Quick Betimate
Statystyki
Liczba spotkań | 166 |
Średnia punktów | 4.7 |
Analiza zakładów | 5687 |
Zakłady wysokiej jakości | 5 |
Wskaźnik wygranych | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Livescore Leagues
-
Anglia (26)
- FA Cup (1)
- Premier League (10)
- Championship (2)
- League 1 (1)
- League 2 (1)
- National League
- National League North
- National League South
- Premier League 2 (2)
- Championship Women
- Development League 2 (2)
- FA Cup Women
- FA Trophy
- FA Vase
- Isthmian Cup
- Isthmian Division One South
- Northern League Challenge Cup
- Northern League Division One
- Northern Premier League
- Reserve Matches
- Ryman Premier Division
- Southern Premier League Central
- Southern Premier League South
- Super League Women (6)
- U21 Premier League Cup (1)
- Northern Ireland Championship
- Northern Ireland Championship Women
- Northern Ireland Cup
- Northern Ireland Play-Offs
- Northern Ireland Premier
- Northern Ireland Premier Intermediate League
- Northern Ireland Premier League Women
- Northern Ireland Reserve League
- UK Friendlies
- Liga Mistrzów UEFA (1)
- Liga Europy UEFA (1)
- Stany Zjednoczone (765)
-
Hiszpania (130)
- Primera Liga (3)
- Segunda (11)
- Tercera Group 1 (4)
- Tercera Group 2 (4)
- Tercera Group 3 (4)
- Tercera Group 4 (4)
- Tercera Group 5 (4)
- Tercera Group 6 (4)
- Tercera Group 7 (4)
- Tercera Group 8 (4)
- Tercera Group 9 (4)
- Tercera Group 10 (4)
- Tercera Group 11 (4)
- Tercera Group 12 (4)
- Tercera Group 13 (4)
- Tercera Group 14 (4)
- Tercera Group 15 (4)
- Tercera Group 16 (8)
- Tercera Group 17 (4)
- Tercera Group 18 (4)
- Youth League (2)
- Copa De La Reina (1)
- Kings League - 40 mins play
- Primera Division RFEF Group 1 (10)
- Primera Division RFEF Group 2 (10)
- Primera Federacion Women
- Primera Women (7)
- Queens League - 40 mins play
- Regional Cup
- Regional League
- Segunda Division RFEF Group 1
- Segunda Division RFEF Group 2
- Segunda Division RFEF Group 3
- Segunda Division RFEF Group 4
- Segunda Division RFEF Group 5
- Segunda Division RFEF Play-Offs (10)
- Segunda Federacion Women
- Tercera Federacion Women
-
Niemcy (199)
- Bundesliga I (9)
- Bundesliga II (9)
- DFB Pokal (1)
- 3.Liga (10)
- Regionalliga Bayern (8)
- Regionalliga North (9)
- Regionalliga North East (9)
- Regionalliga South West (9)
- Regionalliga West (9)
- Oberliga Baden-Wuerttemberg (9)
- Oberliga Bayern North (9)
- Oberliga Bayern South (9)
- Oberliga Bremen
- Oberliga Hamburg (9)
- Oberliga Hessen (9)
- Oberliga Mittelrhein (7)
- Oberliga Niederrhein (1)
- Oberliga Niedersachsen (8)
- Oberliga NOFV Nord (7)
- Oberliga NOFV Sud (8)
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar (10)
- Oberliga Schleswig-Holstein (8)
- Oberliga Westfalen (9)
- Berlin-Liga
- Bundesliga II Play-Offs
- Bundesliga II Women (7)
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19 (2)
- Bundesliga Women (6)
- DFB Pokal Women
- Landesliga
- Landesliga Bayern Sudost
- Landespokal (1)
- Regionalliga Play-Offs
- U19 Cup (1)
- Verbandsliga (6)
-
Włochy (37)
- Serie A (10)
- Serie B (1)
- Serie C Group A
- Serie C Group B
- Serie C Group C
- Campionato Nazionale
- Campionato Primavera 1 (9)
- Campionato Primavera 2
- Serie D (2)
- Coppa Italia
- Coppa Italia Women (1)
- Campionato Primavera 3
- Campionato Primavera 4
- Serie A Women (4)
- Serie B Play-Offs (1)
- Serie B Women
- Serie C Play-Offs (5)
- Serie C Super Cup (1)
- Serie D Cup (2)
- Serie D Play-Offs (1)
- U19 League Women
- Francja (33)
- Holandia (26)
- Szkocja (17)
- A-League Australia (2)
- J-League Japonia (10)
- Japan J2-League (10)
- Superligaen Dania (3)
- Israel Premier League (4)
- Colombia Primera A (4)
- Colombia Primera B
- Lebanon League (3)
- E-sport (191)
Inne ligi
- Albania
- Algieria
- Andora
- Angola
- Antigua i Barbuda
-
Argentyna
- Superliga
- Nacional B
- Primera B Metropolitana
- Primera C Metropolitana
- Reserve League
- Cup
- Torneo A
- Championship Women
- Copa de la Liga Profesional
- Copa Federal Women
- Liga Profesional
- Liga Profesional Reserves
- Primera B Women
- Regional Cup
- Regional League
- Torneo Promocional Amateur
- Torneo Regional Amateur
- Youth League
- Armenia
- Aruba
-
Australia (25)
- A-League
- A-League Women
- Capital Territory NPL2
- Capital Territory Premier League
- Capital Territory Premier League Women
- Capital Territory U23 League
- Darwin Premier League
- FFA Cup Qualifying
- New South Wales League 1
- New South Wales League 2 (6)
- New South Wales NPL Women (5)
- New South Wales Premier League
- New South Wales U20 League (5)
- Northern NSW Premier League
- Northern NSW Premier League Women
- Northern NSW Reserves League
- NPL Queensland
- NPL Queensland U23
- NPL Queensland Women
- NPL Victoria
- NPL Victoria U23
- NPL Victoria Women
- NSW League 1 U20
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23
- Queensland Premier League (6)
- Queensland Premier League 2
- Queensland Premier League 3
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women (3)
- SA Premier League Reserves
- SA Premier League Women
- SA Premier League Women Reserves
- South Australia Premier League
- South Australia State League 1
- South Australia State League Reserves
- Sunday League Premier Division
- Sunday League Premier Division Reserve
- Tasmania Championship
- Tasmania Championship Women
- Tasmania NPL U21 League
- Tasmania Premier League
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women
- Victoria PL 1 U23
- Victoria Premier League 1
- Victoria Premier League 2
- Victoria State League 1
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League
- Western Australia State League 1
- Western Australia State League 2
- Western Australia U20 League
- Australian Matches
- Austria
- Azerbejdżan
- Bahrajn
- Bangladesz
- Barbados
- Białoruś
- Belgia
- Bhutan
- Boliwia
- Bośnia i Hercegowina
- Botswana
-
Brazylia
- Serie A
- Serie B
- Serie C
- Campeonato Acreano
- Campeonato Amapaense
- Campeonato Brasileiro A2 Women
- Campeonato Brasileiro A3 Women
- Campeonato Carioca A2
- Campeonato Carioca C
- Campeonato Cearense B
- Campeonato Gaucho 2
- Campeonato Goiano 2
- Campeonato Maranhense
- Campeonato Mineiro 2
- Campeonato Mineiro U20
- Campeonato Paranaense 2
- Campeonato Paulista A3
- Campeonato Paulista A4
- Campeonato Paulista U20
- Campeonato Rondoniense
- Campeonato Sul-Matogrossense
- Campeonato U20 Women
- Catarinense 2
- Copa Nordeste
- Copa Verde
- Matches
- Matches Women
- Paulista Serie B
- Paulista Women
- Serie A U20
- Serie A Women
- Serie A1 Women
- Serie D
- U20 Cup
- U20 League
- Copa do Brasil
- Women’s Friendly
- Bułgaria
- Burkina Faso
- Burundi
- Kambodża
- Kamerun
- Kanada
- Chile
- Chiny (8)
- Kolumbia
- Kongo - Brazzaville
- Kostaryka
- Wybrzeże Kości Słoniowej
- Chorwacja
- Cypr
- Republika Czeska (33)
- Dania
- Dżibuti
- Dominika
- Republika Dominikańska
- Ekwador
- Egipt
- Salwador
- Estonia
- Etiopia
- Wyspy Owcze
- Fidżi
- Finlandia (21)
- Gambia
- Gruzja
- Ghana
- Gibraltar
- Grecja
- Gwatemala
- Honduras
- Hongkong SAR Chin (5)
- Węgry
- Islandia
- Indie
- Indonezja
- Iran
- Irak
- Irlandia
- Izrael
- Jamajka
- Japonia
- Jordania
- Kazachstan
- Kenia
- Kuwejt
- Kirgistan
- Łotwa
- Liban
- Liberia
- Liechtenstein
- Litwa
- Luksemburg
- Makau SAR Chin
- Macedonia Północna
- Malawi
- Malezja
- Mali
- Malta
- Mauretania
- Meksyk
- Mołdawia
- Mongolia
- Czarnogóra
- Maroko
- Mozambik
- Mjanma (Birma)
- Nowa Zelandia
- Nikaragua
- Niger
- Nigeria
- Norwegia
- Oman
- Panama
- Paragwaj
- Peru
- Filipiny
- Polska (36)
- Portugalia
- Portoryko
- Katar
- Rumunia
- Rosja
- Rwanda
- Saint Kitts i Nevis
- San Marino
- Arabia Saudyjska
- Senegal
- Serbia
- Seszele
- Sierra Leone
- Singapur
- Słowacja (22)
- Słowenia
- Republika Południowej Afryki
- Korea Południowa
- Szwecja
- Szwajcaria
- Syria
- Tajwan
- Tadżykistan
- Tanzania
- Tajlandia (2)
- Togo
- Trynidad i Tobago
- Tunezja
- Turcja
- Uganda
- Ukraina
- Zjednoczone Emiraty Arabskie
- Urugwaj
- Uzbekistan
- Wenezuela
- Wietnam
- Walia
- Zambia
- Zimbabwe
Wyniki piłki nożnej dla Denmark Division 2
Related News
Denmark Division 2 Table
Pos # | Team | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Esbjerg | 59 | 22 | 19 | 2 | 1 | 69 | 24 | 45 |
2 | FC Roskilde | 44 | 22 | 13 | 5 | 4 | 40 | 27 | 13 |
3 | Aarhus Fremad | 41 | 22 | 11 | 8 | 3 | 42 | 24 | 18 |
4 | Middelfart | 41 | 22 | 12 | 5 | 5 | 34 | 19 | 15 |
5 | Nykobing | 33 | 22 | 9 | 6 | 7 | 31 | 34 | -3 |
6 | AB Copenhagen | 24 | 22 | 5 | 9 | 8 | 26 | 34 | -8 |
7 | Fremad Amager | 23 | 22 | 6 | 5 | 11 | 26 | 36 | -10 |
8 | Skive | 23 | 22 | 5 | 8 | 9 | 20 | 30 | -10 |
9 | Hellerup IK | 21 | 22 | 6 | 3 | 13 | 38 | 53 | -15 |
10 | Brabrand | 18 | 22 | 3 | 9 | 10 | 22 | 32 | -10 |
11 | FA 2000 | 17 | 22 | 4 | 5 | 13 | 21 | 36 | -15 |
12 | Thisted FC | 17 | 22 | 4 | 5 | 13 | 24 | 44 | -20 |