Quick Betimate
Statystyki
Liczba spotkań | 160 |
Średnia punktów | 4.7 |
Analiza zakładów | 1002 |
Zakłady wysokiej jakości | 5 |
Wskaźnik wygranych | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Popularne ligi
- Euro 2024
- Euro 2024 (8)
- Anglia (5)
- Liga Mistrzów UEFA
-
Stany Zjednoczone (584)
- MLS (14)
- UPSL
- America Friendlies
- Elite Club Friendlies
- League Women
- MLS is Back Tournament
- MLS Next Pro League (59)
- NISA (4)
- NPSL (93)
- NWSL Women (7)
- US Open Cup (4)
- USL Championship (47)
- USL League One (6)
- USL League One Cup
- USL League Two (275)
- USL W-League Women (68)
- WPSL Women (5)
- World Club Friendlies (2)
- Liga Europy UEFA
- Hiszpania
-
Niemcy (16)
- Bundesliga I
- Bundesliga II
- DFB Pokal
- Regionalliga Bayern (8)
- Regionalliga North
- Oberliga Baden-Wuerttemberg
- Oberliga Bayern North (8)
- Oberliga Hessen
- Oberliga Niederrhein
- Oberliga NOFV Nord
- Oberliga NOFV Sud
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
- Oberliga Westfalen
- Berlin-Liga
- Bundesliga II Play-Offs
- Bundesliga II Women
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19
- Landesliga
- Oberliga Play offs
- Oberliga Play-Offs
- Play-Offs Women
- Regionalliga Play-Offs
- Verbandsliga
- Włochy
- Francja
- Holandia
- J-League Japonia (10)
- Japan J2-League (1)
- Japan J3-League (1)
- Division 1 Egiptu (1)
- K League 1 Korea Południowa (4)
- Serie A Brazylia (10)
- Egypt Division 2 (2)
- Szkocja (15)
- E-sport (128)
Inne ligi
- Albania
- Algieria
- Andora
- Angola
-
Argentyna (81)
- Superliga
- Nacional B (19)
- Primera B Metropolitana (11)
- Primera C Metropolitana (12)
- Reserve League (5)
- Cup
- Torneo A (18)
- Copa Santa Fe
- Championship Women (1)
- Copa Santa Fe Women
- Liga Profesional (14)
- Liga Profesional Reserves
- Primera B Women
- Primera C Women
- Regional League (1)
- Super Cup
- Youth League
- Armenia
- Aruba
-
Australia (81)
- A-League
- Capital Territory NPL2
- Capital Territory Premier League (4)
- Capital Territory Premier League Women
- Capital Territory U23 League
- Cup (2)
- Darwin Premier League
- FFA Cup Qualifying
- New South Wales League 1
- New South Wales League 2
- New South Wales NPL Women
- New South Wales NPL2 Women
- New South Wales Premier League (8)
- New South Wales U20 League (6)
- Northern NSW Premier League (1)
- Northern NSW Premier League Women
- Northern NSW Reserves League (1)
- NPL Queensland (1)
- NPL Queensland U23
- NPL Queensland Women (5)
- NPL Victoria (7)
- NPL Victoria U23
- NPL Victoria Women (6)
- NSW League 1 U20 (8)
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23 (2)
- Queensland Premier League (1)
- Queensland Premier League 2
- Queensland Premier League 3
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women (1)
- SA Premier League Reserves
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves
- South Australia Premier League (6)
- South Australia State League 1
- South Australia State League Reserves
- Sunday League Premier Division
- Tasmania Championship
- Tasmania Championship 1
- Tasmania Championship Women
- Tasmania NPL U21 League
- Tasmania Premier League (4)
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women
- Victoria Cup Women
- Victoria PL 1 U23
- Victoria Premier League 1 (7)
- Victoria Premier League 2
- Victoria State League 1
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia U20 League
- Australian Matches
- Austria
- Azerbejdżan
- Bahrajn
- Bangladesz
- Białoruś (29)
- Belgia (1)
- Bhutan
- Boliwia
- Bośnia i Hercegowina
-
Brazylia (114)
- Serie A (10)
- Serie B (4)
- Serie C (2)
- Campeonato Baiano 2 (5)
- Campeonato Brasileiro A2 Women
- Campeonato Carioca A2 (1)
- Campeonato Carioca C
- Campeonato Gaucho 2 (1)
- Campeonato Goiano 2 (4)
- Campeonato Maranhense
- Campeonato Mineiro 2
- Campeonato Mineiro U20
- Campeonato Paranaense 2 (5)
- Campeonato Paulista U20 (16)
- Campeonato Rondoniense
- Campeonato U20 Women
- Catarinense 2 (5)
- Copa Nordeste
- Copa Rio (7)
- Copa Verde
- Matches (3)
- Paulista Cup (1)
- Paulista Serie B
- Paulista Women (3)
- Serie A U20 (10)
- Serie A1 Women (2)
- Serie A2 Women
- Serie A3 Women
- Serie D (10)
- U20 Cup (2)
- U20 League (20)
- Copa do Brasil (3)
- Women’s Friendly
- Bułgaria (18)
- Burkina Faso
- Kamerun
- Kanada (7)
- Chile (22)
- Chiny (28)
- Kolumbia (1)
- Kongo - Brazzaville
- Kostaryka (6)
- Wybrzeże Kości Słoniowej
- Chorwacja
- Cypr
- Republika Czeska (16)
- Dania (12)
- Republika Dominikańska
- Ekwador (8)
- Egipt (6)
- Salwador
- Estonia (17)
- Etiopia (5)
- Wyspy Owcze (10)
- Fidżi
- Finlandia (139)
- Gambia (3)
- Gruzja (12)
- Ghana
- Grecja
- Gwatemala
- Honduras
- Hongkong SAR Chin
- Węgry
- Islandia (44)
- Indie
- Indonezja
- Iran
- Irak (3)
-
Irlandia (30)
- U20 League
- Republic of Ireland FAI Cup (15)
- Republic of Ireland First Division (5)
- Republic of Ireland Leinster Senior Cup
- Republic of Ireland Leinster Senior League
- Republic of Ireland Munster Senior Cup
- Republic of Ireland Munster Senior League
- Republic of Ireland National League Women (5)
- Republic of Ireland Premier Division (5)
- Izrael
- Japonia (34)
- Jordania
- Kazachstan (15)
- Kenia
- Kuwejt
- Kirgistan
- Łotwa (8)
- Liban (2)
- Litwa (15)
- Luksemburg
- Makau SAR Chin
- Macedonia Północna
- Malawi
- Malezja (26)
- Mali
- Mauretania
- Meksyk (21)
- Mołdawia
- Mongolia
- Czarnogóra
- Maroko (1)
- Mozambik (1)
- Mjanma (Birma)
- Nowa Zelandia (16)
- Nikaragua
- Niger
- Nigeria
-
Norwegia (90)
- Eliteserien (8)
- Division 1 (8)
- Cup Women (8)
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (5)
- Division 2 Group 1 (7)
- Division 2 Group 2 (7)
- Division 3 Group 1 (7)
- Division 3 Group 2 (7)
- Division 3 Group 3 (7)
- Division 3 Group 4 (7)
- Division 3 Group 5 (7)
- Division 3 Group 6 (7)
- Interkretsserie U19
- Toppserien Women (5)
- U19 Elite League
- Youth Cup
- Panama
- Paragwaj (2)
- Peru (1)
- Filipiny (7)
- Polska (28)
- Portugalia
- Rumunia (1)
- Rosja (41)
- Rwanda
- Saint Kitts i Nevis
- Arabia Saudyjska
- Senegal
- Serbia (8)
- Sierra Leone
- Singapur (4)
- Słowacja
- Słowenia
- Republika Południowej Afryki
- Korea Południowa (23)
-
Szwecja (340)
- Europe Friendlies (251)
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (8)
- Cup (2)
- 1.div Södra (8)
- 2.div Norra Götaland (7)
- 2.div Norra Svealand (1)
- 2.div Norrland (7)
- 2.div Södra Götaland (7)
- 2.div Södra Svealand (1)
- 2.div Västra Götaland (7)
- Allsvenskan (8)
- Cup Qualification (7)
- Damallsvenskan (7)
- Elitettan (7)
- Juniorallsvenskan (4)
- Superettan (8)
- Szwajcaria (11)
- Syria
- Tajwan (7)
- Tadżykistan
- Tanzania
- Tajlandia (2)
- Togo
- Tunezja (1)
- Turcja
- Uganda
- Ukraina
- Zjednoczone Emiraty Arabskie
- Urugwaj (2)
- Uzbekistan (10)
- Wenezuela (10)
- Wietnam (14)
- Walia (16)
- Zambia
- Zimbabwe
Dom ostatniego turnieju drużyny Hainan Star
Ostatnie mecze
China Division 2 Table
Pos # | Team | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nantong Haimen Codion | 29 | 13 | 8 | 5 | 0 | 22 | 10 | 12 |
2 | Shaanxi Union | 26 | 13 | 8 | 2 | 3 | 25 | 11 | 14 |
3 | Dalian K'un City | 24 | 13 | 7 | 3 | 3 | 18 | 10 | 8 |
4 | Langfang Glory City | 21 | 13 | 6 | 3 | 4 | 16 | 10 | 6 |
5 | Beijing Institute | 18 | 13 | 4 | 6 | 3 | 16 | 14 | 2 |
6 | Shandong Taishan Reserves | 17 | 13 | 4 | 5 | 4 | 12 | 11 | 1 |
7 | Hubei Istar | 16 | 13 | 5 | 1 | 7 | 15 | 18 | -3 |
8 | Tai'an Tiankuang | 13 | 13 | 2 | 7 | 4 | 6 | 12 | -6 |
9 | Rizhao Yuqi | 7 | 13 | 1 | 4 | 8 | 9 | 19 | -10 |
10 | Xi'an Ronghai FC | 4 | 13 | 0 | 4 | 9 | 7 | 31 | -24 |
China Division 2 Fixtures
Beijing Institute
0 - 0
Langfang Glory City
Shaanxi Union
0 - 0
Shandong Taishan Reserves
Hunan Billows
0 - 0
Jiangxi Dark Horse
Rizhao Yuqi
0 - 0
Dalian K'un City
Ganzhou Ruishi
0 - 0
Shanghai Port Reserves
Hubei Istar
0 - 0
Tai'an Tiankuang
Guangdong GZ-Power
0 - 0
Haikou Mingcheng
Quanzhou Yaxin
0 - 0
Guangxi Hengchen
Guangxi Lanhang
0 - 0
Shenzhen Juniors
Nantong Haimen Codion
0 - 0
Xi'an Ronghai FC
China Division 2 Results
Nantong Haimen Codion
3 - 2
Shaanxi Union
Guangxi Hengchen
1 - 1
Hunan Billows
Tai'an Tiankuang
1 - 1
Rizhao Yuqi
Haikou Mingcheng
1 - 2
Ganzhou Ruishi
Langfang Glory City
2 - 0
Shandong Taishan Reserves
Shenzhen Juniors
2 - 1
Guangdong GZ-Power
Dalian K'un City
2 - 0
Beijing Institute
Jiangxi Dark Horse
2 - 0
Quanzhou Yaxin
Shanghai Port Reserves
1 - 0
Guangxi Lanhang
Xi'an Ronghai FC
2 - 3
Hubei Istar