Hjem
Fodbold
Forudsigelser
Stillinger
Kampe
Live resultater
Resultater
Basketball
Amerikansk Fodbold
Tennis
Esport
Artikler
Fodbold
Kampplaner
Kamp Forhåndsvisninger
Live Kampe
Højdepunkter
Transfer
Meninger
Sexede Piger
Indsigter
Viden
Basketball
Basketball Forhåndsvisninger
Basketball Stillinger
Basketball Kampprogram
Basketball Resultater
Tennis
Tennis Forhåndsvisning
Tennis Højdepunkter
Esport
Oddsændringer
Premium Tips
Log ind
Sprog:
Danmark
English
Deutsch
España
Français
Portugal
Italiano
Русский
Polska
Danmark
Suomi
Sverige
ایران
대한민국
日本
Indonesia
ไทย
Tiếng Việt
中国
भारत
বাংলা
عربي
Mere
Køb tip
1x2
O/U 2.5
BTTS
AH
Odds
Livescore
Identificere
Standings
Resultater
Kampplan
Kvik-Betimate
Fodboldkampe
Fodboldkampe i dag
Fodboldkampe i morgen
Fodboldkampe i weekenden
Fodboldkampe i går
Livescore
Statistik
Antal kampe
159
Gennemsnitlig point
4.7
Tipning
1081
Premiumodds
5
Vindende odds
75%
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Livescore Leagues
Euro 2024
(10)
England
FA Cup
Premier League
Championship
Premier League 2
Development League 2
Northern Ireland Championship Women
Northern Ireland Premier League Women
UK Friendlies
UEFA Champions League
USA
(581)
MLS
(14)
UPSL
America Friendlies
Elite Club Friendlies
League Women
MLS is Back Tournament
MLS Next Pro League
(59)
NISA
(4)
NPSL
(93)
NWSL Women
(7)
US Open Cup
(4)
USL Championship
(46)
USL League One
(6)
USL League One Cup
USL League Two
(277)
USL W-League Women
(69)
WPSL Women
World Club Friendlies
(2)
UEFA Europa League
Spanien
Primera Liga
Segunda
Tercera Group 12
Tercera Group 14
Tercera Group 16
Youth League
Primera Division RFEF Group 1
Primera Division RFEF Group 2
Primera Division RFEF Play-Offs
Primera Women
Regional League
Regional League Play-Offs
Segunda Division RFEF Play-Offs
Tercera - Play-Offs
Women Regional League
Tyskland
Bundesliga I
Bundesliga II
DFB Pokal
Regionalliga Bayern
Regionalliga North
Oberliga Baden-Wuerttemberg
Oberliga Bayern North
Oberliga Hessen
Oberliga Niederrhein
Oberliga Niedersachsen
Oberliga NOFV Nord
Oberliga NOFV Sud
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Oberliga Westfalen
Berlin-Liga
Bundesliga II Play-Offs
Bundesliga II Women
Bundesliga Play-Offs
Bundesliga U19
Landesliga
Landespokal
Oberliga Play offs
Oberliga Play-Offs
Play-Offs Women
Regionalliga Play-Offs
U19 Cup
Verbandsliga
Italien
Serie A
Serie B
Campionato Primavera 1
Campionato Primavera 2
Serie D
Coppa Italia Women
Campionato Primavera 3
Campionato Primavera 4
Serie A Women
Serie C Play-Offs
Serie D Cup
Frankrig
Ligue 1
Ligue 2
Cup
Division 2 Women
Ligue 1 Play-Offs
U19 Cup
U19 League
U19 League Women
Holland
Eredivisie
Eerste Divisie
Holland Eredivisie Play-Offs
Cup Women
Derde Divisie
Eredivisie Play-Offs
Tweede Divisie
Tweede Divisie Play-Offs
U21 League
J-League
(10)
Japan J2-League
(1)
Lebanon League
(3)
Japan J3-League
(1)
Ægyptens Division 1
(4)
Sydkoreas K League 1
(6)
Brasiliens Serie A
(10)
Skotland
(15)
League Cup
(15)
FA Cup
Premiership Play-Offs
Women FA Cup
E-sport
(142)
Esoccer Adriatic League - 10 mins play
(20)
Esoccer Battle - 8 mins play
Esoccer GT Leagues – 12 mins play
(122)
Andre ligaer
Albanien
Championship
Algeriet
(1)
Cup
Cup Women
(1)
D1 Championship Women
Division 1
Division 2
Elite Championship Women
U21 Division 1
U21 Division 2
Andorra
Cup
Play-Offs
Premier Division
Angola
Girabola
Argentina
(22)
Superliga
Nacional B
(1)
Primera B Metropolitana
(2)
Primera C Metropolitana
(1)
Reserve League
Cup
Torneo A
(2)
Copa Santa Fe
Championship Women
(2)
Copa Santa Fe Women
Liga Profesional
(14)
Liga Profesional Reserves
Primera B Women
Primera C Women
Regional League
Super Cup
Torneo Promocional Amateur
Youth League
Armenien
First League
Premier League
Aruba
Division Di Honor
Australien
(60)
A-League
Capital Territory NPL2
Capital Territory Premier League
(4)
Capital Territory Premier League Women
Capital Territory U23 League
Darwin Premier League
FFA Cup Qualifying
New South Wales League 1
New South Wales League 2
(1)
New South Wales NPL Women
New South Wales NPL2 Women
New South Wales Premier League
(2)
New South Wales U20 League
(1)
Northern NSW Premier League
(6)
Northern NSW Premier League Women
Northern NSW Reserves League
NPL Queensland
(1)
NPL Queensland U23
(1)
NPL Queensland Women
(5)
NPL Victoria
(7)
NPL Victoria U23
NPL Victoria Women
(6)
NSW League 1 U20
Queensland PL 2 U23
Queensland PL U23
Queensland Premier League
(1)
Queensland Premier League 2
Queensland Premier League 3
Queensland Premier League 4
Queensland Premier League Women
(1)
SA Premier League Reserves
SA Premier League Women
(5)
SA Premier League Women Reserves
South Australia Premier League
(6)
South Australia State League 1
South Australia State League Reserves
Sunday League Premier Division
Sunday League Premier Division Reserve
Tasmania Championship
Tasmania Championship 1
Tasmania Championship Women
Tasmania NPL U21 League
Tasmania Premier League
(4)
Tasmania South Division 1
Tasmania Super League Women
Victoria Cup Women
Victoria PL 1 U23
(1)
Victoria Premier League 1
(2)
Victoria Premier League 2
Victoria State League 1
Victoria State League 1 Reserves
Victoria State League 2
Victoria State League 2 Reserves
WA Premier League Women
WA Premier League Women U21
WA State League 1 Reserves
WA State League Reserves Cup
Western Australia Premier League
(6)
Western Australia State League 1
Western Australia State League 1 Women
Western Australia U20 League
Australian Matches
Østrig
Bundesliga
2. Liga
Regionalliga Ost
Landesliga
2. Landesliga
Amateur Cup
Bundesliga Play-Offs
League 1 Women
Regionalliga Mitte
Regionalliga Tirol
Regionalliga West
Austrian Matches
Aserbajdsjan
Cup
Premier League
Bahrain
Play-Offs
Bangladesh
League Women
Premier League
Hviderusland
(29)
Cup
(12)
Cup Women
Division 1
(9)
Division 2
Premier League
(8)
Premier League Women
Belgien
(1)
First Division A
First Division A Play-Offs
Super Cup
(1)
Super League Women
Bhutan
Premier League
Bolivia
Clausura
Copa Simon Bolivar
Reserve League
Bosnien-Hercegovina
1st League
2nd League
Premier Liga
Regional Cup
Botswana
Premier League
Brasilien
(99)
Serie A
(10)
Serie B
(5)
Serie C
(5)
Campeonato Baiano 2
(5)
Campeonato Brasileiro A2 Women
Campeonato Carioca A2
(1)
Campeonato Carioca C
(1)
Campeonato Gaucho 2
(1)
Campeonato Goiano 2
(4)
Campeonato Maranhense
Campeonato Mineiro 2
Campeonato Mineiro U20
Campeonato Paranaense 2
(5)
Campeonato Paulista U20
(16)
Campeonato Rondoniense
Campeonato U20 Women
Catarinense 2
(5)
Copa Nordeste
Copa Verde
Matches
(3)
Paulista Cup
(2)
Paulista Serie B
Paulista Women
(5)
Serie A U20
(10)
Serie A1 Women
(2)
Serie A2 Women
Serie A3 Women
(1)
Serie D
(9)
U20 League
(6)
Copa do Brasil
(3)
Women’s Friendly
Bulgarien
(18)
First League
(8)
Play-Offs
Premier League Women
Second League
(10)
Third League
Burkina Faso
Cup
League
Cameroun
Cup
League Women
Canada
(6)
Premier League
(4)
Championships
(2)
League 1 British Columbia
League1 Ontario
League1 Ontario Women
League1 Quebec
League2 Ontario
Chile
(30)
Primera Division
(8)
Primera B
(8)
Segunda
Tercera
Ascenso Women
Cup
(13)
Primera Division Women
(1)
U21 League
Kina
(24)
Division 1
(8)
Division 2
(2)
Super League
(8)
FA Cup
Super League Women
(6)
Colombia
(1)
Primera A
Primera B
Cup
Liga Femenina
(1)
Regional League
U19 Championship
Congo-Brazzaville
Congo Premier League
Costa Rica
(6)
Primera Division
(6)
Primera Division Women
Elfenbenskysten
Ivory Coast Cup
Ivory Coast Premier Division
Kroatien
1.HNL Play-Offs
1.NL
2.HNL Play-Offs
2.NL
3.NL
First League Women
HNL
Play-Offs Women
Regional League
U19 League
Women Cup
Cypern
Division 1
Tjekkiet
(16)
First League
(8)
2. Liga
(8)
3. Ligy
4. Ligy
Youth League
Division 1 Women
Czech First League Play-Offs
5 Ligy
Women Div 1
Danmark
(12)
Superligaen
(6)
Division 1
(6)
U19 League
Danish Womens Elitedivisionen
2 Division Women
Cup Women
Danmarksserien Promotion
Danmarksserien Relegation
Division 2
Division 3
Future Cup
Play-Offs Women
U21 League
Djibouti
Premier League
Den Dominikanske Republik
Liga
Ecuador
(8)
Cup
(3)
LigaPro Serie A
LigaPro Serie B
(5)
Primera Women
Egypten
(9)
Division 1
(4)
Division 2
(2)
Cup
(3)
El Salvador
Clausura
Reserves League
Segunda Division
Estland
(17)
Meistriliiga
(5)
Cup
Cup Women
(2)
Esiliiga
(5)
Esiliiga B
(5)
II Liiga
Meistriliiga Women
Play-Offs
Small Cup
U19 League
Etiopien
(2)
Premier League
(2)
Premier League Women
Færøerne
(6)
Premier League
(1)
Cup
Div 1
(5)
League Women
Fiji
Cup
National League
Finland
(134)
Cup
(8)
Cup Women
Kakkonen Group A
(25)
Kakkonen Group B
(27)
Kakkonen Group C
(24)
Kakkonen Women
Kansallinen Liiga Women
(5)
Kolmonen
(2)
U20 League
Veikkausliiga
(12)
Veikkausliiga Play-Offs
Ykkonen
(26)
Ykkonen Women
Ykkosliiga
(5)
Gambia
(2)
Division 2
FF Cup
GFA League
(2)
Georgien
(12)
Erovnuli Liga
Cup
(10)
First League
League 2 Women
League Women
Liga 3
Super Cup
(2)
Ghana
Division 1
FA Cup
Premier League
Grækenland
Cup
Matches
Play-Offs
Super League 2
Super League U19
Super League Women
Guatemala
Liga Nacional Women
Primera Division
Segunda Division
Honduras
Liga de Ascenso
Liga Nacional
Reserve League
Hongkong SAR Kina
Hong Kong Premier League
Hong Kong 1st Division
Hong Kong 2nd Division
Hong Kong 3rd Division
Hong Kong Cup
Hong Kong FA Cup Junior Division
Ungarn
NB II
NB III
U19 1st Division
NBI Women
Regional League
U19 2nd Division
Island
(38)
1 Deild
(6)
1 Deild Women
(5)
2 Deild
(1)
3 Deild
(6)
4 Deild
(4)
5 Deild
(1)
Cup
(2)
Cup Women
(2)
Premier League
(6)
Premier League Women
(5)
U19 Cup
U19 League
Indien
Super League
Delhi Senior Division
Indonesien
Liga 1
Liga 3
Iran
Pro League
Cup
Div 1
Div 2
Irak
(1)
First Division
League
(1)
Irland
(30)
U20 League
Republic of Ireland FAI Cup
(15)
Republic of Ireland First Division
(5)
Republic of Ireland Leinster Senior Cup
Republic of Ireland Leinster Senior League
Republic of Ireland Munster Senior League
Republic of Ireland National League Women
(5)
Republic of Ireland Premier Division
(5)
Israel
Premier League
Leumit Liga
Cup
Leumit Liga Play-Offs
Liga Alef Play-Offs
Youth League
Japan
(34)
J-League Cup
J-League
(10)
J2-League
(1)
J3-League
(1)
Football League
Regional League
FA Cup
(16)
J-League Play-Offs
L1 League Women
(6)
L2 League Women
Women Empowerment League
Jordan
Cup
League
League Women
Kasakhstan
(7)
Cup
Division 1
(1)
Play-Offs
Premier League
(6)
Kenya
Cup
Premier League
Super League
Kuwait
League
Kirgisistan
(1)
Cup
Top Liga
(1)
Letland
(8)
1. Liga
(7)
3. Liga
Cup
Play-Offs
Virsliga
(1)
Libanon
(4)
League
(3)
Cup
(1)
League Women
Litauen
(15)
1 Lyga
(1)
A Lyga
(5)
A Lyga Play-Offs
A Lyga Women
Cup
II Lyga
(9)
U19 League
Luxembourg
Division Nationale
Division Nationale Play-Offs
Promotion D''Honneur Play-Offs
Promotion D’Honneur
Macao SAR Kina
Macau 1st Division
Others
Makedonien
North Macedonia League Women
North Macedonia Play-Offs
North Macedonia Second League
Malawi
(1)
Super League
(1)
Malaysia
(18)
Cup
(8)
Liga M3
(1)
MFL Cup
(3)
President Cup
Super League
(6)
Mali
Cup
League Women
Premiere Division
Mauretanien
Cup
Division 1
Mexico
(21)
Liga MX Femenil
(11)
Segunda Division
Liga MX
(9)
Liga TDP
Super Cup
(1)
Moldova
Championship Women
Cup
Mongoliet
Cup
First League
Premier League
Montenegro
Cup
Druga Liga
League Women
Play-Offs
Prva Liga
Marokko
GNF 1
GNF 2
Cup
Mozambique
(2)
Mocambola
(2)
Myanmar (Burma)
Myanmar Cup
Myanmar League Women
Myanmar U20 League
New Zealand
(16)
Central League
(5)
Cup
Cup Women
Northern League
(6)
Southern League
(5)
Nicaragua
Liga de Ascenso
Play-Offs
Primera Division Women
Niger
Super League
Nigeria
Cup
League Women
National League
Premier League
Norge
(69)
Eliteserien
(8)
Division 1
(8)
Cup Women
(8)
Division 1 Play-Offs
Division 1 Women
(5)
Division 2 Group 1
(7)
Division 2 Group 2
(1)
Division 3 Group 1
(7)
Division 3 Group 2
(2)
Division 3 Group 3
(1)
Division 3 Group 4
(1)
Division 3 Group 5
(7)
Division 3 Group 6
(7)
Interkretsserie U19
(1)
Toppserien Women
(5)
U19 Elite League
Youth Cup
(1)
Oman
League
Panama
Liga Prom
LPF
Paraguay
(4)
Cup
Division Intermedia
(2)
Division Profesional
Reserve League
U19 League
Women League
(2)
Peru
(2)
Copa Peru
Campeonato Nacional Women
Liga 1
Liga 2
(2)
Play-Offs
Reserve League
Filippinerne
(7)
PFL
(7)
Polen
(28)
I Liga
(9)
II Liga
(9)
III Liga
Ekstraklasa
(9)
Ekstraliga Women
IV Liga
League Women
Play-Offs
Regional Cup
Regional League
Super Cup
(1)
Youth League
Portugal
Primeira Liga
Segunda Liga
Campeonato Nacional
Campeonato Nacional Women
U19 League
Cup
Cup Women
Primeira Liga Play-Off
Segunda Liga Play-Offs
U23 Cup
U23 League
Puerto Rico
League
Qatar
Cup
Rumænien
(1)
Liga I
Liga III
Liga 1 Women
Cup Women
Liga 2 Women
Liga 4
Liga I Play-Offs
Supercup
(1)
U19 League
Rusland
(46)
Premier League
(8)
Division 1
Cup
Other Match
1st Division Women
Cup Women
Division 2
(23)
Division 3
Division 4
Premier League Play-Offs
Premier Women
(4)
Regional Cup
Regional League
Super Cup
(1)
Youth Championship
(10)
Russian Matches
Rwanda
Rwandan Division 2
Saint Kitts og Nevis
Saint Kitts & Nevis Premier League
San Marino
Cup
Saudi-Arabien
Cup
Division 1
Pro League
U19 Premier League
Senegal
FA Cup
Ligue 2
Premier League
Serbien
(8)
Super Liga
(8)
Prva Liga
Srpska Liga
U19 League
Super Liga Play-Offs
Sierra Leone
Premier League
Singapore
(4)
Premier League
(4)
Slovakiet
Super Liga
3. Liga
I Liga Women
Super Liga Play-Offs
U19 League Women
Youth League
Youth Regional League
Slovenien
Prva Liga
3. SNL
Cup
Cup Women
Prva Liga Play-Offs
Sydafrika
Premier
Cup
League Women
Play-Offs
Second League Women
Sydkorea
(28)
K League 1
(6)
Cup
(4)
K League 2
(6)
K3 League
(8)
K4 League
Women K League
(4)
Sverige
(285)
Europe Friendlies
(218)
Allsvenskan Qualification
Superettan Qualification
1.div Norra
(1)
Cup
1.div Södra
(1)
2.div Norra Götaland
(7)
2.div Norra Svealand
(7)
2.div Norrland
(7)
2.div Södra Götaland
(1)
2.div Södra Svealand
(2)
2.div Västra Götaland
(7)
Allsvenskan
(8)
Cup Qualification
(10)
Damallsvenskan
(1)
Elitettan
(7)
Juniorallsvenskan
(5)
Superettan
(3)
Schweiz
(11)
- Play-Offs
1.Liga Classic
1.Liga Promotion
2. Liga Interregional
Challenge League
(5)
Cup
Super League
(6)
U19 Elite
Women Nationalliga B
Women Play-Offs
Syrien
Cup
Youth League
Taiwan
(7)
Mulan League Women
(3)
Premier League
(4)
Tadsjikistan
Vysshaya Liga
Tanzania
Cup
First Division
Play-Offs
Premier League
Thailand
(1)
Premier League
Cup
Division 2
League Cup
League Women
University League
(1)
Division 4
Togo
Premier Division
Tunesien
(1)
Cup
League 1
League 2
Super Cup
(1)
Tyrkiet
Super Lig
1 Lig
Cup
U19 League
2.Lig Play-Offs
3. Lig Promotion Group Play-Offs
Uganda
Cup
Cup Women
Division 2
Premier League
Super League Women
Ukraine
Persha Liga
Play-Offs
Vyscha Liga
Youth League
De Forenede Arabiske Emirater
De Forenede Arabiske Emiraters Premier League
UAE Division 1
UAE Reserve League
Uruguay
(9)
Amateur Cup
Apertura
League Women
Reserve League
(7)
Segunda
(1)
Segunda B Nacional
(1)
Torneo Intermedio
Usbekistan
(10)
2nd Division
(3)
League Women
PFL
(7)
Super Cup
Venezuela
(10)
Cup
(10)
Primera Division
Segunda Division
Vietnam
(14)
V-League
(7)
V-League 2
(5)
Division 2
Cup
(2)
Championship Women
Wales
(16)
League Cup
(16)
Zambia
Super League
Zimbabwe
Premier Soccer League
Fodboldkampe for India Mumbai Super Division
India Mumbai Super Division Fixtures
03/16/2024 10:25
Mumbai City FC II
0 - 0
India On Track
FT
03/13/2024 07:49
Mumbai City FC II
2 - 0
Maharashtra Oranje FC U23
FT
03/11/2024 05:30
Mumbai City FC II
0 - 0
OM Saidham
03/11/2024 03:30
Somaiya FC
1 - 2
India On Track
FT
03/09/2024 05:49
India On Track
3 - 1
Maharashtra Oranje FC U23
FT
03/07/2024 10:26
FC Bombay Gymkhana
2 - 1
OM Saidham
FT
03/07/2024 07:45
Somaiya FC
0 - 2
Maharashtra Oranje FC U23
FT
03/07/2024 07:30
Mumbai City FC II
0 - 0
India On Track
03/06/2024 10:00
Reliance FYC
0 - 2
Kenkre FC
FT
03/04/2024 10:24
Mumbai City FC II
4 - 1
FC Bombay Gymkhana
FT
03/04/2024 05:30
Somaiya FC
2 - 2
OM Saidham
FT
02/27/2024 05:52
India On Track
4 - 2
OM Saidham
FT
02/26/2024 06:06
FC Bombay Gymkhana
2 - 2
Somaiya FC
FT
02/23/2024 05:59
Mumbai City FC II
5 - 1
Somaiya FC
FT
02/21/2024 05:53
FC Bombay Gymkhana
1 - 1
India On Track
FT
02/15/2024 07:30
Bombay YMCA
2 - 3
Ratnam SA
FT
02/13/2024 05:48
Soccer Saga
1 - 1
SG5
FT
02/12/2024 05:30
Bombay YMCA
0 - 0
Spartans Sports Academy
02/09/2024 10:12
KSA Juniors
1 - 1
Iron Born FC U19
02/09/2024 05:54
Young Guns FC
2 - 2
West Zone United
FT
02/08/2024 07:30
Skorost United FC
0 - 0
Mumbai Strikers
02/07/2024 08:04
OM Saidham
5 - 2
Rhema FC
FT
02/06/2024 07:56
Somaiya FC
2 - 2
Iron Born FC U19
FT
02/06/2024 05:43
Mumbai Ultras FC
1 - 0
Ratnam SA
FT
02/05/2024 10:00
West Zone United
0 - 2
Mumbai City FC II
FT
01/31/2024 04:06
Iron Born FC U19
10 - 0
ICL Youngstars
FT
01/31/2024 03:30
Iron Born FC
0 - 0
ICL Youngstars
01/30/2024 04:00
Young Guns FC
3 - 2
Mumbai Soccer Prodigies
FT
01/29/2024 04:10
West Zone United
0 - 4
India On Track
FT
01/26/2024 10:00
Soccer XI
0 - 0
Skorost United FC
FT
01/26/2024 08:17
Mumbai City FC II
9 - 0
FSI-Seaview
FT
01/26/2024 06:07
KSA Juniors
9 - 1
Mumbai Marines
FT
01/25/2024 06:10
Mumbai Young Boys
2 - 2
Kopana FC
FT
01/25/2024 03:54
Salsette FC
0 - 2
Somaiya FC
FT
01/24/2024 03:30
Indian Cultural League
0 - 0
Colaba Sports Academy
01/23/2024 04:02
Soccer Saga
2 - 0
Spartans Sports Academy
FT
01/22/2024 04:18
Mumbai Ultras FC
2 - 1
Rhema FC
FT
01/19/2024 06:03
United Villager Wel A
1 - 4
Mumbai Strikers
FT
01/15/2024 07:30
Tarun Sporting
0 - 0
India On Track
01/15/2024 05:30
Charkop FC
0 - 0
United Villager Wel A
01/12/2024 05:30
Iron Born FC U19
0 - 0
India Rush SC
01/10/2024 06:12
Spartans Sports Academy
4 - 4
SG5
FT
01/09/2024 06:03
Mumbai City FC II
2 - 1
Tarun Sporting
FT
01/08/2024 05:30
Mumbai Soccer Prodigies
0 - 0
Roqs FC
01/03/2024 07:30
FC Bombay Gymkhana
0 - 0
Colaba Sports Academy
01/03/2024 05:30
Young Guns FC
0 - 0
Charkop FC
01/02/2024 07:30
FSI-Seaview
0 - 0
Mumbai Soccer Prodigies
01/02/2024 05:30
Mumbai Young Boys
0 - 0
ICL Youngstars
12/29/2023 07:30
Maharashtra Oranje FC U23
0 - 0
CFCI U23
12/29/2023 05:30
Soccer Saga
0 - 0
Ratnam SA
12/22/2023 08:06
FC Bombay Gymkhana
3 - 2
Mumbai Ultras FC
FT
12/22/2023 05:49
SG5
1 - 5
OM Saidham
FT
12/21/2023 08:27
Maharashtra Oranje FC U23
3 - 0
Mumbai Young Boys
FT
12/21/2023 06:09
West Zone United
0 - 4
Mumbai Soccer Prodigies
FT
12/20/2023 08:06
Mumbai Strikers
3 - 1
Charkop FC
FT
12/20/2023 05:56
Mumbai Marines
2 - 2
CFCI U23
FT
12/19/2023 08:00
ICL Youngstars
1 - 0
Salsette FC
FT
12/18/2023 07:30
India On Track
0 - 0
Mumbai City FC II
12/18/2023 05:30
Ratnam SA
0 - 0
Colaba Sports Academy
12/15/2023 08:19
SG5
2 - 5
FC Bombay Gymkhana
FT
12/15/2023 06:05
Spartans Sports Academy
2 - 6
Mumbai Ultras FC
FT
12/14/2023 08:17
United Villager Wel A
1 - 2
West Zone United
FT
12/12/2023 07:30
Maharashtra Oranje FC U23
0 - 0
Mumbai Marines
12/12/2023 05:30
Roqs FC
0 - 0
Charkop FC
12/11/2023 08:20
Mumbai Soccer Prodigies
3 - 1
Mumbai Strikers
FT
12/11/2023 05:56
Iron Born FC U19
1 - 1
Mumbai Young Boys
FT
12/08/2023 08:16
FSI-Seaview
5 - 0
Skorost United FC
FT
12/08/2023 05:51
KSA Juniors
1 - 2
Somaiya FC
FT
12/07/2023 08:07
Bombay YMCA
3 - 1
SG5
FT
12/04/2023 07:30
West Zone United
0 - 0
Mumbai Strikers
12/04/2023 05:53
Somaiya FC
2 - 0
Mumbai Young Boys
FT
12/01/2023 10:39
Maharashtra Oranje FC
3 - 3
Kalina Rangers
FT
12/01/2023 08:27
Salsette FC
0 - 3
KSA Juniors
12/01/2023 06:07
Kenkre U19
1 - 3
Soccer Saga
FT
11/30/2023 07:30
Mumbai City FC II
0 - 0
Tarun Sporting
11/30/2023 05:56
Spartans Sports Academy
9 - 0
Indian Cultural League
FT
11/29/2023 05:49
Kopana FC
1 - 1
Maharashtra Oranje FC U23
FT
11/28/2023 08:23
Ratnam SA
1 - 3
SG5
11/28/2023 05:51
Rhema FC
1 - 1
Soccer Saga
FT
11/27/2023 07:30
Roqs FC
0 - 0
FSI-Seaview
FT
11/27/2023 05:41
Charkop FC
1 - 1
Mumbai Soccer Prodigies
11/24/2023 07:30
ICL Youngstars
0 - 3
Maharashtra Oranje FC U23
FT
11/24/2023 05:51
FC Bombay Gymkhana
1 - 1
Kenkre U19
11/23/2023 08:03
KSA Juniors
2 - 0
Mumbai Young Boys
FT
11/23/2023 05:45
Iron Born FC U19
2 - 1
Mumbai Marines
FT
11/21/2023 08:08
Young Guns FC
2 - 6
United Villager Wel A
FT
11/21/2023 05:51
Mumbai City FC II
4 - 1
Soccer XI
FT
11/20/2023 08:04
FSI-Seaview
0 - 4
Charkop FC
FT
11/20/2023 07:30
FSI-Seaview
0 - 0
Charkop FC
11/20/2023 05:53
Tarun Sporting
4 - 2
Mumbai Strikers
FT
11/17/2023 07:51
ICL Youngstars
1 - 7
India Rush SC
FT
11/17/2023 05:30
Salsette FC
0 - 0
KSA Juniors
11/16/2023 07:57
SG5
0 - 2
Rhema FC
FT
11/16/2023 05:46
Ratnam SA
0 - 4
Kenkre U19
FT
11/14/2023 10:06
Bombay YMCA
1 - 2
FC Bombay Gymkhana
FT
11/14/2023 07:20
Mumbai Ultras FC
3 - 0
Soccer Saga
FT
11/14/2023 05:10
Mumbai City FC II
13 - 0
Skorost FC
FT
11/13/2023 07:30
Kopana FC
0 - 0
Mumbai Marines
11/13/2023 05:50
India Rush SC
0 - 0
Mumbai Young Boys
11/10/2023 07:58
Soccer XI
0 - 2
Charkop FC
FT
India Mumbai Super Division Results
03/16/2024 10:25
Mumbai City FC II
0 - 0
India On Track
03/13/2024 07:49
Mumbai City FC II
2 - 0
Maharashtra Oranje FC U23
03/11/2024 03:30
Somaiya FC
1 - 2
India On Track
03/09/2024 05:49
India On Track
3 - 1
Maharashtra Oranje FC U23
03/07/2024 10:26
FC Bombay Gymkhana
2 - 1
OM Saidham
03/07/2024 07:45
Somaiya FC
0 - 2
Maharashtra Oranje FC U23
03/06/2024 10:00
Reliance FYC
0 - 2
Kenkre FC
03/04/2024 10:24
Mumbai City FC II
4 - 1
FC Bombay Gymkhana
03/04/2024 05:30
Somaiya FC
2 - 2
OM Saidham
02/27/2024 05:52
India On Track
4 - 2
OM Saidham
Hjemmeside
Fodboldkampe i EPL, La Liga, Ligue 1, DFL, UCL (SENESTE)
Fodboldkampe for Indien
Fodboldkampe for India Mumbai Super Division