Quick Betimate
Statystyki
Liczba spotkań | 335 |
Średnia punktów | 3.6 |
Analiza zakładów | 6920 |
Zakłady wysokiej jakości | 5 |
Wskaźnik wygranych | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Popularne ligi
-
Anglia (209)
- FA Cup (2)
- Premier League (10)
- Championship (12)
- League 1 (12)
- League 2 (12)
- National League (12)
- National League North (12)
- National League South (12)
- EFL Cup
- EFL Trophy (1)
- Premier League 2 (2)
- Championship Women (6)
- Development League 2 (47)
- FA Cup Women
- FA Trophy (2)
- Isthmian Cup
- Isthmian Division One North
- Isthmian Division One South
- Isthmian Premier Division (11)
- League Cup Women (1)
- Northern League Division One
- Northern Premier League (10)
- Reserve Matches
- Ryman Premier Division (11)
- Southern League Division One
- Southern Premier League Central (10)
- Southern Premier League South (11)
- Super League Women (6)
- U21 Premier League Cup (3)
- Northern Ireland Championship
- Northern Ireland Cup (2)
- Northern Ireland League Cup
- Northern Ireland Premier (2)
- Northern Ireland Premier Intermediate League
- Northern Ireland Reserve League
- Scotland Lowland League Cup
- Liga Mistrzów UEFA (8)
- Liga Europy UEFA (8)
- Stany Zjednoczone (157)
-
Hiszpania (194)
- Primera Liga (10)
- Segunda (11)
- Tercera Group 1 (4)
- Tercera Group 2 (5)
- Tercera Group 3 (7)
- Tercera Group 4 (1)
- Tercera Group 5 (9)
- Tercera Group 6 (8)
- Tercera Group 7 (6)
- Tercera Group 8 (7)
- Tercera Group 9 (8)
- Tercera Group 10 (5)
- Tercera Group 11 (4)
- Tercera Group 12 (3)
- Tercera Group 13 (9)
- Tercera Group 14 (7)
- Tercera Group 15 (1)
- Tercera Group 16 (2)
- Tercera Group 17 (4)
- Tercera Group 18 (2)
- Youth League (1)
- Copa de Catalunya
- Copa De La Reina
- Copa del Rey (1)
- Kings League - 40 mins play (6)
- Primera Division RFEF Group 1 (10)
- Primera Division RFEF Group 2 (10)
- Primera Federacion Women
- Primera Women (8)
- Queens League - 40 mins play
- Regional Cup
- Regional League
- Segunda Division RFEF Group 1 (9)
- Segunda Division RFEF Group 2 (9)
- Segunda Division RFEF Group 3 (9)
- Segunda Division RFEF Group 4 (9)
- Segunda Division RFEF Group 5 (9)
- Segunda Federacion Women
- Tercera Federacion Women
- U19 Cup
- University League
-
Niemcy (207)
- Bundesliga I (9)
- Bundesliga II (9)
- DFB Pokal (2)
- 3.Liga (10)
- Regionalliga Bayern (9)
- Regionalliga North (4)
- Regionalliga North East (9)
- Regionalliga South West (9)
- Regionalliga West (9)
- Oberliga Baden-Wuerttemberg (9)
- Oberliga Bayern North (9)
- Oberliga Bayern South (9)
- Oberliga Bremen (4)
- Oberliga Hamburg (9)
- Oberliga Hessen (6)
- Oberliga Mittelrhein (1)
- Oberliga Niederrhein (5)
- Oberliga Niedersachsen (7)
- Oberliga NOFV Nord (7)
- Oberliga NOFV Sud (1)
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar (10)
- Oberliga Schleswig-Holstein (4)
- Oberliga Westfalen (9)
- Berlin-Liga (7)
- Bundesliga II Play-Offs
- Bundesliga II Women (7)
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19 (21)
- Bundesliga Women (6)
- DFB Pokal Women (2)
- Landesliga (1)
- Landespokal (2)
- Oberliga Bade-Wurttemberg
- Regionalliga Play-Offs
- U19 Cup
- Verbandsliga (1)
-
Włochy (144)
- Serie A (10)
- Serie B (10)
- Serie C Group A (10)
- Serie C Group B (10)
- Serie C Group C (10)
- Campionato Nazionale (2)
- Campionato Primavera 1 (9)
- Campionato Primavera 2 (16)
- Serie D (52)
- Coppa Italia (4)
- Coppa Italia Women
- Campionato Primavera 3 (2)
- Campionato Primavera 4 (3)
- Primavera Cup (1)
- Serie A Women (4)
- Serie B Play-Offs
- Serie B Women
- Serie C Cup (1)
- Serie C Play-Offs
- Serie D Cup
- Francja (40)
- Holandia (39)
- Szkocja (33)
- A-League Australia (6)
- J-League Japonia (10)
- Japan J2-League (10)
- Indonesia Liga 1 (7)
- Superligaen Dania (6)
- Liga Gwiazd Kataru (6)
- Cyprus Division 2 (8)
- Cyprus Division 1 (7)
- E-sport (119)
Inne ligi
- Albania (15)
- Algieria (44)
- Andora (11)
- Angola (6)
-
Argentyna (85)
- Superliga
- Nacional B (19)
- Primera B Metropolitana (11)
- Primera C Metropolitana (1)
- Reserve League (6)
- Cup (4)
- Torneo A (18)
- Championship Women (9)
- Copa de la Liga Profesional (13)
- Liga Profesional
- Liga Profesional Reserves (4)
- Regional Cup
- Regional League
- Reserve Cup
- Super Cup
- Torneo Promocional Amateur
- Torneo Regional Amateur
- Youth League
- Armenia (14)
- Aruba
-
Australia (138)
- A-League (6)
- A-League Women (6)
- Darwin Premier League
- FFA Cup Qualifying (4)
- Friendlies
- New South Wales League 1 (8)
- New South Wales League 2
- New South Wales NPL Women (5)
- New South Wales Premier League (8)
- New South Wales U20 League (5)
- Northern NSW Premier League (6)
- Northern NSW Premier League Women
- Northern NSW Reserves League
- NPL Queensland (6)
- NPL Queensland U23
- NPL Queensland Women (5)
- NPL Victoria (7)
- NPL Victoria U23
- NPL Victoria Women (6)
- NSW League 1 U20 (7)
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23
- Queensland Premier League (6)
- Queensland Premier League 2
- Queensland Premier League 3
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women
- SA Premier League Reserves (5)
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves
- South Australia Premier League (4)
- South Australia State League 1 (3)
- South Australia State League Reserves (3)
- Tasmania Championship
- Tasmania Championship Women
- Tasmania NPL U21 League
- Tasmania Premier League (4)
- Tasmania Southern League One Reserves
- Tasmania Super League Women
- Victoria PL 1 U23
- Victoria Premier League 1 (7)
- Victoria Premier League 2
- Victoria State League 1
- Victoria State League 1 Reserves
- WA State League 1 Reserves (6)
- Western Australia Premier League (5)
- Western Australia State League 1 (6)
- Western Australia U20 League (5)
- Australian Matches
- Austria (59)
- Azerbejdżan (11)
- Bahrajn (9)
- Bangladesz (5)
- Barbados
- Białoruś (19)
- Belgia (24)
- Bhutan (1)
- Boliwia (1)
- Bośnia i Hercegowina (19)
- Botswana (8)
-
Brazylia (121)
- Serie A (10)
- Serie B (10)
- Serie C (10)
- Amazonense (1)
- Campeonato Acreano (7)
- Campeonato Alagoano (2)
- Campeonato Amapaense (1)
- Campeonato Baiano (2)
- Campeonato Brasiliense (2)
- Campeonato Capixaba (2)
- Campeonato Carioca (3)
- Campeonato Catarinense (2)
- Campeonato Cearense (2)
- Campeonato Cearense B (4)
- Campeonato Gaucho (2)
- Campeonato Goiano
- Campeonato Maranhense (1)
- Campeonato Matogrossense (2)
- Campeonato Mineiro (3)
- Campeonato Paraibano (4)
- Campeonato Paranaense
- Campeonato Paulista (1)
- Campeonato Paulista A2
- Campeonato Paulista A3 (8)
- Campeonato Paulista A4 (8)
- Campeonato Pernambucano (2)
- Campeonato Piauiense (2)
- Campeonato Potiguar (4)
- Campeonato Rondoniense (3)
- Campeonato Sergipano (1)
- Campeonato Sul-Matogrossense (4)
- Campeonato Tocantinense (2)
- Campeonato U20 Women (4)
- Copa Nordeste
- Copa Verde
- Matches (1)
- Matches Women
- Paraense (3)
- Serie A Women (7)
- Super Copa Gaucho
- U20 Cup
- U20 League (1)
- Copa do Brasil
- Women’s Friendly
- Bułgaria (17)
- Burkina Faso
- Burundi (8)
- Kambodża (5)
- Kamerun (5)
- Kanada (10)
- Chile (29)
- Chiny (47)
- Kolumbia (35)
- Kongo - Brazzaville (7)
- Kostaryka (13)
- Wybrzeże Kości Słoniowej (8)
- Chorwacja (20)
- Cypr (27)
- Republika Czeska (90)
- Dania (44)
- Dżibuti
- Republika Dominikańska
- Ekwador (9)
- Egipt (19)
- Salwador (19)
- Estonia (24)
- Etiopia (8)
- Wyspy Owcze (10)
- Fidżi
- Finlandia (76)
- Gambia (3)
- Gruzja (10)
- Ghana (13)
- Gibraltar (5)
- Grecja (25)
- Gwatemala (4)
- Honduras (6)
- Hongkong SAR Chin (10)
- Węgry (25)
- Islandia (38)
- Indie (31)
- Indonezja (7)
- Iran (10)
- Irak
-
Irlandia (17)
- U20 League
- Republic of Ireland First Division (5)
- Republic of Ireland Leinster Senior Cup
- Republic of Ireland Leinster Senior League (2)
- Republic of Ireland Munster Senior Cup
- Republic of Ireland Munster Senior League
- Republic of Ireland National League Women (5)
- Republic of Ireland Premier Division (5)
- Izrael (47)
- Jamajka (7)
- Japonia (62)
- Jordania (6)
- Kazachstan (14)
- Kenia (9)
- Kuwejt (5)
- Łotwa (12)
- Liban (4)
- Liberia
- Liechtenstein (1)
- Litwa (13)
- Luksemburg (24)
- Makau SAR Chin
- Macedonia Północna (18)
- Mali (2)
- Malta (35)
- Mauretania (1)
- Meksyk (36)
- Mołdawia (14)
- Mongolia
- Czarnogóra (10)
- Maroko (8)
- Mjanma (Birma)
- Nowa Zelandia (12)
- Nikaragua
- Niger
- Nigeria (9)
- Norwegia (82)
- Oman (6)
- Panama (6)
- Paragwaj (12)
- Peru (23)
- Filipiny
- Polska (82)
- Portugalia (48)
- Katar (6)
- Rumunia (70)
- Rosja (64)
- Rwanda (7)
- Saint Kitts i Nevis
- San Marino (10)
- Arabia Saudyjska (19)
- Senegal (7)
- Serbia (20)
- Seszele
- Sierra Leone
- Słowacja (34)
- Słowenia (18)
- Republika Południowej Afryki (19)
- Korea Południowa (36)
-
Szwecja (100)
- Europe Friendlies (3)
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (8)
- Cup
- 1.div Södra (8)
- 2.div Norra Götaland (7)
- 2.div Norra Svealand (7)
- 2.div Norrland (8)
- 2.div Södra Götaland (7)
- 2.div Södra Svealand (7)
- 2.div Västra Götaland (7)
- Allsvenskan (8)
- Cup Women (2)
- Damallsvenskan (7)
- Elitettan (7)
- Juniorallsvenskan (6)
- Superettan (8)
- Szwajcaria (26)
- Syria (6)
- Tanzania (8)
- Tajlandia (21)
- Togo
- Trynidad i Tobago (5)
- Tunezja (3)
- Turcja (75)
- Uganda (7)
- Ukraina (29)
- Zjednoczone Emiraty Arabskie (21)
- Urugwaj (16)
- Uzbekistan (8)
- Wenezuela (7)
- Wietnam (12)
- Walia (21)
- Zambia (9)
- Zimbabwe (3)
Prognozy i statystyki ACS Sepsi II vs Acs Kids Tampa Brasov 31 Mar 2023
- Prognozy 1X2
- Poniżej/Powyżej 2.5
- Obie drużyny strzelają bramkę
- Handikap
Poniżej
2.03
1.33
Nie
1 - 0
2.03
2.32
Gospodarz
0
0
1 - 0
2.03
1.17
Dane ELO ACS Sepsi II w Romania Liga III
ELO | Wygrać | Przegrać | Remis |
---|---|---|---|
1455 | 17 | 19 | 9 |
Dane ELO Acs Kids Tampa Brasov w Romania Liga III
ELO | Wygrać | Przegrać | Remis |
---|---|---|---|
1389 | 10 | 27 | 7 |
Ogólne prawdopodobieństwo i zakłady
Rynek
Prawdopodobieństwo
odd
Drużyna gospodarzy wygrywa
58.51%
1.71
Remis
26.66%
3.75
Drużyna gości wygrywa
14.69%
6.81
Poniżej 2.5 bramki
66.8%
1.5
Powyżej 2.5 bramki
33.06%
3.02
BTTS tak
33.55%
2.98
BTTS nie
66.31%
1.51
Prawdopodobieństwo zdobycia bramek przez drużynę gospodarzy
Różne bramki (Gospodarz/gość)
-5 i mniej
-4
-3
-2
-1
0
1
2
3
4
5 i więcej
Prawdopodobieństwo
0%
0.07%
0.51%
2.86%
11.25%
26.66%
28.25%
18.14%
8.22%
2.86%
1.04%
Wyniki obu drużyn
PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odorheiu Secuiesc | 47 | 10 | 7 | 1 | 2 | 28 | 8 | 20 |
2. | FC Paulesti | 41 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 24 | -7 |
3. | ACS Sepsi II | 35 | 10 | 5 | 1 | 4 | 26 | 15 | 11 |
4. | ACS Olimpic Zarnesti | 31 | 10 | 4 | 3 | 3 | 23 | 18 | 5 |
5. | Acs Kids Tampa Brasov | 28 | 10 | 3 | 1 | 6 | 14 | 24 | -10 |
6. | ACS KSE Targu Secuiesc | 21 | 10 | 1 | 2 | 7 | 13 | 32 | -19 |
Więcej [+]
ACS Sepsi II home upcoming matches
Acs Kids Tampa Brasov away upcoming matches
ACS Sepsi II Następne mecze
Data
Mecz
Acs Kids Tampa Brasov Następne mecze
Data
Mecz
- Statystyka
- Składy
- Komentarz na żywo
2
Bramki
1
55%
Posiadanie piłki
45%
16
Strzały
4
5
Strzał na bramkę
1
11
Strzał mijający bramkę
3
9
Rogi
1
2
Kontuzje
0
0
Rzut karny
0
2
Żółte kartki
3
0
Żółta kartka/ czerwona kartka
0
0
Czerwone kartki
0
Brak danych
Score After Full Time - 2-1
90+4' - 10th Offside - ACS Sepsi II
90' - Race to 9 Corners - ACS Sepsi II
90+3' - 10th Corner - ACS Sepsi II
89' - 9th Corner - ACS Kids Tampa Brasov
84' - 8th Corner - ACS Sepsi II
82' - 5th Yellow Card - (ACS Kids Tampa Brasov)
79' - 4th Yellow Card - (ACS Sepsi II)
78' - 3rd Goal - (ACS Sepsi II) -
76' - 2nd Goal - (ACS Kids Tampa Brasov) -
73' - 3rd Yellow Card - (ACS Kids Tampa Brasov)
72' - 1st Goal - (ACS Sepsi II) -
69' - 9th Offside - ACS Sepsi II
65' - Race to 7 Corners - ACS Sepsi II
65' - 7th Corner - ACS Sepsi II
64' - 8th Offside - ACS Kids Tampa Brasov
59' - 7th Offside - ACS Kids Tampa Brasov
53' - 6th Corner - ACS Sepsi II
52' - Race to 5 Corners - ACS Sepsi II
52' - 5th Corner - ACS Sepsi II
52' - 4th Corner - ACS Sepsi II
Score After First Half - 0-0
45+3' - 6th Offside - ACS Sepsi II
41' - 2nd Yellow Card - (ACS Kids Tampa Brasov)
35' - 1st Yellow Card - (ACS Sepsi II)
31' - 5th Offside - ACS Sepsi II
30' - Race to 3 Corners - ACS Sepsi II
30' - 3rd Corner - ACS Sepsi II
30' - 2nd Corner - ACS Sepsi II
27' - 4th Offside - ACS Kids Tampa Brasov
25' - 3rd Offside - ACS Sepsi II
24' - 2nd Offside - ACS Sepsi II
15' - 1st Offside - ACS Sepsi II
11' - 1st Corner - ACS Sepsi II
Romania Liga III Table
Pos # | Team | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SCM Zalau | 41 | 18 | 12 | 5 | 1 | 33 | 14 | 19 |
2 | CSM Satu Mare | 33 | 18 | 9 | 6 | 3 | 31 | 19 | 12 |
3 | CS Crisul Santandrei | 28 | 18 | 8 | 4 | 6 | 29 | 17 | 12 |
4 | Sighetu Marmatiei | 27 | 18 | 8 | 3 | 7 | 29 | 26 | 3 |
5 | CS Lotus Baile Felix | 27 | 18 | 7 | 6 | 5 | 19 | 17 | 2 |
6 | Victoria Carei | 24 | 18 | 7 | 3 | 8 | 23 | 30 | -7 |
7 | CS Sanatatea Cluj | 18 | 18 | 5 | 3 | 10 | 21 | 28 | -7 |
8 | Minerul 1947 Ocna Dej | 17 | 18 | 3 | 8 | 7 | 20 | 24 | -4 |
9 | FC Olimpia Satu Mare | 17 | 18 | 4 | 5 | 9 | 22 | 39 | -17 |
10 | CS Minaur Baia Mare | 14 | 18 | 3 | 5 | 10 | 18 | 31 | -13 |
Romania Liga III Fixtures
Gloria Popesti Leordeni
0 - 0
CS Blejoi
Dunarea Calarasi
0 - 0
FC Agricola Borcea
CS Dinamo Bucuresti
0 - 0
Dunarea Giurgiu
CSM Ramnicu Valcea
0 - 0
ACS Vedita Colonesti MS
Ghiroda SI Giarmata VII
0 - 0
CSM Deva
Gloria Bistrita
0 - 0
CSU Alba Iulia
CS Gilortul Targu Carbunesti
0 - 0
FC U Craiova 1948 II
SCM Zalau
0 - 0
Sighetu Marmatiei
Aerostar Bacau
0 - 0
Rapid Brodoc
CSM Ramnicu Sarat
0 - 0
Viitorul Sutesti
Romania Liga III Results
Rapid Brodoc
1 - 3
CSM Bacau
AFC Metalul Buzau
5 - 0
CSM Ramnicu Sarat
CS Viitorul Ianca
2 - 1
Vointa Limpezis
FC Agricola Borcea
1 - 1
Recolta Gheorghe Doja
CS Sporting Rosiori
0 - 0
Unirea Bascov
SSU Politehnica Timisoara
1 - 0
CSC Peciu Nou
CS Metalurgistul Cugir
1 - 1
Unirea Alba Iulia
Sighetu Marmatiei
2 - 1
Victoria Carei
FC Olimpia Satu Mare
1 - 1
CS Crisul Santandrei
ACS Foresta Suceava
0 - 3
Aerostar Bacau