Quick Betimate
Statystyki
Liczba spotkań | 160 |
Średnia punktów | 4.7 |
Analiza zakładów | 6360 |
Zakłady wysokiej jakości | 5 |
Wskaźnik wygranych | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Popularne ligi
- Euro 2024
-
Anglia (27)
- FA Cup (1)
- Premier League (9)
- Championship (4)
- League 1 (1)
- League 2 (1)
- National League
- National League North
- National League South
- Premier League 2 (3)
- Championship Women
- Development League 2 (4)
- FA Cup Women (1)
- FA Trophy (1)
- Isthmian Cup
- Isthmian Division One South
- Northern League Challenge Cup
- Northern League Division One
- Northern Premier League
- Reserve Matches
- Ryman Premier Division
- Southern Premier League Central
- Southern Premier League South
- Super League Women (1)
- U21 Premier League Cup (1)
- Northern Ireland Championship
- Northern Ireland Championship Women
- Northern Ireland Cup
- Northern Ireland Play-Offs
- Northern Ireland Premier
- Northern Ireland Premier Intermediate League
- Northern Ireland Premier League Women
- Northern Ireland Reserve League
- UK Friendlies
- Liga Mistrzów UEFA (1)
- Liga Europy UEFA (1)
- Stany Zjednoczone (721)
-
Hiszpania (221)
- Primera Liga (8)
- Segunda (9)
- Tercera Group 1 (9)
- Tercera Group 2 (9)
- Tercera Group 3 (9)
- Tercera Group 4 (9)
- Tercera Group 5 (9)
- Tercera Group 6 (6)
- Tercera Group 7 (11)
- Tercera Group 8 (9)
- Tercera Group 9 (8)
- Tercera Group 10 (9)
- Tercera Group 11 (9)
- Tercera Group 12 (8)
- Tercera Group 13 (6)
- Tercera Group 14 (8)
- Tercera Group 15 (9)
- Tercera Group 16 (9)
- Tercera Group 17 (9)
- Tercera Group 18 (8)
- Youth League (2)
- Copa De La Reina (1)
- Kings League - 40 mins play
- Primera Division RFEF Group 1 (10)
- Primera Division RFEF Group 2 (10)
- Primera Federacion Women (1)
- Primera Women (5)
- Queens League - 40 mins play
- Regional Cup
- Regional League
- Segunda Division RFEF Group 1
- Segunda Division RFEF Group 2
- Segunda Division RFEF Group 3
- Segunda Division RFEF Group 4
- Segunda Division RFEF Group 5
- Segunda Division RFEF Play-Offs (20)
- Segunda Federacion Women
- Tercera Federacion Women (1)
-
Niemcy (162)
- Bundesliga I (8)
- Bundesliga II (4)
- DFB Pokal (1)
- 3.Liga (4)
- Regionalliga Bayern (9)
- Regionalliga North (7)
- Regionalliga North East (9)
- Regionalliga South West (9)
- Regionalliga West (9)
- Oberliga Baden-Wuerttemberg (9)
- Oberliga Bayern North (3)
- Oberliga Bayern South (2)
- Oberliga Bremen
- Oberliga Hamburg (6)
- Oberliga Hessen (11)
- Oberliga Mittelrhein (6)
- Oberliga Niederrhein (6)
- Oberliga Niedersachsen (8)
- Oberliga NOFV Nord (5)
- Oberliga NOFV Sud (2)
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar (7)
- Oberliga Schleswig-Holstein (6)
- Oberliga Westfalen (9)
- Berlin-Liga (3)
- Bundesliga II Play-Offs
- Bundesliga II Women (7)
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19 (1)
- Bundesliga Women (3)
- DFB Pokal Women
- Landesliga (3)
- Landesliga Bayern Sudost
- Landespokal
- Regionalliga Play-Offs
- U19 Cup (1)
- Verbandsliga (4)
-
Włochy (48)
- Serie A (9)
- Serie B
- Serie C Group A
- Serie C Group B
- Serie C Group C
- Campionato Nazionale
- Campionato Primavera 1 (7)
- Campionato Primavera 2
- Serie D (11)
- Coppa Italia (1)
- Coppa Italia Women (1)
- Campionato Primavera 3
- Campionato Primavera 4
- Serie A Women (4)
- Serie B Play-Offs
- Serie B Women (3)
- Serie C Play-Offs (6)
- Serie C Super Cup (2)
- Serie D Cup (2)
- Serie D Play-Offs (2)
- U19 League Women
- Francja (93)
- Holandia (34)
- Szkocja (13)
- A-League Australia (3)
- J-League Japonia (1)
- Japan J2-League (8)
- Superligaen Dania (5)
- Cyprus Division 1 (3)
- Israel Premier League (4)
- Colombia Primera A (4)
- Colombia Primera B (8)
- E-sport (144)
Inne ligi
- Albania (3)
- Algieria (6)
- Andora (8)
- Angola (7)
- Antigua i Barbuda
-
Argentyna (97)
- Superliga
- Nacional B (18)
- Primera B Metropolitana (10)
- Primera C Metropolitana (11)
- Reserve League
- Cup (4)
- Torneo A (16)
- Championship Women (7)
- Copa de la Liga Profesional
- Liga Profesional (11)
- Liga Profesional Reserves (14)
- Primera B Women
- Regional Cup (1)
- Regional League (3)
- Torneo Promocional Amateur (2)
- Torneo Regional Amateur
- Youth League
- Armenia (13)
- Aruba (1)
-
Australia (68)
- A-League (3)
- A-League Women
- Capital Territory NPL2
- Capital Territory Premier League (1)
- Capital Territory Premier League Women (2)
- Capital Territory U23 League (1)
- Darwin Premier League
- FFA Cup Qualifying
- New South Wales League 1
- New South Wales League 2 (1)
- New South Wales NPL Women (4)
- New South Wales Premier League (2)
- New South Wales U20 League (1)
- Northern NSW Premier League (2)
- Northern NSW Premier League Women (1)
- Northern NSW Reserves League (2)
- NPL Queensland (3)
- NPL Queensland U23 (2)
- NPL Queensland Women (2)
- NPL Victoria (1)
- NPL Victoria U23 (3)
- NPL Victoria Women (6)
- NSW League 1 U20
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23 (1)
- Queensland Premier League (1)
- Queensland Premier League 2 (2)
- Queensland Premier League 3 (1)
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women (2)
- SA Premier League Reserves
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves
- South Australia Premier League (6)
- South Australia State League 1
- South Australia State League Reserves
- Sunday League Premier Division
- Sunday League Premier Division Reserve
- Tasmania Championship (1)
- Tasmania Championship Women
- Tasmania NPL U21 League
- Tasmania Premier League (1)
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women
- Victoria PL 1 U23 (1)
- Victoria Premier League 1 (2)
- Victoria Premier League 2
- Victoria State League 1
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women (2)
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia State League 2
- Western Australia U20 League
- Australian Matches
- Austria (32)
- Azerbejdżan (10)
- Bahrajn
- Bangladesz (5)
- Barbados
- Białoruś (11)
- Belgia (17)
- Boliwia (9)
- Bośnia i Hercegowina (14)
- Botswana (3)
-
Brazylia (170)
- Serie A (9)
- Serie B (6)
- Serie C (10)
- Amazonense
- Campeonato Acreano
- Campeonato Alagoano
- Campeonato Amapaense
- Campeonato Brasileiro A2 Women (8)
- Campeonato Brasileiro A3 Women (3)
- Campeonato Capixaba
- Campeonato Carioca A2 (6)
- Campeonato Cearense B
- Campeonato Gaucho 2 (8)
- Campeonato Goiano 2 (4)
- Campeonato Maranhense
- Campeonato Mineiro 2 (5)
- Campeonato Mineiro U20 (3)
- Campeonato Paraibano
- Campeonato Paranaense 2 (5)
- Campeonato Paulista A2
- Campeonato Paulista A3
- Campeonato Paulista A4 (1)
- Campeonato Paulista U20 (5)
- Campeonato Rondoniense (2)
- Campeonato Sergipano
- Campeonato Sul-Matogrossense
- Campeonato U20 Women
- Catarinense 2 (5)
- Copa Nordeste (2)
- Copa Verde (1)
- Matches (2)
- Matches Women
- Paraense
- Paulista Serie B (6)
- Paulista Women (5)
- Serie A U20 (10)
- Serie A Women (8)
- Serie D (32)
- U20 Cup
- U20 League (8)
- Copa do Brasil (16)
- Women’s Friendly
- Bułgaria (17)
- Burkina Faso (2)
- Burundi
- Kambodża (2)
- Kamerun
- Kanada (7)
- Chile (33)
- Chiny (30)
- Kolumbia (21)
- Kongo - Brazzaville (9)
- Kostaryka (16)
- Wybrzeże Kości Słoniowej (3)
- Chorwacja (21)
- Cypr (4)
- Republika Czeska (57)
-
Dania (69)
- Superligaen (5)
- Division 1 (2)
- Cup
- U19 League
- Danish Womens Elitedivisionen (2)
- 1.Division Women
- Cup Women
- Danmarksserien Promotion (35)
- Danmarksserien Relegation (20)
- Division 2 (1)
- Division 3 (1)
- Elitedivisionen Women (3)
- Future Cup
- Play-Offs Women
- Superligaen Play-Offs
- U21 League
- Womens 2 Division
- Dżibuti (1)
- Dominika (2)
- Republika Dominikańska (4)
- Ekwador (10)
- Egipt (20)
- Salwador (9)
- Estonia (12)
- Etiopia (3)
- Wyspy Owcze (10)
- Fidżi
- Finlandia (131)
- Gambia
- Gruzja (6)
- Ghana (12)
- Gibraltar (2)
- Grecja (7)
- Gwatemala (3)
- Honduras (3)
- Hongkong SAR Chin (16)
- Węgry (29)
- Islandia (46)
- Indie
- Indonezja
- Iran (22)
- Irak (1)
- Irlandia (22)
- Izrael (11)
- Jamajka (2)
- Japonia (36)
- Jordania (6)
- Kazachstan (17)
- Kenia (4)
- Kuwejt (4)
- Kirgistan
- Łotwa (8)
- Liban (2)
- Liberia
- Liechtenstein
- Litwa (8)
- Luksemburg (16)
- Makau SAR Chin (2)
- Macedonia Północna (15)
- Malawi
- Malezja (4)
- Mali (6)
- Malta
- Mauretania
- Meksyk (19)
- Mołdawia (4)
- Mongolia
- Czarnogóra (11)
- Maroko (13)
- Mozambik
- Mjanma (Birma)
- Nowa Zelandia (12)
- Nikaragua
- Niger
- Nigeria (9)
-
Norwegia (59)
- Eliteserien (8)
- Division 1 (8)
- Cup
- Cup Women
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (4)
- Division 2 Group 1 (6)
- Division 2 Group 2 (5)
- Division 3 Group 1 (3)
- Division 3 Group 2 (4)
- Division 3 Group 3 (6)
- Division 3 Group 4 (6)
- Division 3 Group 5 (4)
- Division 3 Group 6 (4)
- Interkretsserie U19
- Toppserien Women (1)
- U19 Elite League
- Youth Cup
- Oman (1)
- Panama (3)
- Paragwaj (11)
- Peru (18)
- Filipiny (7)
- Polska (56)
- Portugalia (41)
- Portoryko
- Katar (5)
- Rumunia (42)
- Rosja (50)
- Rwanda (5)
- Saint Kitts i Nevis (2)
- San Marino (3)
- Arabia Saudyjska (12)
- Senegal (9)
- Serbia (21)
- Seszele
- Sierra Leone
- Singapur (1)
- Słowacja (26)
- Słowenia (13)
- Republika Południowej Afryki (16)
- Korea Południowa (16)
-
Szwecja (63)
- Europe Friendlies
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (8)
- Cup
- 1.div Södra (8)
- 2.div Norra Götaland (2)
- 2.div Norra Svealand (4)
- 2.div Norrland (3)
- 2.div Södra Götaland (2)
- 2.div Södra Svealand (4)
- 2.div Västra Götaland (2)
- Allsvenskan (8)
- Cup Women
- Damallsvenskan (7)
- Elitettan (6)
- Juniorallsvenskan (3)
- Superettan (6)
- Szwajcaria (27)
- Syria (1)
- Tajwan (7)
- Tadżykistan
- Tanzania (6)
- Tajlandia (6)
- Togo
- Trynidad i Tobago (2)
- Tunezja (18)
- Turcja (10)
- Uganda (9)
- Ukraina (12)
- Zjednoczone Emiraty Arabskie (13)
- Urugwaj (14)
- Uzbekistan (12)
- Wenezuela (4)
- Wietnam (12)
- Walia
- Zambia (9)
- Zimbabwe (9)
Ostatni wyjazdowy mecz drużyny UD Los Garres
Ostatnie mecze
Spain Tercera Group 13 Table
Pos # | Team | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportiva Minera | 78 | 34 | 24 | 6 | 4 | 53 | 19 | 34 |
2 | Real Murcia B | 68 | 34 | 20 | 8 | 6 | 67 | 33 | 34 |
3 | Cieza | 65 | 33 | 18 | 11 | 4 | 42 | 23 | 19 |
4 | UD Caravaca | 61 | 33 | 18 | 7 | 8 | 59 | 30 | 29 |
5 | UCAM Murcia CF B | 59 | 33 | 18 | 5 | 10 | 40 | 24 | 16 |
6 | CF Lorca Deportiva | 58 | 33 | 17 | 7 | 9 | 63 | 29 | 34 |
7 | Union Molinense CF | 56 | 33 | 17 | 5 | 11 | 58 | 34 | 24 |
8 | At. Pulpileno | 52 | 34 | 13 | 13 | 8 | 39 | 23 | 16 |
9 | Muleno | 43 | 34 | 12 | 7 | 15 | 37 | 42 | -5 |
10 | Racing Murcia | 40 | 33 | 11 | 7 | 15 | 35 | 49 | -14 |
11 | Plus Ultra | 38 | 34 | 12 | 2 | 20 | 43 | 55 | -12 |
12 | El Palmar CF Estrella Grana | 36 | 33 | 9 | 9 | 15 | 33 | 49 | -16 |
13 | CD Bullense | 36 | 33 | 10 | 6 | 17 | 39 | 63 | -24 |
14 | Alcantarilla FC | 35 | 33 | 10 | 5 | 18 | 33 | 40 | -7 |
15 | Balsicas Atletico | 33 | 33 | 8 | 9 | 16 | 32 | 52 | -20 |
16 | Ciudad de Murcia | 30 | 33 | 7 | 9 | 17 | 28 | 42 | -14 |
17 | CD Algar | 29 | 34 | 7 | 8 | 19 | 31 | 65 | -34 |
18 | Montecasillas FC | 20 | 33 | 6 | 2 | 25 | 30 | 90 | -60 |
Spain Tercera Group 13 Results
Real Murcia B
2 - 4
Deportiva Minera
CD Algar
4 - 3
Plus Ultra
Muleno
0 - 1
At. Pulpileno
CD Bullense
5 - 0
CD Algar
Cieza
2 - 1
CF Lorca Deportiva
At. Pulpileno
1 - 0
Ciudad de Murcia
El Palmar CF Estrella Grana
0 - 2
UD Caravaca
Plus Ultra
1 - 2
Real Murcia B
Alcantarilla FC
1 - 1
UCAM Murcia CF B
Deportiva Minera
2 - 0
Balsicas Atletico