Quick Betimate
Statystyki
Liczba spotkań | 160 |
Średnia punktów | 4.7 |
Analiza zakładów | 3970 |
Zakłady wysokiej jakości | 5 |
Wskaźnik wygranych | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Popularne ligi
- Euro 2024
-
Anglia
- FA Cup
- Premier League
- Championship
- League 1
- League 2
- Premier League 2
- Development League 2
- FA Cup Women
- FA Trophy
- FA Vase
- Reserve Matches
- Super League Women
- U21 Premier League Cup
- Northern Ireland Championship Women
- Northern Ireland Premier League Women
- Scotland Women’s League Play-Offs
- UK Friendlies
- Japan J-League Cup (5)
- Liga Mistrzów UEFA
- Stany Zjednoczone (853)
- Liga Europy UEFA
-
Hiszpania (37)
- Primera Liga
- Segunda (4)
- Tercera Group 1 (1)
- Tercera Group 2
- Tercera Group 3
- Tercera Group 4
- Tercera Group 5
- Tercera Group 6
- Tercera Group 7
- Tercera Group 8
- Tercera Group 9
- Tercera Group 10
- Tercera Group 11
- Tercera Group 12 (1)
- Tercera Group 13
- Tercera Group 14
- Tercera Group 15
- Tercera Group 16
- Tercera Group 17
- Tercera Group 18
- Youth League
- Copa De La Reina
- Primera Division RFEF Group 1
- Primera Division RFEF Group 2
- Primera Division RFEF Play-Offs (4)
- Primera Federacion Women
- Primera Women (8)
- Regional League
- Regional League Play-Offs (3)
- Segunda Division RFEF Play-Offs
- Segunda Federacion Women
- Tercera - Play-Offs (16)
- Tercera Federacion Women
- Women Regional League
-
Niemcy (24)
- Bundesliga I
- Bundesliga II
- DFB Pokal
- 3.Liga
- Regionalliga Bayern
- Regionalliga North
- Regionalliga North East
- Regionalliga South West
- Regionalliga West
- Oberliga Baden-Wuerttemberg
- Oberliga Bayern North
- Oberliga Bayern South
- Oberliga Bremen
- Oberliga Hamburg
- Oberliga Hessen
- Oberliga Mittelrhein
- Oberliga Niederrhein
- Oberliga Niedersachsen
- Oberliga NOFV Nord (7)
- Oberliga NOFV Sud (8)
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
- Oberliga Schleswig-Holstein
- Oberliga Westfalen
- Berlin-Liga (7)
- Bundesliga II Play-Offs
- Bundesliga II Women
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19
- Bundesliga Women
- DFB Pokal Women
- Landesliga
- Landespokal
- Oberliga Play offs
- Oberliga Play-Offs
- Regionalliga Play-Offs
- U19 Cup
- Verbandsliga (2)
- Włochy (1)
- Francja (1)
- Holandia (3)
- Szkocja
- J-League Japonia (10)
- Japan J2-League (10)
- Colombia Primera A (1)
- Colombia Primera B (4)
- Japan J3-League (10)
- Hungary NB III (2)
- Serie A Brazylia (1)
- E-sport (244)
Inne ligi
- Albania
- Algieria (8)
- Andora
- Angola
-
Argentyna (113)
- Superliga
- Nacional B (19)
- Primera B Metropolitana (11)
- Primera C Metropolitana (12)
- Reserve League
- Cup (2)
- Torneo A (17)
- Copa Santa Fe (1)
- Championship Women (7)
- Copa Federal Women
- Copa Santa Fe Women (1)
- Liga Profesional (14)
- Liga Profesional Reserves (8)
- Regional Cup
- Regional League (6)
- Reserve Cup
- Torneo Promocional Amateur
- Torneo Regional Amateur
- Youth League (15)
- Armenia
- Aruba
-
Australia (106)
- A-League
- Capital Territory NPL2
- Capital Territory Premier League (4)
- Capital Territory Premier League Women
- Capital Territory U23 League
- Darwin Premier League (1)
- FFA Cup Qualifying (1)
- New South Wales League 1 (8)
- New South Wales League 2 (4)
- New South Wales NPL Women (4)
- New South Wales NPL2 Women
- New South Wales Premier League (6)
- New South Wales U20 League (4)
- Northern NSW Premier League (2)
- Northern NSW Premier League Women
- Northern NSW Reserves League
- NPL Queensland (5)
- NPL Queensland U23 (3)
- NPL Queensland Women (5)
- NPL Victoria (4)
- NPL Victoria U23 (5)
- NPL Victoria Women (1)
- NSW League 1 U20 (6)
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23 (4)
- Queensland Premier League (4)
- Queensland Premier League 2 (5)
- Queensland Premier League 3 (5)
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women (3)
- SA Premier League Reserves
- SA Premier League Women (2)
- SA Premier League Women Reserves
- South Australia Premier League (3)
- South Australia State League 1
- South Australia State League Reserves
- Sunday League Premier Division
- Sunday League Premier Division Reserve
- Tasmania Championship
- Tasmania Championship 1
- Tasmania Championship Women
- Tasmania Cup Women
- Tasmania NPL U21 League
- Tasmania Premier League (4)
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women
- Victoria PL 1 U23
- Victoria Premier League 1 (3)
- Victoria Premier League 2 (2)
- Victoria State League 1
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women (2)
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia U20 League
- Australian Matches
- Austria (25)
- Azerbejdżan
- Bahrajn
- Bangladesz
- Barbados
- Białoruś (33)
- Belgia
- Benin
- Bhutan (2)
- Boliwia (6)
- Bośnia i Hercegowina (9)
- Botswana
-
Brazylia (144)
- Serie A (1)
- Serie B (8)
- Serie C (10)
- Campeonato Brasileiro A2 Women (1)
- Campeonato Brasileiro A3 Women
- Campeonato Carioca A2 (6)
- Campeonato Carioca C
- Campeonato Gaucho 2 (8)
- Campeonato Goiano 2 (4)
- Campeonato Maranhense
- Campeonato Mineiro 2 (6)
- Campeonato Mineiro U20 (2)
- Campeonato Paranaense 2 (5)
- Campeonato Paulista A4
- Campeonato Paulista U20 (3)
- Campeonato Rondoniense
- Campeonato U20 Women
- Catarinense 2 (5)
- Copa Nordeste (1)
- Copa Verde
- Matches (1)
- Matches Women
- Paulista Cup (11)
- Paulista Serie B (5)
- Paulista Women (10)
- Serie A U20 (10)
- Serie A Women
- Serie A1 Women (7)
- Serie A2 Women (1)
- Serie A3 Women
- Serie D (32)
- U20 League (7)
- Copa do Brasil
- Women’s Friendly
- Bułgaria
- Burkina Faso
- Burundi
- Kambodża
- Kamerun
- Kanada (4)
- Chile (28)
- Chiny (48)
- Kolumbia (15)
- Kongo - Brazzaville
- Kostaryka (6)
- Wybrzeże Kości Słoniowej (1)
- Chorwacja (2)
- Cypr
- Republika Czeska (64)
- Dania (46)
- Dżibuti
- Dominika
- Republika Dominikańska (1)
- Ekwador (8)
- Egipt (6)
- Salwador (2)
- Estonia (16)
- Etiopia (8)
- Wyspy Owcze (14)
- Fidżi
- Finlandia (163)
- Gambia (6)
- Gruzja
- Ghana (9)
- Gibraltar
- Grecja
- Gwatemala
- Honduras (1)
- Hongkong SAR Chin (9)
- Węgry (2)
- Islandia (30)
- Indie
- Indonezja
- Iran (4)
- Irak (1)
- Irlandia (16)
- Izrael
- Jamajka
- Japonia (90)
- Jordania
- Kazachstan (18)
- Kenia (1)
- Kuwejt
- Kirgistan
- Łotwa (12)
- Liban (3)
- Liechtenstein
- Litwa (15)
- Luksemburg
- Makau SAR Chin
- Macedonia Północna
- Malawi
- Malezja (15)
- Mali
- Malta
- Mauretania
- Meksyk
- Mołdawia
- Mongolia
- Czarnogóra
- Maroko (18)
- Mozambik
- Mjanma (Birma)
- Nowa Zelandia (8)
- Nikaragua
- Niger
- Nigeria (15)
-
Norwegia (90)
- Eliteserien (8)
- Division 1 (8)
- Cup
- Cup Women (11)
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (5)
- Division 2 Group 1 (7)
- Division 2 Group 2 (7)
- Division 3 Group 1 (7)
- Division 3 Group 2 (5)
- Division 3 Group 3 (6)
- Division 3 Group 4 (7)
- Division 3 Group 5 (7)
- Division 3 Group 6 (7)
- Interkretsserie U19
- Toppserien Women (5)
- U19 Elite League
- Youth Cup
- Oman
- Panama
- Paragwaj (8)
- Peru (13)
- Filipiny (8)
- Polska (56)
- Portugalia (2)
- Portoryko
- Katar
- Rumunia (2)
- Rosja (23)
- Rwanda
- Saint Kitts i Nevis
- San Marino
- Arabia Saudyjska
- Senegal (7)
- Serbia
- Seszele
- Sierra Leone
- Singapur (4)
- Słowacja (12)
- Słowenia
- Republika Południowej Afryki (12)
- Korea Południowa (37)
-
Szwecja (88)
- Europe Friendlies
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (8)
- Cup
- 1.div Södra (5)
- 2.div Norra Götaland (4)
- 2.div Norra Svealand (7)
- 2.div Norrland (5)
- 2.div Södra Götaland (4)
- 2.div Södra Svealand (6)
- 2.div Västra Götaland (5)
- Allsvenskan (8)
- Cup Qualification (14)
- Damallsvenskan (6)
- Elitettan (7)
- Juniorallsvenskan (1)
- Superettan (8)
- Szwajcaria (8)
- Syria
- Tajwan (7)
- Tadżykistan
- Tanzania (1)
- Tajlandia (3)
- Togo
- Trynidad i Tobago
- Tunezja (12)
- Turcja
- Uganda
- Ukraina (2)
- Zjednoczone Emiraty Arabskie
- Urugwaj (21)
- Uzbekistan (5)
- Wenezuela
- Wietnam (14)
- Walia
- Zambia
- Zimbabwe
Ostatni turniej poza drużyną Mineros de Zacatecas
Ostatnie mecze
Mecze wyjazdowe
Wygrać
Remis
Przegrane
Ogólne statystyki
Rozegrane gry 8
Bramki (Zdobyte bramki/stracone bramki)
7
0.88
1
8
Poniżej/Powyżej
1.5
2
25%
75%
6
2.5
6
75%
25%
2
3.5
7
88%
12%
1
Mecze, gdzie obie drużyny strzeliły bramkę (Tak/nie)
4
50%
50%
4
Czyste konta (Tak/nie)
2
25%
75%
6
Strzelano gola (Tak/nie)
4
50%
50%
4
Tabela rankingowa | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oaxaca | 27 | 13 | 7 | 4 | 2 | 18 | 15 | 3 |
2 | Atlante | 26 | 13 | 6 | 6 | 1 | 15 | 9 | 6 |
3 | Tampico Madero | 23 | 13 | 5 | 5 | 3 | 18 | 13 | 5 |
4 | Universidad Guadalajara | 22 | 13 | 7 | 0 | 6 | 17 | 17 | 0 |
5 | Zacatepec 1948 | 21 | 13 | 5 | 4 | 4 | 18 | 18 | 0 |
6 | Club Celaya | 19 | 13 | 5 | 2 | 6 | 14 | 11 | 3 |
7 | Mineros de Zacatecas | 19 | 13 | 4 | 6 | 3 | 13 | 11 | 2 |
8 | Cafetaleros de Tapachula FC | 18 | 13 | 4 | 5 | 4 | 17 | 16 | 1 |
9 | Dorados | 17 | 13 | 3 | 7 | 3 | 13 | 12 | 1 |
10 | Cimarrones de Sonora FC | 17 | 13 | 4 | 4 | 5 | 10 | 11 | -1 |
11 | Loros de Colima | 16 | 13 | 3 | 5 | 5 | 16 | 18 | -2 |
12 | Potros UAEM | 15 | 13 | 3 | 4 | 6 | 18 | 21 | -3 |
13 | Venados FC | 14 | 13 | 3 | 3 | 7 | 12 | 20 | -8 |
14 | Correcaminos | 11 | 13 | 2 | 5 | 6 | 12 | 19 | -7 |
Mexico Liga de Ascenso Apertura Table
Pos # | Team | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oaxaca | 27 | 13 | 7 | 4 | 2 | 18 | 15 | 3 |
2 | Atlante | 26 | 13 | 6 | 6 | 1 | 15 | 9 | 6 |
3 | Tampico Madero | 23 | 13 | 5 | 5 | 3 | 18 | 13 | 5 |
4 | Universidad Guadalajara | 22 | 13 | 7 | 0 | 6 | 17 | 17 | 0 |
5 | Zacatepec 1948 | 21 | 13 | 5 | 4 | 4 | 18 | 18 | 0 |
6 | Club Celaya | 19 | 13 | 5 | 2 | 6 | 14 | 11 | 3 |
7 | Mineros de Zacatecas | 19 | 13 | 4 | 6 | 3 | 13 | 11 | 2 |
8 | Cafetaleros de Tapachula FC | 18 | 13 | 4 | 5 | 4 | 17 | 16 | 1 |
9 | Dorados | 17 | 13 | 3 | 7 | 3 | 13 | 12 | 1 |
10 | Cimarrones de Sonora FC | 17 | 13 | 4 | 4 | 5 | 10 | 11 | -1 |
11 | Loros de Colima | 16 | 13 | 3 | 5 | 5 | 16 | 18 | -2 |
12 | Potros UAEM | 15 | 13 | 3 | 4 | 6 | 18 | 21 | -3 |
13 | Venados FC | 14 | 13 | 3 | 3 | 7 | 12 | 20 | -8 |
14 | Correcaminos | 11 | 13 | 2 | 5 | 6 | 12 | 19 | -7 |
Mexico Liga de Ascenso Apertura Results
Oaxaca
2 - 2
Zacatepec 1948
Zacatepec 1948
1 - 3
Oaxaca
Oaxaca
0 - 1
Club Celaya
Atlante
0 - 1
Zacatepec 1948
Zacatepec 1948
0 - 0
Atlante
Club Celaya
0 - 1
Oaxaca
Universidad Guadalajara
0 - 1
Zacatepec 1948
Tampico Madero
0 - 0
Club Celaya
Atlante
2 - 0
Mineros de Zacatecas
Zacatepec 1948
1 - 0
Universidad Guadalajara