Hjem
Fodbold
Forudsigelser
Stillinger
Kampe
Live resultater
Resultater
Basketball
Amerikansk Fodbold
Tennis
Esport
Artikler
Fodbold
Kampplaner
Kamp Forhåndsvisninger
Live Kampe
Højdepunkter
Transfer
Meninger
Sexede Piger
Indsigter
Viden
Basketball
Basketball Forhåndsvisninger
Basketball Stillinger
Basketball Kampprogram
Basketball Resultater
Tennis
Tennis Forhåndsvisning
Tennis Højdepunkter
Esport
Oddsændringer
Premium Tips
Log ind
Sprog:
Danmark
English
Deutsch
España
Français
Portugal
Italiano
Русский
Polska
Danmark
Suomi
Sverige
ایران
대한민국
日本
Indonesia
ไทย
Tiếng Việt
中国
भारत
বাংলা
عربي
Mere
Køb tip
1x2
O/U 2.5
BTTS
AH
Odds
Livescore
Identificere
Standings
Resultater
Kampplan
Kvik-Betimate
Fodboldkampe
Fodboldkampe i dag
Fodboldkampe i morgen
Fodboldkampe i weekenden
Fodboldkampe i går
Livescore
Statistik
Antal kampe
159
Gennemsnitlig point
4.7
Tipning
3292
Premiumodds
5
Vindende odds
75%
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Livescore Leagues
England
FA Cup
Premier League
Championship
League 1
League 2
National League
National League North
National League South
Premier League 2
Development League 2
FA Cup Women
FA Trophy
FA Vase
Isthmian Division One South
Northern League Division One
Northern Premier League
Reserve Matches
Ryman Premier Division
Southern Premier League Central
Southern Premier League South
Super League Women
U21 Premier League Cup
Northern Ireland Championship Women
Northern Ireland Cup
Northern Ireland Premier
Northern Ireland Premier League Women
Northern Ireland Reserve League
Scotland Women’s League Play-Offs
UK Friendlies
Japan J-League Cup
(10)
UEFA Champions League
USA
(776)
MLS
(4)
UPSL
Elite Club Friendlies
League Women
MLS is Back Tournament
MLS Next Pro League
(54)
NISA
(6)
NPSL
(203)
NWSL Women
(7)
US Open Cup
USL Championship
(50)
USL League One
(6)
USL League One Cup
USL League Two
(376)
USL W-League Women
(70)
WPSL Women
World Club Friendlies
UEFA Europa League
Spanien
(34)
Primera Liga
Segunda
(4)
Tercera Group 1
(1)
Tercera Group 2
(1)
Tercera Group 3
(1)
Tercera Group 4
(1)
Tercera Group 5
(1)
Tercera Group 6
(1)
Tercera Group 7
(1)
Tercera Group 8
(1)
Tercera Group 9
(1)
Tercera Group 10
(1)
Tercera Group 11
(1)
Tercera Group 12
(1)
Tercera Group 13
(1)
Tercera Group 14
(1)
Tercera Group 15
(1)
Tercera Group 16
(1)
Tercera Group 17
(1)
Tercera Group 18
(1)
Youth League
Copa De La Reina
Primera Division RFEF Group 1
Primera Division RFEF Group 2
Primera Division RFEF Play-Offs
(4)
Primera Federacion Women
Primera Women
(8)
Regional League
Regional League Play-Offs
Segunda Division RFEF Group 1
Segunda Division RFEF Group 2
Segunda Division RFEF Group 3
Segunda Division RFEF Group 4
Segunda Division RFEF Group 5
Segunda Division RFEF Play-Offs
Segunda Federacion Women
Tercera - Play-Offs
Tercera Federacion Women
Women Regional League
Tyskland
(16)
Bundesliga I
Bundesliga II
DFB Pokal
3.Liga
Regionalliga Bayern
Regionalliga North
Regionalliga North East
Regionalliga South West
Regionalliga West
Oberliga Baden-Wuerttemberg
Oberliga Bayern North
Oberliga Bayern South
Oberliga Bremen
Oberliga Hamburg
Oberliga Hessen
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Niederrhein
Oberliga Niedersachsen
Oberliga NOFV Nord
(7)
Oberliga NOFV Sud
(8)
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Oberliga Schleswig-Holstein
Oberliga Westfalen
Berlin-Liga
(1)
Bundesliga II Play-Offs
Bundesliga II Women
Bundesliga Play-Offs
Bundesliga U19
Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Landesliga
Landespokal
Oberliga Play offs
Oberliga Play-Offs
Regionalliga Play-Offs
U19 Cup
Verbandsliga
Italien
(2)
Serie A
Serie B
Campionato Primavera 1
Campionato Primavera 2
Serie D
Coppa Italia
Coppa Italia Women
Campionato Primavera 3
Campionato Primavera 4
Serie A Women
Serie B Play-Offs
Serie B Women
Serie C Play-Offs
Serie C Super Cup
Serie D Cup
Serie D Play-Offs
(2)
U19 League Women
Frankrig
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
National 3
Cup
Cup Women
Division 2 Women
Ligue 1 Play-Offs
Ligue 2 Play-Offs
U19 Cup
U19 League
U19 League Women
Division 1 Women
Holland
Eredivisie
Eerste Divisie
Holland Eredivisie Play-Offs
Cup Women
Derde Divisie
Eredivisie Play-Offs
Eredivisie Women
Tweede Divisie
Tweede Divisie Play-Offs
U21 League
Skotland
Premiership
League One
League Two
FA Cup
Championship Play-Offs
League One Play-Offs
League Two Play-Offs
Premier League Women
Premiership Play-Offs
Women FA Cup
Colombia Primera B
(4)
De Forenede Arabiske Emiraters Premier League
(1)
Brasiliens Serie A
(1)
Brazil Serie B
(4)
Argentina Nacional B
(2)
Brazil Serie C
(3)
Poland III Liga
(36)
E-sport
(161)
Esoccer Adriatic League - 10 mins play
(16)
Esoccer Battle - 8 mins play
Esoccer GT Leagues – 12 mins play
(145)
Andre ligaer
Albanien
Championship
Cup
First Division
Play-offs
Algeriet
(8)
Cup
Cup Women
D1 Championship Women
Division 1
Division 2
Elite Championship Women
U21 Cup
U21 Division 1
(8)
U21 Division 2
Andorra
Cup
Play-Offs
Premier Division
Second Division
Angola
Girabola
Antigua og Barbuda
Antigua & Barbuda Premier Division
Argentina
(45)
Superliga
Nacional B
(2)
Primera B Metropolitana
(1)
Primera C Metropolitana
(4)
Reserve League
Cup
(5)
Torneo A
(18)
Copa Santa Fe
Championship Women
(9)
Copa de la Liga Profesional
Copa Federal Women
Copa Santa Fe Women
Liga Profesional
(6)
Liga Profesional Reserves
Regional Cup
Regional League
Torneo Promocional Amateur
Torneo Regional Amateur
Youth League
Armenien
First League
Premier League
Armenian Cup
Aruba
Division Di Honor
Australien
(70)
A-League
A-League Women
Capital Territory NPL2
Capital Territory Premier League
(1)
Capital Territory Premier League Women
Capital Territory U23 League
Darwin Premier League
(1)
FFA Cup Qualifying
(1)
New South Wales League 1
(4)
New South Wales League 2
(3)
New South Wales NPL Women
New South Wales NPL2 Women
New South Wales Premier League
(8)
New South Wales U20 League
Northern NSW Premier League
(1)
Northern NSW Premier League Women
Northern NSW Reserves League
NPL Queensland
(1)
NPL Queensland U23
(1)
NPL Queensland Women
(1)
NPL Victoria
(7)
NPL Victoria U23
NPL Victoria Women
(1)
NSW League 1 U20
(5)
Queensland PL 2 U23
Queensland PL U23
Queensland Premier League
(6)
Queensland Premier League 2
(1)
Queensland Premier League 3
Queensland Premier League 4
Queensland Premier League Women
SA Premier League Reserves
SA Premier League Women
(5)
SA Premier League Women Reserves
South Australia Premier League
(6)
South Australia State League 1
South Australia State League Reserves
Sunday League Premier Division
Sunday League Premier Division Reserve
Tasmania Championship
Tasmania Championship 1
Tasmania Championship Women
Tasmania Cup Women
Tasmania NPL U21 League
Tasmania Premier League
(4)
Tasmania South Division 1
Tasmania Super League Women
Victoria PL 1 U23
Victoria Premier League 1
(7)
Victoria Premier League 2
Victoria State League 1
Victoria State League 1 Reserves
Victoria State League 2
Victoria State League 2 Reserves
WA Premier League Women
WA Premier League Women U21
WA State League 1 Reserves
WA State League Reserves Cup
Western Australia Premier League
(6)
Western Australia State League 1
Western Australia State League 1 Women
Western Australia U20 League
Australian Matches
Østrig
(17)
Bundesliga
2. Liga
Regionalliga Ost
Landesliga
(1)
2. Landesliga
Amateur Cup
Bundesliga Play-Offs
Cup
Cup Women
League 1 Women
Regionalliga Mitte
(8)
Regionalliga Salzburg
Regionalliga Tirol
Regionalliga West
(8)
Austrian Matches
Aserbajdsjan
Cup
Division 1
Premier League
Bahrain
Play-Offs
Premier League
Bangladesh
Federation Cup
League Women
Premier League
Barbados
Premier League
Hviderusland
(17)
Cup
Division 1
(9)
Division 2
Premier League
(8)
Premier League Women
Belgien
First Division A
First Division B
First Amateur Division
Reserve League
Cup
Division 1 Women
First Division A Play-Offs
Second Amateur Division ACFF
Second Amateur Division VFV A
Second Amateur Division VFV B
Super League Women
Benin
Ligue 1
Bhutan
(1)
Premier League
(1)
Bolivia
Apertura
Clausura
Copa Simon Bolivar
Reserve League
Bosnien-Hercegovina
(8)
1st League
(8)
2nd League
Cup
Cup Women
Premier Liga
Regional Cup
Botswana
FA Cup
Premier League
Brasilien
(135)
Serie A
(1)
Serie B
(4)
Serie C
(3)
Campeonato Brasileiro A2 Women
(1)
Campeonato Brasileiro A3 Women
Campeonato Carioca A2
(1)
Campeonato Carioca C
Campeonato Gaucho 2
(8)
Campeonato Goiano 2
(4)
Campeonato Maranhense
(1)
Campeonato Mineiro 2
(6)
Campeonato Mineiro U20
Campeonato Paranaense 2
(1)
Campeonato Paulista A4
Campeonato Paulista U20
(40)
Campeonato Rondoniense
(1)
Campeonato U20 Women
Catarinense 2
(1)
Copa Nordeste
(2)
Copa Verde
Matches
(1)
Matches Women
Paulista Cup
(11)
Paulista Serie B
Paulista Women
(10)
Serie A U20
(10)
Serie A Women
Serie A1 Women
(8)
Serie A2 Women
Serie A3 Women
Serie D
(1)
U20 Cup
U20 League
(20)
Copa do Brasil
Women’s Friendly
Bulgarien
First League
Amateur Cup
Cup
Play-Offs
Premier League Women
Second League
Third League
U19 League
Burkina Faso
Cup
League
Burundi
Cup
Premier League
Cambodja
Premier League
Cameroun
Cup
League Women
Canada
(4)
Premier League
(4)
Championships
League 1 British Columbia
League1 Ontario
League1 Ontario Women
League1 Quebec
League2 Ontario
Chile
(26)
Primera Division
(1)
Primera B
(3)
Segunda
Tercera
Ascenso Women
Cup
(16)
Primera Division Women
(6)
U21 League
Kina
(48)
Division 1
(8)
Division 2
(10)
Super League
(8)
FA Cup
(16)
Super League Women
(6)
Colombia
(7)
Primera A
Primera B
(4)
Cup
Liga Femenina
(1)
Play-Offs
Regional League
(2)
U19 Championship
Congo-Brazzaville
Congo Premier League
Costa Rica
(5)
Playoffs
Primera Division
Primera Division Women
(5)
Segunda
Elfenbenskysten
Ivory Coast Cup
Ivory Coast Premier Division
Kroatien
Cup
1.NL
2.NL
3.NL
First League Women
HNL
Regional Cup
Regional League
U19 Cup
U19 League
Cypern
Division 1
Cup
Tjekkiet
(18)
First League
2. Liga
3. Ligy
(9)
4. Ligy
(1)
Youth League
(8)
Division 1 Women
Czech First League Play-Offs
5 Ligy
Cup
Women Div 1
Danmark
(46)
Superligaen
Division 1
Cup
U19 League
(1)
Danish Womens Elitedivisionen
(2)
2 Division Women
Cup Women
Danmarksserien Promotion
(20)
Danmarksserien Relegation
(10)
Division 2
(6)
Division 3
(6)
Elitedivisionen Women
(1)
Future Cup
Play-Offs Women
Superligaen Play-Offs
U21 League
Womens 2 Division
Djibouti
Premier League
Dominica
Premier League
Den Dominikanske Republik
Liga
Ecuador
(5)
LigaPro Serie A
LigaPro Serie B
(5)
Primera Women
Egypten
(2)
Division 1
Division 2
(2)
Cup
Second Division B
El Salvador
Clausura
Reserves League
Segunda Division
Estland
(20)
Meistriliiga
(5)
Cup
Cup Women
(2)
Esiliiga
(5)
Esiliiga B
(5)
II Liiga
Meistriliiga Women
(1)
Play-Offs
Small Cup
U19 League
(2)
Etiopien
(8)
Higher League
Premier League
(8)
Premier League Women
Færøerne
(12)
Premier League
(5)
Cup
(2)
Div 1
(5)
Fiji
Cup
National League
Finland
(125)
Cup
(16)
Cup Women
Kakkonen Group A
(16)
Kakkonen Group B
(19)
Kakkonen Group C
(18)
Kakkonen Women
Kansallinen Liiga Women
(5)
Kolmonen
(4)
U20 League
(1)
Veikkausliiga
(24)
Veikkausliiga Play-Offs
Ykkonen
(21)
Ykkonen Women
Ykkosliiga
(1)
Gambia
(2)
Division 2
(2)
FF Cup
GFA League
Georgien
Erovnuli Liga
Cup
First League
League 2 Women
League Women
Liga 3
Ghana
(2)
Division 1
FA Cup
(1)
Premier League
(1)
Gibraltar
National League
Grækenland
Super League 1
Cup
Amateur Cup
Cup Women
Matches
Play-Offs
Super League 2
Super League 2 U19
Super League U19
Super League Women
Guatemala
Liga Nacional
Liga Nacional Women
Primera Division
Segunda Division
Honduras
Liga de Ascenso
Liga Nacional
Reserve League
Hongkong SAR Kina
Hong Kong Premier League
Hong Kong 1st Division
Hong Kong 2nd Division
Hong Kong 3rd Division
Hong Kong Cup
Hong Kong FA Cup Junior Division
Hong Kong Sapling Cup
Ungarn
NB I
NB II
NB III
Cup
U19 1st Division
NBI Women
U19 2nd Division
Island
(40)
1 Deild
(6)
1 Deild Women
(5)
2 Deild
(5)
3 Deild
(6)
4 Deild
5 Deild
Cup
(4)
Cup Women
(4)
Premier League
(1)
Premier League Women
(5)
U19 League
(4)
Indien
Super League
Mumbai Elite League
Championship Women
Delhi Senior Division
R League A Division
Shillong Premier League
Indonesien
Liga 1
Liga 3
Iran
(13)
Pro League
Cup
(4)
Div 1
(9)
Div 2
Irak
First Division
League
Irland
(17)
U20 League
Republic of Ireland FAI Cup
Republic of Ireland First Division
(5)
Republic of Ireland Leinster Senior Cup
Republic of Ireland Leinster Senior League
(1)
Republic of Ireland Munster Senior League
(1)
Republic of Ireland National League Women
(5)
Republic of Ireland Premier Division
(5)
Israel
Premier League
Leumit Liga
Cup
Youth Cup
Liga Alef South
Liga Bet North
Liga Bet South
Cup Women
Leumit Liga Play-Offs
Liga Alef Play-Offs
Liga Bet Play-Offs
Youth League
Jamaica
Premier League
Super League
Japan
(78)
J-League Cup
(10)
J-League
(10)
J2-League
(10)
J3-League
(10)
Football League
Regional League
FA Cup
(32)
J-League Play-Offs
L1 League Women
(6)
L2 League Women
Regional Cup
Women Empowerment League
Jordan
Cup
League
League Women
Kasakhstan
(18)
Cup
(2)
Division 1
(10)
Play-Offs
Premier League
(6)
Kenya
Cup
League Women
Premier League
Super League
Kuwait
Cup
Division 1
League
Kirgisistan
Cup
Top Liga
Letland
(12)
1. Liga
(7)
3. Liga
Cup
Play-Offs
Virsliga
(5)
Libanon
League
League Women
Liechtenstein
Cup
Litauen
(13)
1 Lyga
(8)
A Lyga
(4)
A Lyga Play-Offs
A Lyga Women
Cup
II Lyga
(1)
U19 League
Luxembourg
Cup
Division Nationale
Division Nationale Play-Offs
Promotion D''Honneur Play-Offs
Promotion D’Honneur
Macao SAR Kina
Macau 1st Division
Others
Makedonien
North Macedonia Cup
North Macedonia Cup Women
North Macedonia First League
North Macedonia League Women
North Macedonia Play-Offs
North Macedonia Second League
Malawi
Super League
Malaysia
(14)
Cup
(8)
Liga M3
MFL Cup
President Cup
Super League
(6)
Mali
Cup
League Women
Premiere Division
Malta
Challenge League
FA Trophy
Premier League
Mauretanien
Cup
Division 1
Division 2
Mexico
Liga MX Femenil
Segunda Division
Liga de Expansion
Liga MX
Liga TDP
U23 League
Moldova
Championship Women
Cup
Cup Women
Divizia A
Divizia Nationala
Mongoliet
Cup
First League
Premier League
Montenegro
(2)
Cup
Druga Liga
League Women
Play-Offs
(2)
Prva Liga
U19 League
Marokko
GNF 1
GNF 2
Cup
League Women
Mozambique
Mocambola
Myanmar (Burma)
Myanmar Cup
Myanmar League Women
New Zealand
(15)
Central League
(5)
Cup
Cup Women
Northern League
(5)
Southern League
(5)
Nicaragua
Clausura
Liga de Ascenso
Play-Offs
Primera Division Women
Youth League
Niger
Super League
Nigeria
(10)
Cup
League Women
National League
Premier League
(10)
Norge
(75)
Eliteserien
(8)
Division 1
(1)
Cup
Cup Women
Division 1 Play-Offs
Division 1 Women
(5)
Division 2 Group 1
(7)
Division 2 Group 2
(7)
Division 3 Group 1
(7)
Division 3 Group 2
(7)
Division 3 Group 3
(7)
Division 3 Group 4
(7)
Division 3 Group 5
(7)
Division 3 Group 6
(7)
Interkretsserie U19
Toppserien Women
(5)
U19 Elite League
Youth Cup
Oman
Federation Cup
League
Sultans Cup
Panama
First Division Women
Liga Prom
LPF
Paraguay
(4)
Cup
Division Intermedia
(2)
Division Profesional
(1)
Reserve League
(1)
U19 League
Women League
Peru
(2)
Campeonato Nacional Women
(1)
Liga 1
Liga 2
(1)
Play-Offs
Reserve League
Filippinerne
(7)
PFL
(7)
Polen
(42)
I Liga
II Liga
III Liga
(36)
Cup
Cup Women
Ekstraklasa
Ekstraliga Women
(6)
IV Liga
League Women
Play-Offs
Regional League
Youth League
Portugal
(1)
Primeira Liga
Segunda Liga
Campeonato Nacional
Campeonato Nacional Women
(1)
U19 League
Campeonato Nacional II Women
Cup
Cup Women
II Divisao Play-Offs
Liga 3
Primeira Liga Play-Off
Segunda Liga Play-Offs
U23 Cup
U23 League
Puerto Rico
League
Qatar
Cup
Stars League Play-Offs
U21 League
Rumænien
(5)
Liga I
Liga III
(5)
Liga 1 Women
Cup
Cup Women
Liga 2
Liga 2 Women
Liga 3 Women
Liga 4
Liga I Play-Offs
U19 League
Rusland
(46)
Premier League
Division 1
Cup
Other Match
1st Division Women
Cup Women
Division 2
(30)
Division 3
Premier League Play-Offs
Premier Women
(6)
Regional Cup
Regional League
Youth Championship
(10)
Russian Matches
Rwanda
National League
Rwandan Division 2
Saint Kitts og Nevis
Saint Kitts & Nevis Premier League
San Marino
Campionato
Cup
Saudi-Arabien
Cup
Division 1
Pro League
U19 Premier League
Senegal
FA Cup
Ligue 2
Premier League
Serbien
Super Liga
Prva Liga
Srpska Liga
Cup
U19 League
Cup Women
League Women
Super Liga Play-Offs
Seychellerne
Cup
Premier League
Sierra Leone
(1)
Premier League
(1)
Singapore
(4)
Charity Shield
Premier League
(4)
Slovakiet
(12)
Super Liga
2. Liga
3. Liga
(8)
4. Liga
I Liga Women
(4)
Super Liga Play-Offs
U19 League Women
Youth 2.Liga
Youth League
Youth Regional League
Slovenien
Prva Liga
2. SNL
3. SNL
U19 League
League Women
Cup
Cup Women
Prva Liga Play-Offs
Sydafrika
(5)
Premier
Diski Challenge
National Div 1
Cup
League Women
Play-Offs
(5)
Second League Women
Sydkorea
(32)
K League 1
(6)
Cup
(8)
K League 2
(6)
K3 League
(8)
K4 League
Women K League
(4)
Sverige
(95)
Europe Friendlies
Allsvenskan Qualification
Superettan Qualification
1.div Norra
(1)
Cup
(15)
1.div Södra
(8)
2.div Norra Götaland
(7)
2.div Norra Svealand
(7)
2.div Norrland
(7)
2.div Södra Götaland
(7)
2.div Södra Svealand
(7)
2.div Västra Götaland
(7)
Allsvenskan
Damallsvenskan
(7)
Elitettan
(7)
Juniorallsvenskan
(7)
Superettan
(8)
Schweiz
(2)
- Play-Offs
1.Liga Classic
1.Liga Promotion
2. Liga Interregional
Challenge League
Cup
Division 1 Women
Super League
U19 Elite
Women Nationalliga B
Women Play-Offs
(2)
Syrien
Cup
Division 2
Youth League
Taiwan
(7)
Mulan League Women
(3)
Premier League
(4)
Tadsjikistan
Super Cup
Vysshaya Liga
Tanzania
Cup
First Division
Premier League
Thailand
Premier League
Cup
Division 2
League Cup
League Women
University League
Division 4
Togo
Premier Division
Trinidad og Tobago
Trinidad & Tobago Premier League
Tunesien
(4)
Cup
(4)
League 1
League 2
Tyrkiet
Super Lig
1 Lig
2 Lig Beyaz
2 Lig Kirmizi
Cup
U19 League
League Women
2.Lig Play-Offs
3. Lig Promotion Group Play-Offs
3.Lig Group 4
Amateur League
Uganda
Cup
Cup Women
Division 2
Premier League
Super League Women
Ukraine
(2)
Cup
Persha Liga
(2)
Play-Offs
Vyscha Liga
Youth League
De Forenede Arabiske Emirater
(1)
De Forenede Arabiske Emiraters Premier League
(1)
UAE Division 1
UAE Reserve League
UAE Cup
UAE U19 Cup
UAE U19 League
Uruguay
(5)
Amateur Cup
Apertura
(2)
Cup
League Women
Reserve League
Segunda
(3)
Usbekistan
(2)
2nd Division
(1)
League Women
PFL
(1)
Super Cup
Venezuela
Primera Division
Segunda Division
Vietnam
(12)
V-League
(7)
V-League 2
(5)
Division 2
Championship Women
Wales
Premier League
Zambia
Cup
Super League
Zimbabwe
Premier Soccer League
Fodboldkampe for UAE U19 League
De Forenede Arabiske Emiraters Premier League
UAE U19 League Fixtures
05/04/2024 14:05
Al Ittihad Kalba U19
0 - 1
Al Nasr SC U19
FT
04/28/2024 14:00
Al Hamriyah U19
2 - 3
Al Wahda Abu Dhabi U19
FT
04/28/2024 14:00
Al Jazira SC U19
1 - 0
Ajman SCC U19
FT
04/28/2024 14:00
Al Nasr SC U19
0 - 4
Al Ahli Dubai U19
FT
04/28/2024 14:00
Al Wasl SC U19
1 - 0
Al Dhaid U19
FT
04/27/2024 14:00
Khor Fakkan U19
0 - 1
Hatta Dubai U19
FT
04/05/2024 18:00
Al Wahda Abu Dhabi U19
2 - 1
Khor Fakkan U19
FT
04/05/2024 18:00
Mleeha CSC U19
0 - 3
Al Wasl SC U19
FT
04/05/2024 18:00
Al Urooba U19
0 - 1
Ras Al Khaimah U19
FT
03/31/2024 18:00
Ras Al Khaimah U19
4 - 2
Al Ittihad Kalba U19
FT
03/26/2024 18:00
Al Urooba U19
2 - 2
Al Jazira SC U19
FT
03/26/2024 18:00
Al Dhaid U19
3 - 1
Ajman SCC U19
FT
03/26/2024 18:00
Hatta Dubai U19
1 - 1
Al Ain SCC U19
FT
03/26/2024 18:00
Al Ittihad Kalba U19
0 - 5
Al Wasl SC U19
FT
02/20/2024 13:25
Al Wahda Abu Dhabi U19
0 - 4
Al Ain SCC U19
FT
02/20/2024 13:25
Hatta Dubai U19
6 - 1
Al Hamriyah U19
FT
02/20/2024 13:25
Al Nasr SC U19
1 - 0
Al Wasl SC U19
FT
02/16/2024 13:30
Al Jazira SC U19
4 - 1
Hatta Dubai U19
FT
02/16/2024 13:25
Al Wasl SC U19
6 - 0
Khor Fakkan U19
FT
02/16/2024 13:25
Ajman SCC U19
2 - 3
Al Ittihad Kalba U19
FT
02/16/2024 13:25
Al Dhaid U19
6 - 0
Al Urooba U19
FT
02/16/2024 12:00
Mleeha CSC U19
1 - 1
Al Wahda Abu Dhabi U19
FT
02/10/2024 13:20
Khor Fakkan U19
1 - 2
Al Jazira SC U19
FT
01/30/2024 13:10
Al Nasr SC U19
3 - 3
Al Hamriyah U19
FT
01/26/2024 13:10
Al Ittihad Kalba U19
0 - 0
Al Urooba U19
01/26/2024 13:10
Hatta Dubai U19
3 - 0
Al Dhaid U19
FT
01/05/2024 12:55
Al Ahli Dubai U19
3 - 0
Al Wahda Abu Dhabi U19
FT
01/05/2024 12:50
Al Ittihad Kalba U19
2 - 5
Hatta Dubai U19
FT
01/05/2024 12:50
Al Urooba U19
2 - 1
Khor Fakkan U19
FT
01/05/2024 12:50
Al Dhaid U19
0 - 0
Sharjah SCC U19
FT
01/01/2024 12:55
Al Nasr SC U19
2 - 1
Al Urooba U19
FT
01/01/2024 12:55
Al Wasl SC U19
1 - 0
Al Hamriyah U19
FT
01/01/2024 12:55
Al Wahda Abu Dhabi U19
2 - 1
Al Jazira SC U19
FT
01/01/2024 11:30
Sharjah SCC U19
3 - 2
Mleeha CSC U19
FT
04/16/2022 17:30
Al Jazira SC U19
0 - 0
Al Hamriyah U19
04/16/2022 17:30
Al Urooba U19
0 - 1
Sharjah SCC U19
FT
04/16/2022 17:30
Al Wahda Abu Dhabi U19
0 - 0
Al Wasl SC U19
04/11/2022 17:30
Ajman SCC U19
3 - 2
Khor Fakkan U19
FT
04/11/2022 17:30
Al Dhafra SCC U19
4 - 0
Al Urooba U19
FT
04/11/2022 17:30
Al Nasr SC U19
0 - 0
Al Ittihad Kalba U19
04/11/2022 17:30
Sharjah SCC U19
0 - 0
Al Jazira SC U19
04/11/2022 17:30
Al Dhaid U19
4 - 1
Al Fujairah U19
FT
04/11/2022 17:30
Al Ahli Dubai U19
2 - 3
Ras Al Khaimah U19
FT
04/06/2022 17:30
Al Urooba U19
0 - 0
Ajman SCC U19
FT
04/06/2022 17:30
Al Ittihad Kalba U19
1 - 2
Al Dhaid U19
FT
04/06/2022 17:30
Al Wasl SC U19
2 - 0
Al Ain SCC U19
FT
04/06/2022 17:30
Sharjah SCC U19
5 - 1
Al Dhafra SCC U19
FT
04/06/2022 17:30
Al Wahda Abu Dhabi U19
2 - 1
Al Ahli Dubai U19
FT
04/06/2022 17:30
Khor Fakkan U19
1 - 2
Al Hamriyah U19
FT
04/06/2022 17:30
Ras Al Khaimah U19
4 - 2
Al Nasr SC U19
FT
04/01/2022 13:50
Ajman SCC U19
0 - 0
Sharjah SCC U19
FT
04/01/2022 13:50
Al Hamriyah U19
0 - 0
Al Urooba U19
04/01/2022 13:50
Al Ahli Dubai U19
1 - 2
Al Wasl SC U19
FT
04/01/2022 13:45
Al Fujairah U19
5 - 0
Al Ittihad Kalba U19
FT
04/01/2022 13:45
Al Dhaid U19
4 - 3
Ras Al Khaimah U19
FT
04/01/2022 13:45
Al Madam U19
1 - 0
Khor Fakkan U19
FT
03/27/2022 13:45
Al Wasl SC U19
5 - 1
Al Nasr SC U19
FT
03/27/2022 13:45
Al Ain SCC U19
0 - 0
Al Ahli Dubai U19
03/27/2022 13:45
Ras Al Khaimah U19
2 - 0
Al Fujairah U19
FT
03/27/2022 13:44
Al Urooba U19
1 - 2
Al Madam U19
FT
03/27/2022 12:45
Sharjah SCC U19
0 - 0
Al Hamriyah U19
02/25/2022 13:40
Al Dhafra SCC U19
3 - 3
Al Madam U19
FT
02/25/2022 13:35
Ajman SCC U19
3 - 0
Al Hamriyah U19
FT
02/25/2022 13:35
Sharjah SCC U19
1 - 0
Khor Fakkan U19
FT
02/25/2022 13:30
Al Fujairah U19
0 - 2
Al Ain SCC U19
FT
02/25/2022 13:30
Al Dhaid U19
0 - 1
Al Ahli Dubai U19
FT
02/25/2022 13:30
Ras Al Khaimah U19
0 - 0
Al Wahda Abu Dhabi U19
02/04/2022 13:20
Al Dhafra SCC U19
1 - 4
Al Jazira SC U19
FT
02/04/2022 13:20
Sharjah SCC U19
3 - 4
Al Ain SCC U19
FT
02/04/2022 13:20
Al Ahli Dubai U19
5 - 1
Al Nasr SC U19
FT
02/04/2022 13:15
Al Fujairah U19
0 - 0
Ras Al Khaimah U19
FT
02/04/2022 13:15
Al Ittihad Kalba U19
0 - 0
Al Madam U19
02/04/2022 13:15
Khor Fakkan U19
2 - 1
Al Urooba U19
FT
02/04/2022 13:15
Al Dhaid U19
4 - 0
Al Hamriyah U19
FT
01/30/2022 13:15
Ajman SCC U19
2 - 2
Al Dhafra SCC U19
FT
01/30/2022 13:10
Al Hamriyah U19
0 - 3
Al Fujairah U19
FT
01/30/2022 13:10
Al Madam U19
1 - 2
Al Dhaid U19
FT
01/30/2022 13:10
Al Urooba U19
0 - 0
Al Ittihad Kalba U19
01/30/2022 13:10
Ras Al Khaimah U19
1 - 0
Khor Fakkan U19
01/26/2022 13:05
Ajman SCC U19
1 - 1
Al Jazira SC U19
FT
01/22/2022 13:10
Al Wasl SC U19
2 - 1
Ajman SCC U19
FT
01/22/2022 13:10
Al Ahli Dubai U19
0 - 0
Sharjah SCC U19
01/22/2022 13:05
Khor Fakkan U19
2 - 2
Al Hamriyah U19
FT
01/14/2022 13:05
Sharjah SCC U19
3 - 1
Al Wahda Abu Dhabi U19
FT
01/14/2022 13:05
Al Nasr SC U19
0 - 1
Al Wasl SC U19
FT
01/14/2022 13:00
Ras Al Khaimah U19
4 - 1
Al Urooba U19
FT
01/14/2022 13:00
Al Hamriyah U19
1 - 3
Al Ittihad Kalba U19
FT
01/14/2022 13:00
Al Dhaid U19
5 - 1
Khor Fakkan U19
FT
01/14/2022 13:00
Al Fujairah U19
3 - 0
Al Madam U19
FT
01/09/2022 13:00
Al Wasl SC U19
2 - 1
Al Ain SCC U19
FT
01/09/2022 12:55
Al Ittihad Kalba U19
0 - 0
Al Dhaid U19
01/09/2022 12:55
Ras Al Khaimah U19
0 - 0
Al Madam U19
01/01/2022 12:55
Al Ain SCC U19
0 - 0
Al Jazira SC U19
01/01/2022 12:55
Sharjah SCC U19
0 - 0
Al Wasl SC U19
01/01/2022 12:55
Al Ahli Dubai U19
6 - 2
Al Dhafra SCC U19
FT
01/01/2022 12:55
Al Nasr SC U19
2 - 0
Ajman SCC U19
FT
12/27/2021 12:50
Ajman SCC U19
0 - 3
Al Ain SCC U19
FT
12/27/2021 12:50
Al Hamriyah U19
3 - 4
Ras Al Khaimah U19
FT
12/27/2021 12:50
Al Wasl SC U19
3 - 2
Al Ahli Dubai U19
FT
12/27/2021 12:50
Al Dhaid U19
7 - 0
Al Urooba U19
FT
UAE U19 League Results
05/04/2024 14:05
Al Ittihad Kalba U19
0 - 1
Al Nasr SC U19
04/28/2024 14:00
Al Hamriyah U19
2 - 3
Al Wahda Abu Dhabi U19
04/28/2024 14:00
Al Jazira SC U19
1 - 0
Ajman SCC U19
04/28/2024 14:00
Al Nasr SC U19
0 - 4
Al Ahli Dubai U19
04/28/2024 14:00
Al Wasl SC U19
1 - 0
Al Dhaid U19
04/27/2024 14:00
Khor Fakkan U19
0 - 1
Hatta Dubai U19
04/05/2024 18:00
Al Wahda Abu Dhabi U19
2 - 1
Khor Fakkan U19
04/05/2024 18:00
Mleeha CSC U19
0 - 3
Al Wasl SC U19
04/05/2024 18:00
Al Urooba U19
0 - 1
Ras Al Khaimah U19
03/31/2024 18:00
Ras Al Khaimah U19
4 - 2
Al Ittihad Kalba U19
Hjemmeside
Fodboldkampe i EPL, La Liga, Ligue 1, DFL, UCL (SENESTE)
Fodboldkampe for De Forenede Arabiske Emirater
Fodboldkampe for UAE U19 League