Quick Betimate
Statystyki
Liczba spotkań | 160 |
Średnia punktów | 4.7 |
Analiza zakładów | 4669 |
Zakłady wysokiej jakości | 5 |
Wskaźnik wygranych | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Popularne ligi
- Euro 2024
-
Anglia (2)
- FA Cup
- Premier League
- Championship (1)
- League 1
- League 2
- National League
- National League North
- National League South
- Premier League 2 (1)
- Championship Women
- Development League 2
- FA Cup Women
- FA Trophy
- FA Vase
- Isthmian Division One South
- Northern League Division One
- Northern Premier League
- Reserve Matches
- Ryman Premier Division
- Southern Premier League Central
- Southern Premier League South
- Super League Women
- U21 Premier League Cup
- Northern Ireland Championship
- Northern Ireland Championship Women
- Northern Ireland Cup
- Northern Ireland Play-Offs
- Northern Ireland Premier
- Northern Ireland Premier Intermediate League
- Northern Ireland Premier League Women
- Northern Ireland Reserve League
- Scotland Women’s League Play-Offs
- UK Friendlies
- Liga Mistrzów UEFA (1)
- Liga Europy UEFA
- Stany Zjednoczone (848)
-
Hiszpania (91)
- Primera Liga (8)
- Segunda (11)
- Tercera Group 1
- Tercera Group 2
- Tercera Group 3
- Tercera Group 4
- Tercera Group 5
- Tercera Group 6
- Tercera Group 7
- Tercera Group 8
- Tercera Group 9
- Tercera Group 10
- Tercera Group 11
- Tercera Group 12
- Tercera Group 13
- Tercera Group 14 (1)
- Tercera Group 15
- Tercera Group 16 (2)
- Tercera Group 17
- Tercera Group 18
- Youth League (1)
- Copa De La Reina
- Primera Division RFEF Group 1 (10)
- Primera Division RFEF Group 2 (10)
- Primera Federacion Women
- Primera Women (3)
- Regional League
- Segunda Division RFEF Group 1
- Segunda Division RFEF Group 2
- Segunda Division RFEF Group 3
- Segunda Division RFEF Group 4
- Segunda Division RFEF Group 5
- Segunda Division RFEF Play-Offs (10)
- Segunda Federacion Women
- Tercera - Play-Offs (35)
- Tercera Federacion Women
- Women Regional League
-
Niemcy (77)
- Bundesliga I
- Bundesliga II
- DFB Pokal (1)
- 3.Liga
- Regionalliga Bayern (1)
- Regionalliga North
- Regionalliga North East
- Regionalliga South West
- Regionalliga West
- Oberliga Baden-Wuerttemberg (9)
- Oberliga Bayern North
- Oberliga Bayern South
- Oberliga Bremen
- Oberliga Hamburg
- Oberliga Hessen (7)
- Oberliga Mittelrhein
- Oberliga Niederrhein (7)
- Oberliga Niedersachsen
- Oberliga NOFV Nord (7)
- Oberliga NOFV Sud (8)
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar (1)
- Oberliga Schleswig-Holstein
- Oberliga Westfalen (7)
- Berlin-Liga (3)
- Bundesliga II Play-Offs (1)
- Bundesliga II Women (7)
- Bundesliga Play-Offs (1)
- Bundesliga U19 (1)
- Bundesliga Women
- DFB Pokal Women
- Landesliga (3)
- Landesliga Bayern Sudost
- Landespokal (7)
- Oberliga Play offs
- Regionalliga Play-Offs (2)
- U19 Cup
- Verbandsliga (4)
-
Włochy (21)
- Serie A (8)
- Serie B (1)
- Serie C Group A
- Serie C Group B
- Serie C Group C
- Campionato Nazionale
- Campionato Primavera 1 (1)
- Campionato Primavera 2
- Serie D
- Coppa Italia
- Coppa Italia Women
- Campionato Primavera 3
- Campionato Primavera 4
- Serie A Women (1)
- Serie B Play-Offs
- Serie B Women
- Serie C Play-Offs (4)
- Serie C Super Cup
- Serie D Cup (2)
- Serie D Play-Offs (4)
- U19 League Women
- Francja (9)
- Holandia (13)
- Szkocja (2)
- J-League Japonia (5)
- Japan J2-League (6)
- Indonesia Liga 1 (1)
- Superligaen Dania (6)
- Israel Premier League (3)
- Colombia Primera A (4)
- Colombia Primera B (4)
- Lebanon League (3)
- E-sport (154)
Inne ligi
- Albania (1)
- Algieria (25)
- Andora (3)
- Angola (7)
- Antigua i Barbuda
-
Argentyna (98)
- Superliga
- Nacional B (19)
- Primera B Metropolitana (10)
- Primera C Metropolitana (11)
- Reserve League
- Cup (7)
- Torneo A (18)
- Copa Santa Fe
- Championship Women (8)
- Copa de la Liga Profesional
- Copa Federal Women
- Liga Profesional (10)
- Liga Profesional Reserves (14)
- Primera B Women
- Regional Cup
- Regional League (1)
- Torneo Promocional Amateur
- Torneo Regional Amateur
- Youth League
- Armenia (10)
- Aruba
-
Australia (59)
- A-League
- A-League Women
- Capital Territory NPL2
- Capital Territory Premier League (2)
- Capital Territory Premier League Women (2)
- Capital Territory U23 League (2)
- Darwin Premier League
- FFA Cup Qualifying
- New South Wales League 1
- New South Wales League 2
- New South Wales NPL Women (4)
- New South Wales Premier League (3)
- New South Wales U20 League (2)
- Northern NSW Premier League (1)
- Northern NSW Premier League Women
- Northern NSW Reserves League (1)
- NPL Queensland (1)
- NPL Queensland U23 (1)
- NPL Queensland Women (2)
- NPL Victoria (2)
- NPL Victoria U23 (1)
- NPL Victoria Women (2)
- NSW League 1 U20
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23 (1)
- Queensland Premier League (1)
- Queensland Premier League 2 (2)
- Queensland Premier League 3 (2)
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women (1)
- SA Premier League Reserves
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves
- South Australia Premier League (6)
- South Australia State League 1
- South Australia State League Reserves
- Sunday League Premier Division
- Tasmania Championship
- Tasmania Championship 1
- Tasmania Championship Women
- Tasmania Cup Women
- Tasmania NPL U21 League
- Tasmania Premier League (4)
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women (1)
- Victoria PL 1 U23
- Victoria Premier League 1 (2)
- Victoria Premier League 2
- Victoria State League 1
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women (1)
- WA Premier League Women U21 (1)
- WA State League 1 Reserves
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia U20 League
- Australian Matches
- Austria (39)
- Azerbejdżan (6)
- Bahrajn (2)
- Bangladesz (5)
- Barbados
- Białoruś (9)
- Belgia (7)
- Benin
- Bhutan (1)
- Boliwia (19)
- Bośnia i Hercegowina (9)
- Botswana (7)
-
Brazylia (175)
- Serie A (10)
- Serie B (9)
- Serie C (10)
- Campeonato Acreano
- Campeonato Amapaense
- Campeonato Brasileiro A2 Women (8)
- Campeonato Brasileiro A3 Women
- Campeonato Carioca A2 (6)
- Campeonato Carioca C
- Campeonato Cearense B
- Campeonato Gaucho 2 (8)
- Campeonato Goiano 2 (4)
- Campeonato Maranhense (2)
- Campeonato Mineiro 2 (6)
- Campeonato Mineiro U20 (3)
- Campeonato Paranaense 2 (5)
- Campeonato Paulista A3
- Campeonato Paulista A4
- Campeonato Paulista U20 (6)
- Campeonato Rondoniense (2)
- Campeonato U20 Women
- Catarinense 2 (5)
- Copa Nordeste (2)
- Copa Verde (1)
- Matches (3)
- Matches Women
- Paulista Cup (11)
- Paulista Serie B (5)
- Paulista Women (4)
- Serie A U20 (10)
- Serie A Women
- Serie A1 Women (8)
- Serie A2 Women
- Serie A3 Women (1)
- Serie D (31)
- U20 Cup
- U20 League (15)
- Copa do Brasil
- Women’s Friendly
- Bułgaria (6)
- Burkina Faso (1)
- Burundi
- Kambodża
- Kamerun (3)
- Kanada (4)
- Chile (30)
- Chiny (35)
- Kolumbia (16)
- Kongo - Brazzaville (9)
- Kostaryka (3)
- Wybrzeże Kości Słoniowej (8)
- Chorwacja (22)
- Cypr
- Republika Czeska (65)
-
Dania (61)
- Superligaen (6)
- Division 1 (2)
- Cup
- U19 League
- Danish Womens Elitedivisionen (2)
- 2 Division Women
- Cup Women
- Danmarksserien Promotion (31)
- Danmarksserien Relegation (2)
- Division 2 (6)
- Division 3 (6)
- Elitedivisionen Women (3)
- Future Cup
- Play-Offs Women (3)
- Superligaen Play-Offs
- U21 League
- Womens 2 Division
- Dżibuti
- Dominika
- Republika Dominikańska (3)
- Ekwador (14)
- Egipt (25)
- Salwador (6)
- Estonia (18)
- Etiopia (3)
- Wyspy Owcze (10)
- Fidżi
- Finlandia (154)
- Gambia
- Gruzja (10)
- Ghana (11)
- Gibraltar
- Grecja (10)
- Gwatemala (1)
- Honduras (2)
- Hongkong SAR Chin (9)
- Węgry (26)
- Islandia (29)
- Indie
- Indonezja (1)
- Iran (15)
- Irak (6)
- Irlandia (15)
- Izrael (4)
- Jamajka
- Japonia (51)
- Jordania (4)
- Kazachstan (21)
- Kenia
- Kuwejt (3)
- Kirgistan
- Łotwa (14)
- Liban (3)
- Liechtenstein
- Litwa (16)
- Luksemburg (16)
- Makau SAR Chin
- Macedonia Północna (1)
- Malawi
- Malezja (11)
- Mali (3)
- Malta
- Mauretania
- Meksyk (4)
- Mołdawia (3)
- Mongolia
- Czarnogóra (11)
- Maroko (16)
- Mozambik (2)
- Mjanma (Birma)
- Nowa Zelandia (12)
- Nikaragua (1)
- Niger
- Nigeria
-
Norwegia (66)
- Eliteserien (7)
- Division 1 (8)
- Cup
- Cup Women
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (4)
- Division 2 Group 1 (6)
- Division 2 Group 2 (5)
- Division 3 Group 1 (2)
- Division 3 Group 2 (4)
- Division 3 Group 3 (4)
- Division 3 Group 4 (7)
- Division 3 Group 5 (7)
- Division 3 Group 6 (7)
- Interkretsserie U19
- Toppserien Women (5)
- U19 Elite League
- Youth Cup
- Oman
- Panama (1)
- Paragwaj (16)
- Peru (18)
- Filipiny (8)
- Polska (58)
- Portugalia (22)
- Portoryko
- Katar
- Rumunia (14)
- Rosja (38)
- Rwanda
- Saint Kitts i Nevis (2)
- San Marino (1)
- Arabia Saudyjska (18)
- Senegal (7)
- Serbia (8)
- Seszele
- Sierra Leone
- Singapur (1)
- Słowacja (19)
- Słowenia (1)
- Republika Południowej Afryki (1)
- Korea Południowa (25)
-
Szwecja (72)
- Europe Friendlies
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (5)
- Cup (10)
- 1.div Södra (3)
- 2.div Norra Götaland (7)
- 2.div Norra Svealand (4)
- 2.div Norrland (4)
- 2.div Södra Götaland (4)
- 2.div Södra Svealand (5)
- 2.div Västra Götaland (6)
- Allsvenskan (6)
- Cup Women
- Damallsvenskan (4)
- Elitettan (3)
- Juniorallsvenskan (3)
- Superettan (8)
- Szwajcaria (12)
- Syria
- Tajwan (7)
- Tadżykistan
- Tanzania (8)
- Tajlandia (9)
- Togo
- Trynidad i Tobago
- Tunezja (15)
- Turcja (14)
- Uganda
- Ukraina
- Zjednoczone Emiraty Arabskie (14)
- Urugwaj (22)
- Uzbekistan (10)
- Wenezuela (6)
- Wietnam (13)
- Walia
- Zambia (9)
- Zimbabwe (9)
Ostatni wyjazdowy mecz drużyny Entente UGA Ardziv
Ostatnie mecze
Mecze wyjazdowe
Wygrać
Remis
Przegrane
Ogólne statystyki
Rozegrane gry 1
Bramki (Zdobyte bramki/stracone bramki)
1
1
2
2
Poniżej/Powyżej
1.5
0
0%
100%
1
2.5
0
0%
100%
1
3.5
1
100%
0%
0
Mecze, gdzie obie drużyny strzeliły bramkę (Tak/nie)
1
100%
0%
0
Czyste konta (Tak/nie)
0
0%
100%
1
Strzelano gola (Tak/nie)
1
100%
0%
0
France National 3 Results
St Nazaire
1 - 1
Sable FC
Nantes II
2 - 2
Vendee Fontenay
Entente SSG
1 - 3
Compiegne
Drancy
1 - 1
US Le Pays Du Valois
St-Pierre Milizac
2 - 2
Vitre
Caen PTT
0 - 1
Alencon US
Lille II
2 - 2
Chantilly
US Orleans II
2 - 2
Linas-Montlhery
Dijon II
2 - 0
Gueugnon
Metz II
4 - 0
Reims Ste-Anne