Kvik-Betimate
Statistik
Antal kampe | 160 |
Gennemsnitlig point | 4.7 |
Tipning | 3109 |
Premiumodds | 5 |
Vindende odds | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Populære ligaer
- Euro 2024
- England
- UEFA Champions League
- UEFA Europa League
- USA (765)
-
Spanien (10)
- Primera Liga
- Segunda (2)
- Tercera Group 1
- Tercera Group 2
- Tercera Group 3
- Tercera Group 4
- Tercera Group 5
- Tercera Group 6
- Tercera Group 7
- Tercera Group 8
- Tercera Group 9
- Tercera Group 10
- Tercera Group 11
- Tercera Group 12
- Tercera Group 13
- Tercera Group 14
- Tercera Group 15
- Tercera Group 16
- Tercera Group 17
- Tercera Group 18
- Youth League
- Copa De La Reina
- Primera Division RFEF Group 1
- Primera Division RFEF Group 2
- Primera Division RFEF Play-Offs
- Primera Federacion Women
- Primera Women (8)
- Regional League
- Regional League Play-Offs
- Segunda Division RFEF Play-Offs
- Segunda Federacion Women
- Tercera - Play-Offs
- Tercera Federacion Women
- Women Regional League
-
Tyskland
- Bundesliga I
- Bundesliga II
- DFB Pokal
- 3.Liga
- Regionalliga Bayern
- Regionalliga North
- Regionalliga North East
- Regionalliga South West
- Regionalliga West
- Oberliga Baden-Wuerttemberg
- Oberliga Bayern North
- Oberliga Bayern South
- Oberliga Bremen
- Oberliga Hamburg
- Oberliga Hessen
- Oberliga Mittelrhein
- Oberliga Niederrhein
- Oberliga Niedersachsen
- Oberliga NOFV Nord
- Oberliga NOFV Sud
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
- Oberliga Schleswig-Holstein
- Oberliga Westfalen
- Berlin-Liga
- Bundesliga II Play-Offs
- Bundesliga II Women
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19
- Bundesliga Women
- Landesliga
- Landespokal
- Oberliga Play offs
- Oberliga Play-Offs
- Play-Offs Women
- Regionalliga Play-Offs
- U19 Cup
- Verbandsliga
- Italien
- Frankrig (1)
- Holland
- Skotland
- Colombia Primera B (4)
- Egypt Division 2 (2)
- Brazil Serie B (3)
- Brasiliens Serie A (10)
- Argentina Nacional B (2)
- Brazil Serie C (3)
- Argentina Primera C Metropolitana (3)
- Argentina Torneo A (1)
- E-sport (127)
Andre ligaer
- Albanien
- Algeriet (16)
- Andorra
- Angola
-
Argentina (34)
- Superliga
- Nacional B (2)
- Primera B Metropolitana (11)
- Primera C Metropolitana (3)
- Reserve League
- Cup (1)
- Torneo A (1)
- Copa Santa Fe
- Championship Women (2)
- Copa Federal Women
- Copa Santa Fe Women
- Liga Profesional (14)
- Liga Profesional Reserves
- Primera C Women
- Regional Cup
- Regional League
- Torneo Promocional Amateur
- Torneo Regional Amateur
- Youth League
- Armenien
- Aruba
-
Australien (79)
- A-League
- Capital Territory NPL2
- Capital Territory Premier League (4)
- Capital Territory Premier League Women
- Capital Territory U23 League
- Darwin Premier League
- FFA Cup Qualifying (1)
- New South Wales League 1
- New South Wales League 2 (2)
- New South Wales NPL Women
- New South Wales NPL2 Women
- New South Wales Premier League (8)
- New South Wales U20 League (4)
- Northern NSW Premier League (1)
- Northern NSW Premier League Women
- Northern NSW Reserves League (1)
- NPL Queensland (6)
- NPL Queensland U23 (1)
- NPL Queensland Women (5)
- NPL Victoria (7)
- NPL Victoria U23
- NPL Victoria Women (6)
- NSW League 1 U20 (2)
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23 (1)
- Queensland Premier League (2)
- Queensland Premier League 2
- Queensland Premier League 3
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women
- SA Premier League Reserves
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves
- South Australia Premier League (6)
- South Australia State League 1
- South Australia State League Reserves
- Sunday League Premier Division
- Sunday League Premier Division Reserve
- Tasmania Championship
- Tasmania Championship 1
- Tasmania Championship Women
- Tasmania Cup Women
- Tasmania NPL U21 League
- Tasmania Premier League (4)
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women
- Victoria PL 1 U23
- Victoria Premier League 1 (7)
- Victoria Premier League 2
- Victoria State League 1
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia U20 League
- Australian Matches
- Østrig
- Aserbajdsjan
- Bahrain
- Bangladesh
- Barbados
- Hviderusland (33)
- Belgien
- Benin
- Bhutan
- Bolivia
- Bosnien-Hercegovina
- Botswana
-
Brasilien (149)
- Serie A (10)
- Serie B (3)
- Serie C (3)
- Campeonato Baiano 2 (4)
- Campeonato Brasileiro A2 Women (1)
- Campeonato Brasileiro A3 Women
- Campeonato Carioca A2 (1)
- Campeonato Carioca C (1)
- Campeonato Gaucho 2 (8)
- Campeonato Goiano 2 (1)
- Campeonato Maranhense (1)
- Campeonato Mineiro 2 (3)
- Campeonato Mineiro U20
- Campeonato Paranaense 2 (1)
- Campeonato Paulista A4
- Campeonato Paulista U20 (39)
- Campeonato Rondoniense
- Campeonato U20 Women
- Catarinense 2 (5)
- Copa Nordeste
- Copa Verde
- Matches (1)
- Matches Women
- Paulista Cup (11)
- Paulista Serie B
- Paulista Women (10)
- Serie A U20 (10)
- Serie A Women
- Serie A1 Women (2)
- Serie A2 Women
- Serie A3 Women
- Serie D (32)
- U20 League (2)
- Copa do Brasil
- Women’s Friendly
- Bulgarien
- Burkina Faso
- Burundi
- Cambodja
- Cameroun
- Canada (4)
- Chile (23)
- Kina (48)
- Colombia (13)
- Congo-Brazzaville
- Costa Rica (8)
- Elfenbenskysten
- Kroatien (1)
- Cypern
- Tjekkiet (32)
- Danmark (33)
- Djibouti
- Dominica
- Den Dominikanske Republik
- Ecuador (5)
- Egypten (6)
- El Salvador
- Estland (23)
- Etiopien (3)
- Færøerne (12)
- Fiji
- Finland (145)
- Gambia (4)
- Georgien
- Ghana (2)
- Gibraltar
- Grækenland
- Guatemala
- Honduras
- Hongkong SAR Kina
- Ungarn
- Island (44)
- Indien
- Indonesien
- Iran (13)
- Irak
- Irland (15)
- Israel
- Jamaica
- Japan (68)
- Jordan
- Kasakhstan (18)
- Kenya
- Kuwait
- Kirgisistan
- Letland (12)
- Libanon (3)
- Litauen (21)
- Luxembourg
- Macao SAR Kina
- Makedonien
- Malawi
- Malaysia (14)
- Mali
- Malta
- Mauretanien
- Mexico
- Moldova
- Mongoliet
- Montenegro
- Marokko (10)
- Mozambique
- Myanmar (Burma) (2)
- New Zealand (12)
- Nicaragua
- Niger (1)
- Nigeria (12)
-
Norge (50)
- Eliteserien (8)
- Division 1 (1)
- Cup Women (11)
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (5)
- Division 2 Group 1 (7)
- Division 2 Group 2 (1)
- Division 3 Group 1 (1)
- Division 3 Group 2 (1)
- Division 3 Group 3 (1)
- Division 3 Group 4 (1)
- Division 3 Group 5 (7)
- Division 3 Group 6 (1)
- Interkretsserie U19
- Toppserien Women (5)
- U19 Elite League
- Youth Cup
- Oman
- Panama
- Paraguay (2)
- Peru (4)
- Filippinerne (7)
- Polen
- Portugal (1)
- Puerto Rico
- Qatar
- Rumænien (1)
- Rusland (46)
- Rwanda
- Saint Kitts og Nevis
- San Marino
- Saudi-Arabien
- Senegal
- Serbien
- Seychellerne
- Sierra Leone
- Singapore (4)
- Slovakiet
- Slovenien
- Sydafrika (3)
- Sydkorea (32)
-
Sverige (103)
- Europe Friendlies
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (8)
- Cup (1)
- 1.div Södra (8)
- 2.div Norra Götaland (7)
- 2.div Norra Svealand (7)
- 2.div Norrland (7)
- 2.div Södra Götaland (1)
- 2.div Södra Svealand (7)
- 2.div Västra Götaland (7)
- Allsvenskan (8)
- Cup Qualification (13)
- Damallsvenskan (7)
- Elitettan (7)
- Juniorallsvenskan (7)
- Superettan (8)
- Schweiz
- Syrien
- Taiwan (7)
- Tadsjikistan
- Tanzania
- Thailand (1)
- Togo
- Trinidad og Tobago
- Tunesien (7)
- Tyrkiet
- Uganda
- Ukraine
- De Forenede Arabiske Emirater
- Uruguay (11)
- Usbekistan (5)
- Venezuela
- Vietnam (14)
- Wales
- Zambia
- Zimbabwe
FC Nizhny Novgorod U19s sidste hjemmekamp
Sidst samlet
Hjemmekampe
Vinde
Uafgjort
Fortabt
Samlet statistik
Spillede kampe 5
Mål (Mål scoret - mål scoret af modstander)
7
1.4
1
5
Under/Over
1.5
1
20%
80%
4
2.5
2
40%
60%
3
3.5
4
80%
20%
1
Kampe med scoringer fra begge hold (Ja-nej)
3
60%
40%
2
Ingen scoringer (Ja-nej)
2
40%
60%
3
Scoret et mål (Ja-nej)
4
80%
20%
1
Samlet stilling | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zenit St Petersburg U19 | 30 | 10 | 10 | 0 | 0 | 28 | 6 | 22 |
2 | CSKA Moscow U19 | 24 | 10 | 8 | 0 | 2 | 33 | 9 | 24 |
3 | Rostov U19 | 21 | 10 | 7 | 0 | 3 | 18 | 13 | 5 |
4 | Dynamo Moscow U19 | 15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 15 | 10 | 5 |
5 | Ural U19 | 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 12 | 16 | -4 |
6 | Chertanovo U19 | 10 | 10 | 2 | 4 | 4 | 16 | 20 | -4 |
7 | FC Akhmat Grozny U19 | 9 | 10 | 2 | 3 | 5 | 12 | 20 | -8 |
8 | Fakel Voronezh U19 | 9 | 10 | 2 | 3 | 5 | 5 | 14 | -9 |
9 | FC Nizhny Novgorod U19 | 7 | 10 | 1 | 4 | 5 | 13 | 25 | -12 |
10 | FC Orenburg U20 | 3 | 10 | 1 | 0 | 9 | 4 | 23 | -19 |
Faste kampe
Dato
Kamp
Russia Youth Championship Table
Pos # | Team | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lokomotiv Moscow U19 | 24 | 10 | 8 | 0 | 2 | 31 | 10 | 21 |
2 | Spartak Moscow U19 | 23 | 10 | 7 | 2 | 1 | 19 | 7 | 12 |
3 | Krasnodar U19 | 20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 25 | 15 | 10 |
4 | PFC Sochi U19 | 15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 13 | 10 | 3 |
5 | Konoplev Football Academy U19 | 15 | 10 | 5 | 0 | 5 | 17 | 20 | -3 |
6 | Rubin Kazan U19 | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 8 | 8 | 0 |
7 | Baltika-M Kaliningrad | 10 | 10 | 2 | 4 | 4 | 10 | 18 | -8 |
8 | Krylia Sovetov U19 | 9 | 10 | 2 | 3 | 5 | 15 | 23 | -8 |
9 | Strogino U19 | 8 | 10 | 2 | 2 | 6 | 12 | 23 | -11 |
10 | UOR-5 U19 | 2 | 10 | 0 | 2 | 8 | 5 | 21 | -16 |
Russia Youth Championship Fixtures
Rubin Kazan U19
0 - 0
Konoplev Football Academy U19
PFC Sochi U19
0 - 0
UOR-5 U19
Krylia Sovetov U19
0 - 0
Spartak Moscow U19
Baltika-M Kaliningrad
0 - 0
Lokomotiv Moscow U19
Strogino U19
0 - 0
Krasnodar U19
Fakel Voronezh U19
0 - 0
FC Orenburg U20
Zenit St Petersburg U19
0 - 0
Dynamo Moscow U19
Ural U19
0 - 0
FC Akhmat Grozny U19
FC Nizhny Novgorod U19
0 - 0
CSKA Moscow U19
Chertanovo U19
0 - 0
Rostov U19
Russia Youth Championship Results
CSKA Moscow U19
5 - 1
Chertanovo U19
FC Orenburg U20
0 - 1
Rostov U19
FC Nizhny Novgorod U19
4 - 0
FC Akhmat Grozny U19
PFC Sochi U19
1 - 1
Spartak Moscow U19
Dynamo Moscow U19
1 - 1
Ural U19
Konoplev Football Academy U19
4 - 2
Krasnodar U19
Rubin Kazan U19
1 - 0
UOR-5 U19
Strogino U19
1 - 3
Lokomotiv Moscow U19
Fakel Voronezh U19
0 - 1
Zenit St Petersburg U19
Krylia Sovetov U19
3 - 3
Baltika-M Kaliningrad