Quick Betimate
Statystyki
Liczba spotkań | 160 |
Średnia punktów | 4.7 |
Analiza zakładów | 2498 |
Zakłady wysokiej jakości | 5 |
Wskaźnik wygranych | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Popularne ligi
- Euro 2024
- Anglia
- Liga Mistrzów UEFA
- Liga Europy UEFA
-
Stany Zjednoczone (787)
- MLS (27)
- UPSL
- America Friendlies (1)
- Elite Club Friendlies
- League Women
- MLS is Back Tournament
- MLS Next Pro League (59)
- NISA (4)
- NPSL (153)
- NWSL Women (2)
- US Open Cup (4)
- USL Championship (51)
- USL League One (6)
- USL League One Cup
- USL League Two (366)
- USL W-League Women (69)
- WPSL Women (6)
- World Club Friendlies (39)
-
Hiszpania (23)
- Primera Liga
- Segunda (2)
- Tercera Group 12
- Tercera Group 14
- Tercera Group 16
- Youth League
- Copa De La Reina
- Primera Division RFEF Group 1
- Primera Division RFEF Group 2
- Primera Division RFEF Play-Offs (3)
- Primera Federacion Women
- Primera Women (1)
- Regional League
- Regional League Play-Offs (2)
- Segunda Division RFEF Play-Offs
- Segunda Federacion Women
- Tercera - Play-Offs (15)
- Women Regional League
-
Niemcy
- Bundesliga I
- Bundesliga II
- DFB Pokal
- 3.Liga
- Regionalliga Bayern
- Regionalliga North
- Regionalliga North East
- Regionalliga South West
- Regionalliga West
- Oberliga Baden-Wuerttemberg
- Oberliga Bayern North
- Oberliga Bayern South
- Oberliga Hamburg
- Oberliga Hessen
- Oberliga Mittelrhein
- Oberliga Niederrhein
- Oberliga Niedersachsen
- Oberliga NOFV Nord
- Oberliga NOFV Sud
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
- Oberliga Schleswig-Holstein
- Oberliga Westfalen
- Berlin-Liga
- Bundesliga II Play-Offs
- Bundesliga II Women
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19
- Bundesliga Women
- Landesliga
- Landespokal
- Oberliga Play offs
- Oberliga Play-Offs
- Play-Offs Women
- Regionalliga Play-Offs
- U19 Cup
- Verbandsliga
- Włochy (1)
- Francja (1)
- Holandia
- Szkocja (15)
- J-League Japonia (1)
- Lebanon League (2)
- Colombia Primera B (2)
- Division 1 Egiptu (9)
- Serie A Brazylia (8)
- Brazil Serie B (4)
- Estonia Meistriliiga (1)
- Brazil Serie C (7)
- E-sport (122)
Inne ligi
- Albania
- Algieria (1)
- Andora
- Angola
- Argentyna (50)
- Armenia
- Aruba
-
Australia (59)
- A-League
- Capital Territory NPL2
- Capital Territory Premier League (4)
- Capital Territory Premier League Women
- Capital Territory U23 League
- Darwin Premier League
- FFA Cup Qualifying
- New South Wales League 1
- New South Wales League 2
- New South Wales NPL Women
- New South Wales NPL2 Women
- New South Wales Premier League (8)
- New South Wales U20 League
- Northern NSW Premier League (1)
- Northern NSW Premier League Women
- Northern NSW Reserves League
- NPL Queensland (6)
- NPL Queensland U23
- NPL Queensland Women (1)
- NPL Victoria (7)
- NPL Victoria U23
- NPL Victoria Women (1)
- NSW League 1 U20
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23
- Queensland Premier League (6)
- Queensland Premier League 2
- Queensland Premier League 3
- Queensland Premier League Women
- SA Premier League Reserves
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves
- South Australia Premier League (6)
- South Australia State League 1
- South Australia State League Reserves
- Sunday League Premier Division
- Sunday League Premier Division Reserve
- Tasmania Championship
- Tasmania Championship 1
- Tasmania Championship Women
- Tasmania Cup Women
- Tasmania NPL U21 League
- Tasmania Premier League (4)
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women
- Victoria PL 1 U23 (2)
- Victoria Premier League 1 (2)
- Victoria Premier League 2
- Victoria State League 1
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia U20 League
- Australian Matches
- Austria (2)
- Azerbejdżan
- Bahrajn
- Bangladesz
- Barbados
- Białoruś (22)
- Belgia
- Benin
- Bhutan
- Boliwia (9)
- Bośnia i Hercegowina
- Botswana
-
Brazylia (124)
- Serie A (8)
- Serie B (4)
- Serie C (7)
- Campeonato Baiano 2 (3)
- Campeonato Brasileiro A2 Women (8)
- Campeonato Brasileiro A3 Women
- Campeonato Carioca A2 (1)
- Campeonato Carioca C (3)
- Campeonato Gaucho 2 (5)
- Campeonato Goiano 2 (1)
- Campeonato Maranhense
- Campeonato Mineiro 2 (3)
- Campeonato Mineiro U20
- Campeonato Paranaense 2 (3)
- Campeonato Paulista U20
- Campeonato Rondoniense
- Campeonato U20 Women
- Catarinense 2 (3)
- Copa Nordeste
- Copa Verde
- Matches (1)
- Matches Women
- Paulista Cup (3)
- Paulista Serie B (2)
- Paulista Women (5)
- Serie A U20 (10)
- Serie A1 Women (6)
- Serie A2 Women
- Serie A3 Women
- Serie D (24)
- U20 League (24)
- Copa do Brasil
- Women’s Friendly
- Bułgaria
- Burkina Faso
- Kamerun
- Kanada (3)
- Chile (24)
- Chiny (22)
- Kolumbia (5)
- Kongo - Brazzaville
- Kostaryka (1)
- Wybrzeże Kości Słoniowej
- Chorwacja (2)
- Cypr
- Republika Czeska
- Dania
- Dżibuti
- Republika Dominikańska (2)
- Ekwador (6)
- Egipt (11)
- Salwador (1)
- Estonia (9)
- Etiopia (2)
- Wyspy Owcze (10)
- Fidżi
- Finlandia (135)
- Gambia
- Gruzja (2)
- Ghana (10)
- Grecja
- Gwatemala
- Honduras
- Hongkong SAR Chin
- Węgry
- Islandia (32)
- Indie
- Indonezja
- Iran
- Irak
- Irlandia (15)
- Izrael
- Jamajka
- Japonia (43)
- Jordania
- Kazachstan (15)
- Kenia (2)
- Kuwejt
- Kirgistan
- Łotwa (10)
- Liban (2)
- Litwa (8)
- Luksemburg
- Makau SAR Chin
- Macedonia Północna
- Malawi
- Malezja (6)
- Mali
- Mauretania
- Meksyk (12)
- Mołdawia
- Mongolia
- Czarnogóra
- Maroko (2)
- Mozambik (1)
- Mjanma (Birma)
- Nowa Zelandia (12)
- Nikaragua
- Niger
- Nigeria (5)
-
Norwegia (53)
- Eliteserien (8)
- Division 1 (8)
- Cup Women (8)
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (3)
- Division 2 Group 1 (2)
- Division 2 Group 2 (3)
- Division 3 Group 1 (1)
- Division 3 Group 2 (2)
- Division 3 Group 3 (1)
- Division 3 Group 4 (3)
- Division 3 Group 5 (2)
- Division 3 Group 6 (2)
- Interkretsserie U19 (5)
- Toppserien Women (5)
- U19 Elite League
- Youth Cup
- Oman
- Panama
- Paragwaj (6)
- Peru (10)
- Filipiny (8)
- Polska (1)
- Portugalia (1)
- Portoryko
- Katar
- Rumunia (5)
- Rosja (18)
- Rwanda
- Saint Kitts i Nevis (1)
- San Marino
- Arabia Saudyjska
- Senegal
- Serbia
- Seszele
- Sierra Leone
- Singapur (4)
- Słowacja
- Słowenia
- Republika Południowej Afryki (4)
- Korea Południowa (32)
-
Szwecja (60)
- Europe Friendlies
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (3)
- Cup
- 1.div Södra (3)
- 2.div Norra Götaland (1)
- 2.div Norra Svealand (2)
- 2.div Norrland (7)
- 2.div Östra Götaland
- 2.div Södra Götaland (3)
- 2.div Södra Svealand (1)
- 2.div Västra Götaland (1)
- Allsvenskan (8)
- Cup Qualification (15)
- Damallsvenskan (7)
- Elitettan (2)
- Juniorallsvenskan (3)
- Superettan (4)
- Szwajcaria
- Syria
- Tajwan (4)
- Tadżykistan (1)
- Tanzania (1)
- Tajlandia
- Togo
- Trynidad i Tobago
- Tunezja (8)
- Turcja
- Uganda
- Ukraina
- Zjednoczone Emiraty Arabskie
- Urugwaj (17)
- Uzbekistan (8)
- Wenezuela (4)
- Wietnam (5)
- Walia
- Zambia
- Zimbabwe (5)
Ostatni mecz u siebie drużyny Raufoss 2
Ostatnie mecze
Norway Division 3 Group 5 Table
Pos # | Team | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Træff | 28 | 11 | 9 | 1 | 1 | 26 | 6 | 20 |
2 | Aalesunds FK 2 | 22 | 10 | 7 | 1 | 2 | 15 | 11 | 4 |
3 | Skjetten | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 22 | 13 | 9 |
4 | Bjørkelangen | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 21 | 12 | 9 |
5 | Lokomotiv Oslo | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 21 | 12 | 9 |
6 | Lørenskog | 18 | 11 | 5 | 3 | 3 | 18 | 13 | 5 |
7 | IF Ready | 17 | 10 | 5 | 2 | 3 | 23 | 17 | 6 |
8 | Spjelkavik | 14 | 11 | 3 | 5 | 3 | 20 | 13 | 7 |
9 | Molde 2 | 11 | 10 | 3 | 2 | 5 | 18 | 24 | -6 |
10 | Gjelleraasen | 10 | 11 | 2 | 4 | 5 | 19 | 23 | -4 |
11 | Funnefoss/Vormsund | 9 | 11 | 2 | 3 | 6 | 11 | 26 | -15 |
12 | Hødd 2 | 8 | 11 | 2 | 2 | 7 | 17 | 32 | -15 |
13 | Kristiansund 2 | 6 | 11 | 1 | 3 | 7 | 17 | 33 | -16 |
14 | Skedsmo | 5 | 10 | 1 | 2 | 7 | 4 | 17 | -13 |
Norway Division 3 Group 5 Results
Hødd 2
1 - 4
Skjetten
Bjørkelangen
3 - 1
Kristiansund 2
Lokomotiv Oslo
2 - 0
Funnefoss/Vormsund
Spjelkavik
1 - 2
Træff
Lørenskog
3 - 2
Gjelleraasen
Gjelleraasen
4 - 4
Molde 2
Træff
4 - 0
Skedsmo
Aalesunds FK 2
3 - 2
Lokomotiv Oslo
Kristiansund 2
1 - 3
Lørenskog
Funnefoss/Vormsund
1 - 2
Skjetten