 23 | 17 |
3 | Ardoi | 62 | 34 | 18 | 8 | 8 | 49 | 23 | 26 |
4 | Pena Sport | 57 | 34 | 14 | 15 | 5 | 53 | 39 | 14 |
5 | CD Cantolagua | 54 | 34 | 15 | 9 | 10 | 55 | 45 | 10 |
6 | Huarte | 54 | 34 | 16 | 6 | 12 | 51 | 46 | 5 |
7 | CD Beti Onak | 50 | 34 | 15 | 5 | 14 | 47 | 50 | -3 |
8 | Cirbonero | 44 | 34 | 12 | 8 | 14 | 46 | 49 | -3 |
9 | Bidezarra | 42 | 34 | 9 | 15 | 10 | 41 | 38 | 3 |
10 | Chantrea | 39 | 32 | 10 | 9 | 13 | 33 | 34 | -1 |
11 | CD Pamplona | 42 | 34 | 10 | 12 | 12 | 45 | 45 | 0 |
12 | UDC Txantrea | 42 | 34 | 11 | 9 | 14 | 34 | 36 | -2 |
13 | Beti Kozkor KE | 42 | 34 | 11 | 9 | 14 | 35 | 43 | -8 |
14 | Burladés | 41 | 34 | 11 | 8 | 15 | 35 | 47 | -12 |
15 | Oberena | 40 | 34 | 11 | 7 | 16 | 43 | 49 | -6 |
16 | Avance Ezcabarte | 40 | 34 | 10 | 10 | 14 | 42 | 51 | -9 |
17 | Lagunak | 34 | 34 | 8 | 10 | 16 | 35 | 52 | -17 |
18 | CD Lerines | 34 | 34 | 9 | 7 | 18 | 34 | 59 | -25 |
19 | CD Alesves | 27 | 34 | 7 | 6 | 21 | 34 | 63 | -29 |
Spain Tercera Group 15 Results
Ardoi
0 - 1
UDC Txantrea
Lagunak
2 - 0
Huarte
Bidezarra
2 - 0
Subiza
Beti Kozkor KE
2 - 1
CD Alesves
Pena Sport
3 - 1
Avance Ezcabarte
CD Cantolagua
5 - 1
Oberena
CD Cortes
1 - 0
CD Pamplona
Cirbonero
0 - 1
Burladés
CD Lerines
1 - 1
CD Beti Onak
UDC Txantrea
0 - 2
Pena Sport