Quick Betimate
Statystyki
Liczba spotkań | 357 |
Średnia punktów | 3.6 |
Analiza zakładów | 3460 |
Zakłady wysokiej jakości | 5 |
Wskaźnik wygranych | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Popularne ligi
- Euro 2024
-
Anglia
- FA Cup
- Premier League
- Championship
- League 1
- League 2
- National League South
- Premier League 2
- Development League 2
- FA Cup Women
- FA Trophy
- FA Vase
- Northern Premier League
- Reserve Matches
- Ryman Premier Division
- Southern Premier League Central
- Southern Premier League South
- Super League Women
- U21 Premier League Cup
- Northern Ireland Championship Women
- Northern Ireland Premier
- Northern Ireland Premier League Women
- Northern Ireland Reserve League
- Scotland Women’s League Play-Offs
- UK Friendlies
- Japan J-League Cup (10)
- Liga Mistrzów UEFA
- Stany Zjednoczone (806)
- Liga Europy UEFA
-
Hiszpania (34)
- Primera Liga
- Segunda (4)
- Tercera Group 1 (1)
- Tercera Group 2 (1)
- Tercera Group 3 (1)
- Tercera Group 4 (1)
- Tercera Group 5 (1)
- Tercera Group 6 (1)
- Tercera Group 7 (1)
- Tercera Group 8 (1)
- Tercera Group 9 (1)
- Tercera Group 10 (1)
- Tercera Group 11 (1)
- Tercera Group 12 (1)
- Tercera Group 13 (1)
- Tercera Group 14 (1)
- Tercera Group 15 (1)
- Tercera Group 16 (1)
- Tercera Group 17 (1)
- Tercera Group 18 (1)
- Youth League
- Copa De La Reina
- Primera Division RFEF Group 1
- Primera Division RFEF Group 2
- Primera Division RFEF Play-Offs (4)
- Primera Federacion Women
- Primera Women (8)
- Regional League
- Regional League Play-Offs
- Segunda Division RFEF Play-Offs
- Segunda Federacion Women
- Tercera - Play-Offs
- Tercera Federacion Women
- Women Regional League
-
Niemcy (19)
- Bundesliga I
- Bundesliga II
- DFB Pokal
- 3.Liga
- Regionalliga Bayern
- Regionalliga North
- Regionalliga North East
- Regionalliga South West
- Regionalliga West
- Oberliga Baden-Wuerttemberg
- Oberliga Bayern North
- Oberliga Bayern South
- Oberliga Bremen
- Oberliga Hamburg
- Oberliga Hessen
- Oberliga Mittelrhein
- Oberliga Niederrhein
- Oberliga Niedersachsen
- Oberliga NOFV Nord (7)
- Oberliga NOFV Sud (8)
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
- Oberliga Schleswig-Holstein
- Oberliga Westfalen
- Berlin-Liga
- Bundesliga II Play-Offs
- Bundesliga II Women
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19
- Bundesliga Women
- DFB Pokal Women
- Landesliga
- Landespokal
- Oberliga Play offs
- Oberliga Play-Offs (2)
- Regionalliga Play-Offs
- U19 Cup
- Verbandsliga (2)
- Włochy (3)
- Francja (1)
- Holandia (2)
- Szkocja
- Colombia Primera B (2)
- Premier League Zjednoczonych Emiratów Arabskich (1)
- Serie A Brazylia (1)
- Egypt Division 2 (2)
- Brazil Serie B (10)
- Poland III Liga (36)
- Argentina Reserve League (4)
- E-sport (57)
Inne ligi
- Albania
- Algieria (8)
- Andora
- Angola
-
Argentyna (102)
- Superliga
- Nacional B (20)
- Primera B Metropolitana (11)
- Primera C Metropolitana (12)
- Reserve League (4)
- Cup (5)
- Torneo A (18)
- Copa Santa Fe
- Championship Women (9)
- Copa Federal Women
- Copa Santa Fe Women
- Liga Profesional (14)
- Liga Profesional Reserves
- Regional Cup
- Regional League (1)
- Reserve Cup (8)
- Torneo Promocional Amateur
- Torneo Regional Amateur
- Youth League
- Armenia
- Aruba
-
Australia (74)
- A-League
- Capital Territory NPL2 (2)
- Capital Territory Premier League (1)
- Capital Territory Premier League Women
- Capital Territory U23 League
- Darwin Premier League
- FFA Cup Qualifying (2)
- New South Wales League 1 (3)
- New South Wales League 2 (2)
- New South Wales NPL Women
- New South Wales NPL2 Women
- New South Wales Premier League (8)
- New South Wales U20 League
- Northern NSW Premier League
- Northern NSW Premier League Women (1)
- Northern NSW Reserves League (2)
- NPL Queensland (6)
- NPL Queensland U23
- NPL Queensland Women (5)
- NPL Victoria (7)
- NPL Victoria U23
- NPL Victoria Women (1)
- NSW League 1 U20
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23
- Queensland Premier League (6)
- Queensland Premier League 2
- Queensland Premier League 3
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women
- SA Premier League Reserves
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves
- South Australia Premier League (6)
- South Australia State League 1
- South Australia State League Reserves
- Sunday League Premier Division
- Sunday League Premier Division Reserve
- Tasmania Championship
- Tasmania Championship 1
- Tasmania Championship Women
- Tasmania Cup Women
- Tasmania NPL U21 League
- Tasmania Premier League (4)
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women
- Victoria PL 1 U23
- Victoria Premier League 1 (7)
- Victoria Premier League 2
- Victoria State League 1
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia U20 League
- Australian Matches
- Austria (18)
- Azerbejdżan
- Bahrajn
- Bangladesz
- Barbados
- Białoruś (33)
- Belgia
- Benin
- Bhutan
- Boliwia
- Bośnia i Hercegowina (8)
- Botswana
-
Brazylia (190)
- Serie A (1)
- Serie B (10)
- Serie C (10)
- Campeonato Brasileiro A2 Women (1)
- Campeonato Brasileiro A3 Women
- Campeonato Carioca A2 (1)
- Campeonato Carioca C
- Campeonato Gaucho 2
- Campeonato Goiano 2 (4)
- Campeonato Maranhense (1)
- Campeonato Mineiro 2 (6)
- Campeonato Mineiro U20 (1)
- Campeonato Paranaense 2 (5)
- Campeonato Paulista A4
- Campeonato Paulista U20 (40)
- Campeonato Rondoniense (1)
- Campeonato U20 Women (6)
- Catarinense 2 (5)
- Copa Nordeste (2)
- Copa Verde
- Matches
- Matches Women
- Paulista Cup (11)
- Paulista Serie B
- Paulista Women (10)
- Serie A U20 (10)
- Serie A Women
- Serie A1 Women (8)
- Serie A2 Women
- Serie A3 Women
- Serie D (32)
- U20 Cup
- U20 League (25)
- Copa do Brasil
- Women’s Friendly
- Bułgaria
- Burkina Faso
- Burundi
- Kambodża
- Kamerun
- Kanada (4)
- Chile (24)
- Chiny (48)
- Kolumbia (4)
- Kongo - Brazzaville
- Kostaryka (4)
- Wybrzeże Kości Słoniowej
- Chorwacja (2)
- Cypr
- Republika Czeska (49)
- Dania (49)
- Dżibuti
- Dominika
- Republika Dominikańska
- Ekwador (4)
- Egipt (6)
- Salwador
- Estonia (17)
- Etiopia (9)
- Wyspy Owcze (12)
- Fidżi
- Finlandia (147)
- Gambia (2)
- Gruzja
- Ghana (2)
- Gibraltar
- Grecja
- Gwatemala
- Honduras
- Hongkong SAR Chin (1)
- Węgry
- Islandia (46)
- Indie
- Indonezja
- Iran (13)
- Irak
- Irlandia (18)
- Izrael
- Jamajka
- Japonia (78)
- Jordania
- Kazachstan (18)
- Kenia
- Kuwejt
- Kirgistan
- Łotwa (12)
- Liban
- Liechtenstein
- Litwa (21)
- Luksemburg
- Makau SAR Chin
- Macedonia Północna
- Malawi
- Malezja (18)
- Mali
- Malta
- Mauretania
- Meksyk
- Mołdawia
- Mongolia
- Czarnogóra
- Maroko (8)
- Mozambik
- Mjanma (Birma) (3)
- Nowa Zelandia (15)
- Nikaragua
- Niger
- Nigeria (10)
-
Norwegia (88)
- Eliteserien (8)
- Division 1 (1)
- Cup
- Cup Women
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (5)
- Division 2 Group 1 (7)
- Division 2 Group 2 (7)
- Division 3 Group 1 (7)
- Division 3 Group 2 (7)
- Division 3 Group 3 (7)
- Division 3 Group 4 (7)
- Division 3 Group 5 (7)
- Division 3 Group 6 (7)
- Interkretsserie U19 (13)
- Toppserien Women (5)
- U19 Elite League
- Youth Cup
- Oman
- Panama
- Paragwaj (13)
- Peru (9)
- Filipiny (7)
- Polska (46)
- Portugalia (2)
- Portoryko
- Katar
- Rumunia (5)
- Rosja (46)
- Rwanda
- Saint Kitts i Nevis
- San Marino
- Arabia Saudyjska
- Senegal (8)
- Serbia
- Seszele
- Sierra Leone
- Singapur (4)
- Słowacja (12)
- Słowenia
- Republika Południowej Afryki (5)
- Korea Południowa (32)
-
Szwecja (102)
- Europe Friendlies
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (8)
- Cup (14)
- 1.div Södra (8)
- 2.div Norra Götaland (7)
- 2.div Norra Svealand (7)
- 2.div Norrland (7)
- 2.div Södra Götaland (7)
- 2.div Södra Svealand (7)
- 2.div Västra Götaland (7)
- Allsvenskan
- Cup Qualification (1)
- Damallsvenskan (7)
- Elitettan (7)
- Juniorallsvenskan (7)
- Superettan (8)
- Szwajcaria (2)
- Syria
- Tajwan (7)
- Tadżykistan
- Tanzania (1)
- Tajlandia (1)
- Togo
- Trynidad i Tobago
- Tunezja (16)
- Turcja
- Uganda
- Ukraina (2)
- Zjednoczone Emiraty Arabskie (1)
- Urugwaj (9)
- Uzbekistan (5)
- Wenezuela
- Wietnam (15)
- Walia
- Zambia
- Zimbabwe
Prognozy i statystyki Astorps FF vs Eskilsminne IF 22 May 2024
- Prognozy 1X2
- Poniżej/Powyżej 2.5
- Obie drużyny strzelają bramkę
- Handikap
Poniżej
1.76
1.48
Nie
0 - 1
1.76
2.31
Gospodarz
+1
+1
0 - 1
1.76
1.28
Dane ELO Astorps FF w Sweden Cup
ELO | Wygrać | Przegrać | Remis |
---|---|---|---|
1500 | 0 | 0 | 0 |
Dane ELO Eskilsminne IF w Sweden Cup
ELO | Wygrać | Przegrać | Remis |
---|---|---|---|
1472 | 7 | 10 | 3 |
Ogólne prawdopodobieństwo i zakłady
Rynek
Prawdopodobieństwo
odd
Drużyna gospodarzy wygrywa
30.94%
3.23
Remis
33.27%
3.01
Drużyna gości wygrywa
35.66%
2.8
Poniżej 2.5 bramki
74.08%
1.35
Powyżej 2.5 bramki
25.79%
3.88
BTTS tak
34.13%
2.93
BTTS nie
65.74%
1.52
Prawdopodobieństwo zdobycia bramek przez drużynę gospodarzy
Różne bramki (Gospodarz/gość)
-5 i mniej
-4
-3
-2
-1
0
1
2
3
4
5 i więcej
Prawdopodobieństwo
0.11%
0.6%
2.71%
9.4%
22.84%
33.27%
20.72%
7.73%
2.02%
0.4%
0.07%
Eskilsminne IF Ostatnie mecze
Wygrać
Remis
Przegrane
Eskilsminne IF Mecze wyjazdowe
Wygrać
Remis
Przegrane
Eskilsminne IF away upcoming matches
- Statystyka
- Składy
- Komentarz na żywo
0
Bramki
2
Brak danych
Brak danych
Sweden Cup Table
Pos # | Team | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Malmo FF | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 1 | 10 |
2 | Osters IF | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 3 | 6 |
3 | Varbergs BoIS FC | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 |
4 | IFK Lulea | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 17 | -17 |
Sweden Cup Fixtures
Torslanda IK
0 - 0
Onsala BK
Jonkopings BK
0 - 0
Smedby AIS
Dalkurd FF
0 - 0
Sollentuna United FF
BK Forward
0 - 0
FBK Karlstad
Huddinge IF
0 - 0
FC Nacka Iliria
IFK Eskilstuna
0 - 0
IFK Stocksund
FC Gute
0 - 0
Vasalunds IF
Herrestads AIF
0 - 0
Vänersborgs IF
Zenith
0 - 0
Tvååkers IF
Skellefteå FF
0 - 0
Piteå IF
Sweden Cup Results
Landvetter IS
0 - 4
Falkenbergs FF
IF Lödde
0 - 4
Ariana FC
IFK Haninge
0 - 4
FC Stockholm Internazionale
Styrso BK
0 - 5
FC Trollhattan
IK Franke
0 - 2
Täby FK
Enskede IK
1 - 0
FC Arlanda
Tidaholms GoIF
1 - 4
Jonkopings Sodra
Astorps FF
0 - 2
Eskilsminne IF
IFK Skövde FK
0 - 1
IK Tord
FBK Balkan
1 - 2
IFK Simrishamn