Quick Betimate
Statystyki
Liczba spotkań | 160 |
Średnia punktów | 4.7 |
Analiza zakładów | 4985 |
Zakłady wysokiej jakości | 5 |
Wskaźnik wygranych | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Popularne ligi
- Euro 2024
-
Anglia (15)
- FA Cup (1)
- Premier League (10)
- Championship (1)
- League 1
- League 2
- National League
- National League North
- National League South
- Premier League 2 (1)
- Championship Women
- Development League 2 (1)
- FA Cup Women
- FA Trophy
- FA Vase
- Isthmian Division One South
- Northern League Division One
- Northern Premier League
- Reserve Matches
- Ryman Premier Division
- Southern Premier League Central
- Southern Premier League South
- Super League Women
- U21 Premier League Cup
- Northern Ireland Championship
- Northern Ireland Championship Women (1)
- Northern Ireland Cup
- Northern Ireland Play-Offs
- Northern Ireland Premier
- Northern Ireland Premier Intermediate League
- Northern Ireland Premier League Women
- Northern Ireland Reserve League
- UK Friendlies
- Japan J-League Cup (10)
- Liga Mistrzów UEFA (1)
- Stany Zjednoczone (773)
- Liga Europy UEFA (1)
-
Hiszpania (99)
- Primera Liga (9)
- Segunda (5)
- Tercera Group 1 (2)
- Tercera Group 2 (2)
- Tercera Group 3 (2)
- Tercera Group 4 (2)
- Tercera Group 5 (2)
- Tercera Group 6 (2)
- Tercera Group 7 (2)
- Tercera Group 8 (2)
- Tercera Group 9 (2)
- Tercera Group 10 (2)
- Tercera Group 11 (2)
- Tercera Group 12 (2)
- Tercera Group 13 (2)
- Tercera Group 14 (3)
- Tercera Group 15 (2)
- Tercera Group 16 (5)
- Tercera Group 17 (2)
- Tercera Group 18 (2)
- Youth League
- Copa De La Reina
- Kings League - 40 mins play
- Primera Division RFEF Group 1 (10)
- Primera Division RFEF Group 2 (10)
- Primera Federacion Women
- Primera Women (7)
- Queens League - 40 mins play
- Regional League
- Segunda Division RFEF Group 1
- Segunda Division RFEF Group 2
- Segunda Division RFEF Group 3
- Segunda Division RFEF Group 4
- Segunda Division RFEF Group 5
- Segunda Division RFEF Play-Offs (1)
- Segunda Federacion Women
- Tercera - Play-Offs (17)
- Tercera Federacion Women
- Women Regional League
-
Niemcy (79)
- Bundesliga I
- Bundesliga II (9)
- DFB Pokal (1)
- 3.Liga
- Regionalliga Bayern
- Regionalliga North (1)
- Regionalliga North East (1)
- Regionalliga South West
- Regionalliga West
- Oberliga Baden-Wuerttemberg (9)
- Oberliga Bayern North
- Oberliga Bayern South
- Oberliga Bremen
- Oberliga Hamburg
- Oberliga Hessen (8)
- Oberliga Mittelrhein (6)
- Oberliga Niederrhein (1)
- Oberliga Niedersachsen (9)
- Oberliga NOFV Nord (1)
- Oberliga NOFV Sud (1)
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar (10)
- Oberliga Schleswig-Holstein
- Oberliga Westfalen (8)
- Berlin-Liga
- Bundesliga II Play-Offs
- Bundesliga II Women (2)
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19 (1)
- Bundesliga Women (6)
- DFB Pokal Women
- Landesliga (1)
- Landesliga Bayern Sudost
- Landespokal
- Regionalliga Play-Offs
- U19 Cup (1)
- Verbandsliga (3)
-
Włochy (20)
- Serie A (6)
- Serie B (2)
- Serie C Group A
- Serie C Group B
- Serie C Group C
- Campionato Nazionale
- Campionato Primavera 1
- Campionato Primavera 2 (1)
- Serie D (2)
- Coppa Italia
- Coppa Italia Women (1)
- Campionato Primavera 3
- Campionato Primavera 4
- Serie A Women
- Serie B Play-Offs
- Serie B Women
- Serie C Play-Offs (4)
- Serie C Super Cup (1)
- Serie D Cup (2)
- Serie D Play-Offs (1)
- U19 League Women
- Francja (10)
- Holandia (10)
- Szkocja (7)
- Israel Premier League (2)
- Colombia Primera A (2)
- Colombia Primera B (2)
- Lebanon League (3)
- Iran Pro League (8)
- Superligaen Dania (6)
- Super League Grecja 1 (3)
- E-sport (118)
Inne ligi
- Albania (1)
- Algieria (17)
- Andora (7)
- Angola (4)
- Antigua i Barbuda
-
Argentyna (77)
- Superliga
- Nacional B (13)
- Primera B Metropolitana (3)
- Primera C Metropolitana (9)
- Reserve League
- Cup (4)
- Torneo A (17)
- Copa Santa Fe (1)
- Championship Women (5)
- Copa de la Liga Profesional
- Copa Federal Women
- Liga Profesional (10)
- Liga Profesional Reserves (14)
- Primera B Women
- Regional Cup
- Regional League
- Torneo Promocional Amateur (1)
- Torneo Regional Amateur
- Youth League
- Armenia (12)
- Aruba
-
Australia (64)
- A-League
- A-League Women
- Capital Territory NPL2
- Capital Territory Premier League (4)
- Capital Territory Premier League Women
- Capital Territory U23 League
- Darwin Premier League
- FFA Cup Qualifying
- New South Wales League 1
- New South Wales League 2
- New South Wales NPL Women
- New South Wales Premier League (8)
- New South Wales U20 League
- Northern NSW Premier League (3)
- Northern NSW Premier League Women
- Northern NSW Reserves League
- NPL Queensland (5)
- NPL Queensland U23
- NPL Queensland Women (5)
- NPL Victoria (7)
- NPL Victoria U23
- NPL Victoria Women (1)
- NSW League 1 U20
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23
- Queensland Premier League (6)
- Queensland Premier League 2
- Queensland Premier League 3
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women
- SA Premier League Reserves
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves
- South Australia Premier League (6)
- South Australia State League 1
- South Australia State League Reserves
- Sunday League Premier Division
- Sunday League Premier Division Reserve
- Tasmania Championship
- Tasmania Championship Women
- Tasmania Cup Women
- Tasmania NPL U21 League
- Tasmania Premier League (1)
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women
- Victoria PL 1 U23
- Victoria Premier League 1 (7)
- Victoria Premier League 2
- Victoria State League 1
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia State League 2
- Western Australia U20 League
- Australian Matches
- Austria (30)
- Azerbejdżan (7)
- Bahrajn (6)
- Bangladesz
- Barbados
- Białoruś (5)
- Belgia (7)
- Bhutan
- Boliwia (11)
- Bośnia i Hercegowina (8)
- Botswana (3)
-
Brazylia (130)
- Serie A (7)
- Serie B (5)
- Serie C (6)
- Campeonato Acreano
- Campeonato Amapaense
- Campeonato Brasileiro A2 Women (8)
- Campeonato Brasileiro A3 Women
- Campeonato Carioca A2 (2)
- Campeonato Carioca C (3)
- Campeonato Cearense B
- Campeonato Gaucho 2 (8)
- Campeonato Goiano 2 (4)
- Campeonato Maranhense (2)
- Campeonato Mineiro 2 (3)
- Campeonato Mineiro U20
- Campeonato Paranaense 2 (3)
- Campeonato Paulista A3
- Campeonato Paulista A4
- Campeonato Paulista U20 (1)
- Campeonato Rondoniense (2)
- Campeonato Sul-Matogrossense
- Campeonato U20 Women
- Catarinense 2 (5)
- Copa Nordeste (2)
- Copa Verde (2)
- Matches (1)
- Matches Women
- Paulista Cup (11)
- Paulista Serie B
- Paulista Women (5)
- Serie A U20 (10)
- Serie A Women (2)
- Serie A1 Women (2)
- Serie A2 Women (3)
- Serie D (13)
- U20 Cup
- U20 League (3)
- Copa do Brasil (15)
- Women’s Friendly (2)
- Bułgaria (4)
- Burkina Faso (1)
- Burundi
- Kambodża
- Kamerun
- Kanada (5)
- Chile (17)
- Chiny (32)
- Kolumbia (10)
- Kongo - Brazzaville (6)
- Kostaryka (5)
- Wybrzeże Kości Słoniowej (2)
- Chorwacja (19)
- Cypr
- Republika Czeska (34)
- Dania (21)
- Dżibuti
- Dominika
- Republika Dominikańska
- Ekwador (11)
- Egipt (25)
- Salwador (5)
- Estonia (15)
- Etiopia (2)
- Wyspy Owcze (12)
- Fidżi
- Finlandia (148)
- Gambia (2)
- Gruzja (8)
- Ghana (7)
- Gibraltar
- Grecja (18)
- Gwatemala (2)
- Honduras (2)
- Hongkong SAR Chin (5)
- Węgry (21)
- Islandia (31)
- Indie
- Indonezja
- Iran (11)
- Irak
- Irlandia (12)
- Izrael (8)
- Jamajka (1)
- Japonia (66)
- Jordania (6)
- Kazachstan (15)
- Kenia (5)
- Kuwejt (4)
- Kirgistan
- Łotwa (7)
- Liban (3)
- Liechtenstein
- Litwa (13)
- Luksemburg (16)
- Makau SAR Chin
- Macedonia Północna (9)
- Malawi
- Malezja (9)
- Mali (6)
- Malta
- Mauretania (1)
- Meksyk (5)
- Mołdawia (2)
- Mongolia
- Czarnogóra (11)
- Maroko (9)
- Mozambik
- Mjanma (Birma)
- Nowa Zelandia (16)
- Nikaragua
- Niger (1)
- Nigeria (1)
-
Norwegia (60)
- Eliteserien (8)
- Division 1 (8)
- Cup
- Cup Women
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (5)
- Division 2 Group 1 (5)
- Division 2 Group 2 (5)
- Division 3 Group 1 (2)
- Division 3 Group 2 (3)
- Division 3 Group 3 (4)
- Division 3 Group 4 (5)
- Division 3 Group 5 (5)
- Division 3 Group 6 (5)
- Interkretsserie U19
- Toppserien Women (5)
- U19 Elite League
- Youth Cup
- Oman (6)
- Panama (2)
- Paragwaj (8)
- Peru (21)
- Filipiny (8)
- Polska (23)
- Portugalia (18)
- Portoryko (2)
- Katar (1)
- Rumunia (32)
- Rosja (40)
- Rwanda
- Saint Kitts i Nevis (2)
- San Marino (1)
- Arabia Saudyjska (18)
- Senegal (4)
- Serbia (14)
- Seszele
- Sierra Leone (1)
- Singapur (4)
- Słowacja (24)
- Słowenia (3)
- Republika Południowej Afryki (2)
- Korea Południowa (24)
-
Szwecja (59)
- Europe Friendlies
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (3)
- Cup (11)
- 1.div Södra (4)
- 2.div Norra Götaland (1)
- 2.div Norra Svealand (1)
- 2.div Norrland (7)
- 2.div Södra Götaland (2)
- 2.div Södra Svealand (4)
- 2.div Västra Götaland (1)
- Allsvenskan (8)
- Cup Women
- Damallsvenskan (5)
- Elitettan (7)
- Juniorallsvenskan (4)
- Superettan (1)
- Szwajcaria (20)
- Syria
- Tajwan (7)
- Tadżykistan
- Tanzania (6)
- Tajlandia (3)
- Togo
- Trynidad i Tobago (5)
- Tunezja (20)
- Turcja (13)
- Uganda (1)
- Ukraina (22)
- Zjednoczone Emiraty Arabskie (14)
- Urugwaj (27)
- Uzbekistan (10)
- Wenezuela (4)
- Wietnam (9)
- Walia
- Zambia (2)
- Zimbabwe (3)
Dom ostatniego turnieju drużyny Shangyu Pterosaur
Ostatnie mecze
China Division 2 Table
Pos # | Team | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Shaanxi Union | 17 | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 | 4 | 13 |
2 | Nantong Haimen Codion | 16 | 8 | 4 | 4 | 0 | 13 | 7 | 6 |
3 | Dalian K'un City | 15 | 8 | 4 | 3 | 1 | 12 | 6 | 6 |
4 | Beijing Institute | 12 | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 | 10 | 2 |
5 | Hubei Istar | 12 | 8 | 4 | 0 | 4 | 9 | 9 | 0 |
6 | Langfang Glory City | 12 | 8 | 3 | 3 | 2 | 8 | 5 | 3 |
7 | Shandong Taishan Reserves | 9 | 8 | 2 | 3 | 3 | 7 | 7 | 0 |
8 | Tai'an Tiankuang | 7 | 8 | 1 | 4 | 3 | 3 | 10 | -7 |
9 | Rizhao Yuqi | 5 | 8 | 1 | 2 | 5 | 6 | 10 | -4 |
10 | Xi'an Ronghai FC | 2 | 8 | 0 | 2 | 6 | 4 | 23 | -19 |
China Division 2 Fixtures
Tai'an Tiankuang
0 - 0
Xi'an Ronghai FC
Shanghai Port Reserves
0 - 0
Haikou Mingcheng
Shenzhen Juniors
0 - 0
Hunan Billows
Shaanxi Union
0 - 0
Dalian K'un City
Nantong Haimen Codion
0 - 0
Beijing Institute
Langfang Glory City
0 - 0
Rizhao Yuqi
Quanzhou Yaxin
0 - 0
Guangdong GZ-Power
Hubei Istar
0 - 0
Shandong Taishan Reserves
Jiangxi Dark Horse
0 - 0
Guangxi Hengchen
Guangxi Lanhang
0 - 0
Ganzhou Ruishi
China Division 2 Results
Hunan Billows
2 - 1
Guangxi Lanhang
Ganzhou Ruishi
5 - 0
Quanzhou Yaxin
Shandong Taishan Reserves
0 - 1
Nantong Haimen Codion
Beijing Institute
2 - 1
Hubei Istar
Rizhao Yuqi
0 - 1
Shaanxi Union
Haikou Mingcheng
1 - 4
Shenzhen Juniors
Guangdong GZ-Power
1 - 0
Jiangxi Dark Horse
Guangxi Hengchen
1 - 1
Shanghai Port Reserves
Xi'an Ronghai FC
0 - 2
Langfang Glory City
Dalian K'un City
0 - 0
Tai'an Tiankuang