Hem
Fotboll
Förutsägelser
Tabeller
Spelschema
Liveresultat
Resultat
Basket
Amerikansk fotboll
Tennis
Esport
Artiklar
Fotboll
Spelscheman
Matchförhandsvisningar
Liverapportering
Höjdpunkter
Övergångar
Åsikter
Sexiga tjejer
Insikter
Kunskap
Basket
Basketförhandsvisningar
Baskettabeller
Basketspelschema
Basketresultat
Tennis
Tennisförhandsvisning
Tennishöjdpunkter
Esport
B.O
Premiumtips
Logga in
Språk:
Sverige
English
Deutsch
España
Français
Portugal
Italiano
Русский
Polska
Danmark
Suomi
Sverige
ایران
대한민국
日本
Indonesia
ไทย
Tiếng Việt
中国
भारत
বাংলা
عربي
Mer
Köp spel
1x2
O/U 2.5
BTTS
AH
Odds
Livescore
Identifiera
Standings
Resultat
Spelschema
Snabbt Betimate
Fotbollsschema
Dagens fotbollsschema
Imorgon fotbollsschema
Helgens fotbollsschema
Förra dagen fotbollsschema
Målservice
Statistik
Antal omgångar
159
Genomsnittspoäng
4.7
Bettingtips
3085
Premiumspel
5
Vinstprocent
75%
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Livescore Leagues
England
FA Cup
Premier League
Championship
League 1
League 2
Premier League 2
Development League 2
FA Cup Women
FA Trophy
FA Vase
Super League Women
U21 Premier League Cup
Northern Ireland Championship Women
Northern Ireland Premier League Women
Scotland Women’s League Play-Offs
UEFA Champions Liga
UEFA Europa League
USA
(765)
MLS
(14)
UPSL
Elite Club Friendlies
League Women
MLS is Back Tournament
MLS Next Pro League
(54)
NISA
(5)
NPSL
(197)
NWSL Women
(7)
US Open Cup
(1)
USL Championship
(51)
USL League One
(4)
USL League One Cup
USL League Two
(360)
USL W-League Women
(72)
WPSL Women
World Club Friendlies
Spanien
(10)
La Liga
Segunda
(2)
Tercera Group 1
Tercera Group 2
Tercera Group 3
Tercera Group 4
Tercera Group 5
Tercera Group 6
Tercera Group 7
Tercera Group 8
Tercera Group 9
Tercera Group 10
Tercera Group 11
Tercera Group 12
Tercera Group 13
Tercera Group 14
Tercera Group 15
Tercera Group 16
Tercera Group 17
Tercera Group 18
Youth League
Copa De La Reina
Primera Division RFEF Group 1
Primera Division RFEF Group 2
Primera Division RFEF Play-Offs
Primera Federacion Women
Primera Women
(8)
Regional League
Regional League Play-Offs
Segunda Division RFEF Play-Offs
Segunda Federacion Women
Tercera - Play-Offs
Tercera Federacion Women
Women Regional League
Tyskland
Bundesliga
Bundesliga II
DFB Pokal
3.Liga
Regionalliga Bayern
Regionalliga North
Regionalliga North East
Regionalliga South West
Regionalliga West
Oberliga Baden-Wuerttemberg
Oberliga Bayern North
Oberliga Bayern South
Oberliga Bremen
Oberliga Hamburg
Oberliga Hessen
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Niederrhein
Oberliga Niedersachsen
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Oberliga Schleswig-Holstein
Oberliga Westfalen
Berlin-Liga
Bundesliga II Play-Offs
Bundesliga II Women
Bundesliga Play-Offs
Bundesliga U19
Bundesliga Women
Landesliga
Landespokal
Oberliga Play offs
Oberliga Play-Offs
Play-Offs Women
Regionalliga Play-Offs
U19 Cup
Verbandsliga
Italien
Serie A
Serie B
Campionato Primavera 1
Campionato Primavera 2
Serie D
Coppa Italia
Coppa Italia Women
Campionato Primavera 3
Campionato Primavera 4
Serie A Women
Serie B Women
Serie C Play-Offs
Serie C Super Cup
Serie D Cup
Serie D Play-Offs
U19 League Women
Frankrike
(1)
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
National 3
Cup
Division 2 Women
Ligue 1 Play-Offs
Ligue 2 Play-Offs
U19 Cup
U19 League
(1)
U19 League Women
Division 1 Women
Nederländerna
Eredivisie
Eerste Divisie
Cup Women
Derde Divisie
Eredivisie Play-Offs
Eredivisie Women
Tweede Divisie
Tweede Divisie Play-Offs
U21 League
Skottland
Premiership
FA Cup
Championship Play-Offs
League One Play-Offs
League Two Play-Offs
Premier League Women
Premiership Play-Offs
Women FA Cup
Colombia Primera B
(4)
Egypt Division 2
(2)
Brazil Serie B
(3)
Brasilianska Serie A
(10)
Argentina Nacional B
(2)
Brazil Serie C
(3)
Argentina Primera C Metropolitana
(3)
Argentina Torneo A
(1)
E-sport
(149)
Esoccer Adriatic League - 10 mins play
(15)
Esoccer Battle - 8 mins play
(12)
Esoccer GT Leagues – 12 mins play
(122)
Annan ligor
Albanien
Championship
Cup
First Division
Play-offs
Algeriet
(16)
Cup Women
D1 Championship Women
Division 1
(8)
Division 2
Elite Championship Women
U21 Cup
U21 Division 1
(8)
U21 Division 2
Andorra
Cup
Play-Offs
Premier Division
Second Division
Angola
Girabola
Argentina
(34)
Superliga
Nacional B
(2)
Primera B Metropolitana
(11)
Primera C Metropolitana
(3)
Reserve League
Cup
(1)
Torneo A
(1)
Copa Santa Fe
Championship Women
(2)
Copa Federal Women
Copa Santa Fe Women
Liga Profesional
(14)
Liga Profesional Reserves
Primera C Women
Regional Cup
Regional League
Torneo Promocional Amateur
Torneo Regional Amateur
Youth League
Armenien
First League
Premier League
Armenian Cup
Aruba
Division Di Honor
Australien
(79)
A-League
Capital Territory NPL2
Capital Territory Premier League
(4)
Capital Territory Premier League Women
Capital Territory U23 League
Darwin Premier League
FFA Cup Qualifying
(1)
New South Wales League 1
New South Wales League 2
(2)
New South Wales NPL Women
New South Wales NPL2 Women
New South Wales Premier League
(8)
New South Wales U20 League
(4)
Northern NSW Premier League
(1)
Northern NSW Premier League Women
Northern NSW Reserves League
(1)
NPL Queensland
(6)
NPL Queensland U23
(1)
NPL Queensland Women
(5)
NPL Victoria
(7)
NPL Victoria U23
NPL Victoria Women
(6)
NSW League 1 U20
(2)
Queensland PL 2 U23
Queensland PL U23
(1)
Queensland Premier League
(2)
Queensland Premier League 2
Queensland Premier League 3
Queensland Premier League 4
Queensland Premier League Women
SA Premier League Reserves
SA Premier League Women
(5)
SA Premier League Women Reserves
South Australia Premier League
(6)
South Australia State League 1
South Australia State League Reserves
Sunday League Premier Division
Sunday League Premier Division Reserve
Tasmania Championship
Tasmania Championship 1
Tasmania Championship Women
Tasmania Cup Women
Tasmania NPL U21 League
Tasmania Premier League
(4)
Tasmania South Division 1
Tasmania Super League Women
Victoria PL 1 U23
Victoria Premier League 1
(7)
Victoria Premier League 2
Victoria State League 1
Victoria State League 1 Reserves
Victoria State League 2
Victoria State League 2 Reserves
WA Premier League Women
WA Premier League Women U21
WA State League 1 Reserves
WA State League Reserves Cup
Western Australia Premier League
(6)
Western Australia State League 1
Western Australia State League 1 Women
Western Australia U20 League
Australian Matches
Österrike
Bundesliga
2. Liga
Regionalliga Ost
Landesliga
2. Landesliga
Amateur Cup
Bundesliga Play-Offs
League 1 Women
Regionalliga Mitte
Regionalliga Salzburg
Regionalliga Tirol
Regionalliga West
Austrian Matches
Azerbajdzjan
Cup
Division 1
Premier League
Bahrain
Play-Offs
Premier League
Bangladesh
Federation Cup
League Women
Premier League
Barbados
Premier League
Vitryssland
(33)
Cup
(16)
Division 1
(9)
Division 2
Premier League
(8)
Premier League Women
Belgien
First Division A
First Division B
First Amateur Division
First Division A Play-Offs
Second Amateur Division ACFF
Second Amateur Division VFV A
Super League Women
Benin
Ligue 1
Bhutan
(1)
Premier League
(1)
Bolivia
Clausura
Copa Simon Bolivar
Reserve League
Bosnien och Hercegovina
1st League
2nd League
Cup
Premier Liga
Regional Cup
Botswana
FA Cup
Premier League
Brasilien
(149)
Serie A
(10)
Serie B
(3)
Serie C
(3)
Campeonato Baiano 2
(4)
Campeonato Brasileiro A2 Women
(1)
Campeonato Brasileiro A3 Women
Campeonato Carioca A2
(1)
Campeonato Carioca C
(1)
Campeonato Gaucho 2
(8)
Campeonato Goiano 2
(1)
Campeonato Maranhense
(1)
Campeonato Mineiro 2
(3)
Campeonato Mineiro U20
Campeonato Paranaense 2
(1)
Campeonato Paulista A4
Campeonato Paulista U20
(39)
Campeonato Rondoniense
Campeonato U20 Women
Catarinense 2
(5)
Copa Nordeste
Copa Verde
Matches
(1)
Matches Women
Paulista Cup
(11)
Paulista Serie B
Paulista Women
(10)
Serie A U20
(10)
Serie A Women
Serie A1 Women
(2)
Serie A2 Women
Serie A3 Women
Serie D
(32)
U20 League
(2)
Copa do Brasil
Women’s Friendly
Bulgarien
First League
Amateur Cup
Cup
Play-Offs
Premier League Women
Second League
Third League
U19 League
Burkina Faso
Cup
League
Burundi
Cup
Kambodja
Premier League
Kamerun
Cup
League Women
Kanada
(4)
Premier League
(4)
Championships
League 1 British Columbia
League1 Ontario
League1 Ontario Women
League1 Quebec
League2 Ontario
Chile
(23)
Primera Division
Primera B
(1)
Segunda
Tercera
Ascenso Women
Cup
(16)
Primera Division Women
(6)
U21 League
Kina
(48)
Division 1
(8)
Division 2
(10)
Super League
(8)
FA Cup
(16)
Super League Women
(6)
Colombia
(13)
Primera A
Primera B
(4)
Cup
Liga Femenina
(6)
Play-Offs
(1)
Regional League
U19 Championship
(2)
Kongo-Brazzaville
Congo Premier League
Costa Rica
(8)
Playoffs
Primera Division
Primera Division Women
(8)
Segunda
Elfenbenskusten
Ivory Coast Cup
Ivory Coast Premier Division
Kroatien
(1)
Cup
1.HNL Play-Offs
1.NL
(1)
2.HNL Play-Offs
2.NL
3.NL
First League Women
HNL
Regional League
U19 League
Cypern
Division 1
Cup
Tjeckien
(32)
First League
2. Liga
3. Ligy
(8)
4. Ligy
(24)
Youth League
Division 1 Women
Czech First League Play-Offs
5 Ligy
Cup
Women Div 1
Danmark
(33)
Superligaen
Division 1
U19 League
Danish Womens Elitedivisionen
2 Division Women
(1)
Cup Women
Danmarksserien Promotion
(10)
Danmarksserien Relegation
(5)
Division 2
(6)
Division 3
(6)
Elitedivisionen Women
(3)
Future Cup
Play-Offs Women
U21 League
(2)
Djibouti
Premier League
Dominica
Premier League
Dominikanska republiken
Liga
Ecuador
(5)
LigaPro Serie A
LigaPro Serie B
(5)
Primera Women
Egypten
(6)
Division 1
(4)
Division 2
(2)
Cup
Second Division B
El Salvador
Clausura
Reserves League
Segunda Division
Estland
(23)
Meistriliiga
(5)
Cup
Cup Women
(4)
Esiliiga
(5)
Esiliiga B
(5)
II Liiga
Meistriliiga Women
(1)
Play-Offs
Small Cup
U19 League
(3)
Etiopien
(3)
Higher League
Premier League
(2)
Premier League Women
(1)
Färöarna
(12)
Premier League
(5)
Cup
(2)
Div 1
(5)
League Women
Fiji
Cup
Finland
(145)
Cup
(16)
Kakkonen Group A
(21)
Kakkonen Group B
(23)
Kakkonen Group C
(23)
Kakkonen Women
Kansallinen Liiga Women
(5)
Kolmonen
(4)
U20 League
Veikkausliiga
(24)
Veikkausliiga Play-Offs
Ykkonen
(24)
Ykkonen Women
Ykkosliiga
(5)
Gambia
(4)
Division 2
(2)
FF Cup
(2)
GFA League
Georgien
Erovnuli Liga
Cup
First League
League 2 Women
League Women
Liga 3
Ghana
(2)
Division 1
FA Cup
(1)
Premier League
(1)
Gibraltar
National League
Grekland
Super League 1
Cup
Amateur Cup
Cup Women
Matches
Play-Offs
Super League 2
Super League 2 U19
Super League U19
Super League Women
Guatemala
Liga Nacional
Liga Nacional Women
Primera Division
Segunda Division
Honduras
Liga de Ascenso
Liga Nacional
Reserve League
Hongkong
Hong Kong Premier League
Hong Kong 1st Division
Hong Kong 2nd Division
Hong Kong 3rd Division
Hong Kong Cup
Hong Kong FA Cup Junior Division
Hong Kong Sapling Cup
Ungern
NB I
NB II
NB III
Cup
U19 1st Division
NBI Women
U19 2nd Division
Island
(44)
1 Deild
(6)
1 Deild Women
(5)
2 Deild
(5)
3 Deild
(6)
4 Deild
5 Deild
(1)
Cup
(2)
Cup Women
(4)
Premier League
(6)
Premier League Women
(5)
U19 League
(4)
Indien
Super League
Championship Women
Delhi Senior Division
R League A Division
Shillong Premier League
Indonesien
Liga 1
Liga 3
Iran
(13)
Pro League
Cup
(4)
Div 1
(9)
Div 2
Irak
First Division
League
Irland
(15)
U20 League
Republic of Ireland FAI Cup
Republic of Ireland First Division
(5)
Republic of Ireland Leinster Senior Cup
Republic of Ireland Leinster Senior League
Republic of Ireland Munster Senior League
Republic of Ireland National League Women
(5)
Republic of Ireland Premier Division
(5)
Israel
Premier League
Leumit Liga
Cup
Youth Cup
Leumit Liga Play-Offs
Liga Alef Play-Offs
Youth League
Jamaica
Premier League
Super League
Japan
(68)
J-League Cup
J-League
(10)
J2-League
(10)
J3-League
(10)
Football League
Regional League
FA Cup
(32)
J-League Play-Offs
L1 League Women
(6)
L2 League Women
Regional Cup
Women Empowerment League
Jordanien
League
League Women
Kazakstan
(18)
Cup
(2)
Division 1
(10)
Play-Offs
Premier League
(6)
Kenya
Cup
League Women
Premier League
Super League
Kuwait
Cup
League
Kirgizistan
Top Liga
Lettland
(12)
1. Liga
(7)
3. Liga
Cup
Play-Offs
Virsliga
(5)
Libanon
(3)
League
(3)
League Women
Litauen
(21)
1 Lyga
(8)
A Lyga
(4)
A Lyga Play-Offs
A Lyga Women
Cup
II Lyga
(9)
U19 League
Luxemburg
Division Nationale
Division Nationale Play-Offs
Promotion D''Honneur Play-Offs
Promotion D’Honneur
Macao
Macau 1st Division
Others
Makedonien
North Macedonia Cup
North Macedonia Cup Women
North Macedonia First League
North Macedonia League Women
North Macedonia Play-Offs
North Macedonia Second League
Malawi
Super League
Malaysia
(14)
Cup
(8)
Liga M3
MFL Cup
President Cup
Super League
(6)
Mali
Cup
Premiere Division
Malta
FA Trophy
Mauretanien
Cup
Division 1
Mexiko
Liga MX Femenil
Segunda Division
Liga de Expansion
Liga MX
Liga TDP
U23 League
Moldavien
Championship Women
Cup
Divizia A
Divizia Nationala
Mongoliet
Cup
First League
Premier League
Montenegro
Cup
Druga Liga
League Women
Play-Offs
Prva Liga
U19 League
Marocko
(10)
GNF 1
(8)
GNF 2
Cup
(2)
League Women
Moçambique
Mocambola
Myanmar (Burma)
(2)
Myanmar Cup
Myanmar League Women
(2)
Myanmar U20 League
Nya Zeeland
(12)
Central League
(1)
Cup
Cup Women
Northern League
(6)
Southern League
(5)
Nicaragua
Clausura
Liga de Ascenso
Play-Offs
Primera Division Women
Niger
(1)
Super League
(1)
Nigeria
(13)
Cup
League Women
National League
(3)
Premier League
(10)
Norge
(50)
Eliteserien
(8)
Division 1
(1)
Cup Women
(11)
Division 1 Play-Offs
Division 1 Women
(5)
Division 2 Group 1
(7)
Division 2 Group 2
(1)
Division 3 Group 1
(1)
Division 3 Group 2
(1)
Division 3 Group 3
(1)
Division 3 Group 4
(1)
Division 3 Group 5
(7)
Division 3 Group 6
(1)
Interkretsserie U19
Toppserien Women
(5)
U19 Elite League
Youth Cup
Oman
Federation Cup
League
Sultans Cup
Panama
First Division Women
Liga Prom
LPF
Paraguay
(2)
Cup
Division Intermedia
(2)
Division Profesional
Reserve League
U19 League
Women League
Peru
(4)
Copa Peru
Campeonato Nacional Women
Liga 1
Liga 2
(4)
Play-Offs
Reserve League
Filippinerna
(7)
PFL
(7)
Polen
I Liga
II Liga
III Liga
Cup Women
Ekstraklasa
Ekstraliga Women
IV Liga
League Women
Regional Cup
Regional League
Youth League
Portugal
(1)
Primeira Liga
Segunda Liga
Campeonato Nacional
(1)
Campeonato Nacional Women
U19 League
Campeonato Nacional II Women
Cup
Cup Women
Liga 3
Primeira Liga Play-Off
Segunda Liga Play-Offs
U23 Cup
U23 League
Puerto Rico
League
Qatar
Cup
U21 League
Rumänien
(1)
Liga I
Liga III
Liga 1 Women
Cup
Cup Women
Liga 2
Liga 2 Women
Liga 3 Women
Liga 4
Liga I Play-Offs
Supercup
(1)
U19 League
Ryssland
(17)
Premier League
Division 1
Cup
Other Match
1st Division Women
Cup Women
Division 2
(1)
Division 3
Premier League Play-Offs
Premier Women
(6)
Regional Cup
Regional League
Youth Championship
(10)
Russian Matches
Rwanda
National League
Rwandan Division 2
Saint Kitts och Nevis
Saint Kitts & Nevis Premier League
San Marino
Campionato
Cup
Saudiarabien
Cup
Division 1
Pro League
U19 Premier League
Senegal
FA Cup
Ligue 2
Premier League
Serbien
Super Liga
Prva Liga
Srpska Liga
Cup
U19 League
Cup Women
League Women
Super Liga Play-Offs
Seychellerna
Cup
Sierra Leone
Premier League
Singapore
(4)
Premier League
(4)
Slovakien
Super Liga
2. Liga
3. Liga
4. Liga
I Liga Women
Super Liga Play-Offs
U19 League Women
Youth 2.Liga
Youth League
Youth Regional League
Slovenien
Prva Liga
2. SNL
3. SNL
U19 League
League Women
Cup
Cup Women
Prva Liga Play-Offs
Sydafrika
(3)
Premier
Diski Challenge
National Div 1
Cup
League Women
Play-Offs
(3)
Second League Women
Sydkorea
(32)
K League 1
(6)
Cup
(8)
K League 2
(6)
K3 League
(8)
K4 League
Women K League
(4)
Sverige
(103)
Europe Friendlies
Allsvenskan Qualification
Superettan Qualification
1.div Norra
(8)
Cup
(1)
1.div Södra
(8)
2.div Norra Götaland
(7)
2.div Norra Svealand
(7)
2.div Norrland
(7)
2.div Södra Götaland
(1)
2.div Södra Svealand
(7)
2.div Västra Götaland
(7)
Allsvenskan
(8)
Cup Qualification
(13)
Damallsvenskan
(7)
Elitettan
(7)
Juniorallsvenskan
(7)
Superettan
(8)
Schweiz
- Play-Offs
1.Liga Classic
1.Liga Promotion
2. Liga Interregional
Challenge League
Cup
Division 1 Women
Super League
U19 Elite
Women Nationalliga B
Women Play-Offs
Syrien
Cup
Division 2
Youth League
Taiwan
(7)
Mulan League Women
(3)
Premier League
(4)
Tadzjikistan
Super Cup
Vysshaya Liga
Tanzania
Cup
First Division
Play-Offs
Premier League
Thailand
(1)
Premier League
Cup
(1)
Division 2
League Cup
League Women
University League
Division 4
Togo
Premier Division
Trinidad och Tobago
Trinidad & Tobago Premier League
Tunisien
(7)
Cup
(4)
League 1
(3)
League 2
Turkiet
Super Lig
1 Lig
Cup
U19 League
2.Lig Play-Offs
3. Lig Promotion Group Play-Offs
3.Lig Group 4
Amateur League
Uganda
Cup
Cup Women
Division 2
Premier League
Super League Women
Ukraina
Cup
Persha Liga
Play-Offs
Vyscha Liga
Youth League
Förenade Arabemiraten
Förenade Arabemiratens Premier League
UAE Division 1
UAE Reserve League
UAE Cup
UAE U19 Cup
Uruguay
(11)
Amateur Cup
Apertura
Cup
League Women
Reserve League
(7)
Segunda
(3)
Torneo Intermedio
(1)
Uzbekistan
(5)
2nd Division
(4)
League Women
PFL
(1)
Super Cup
Venezuela
Cup
Primera Division
Segunda Division
Vietnam
(14)
V-League
(7)
V-League 2
(5)
Division 2
Cup
(2)
Championship Women
Wales
Premier League
Zambia
Cup
Super League
Zimbabwe
Premier Soccer League
Fotbollsmatcher för India Shillong Premier League
India Shillong Premier League Fixtures
05/11/2024 09:30
Rangdajied United FC
0 - 1
Mawlai SC
FT
05/08/2024 09:45
Mawlai SC
2 - 1
Langsning SC
FT
05/07/2024 09:45
Rangdajied United FC
1 - 0
Shillong Lajong FC Reserves
FT
05/04/2024 09:45
Mawlai SC
6 - 1
Nangkiew Irat
05/01/2024 09:45
Nangkiew Irat
1 - 2
Shillong Lajong FC
FT
04/30/2024 09:45
Sawmer SC
2 - 1
Nongthymai SC
FT
04/29/2024 09:45
Rangdajied United FC
0 - 6
Langsning SC
FT
04/27/2024 09:45
Sawmer SC
0 - 4
Shillong Lajong FC
FT
04/26/2024 09:45
Rangdajied United FC
2 - 1
Mawlai SC
FT
04/25/2024 09:45
Nongthymai SC
1 - 5
Langsning SC
FT
04/24/2024 09:45
Ryntih SC
0 - 4
Sawmer SC
FT
04/23/2024 09:45
Shillong Lajong FC
0 - 5
Mawlai SC
FT
04/22/2024 09:45
Nangkiew Irat
1 - 2
Rangdajied United FC
FT
04/17/2024 09:30
Mawlai SC
0 - 0
Nangkiew Irat
04/16/2024 09:30
Langsning SC
0 - 0
Ryntih SC
04/13/2024 09:30
Rangdajied United FC
0 - 0
Shillong Lajong FC
04/12/2024 09:30
Nongthymai SC
1 - 2
Mawlai SC
FT
04/11/2024 09:30
Ryntih SC
3 - 1
Nangkiew Irat
FT
04/10/2024 09:30
Langsning SC
1 - 0
Sawmer SC
FT
04/09/2024 09:30
Shillong Lajong FC
0 - 0
Nongthymai SC
04/08/2024 09:30
Ryntih SC
0 - 4
Rangdajied United FC
FT
04/02/2024 09:30
Nangkiew Irat
1 - 4
Langsning SC
FT
04/01/2024 09:30
Mawlai SC
7 - 2
Sawmer SC
FT
03/30/2024 09:30
Nongthymai SC
0 - 5
Ryntih SC
FT
03/28/2024 09:30
Langsning SC
0 - 1
Mawlai SC
FT
03/27/2024 09:30
Ryntih SC
0 - 0
Shillong Lajong FC
03/26/2024 09:30
Rangdajied United FC
3 - 2
Sawmer SC
FT
03/25/2024 09:30
Nangkiew Irat
0 - 2
Nongthymmai SC
FT
03/23/2024 09:30
Mawlai SC
1 - 1
Ryntih SC
FT
03/22/2024 09:30
Shillong Lajong FC
0 - 0
Langsning SC
03/19/2024 09:30
Sawmer SC
1 - 2
Nangkiew Irat
FT
03/18/2024 09:30
Nongthymmai SC
0 - 1
Rangdajied United FC
FT
09/30/2022 09:30
Langsning SC
1 - 2
Mawlai SC
FT
09/26/2022 09:45
Rangdajied United FC
4 - 2
Ryntih SC
FT
09/21/2022 09:45
Mawkhar SC
2 - 2
Nangkiew Irat
FT
09/20/2022 09:45
Malki SC
0 - 4
Shillong Lajong FC
FT
09/17/2022 09:45
Rangdajied United FC
3 - 2
Mawlai SC
FT
09/16/2022 09:45
Ryntih SC
2 - 5
Langsning SC
FT
09/15/2022 09:45
Mawkhar SC
0 - 1
Shillong Lajong FC
FT
09/14/2022 09:45
Nangkiew Irat
1 - 3
Malki SC
FT
09/10/2022 10:15
Mawlai SC
2 - 1
Ryntih SC
FT
09/09/2022 10:15
Langsning SC
1 - 1
Rangdajied United FC
FT
09/08/2022 10:15
Nangkiew Irat
3 - 2
Shillong Lajong FC
FT
09/03/2022 10:15
Rangdajied United FC
4 - 0
Malki SC
FT
09/02/2022 10:15
Mawlai SC
3 - 0
Mawkhar SC
FT
08/31/2022 10:15
Langsning SC
3 - 1
Shillong Lajong FC
FT
08/27/2022 10:30
Ryntih SC
2 - 0
Nangkiew Irat
FT
08/26/2022 10:30
Malki SC
0 - 2
Mawkhar SC
FT
08/23/2022 10:30
Nangkiew Irat
1 - 0
Langsning SC
FT
08/22/2022 10:30
Shillong Lajong FC
0 - 1
Mawlai SC
FT
08/20/2022 10:30
Ryntih SC
2 - 4
Malki SC
FT
08/19/2022 10:30
Mawkhar SC
0 - 1
Rangdajied United FC
FT
08/18/2022 10:30
Mawlai SC
2 - 2
Nangkiew Irat
FT
08/12/2022 10:30
Malki SC
1 - 6
Mawlai SC
FT
08/11/2022 10:30
Mawkhar SC
1 - 1
Langsning SC
FT
08/10/2022 10:30
Shillong Lajong FC
5 - 0
Ryntih SC
FT
08/09/2022 10:30
Rangdajied United FC
3 - 0
Nangkiew Irat
FT
08/06/2022 10:30
Malki SC
0 - 5
Langsning SC
FT
08/05/2022 10:30
Ryntih SC
2 - 0
Mawkhar SC
FT
08/04/2022 10:30
Mawlai SC
0 - 0
Nangkiew Irat
08/03/2022 10:30
Shillong Lajong FC
0 - 0
Rangdajied United FC
FT
07/27/2022 10:30
Langsning SC
3 - 1
Mawkhar SC
FT
07/26/2022 10:30
Nangkiew Irat
2 - 2
Ryntih SC
FT
07/25/2022 10:30
Mawlai SC
1 - 0
Rangdajied United FC
FT
07/23/2022 10:30
Shillong Lajong FC
1 - 0
Malki SC
FT
07/21/2022 10:30
Langsning SC
1 - 1
Ryntih SC
FT
07/20/2022 10:30
Mawkhar SC
0 - 0
Mawlai SC
FT
07/19/2022 10:30
Malki SC
1 - 3
Nangkiew Irat
FT
07/18/2022 10:30
Rangdajied United FC
2 - 0
Shillong Lajong FC
FT
07/15/2022 10:30
Langsning SC
4 - 0
Malki SC
FT
07/14/2022 10:30
Ryntih SC
0 - 5
Mawlai SC
FT
07/12/2022 10:30
Nangkiew Irat
1 - 3
Rangdajied United FC
FT
07/11/2022 10:30
Shillong Lajong FC
2 - 1
Mawkhar SC
FT
07/09/2022 10:30
Mawlai SC
4 - 0
Malki SC
FT
07/07/2022 10:30
Rangdajied United FC
1 - 2
Langsning SC
FT
07/06/2022 10:30
Ryntih SC
3 - 0
Shillong Lajong FC
FT
07/05/2022 10:30
Nangkiew Irat
2 - 0
Mawkhar SC
FT
07/02/2022 10:30
Malki SC
0 - 0
Rangdajied United FC
FT
06/30/2022 10:30
Mawkhar SC
1 - 3
Ryntih SC
FT
06/28/2022 10:30
Shillong Lajong FC
1 - 1
Nangkiew Irat
FT
06/27/2022 10:30
Mawlai SC
2 - 0
Langsning SC
FT
06/25/2022 10:30
Ryntih SC
0 - 1
Rangdajied United FC
FT
06/24/2022 10:30
Mawkhar SC
0 - 2
Malki SC
FT
06/22/2022 10:30
Langsning SC
2 - 2
Nangkiew Irat
FT
06/21/2022 10:30
Mawlai SC
1 - 0
Shillong Lajong FC
06/18/2022 10:30
Rangdajied United FC
1 - 1
Mawkhar SC
FT
06/17/2022 10:30
Malki SC
0 - 3
Ryntih SC
FT
06/16/2022 10:30
Shillong Lajong FC
0 - 1
Langsning SC
FT
11/14/2019 08:53
Rangdajied United FC
0 - 0
Langsning SC
FT
11/13/2019 09:00
Laban SC
1 - 3
Nangkiew Irat
FT
11/12/2019 09:15
Shillong Lajong FC
4 - 0
Ryntih SC
FT
11/09/2019 09:07
Nangkiew Irat
1 - 1
Nongrim Hills
FT
11/08/2019 09:15
Shillong Lajong FC
5 - 0
Langsning SC
FT
11/05/2019 09:14
Laban SC
1 - 3
Ryntih SC
FT
11/04/2019 09:19
Nongrim Hills
3 - 3
Rangdajied United FC
FT
11/02/2019 09:18
Nangkiew Irat
0 - 1
Shillong Lajong FC
FT
10/31/2019 09:17
Ryntih SC
3 - 0
Langsning SC
FT
10/29/2019 09:15
Rangdajied United FC
6 - 0
Laban SC
FT
10/28/2019 09:15
Shillong Lajong FC
1 - 0
Nongrim Hills
FT
10/26/2019 09:14
Ryntih SC
2 - 1
Nangkiew Irat
FT
India Shillong Premier League Results
05/11/2024 09:30
Rangdajied United FC
0 - 1
Mawlai SC
05/08/2024 09:45
Mawlai SC
2 - 1
Langsning SC
05/07/2024 09:45
Rangdajied United FC
1 - 0
Shillong Lajong FC Reserves
05/01/2024 09:45
Nangkiew Irat
1 - 2
Shillong Lajong FC
04/30/2024 09:45
Sawmer SC
2 - 1
Nongthymai SC
04/29/2024 09:45
Rangdajied United FC
0 - 6
Langsning SC
04/27/2024 09:45
Sawmer SC
0 - 4
Shillong Lajong FC
04/26/2024 09:45
Rangdajied United FC
2 - 1
Mawlai SC
04/25/2024 09:45
Nongthymai SC
1 - 5
Langsning SC
04/24/2024 09:45
Ryntih SC
0 - 4
Sawmer SC
Hemsida
Fotbollsmatcher i EPL, La Liga, Ligue 1, DFL, UCL (SENAST)
Fotbollsmatcher för Indien
Fotbollsmatcher för India Shillong Premier League