Quick Betimate
Statystyki
Liczba spotkań | 160 |
Średnia punktów | 4.7 |
Analiza zakładów | 2269 |
Zakłady wysokiej jakości | 5 |
Wskaźnik wygranych | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Popularne ligi
- Euro 2024
- Euro 2024 (2)
- Anglia
- Liga Mistrzów UEFA
-
Stany Zjednoczone (785)
- MLS (27)
- UPSL
- America Friendlies
- Elite Club Friendlies
- League Women (1)
- MLS is Back Tournament
- MLS Next Pro League (57)
- NISA (5)
- NPSL (147)
- NWSL Women (1)
- US Open Cup (4)
- USL Championship (50)
- USL League One (6)
- USL League One Cup
- USL League Two (363)
- USL W-League Women (70)
- WPSL Women (3)
- World Club Friendlies (51)
- Liga Europy UEFA
-
Hiszpania (12)
- Primera Liga
- Segunda (1)
- Tercera Group 12
- Tercera Group 14
- Tercera Group 16
- Youth League
- Copa De La Reina
- Primera Division RFEF Group 1
- Primera Division RFEF Group 2
- Primera Division RFEF Play-Offs (2)
- Primera Women
- Regional League
- Regional League Play-Offs
- Segunda Division RFEF Play-Offs
- Segunda Federacion Women
- Tercera - Play-Offs (9)
- Women Regional League
-
Niemcy
- Bundesliga I
- Bundesliga II
- DFB Pokal
- 3.Liga
- Regionalliga Bayern
- Regionalliga North
- Regionalliga North East
- Regionalliga South West
- Regionalliga West
- Oberliga Baden-Wuerttemberg
- Oberliga Bayern North
- Oberliga Bayern South
- Oberliga Hessen
- Oberliga Mittelrhein
- Oberliga Niederrhein
- Oberliga Niedersachsen
- Oberliga NOFV Nord
- Oberliga NOFV Sud
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
- Oberliga Schleswig-Holstein
- Oberliga Westfalen
- Berlin-Liga
- Bundesliga II Play-Offs
- Bundesliga II Women
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19
- Bundesliga Women
- Landesliga
- Landespokal
- Oberliga Play offs
- Oberliga Play-Offs
- Play-Offs Women
- Regionalliga Play-Offs
- U19 Cup
- Verbandsliga
- Włochy
- Francja
- Holandia
- Szkocja (15)
- J-League Japonia (1)
- Colombia Primera B (1)
- Lebanon League (3)
- Division 1 Egiptu (5)
- Serie A Brazylia (10)
- Egypt Division 2 (2)
- Brazil Serie B (9)
- E-sport (234)
Inne ligi
- Albania
- Algieria (1)
- Andora
- Angola
-
Argentyna (63)
- Superliga
- Nacional B (19)
- Primera B Metropolitana (1)
- Primera C Metropolitana (12)
- Reserve League (3)
- Cup
- Torneo A (18)
- Copa Santa Fe
- Championship Women (9)
- Copa Santa Fe Women
- Liga Profesional
- Liga Profesional Reserves
- Primera C Women
- Regional League (1)
- Super Cup
- Torneo Promocional Amateur
- Youth League
- Armenia
- Aruba
-
Australia (74)
- A-League
- Capital Territory NPL2
- Capital Territory Premier League (4)
- Capital Territory Premier League Women
- Capital Territory U23 League
- Darwin Premier League
- FFA Cup Qualifying (1)
- New South Wales League 1 (1)
- New South Wales League 2 (1)
- New South Wales NPL Women
- New South Wales NPL2 Women
- New South Wales Premier League (8)
- New South Wales U20 League
- Northern NSW Premier League (1)
- Northern NSW Premier League Women
- Northern NSW Reserves League (1)
- NPL Queensland (6)
- NPL Queensland U23 (2)
- NPL Queensland Women (1)
- NPL Victoria (7)
- NPL Victoria U23
- NPL Victoria Women (6)
- NSW League 1 U20 (1)
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23
- Queensland Premier League (6)
- Queensland Premier League 2
- Queensland Premier League 3
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women
- SA Premier League Reserves
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves
- South Australia Premier League (6)
- South Australia State League 1
- South Australia State League Reserves
- Sunday League Premier Division
- Sunday League Premier Division Reserve
- Tasmania Championship
- Tasmania Championship 1
- Tasmania Championship Women
- Tasmania Cup Women
- Tasmania NPL U21 League
- Tasmania Premier League (4)
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women
- Victoria PL 1 U23
- Victoria Premier League 1 (7)
- Victoria Premier League 2
- Victoria State League 1
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia U20 League
- Australian Matches
- Austria
- Azerbejdżan
- Bahrajn
- Bangladesz
- Barbados
- Białoruś (33)
- Belgia
- Benin
- Bhutan (2)
- Boliwia
- Bośnia i Hercegowina
- Botswana
-
Brazylia (121)
- Serie A (10)
- Serie B (9)
- Serie C (1)
- Campeonato Baiano 2 (5)
- Campeonato Brasileiro A2 Women (8)
- Campeonato Brasileiro A3 Women
- Campeonato Carioca A2 (1)
- Campeonato Carioca C
- Campeonato Gaucho 2 (8)
- Campeonato Goiano 2 (4)
- Campeonato Maranhense
- Campeonato Mineiro 2 (6)
- Campeonato Mineiro U20
- Campeonato Paranaense 2 (5)
- Campeonato Paulista U20
- Campeonato Rondoniense
- Campeonato U20 Women
- Catarinense 2 (5)
- Copa Nordeste
- Copa Verde
- Matches (2)
- Paulista Cup (11)
- Paulista Serie B
- Paulista Women (5)
- Serie A U20 (10)
- Serie A1 Women (8)
- Serie A2 Women
- Serie A3 Women
- Serie D (2)
- U20 League (21)
- Copa do Brasil
- Women’s Friendly
- Bułgaria
- Burkina Faso
- Kamerun
- Kanada (6)
- Chile (22)
- Chiny (41)
- Kolumbia (5)
- Kongo - Brazzaville
- Kostaryka
- Wybrzeże Kości Słoniowej
- Chorwacja
- Cypr
- Republika Czeska
- Dania (2)
- Dżibuti
- Republika Dominikańska
- Ekwador (6)
- Egipt (8)
- Salwador
- Estonia (17)
- Etiopia (9)
- Wyspy Owcze (12)
- Fidżi
- Finlandia (143)
- Gambia
- Gruzja (2)
- Ghana (1)
- Grecja
- Gwatemala
- Honduras
- Hongkong SAR Chin
- Węgry
- Islandia (34)
- Indie
- Indonezja
- Iran
- Irak (2)
- Irlandia (15)
- Izrael
- Jamajka
- Japonia (43)
- Jordania
- Kazachstan (18)
- Kenia (9)
- Kuwejt
- Kirgistan
- Łotwa (17)
- Liban (3)
- Litwa (22)
- Luksemburg
- Makau SAR Chin
- Macedonia Północna
- Malawi
- Malezja (14)
- Mali
- Mauretania
- Meksyk (12)
- Mołdawia
- Mongolia
- Czarnogóra
- Maroko (2)
- Mozambik
- Mjanma (Birma)
- Nowa Zelandia (12)
- Nikaragua
- Niger
- Nigeria (1)
-
Norwegia (90)
- Eliteserien (8)
- Division 1 (8)
- Cup Women (8)
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (5)
- Division 2 Group 1 (7)
- Division 2 Group 2 (7)
- Division 3 Group 1 (7)
- Division 3 Group 2 (7)
- Division 3 Group 3 (7)
- Division 3 Group 4 (7)
- Division 3 Group 5 (7)
- Division 3 Group 6 (7)
- Interkretsserie U19
- Toppserien Women (5)
- U19 Elite League
- Youth Cup
- Oman
- Panama
- Paragwaj (8)
- Peru
- Filipiny (7)
- Polska (1)
- Portugalia
- Portoryko
- Katar
- Rumunia (1)
- Rosja (40)
- Rwanda
- Saint Kitts i Nevis
- San Marino
- Arabia Saudyjska
- Senegal
- Serbia
- Seszele
- Sierra Leone
- Singapur (1)
- Słowacja
- Słowenia
- Republika Południowej Afryki (1)
- Korea Południowa (32)
-
Szwecja (108)
- Europe Friendlies
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (8)
- Cup
- 1.div Södra (8)
- 2.div Norra Götaland (7)
- 2.div Norra Svealand (7)
- 2.div Norrland (7)
- 2.div Östra Götaland
- 2.div Södra Götaland (7)
- 2.div Södra Svealand (7)
- 2.div Västra Götaland (7)
- Allsvenskan (8)
- Cup Qualification (14)
- Damallsvenskan (7)
- Elitettan (7)
- Juniorallsvenskan (6)
- Superettan (8)
- Szwajcaria
- Syria
- Tajwan (7)
- Tadżykistan
- Tanzania
- Tajlandia
- Togo
- Trynidad i Tobago
- Tunezja (8)
- Turcja
- Uganda
- Ukraina
- Zjednoczone Emiraty Arabskie
- Urugwaj (9)
- Uzbekistan (11)
- Wenezuela (10)
- Wietnam (14)
- Walia
- Zambia
- Zimbabwe
Ostatni mecz u siebie drużyny FC Falesti
Ostatnie mecze
Mecze w domu
Wygrać
Remis
Przegrane
Ogólne statystyki
Rozegrane gry 11
Bramki (Zdobyte bramki/stracone bramki)
18
1.64
2.09
23
Poniżej/Powyżej
1.5
3
27%
73%
8
2.5
3
27%
73%
8
3.5
7
64%
36%
4
Mecze, gdzie obie drużyny strzeliły bramkę (Tak/nie)
8
73%
27%
3
Czyste konta (Tak/nie)
2
18%
82%
9
Strzelano gola (Tak/nie)
9
82%
18%
2
Tabela rankingowa | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Csct Saksan | 35 | 15 | 10 | 5 | 0 | 44 | 14 | 30 |
2 | Gagauziya | 33 | 15 | 10 | 3 | 2 | 33 | 18 | 15 |
3 | Sporting Trestieni | 19 | 15 | 5 | 4 | 6 | 26 | 28 | -2 |
4 | FC Falesti | 17 | 15 | 5 | 2 | 8 | 24 | 32 | -8 |
5 | Olimp Comrat | 17 | 15 | 4 | 5 | 6 | 19 | 24 | -5 |
6 | Real Succes | 4 | 15 | 1 | 1 | 13 | 14 | 44 | -30 |
Moldova Divizia A Table
Pos # | Team | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Floresti | 23 | 10 | 7 | 2 | 1 | 21 | 6 | 15 |
2 | CF Sparta Selemet | 13 | 10 | 4 | 1 | 5 | 14 | 19 | -5 |
Moldova Divizia A Results
Victoria Bardar
1 - 0
Csct Saksan
Csct Saksan
4 - 0
Iskra Ribnita
Victoria Bardar
3 - 0
Gagauziya
Victoria Bardar
3 - 0
Sporting Trestieni
Csct Saksan
5 - 4
Olimp Comrat
CF Sparta Selemet
1 - 2
Iskra Ribnita
Gagauziya
2 - 1
CS Drochia
FC Floresti
2 - 2
Csct Saksan
CS Drochia
1 - 2
CF Sparta Selemet
Victoria Bardar
4 - 1
Gagauziya