Kvik-Betimate
Statistik
Antal kampe | 160 |
Gennemsnitlig point | 4.7 |
Tipning | 2006 |
Premiumodds | 5 |
Vindende odds | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Populære ligaer
- Euro 2024
- Euro 2024 (6)
- England (2)
- UEFA Champions League
-
USA (678)
- MLS (14)
- UPSL
- America Friendlies (1)
- Elite Club Friendlies
- League Women (1)
- MLS is Back Tournament
- MLS Next Pro League (58)
- NISA (5)
- NPSL (132)
- NWSL Women (7)
- US Open Cup (4)
- USL Championship (51)
- USL League One (5)
- USL League One Cup
- USL League Two (327)
- USL W-League Women (66)
- WPSL Women (6)
- World Club Friendlies (1)
- UEFA Europa League
-
Spanien (12)
- Primera Liga
- Segunda (1)
- Tercera Group 12
- Tercera Group 14
- Tercera Group 16
- Youth League
- Primera Division RFEF Group 1
- Primera Division RFEF Group 2
- Primera Division RFEF Play-Offs (2)
- Primera Women
- Regional League
- Regional League Play-Offs
- Segunda Division RFEF Play-Offs
- Tercera - Play-Offs (9)
- Women Regional League
-
Tyskland (3)
- Bundesliga I
- Bundesliga II
- DFB Pokal
- Regionalliga Bayern
- Regionalliga North
- Regionalliga North East
- Regionalliga West
- Oberliga Baden-Wuerttemberg
- Oberliga Bayern North
- Oberliga Hessen
- Oberliga Niederrhein
- Oberliga Niedersachsen
- Oberliga NOFV Nord
- Oberliga NOFV Sud
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
- Oberliga Westfalen
- Berlin-Liga
- Bundesliga II Play-Offs
- Bundesliga II Women
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19
- Landesliga (3)
- Landespokal
- Oberliga Play offs
- Oberliga Play-Offs
- Play-Offs Women
- Regionalliga Play-Offs
- U19 Cup
- Verbandsliga
- Italien
- Frankrig
- Holland
- J-League (10)
- Japan J2-League (10)
- Japan J3-League (10)
- Ægyptens Division 1 (2)
- Sydkoreas K League 1 (6)
- Brasiliens Serie A (10)
- Brazil Serie B (10)
- Skotland (15)
- E-sport (99)
Andre ligaer
- Albanien
- Algeriet (1)
- Andorra
- Angola
-
Argentina (73)
- Superliga
- Nacional B (19)
- Primera B Metropolitana (11)
- Primera C Metropolitana (12)
- Reserve League
- Cup
- Torneo A (18)
- Copa Santa Fe
- Championship Women (9)
- Copa Santa Fe Women
- Liga Profesional
- Liga Profesional Reserves (2)
- Primera B Women
- Primera C Women
- Regional League (2)
- Super Cup
- Torneo Promocional Amateur
- Youth League
- Armenien
- Aruba
-
Australien (145)
- A-League
- Capital Territory NPL2 (3)
- Capital Territory Premier League (4)
- Capital Territory Premier League Women (3)
- Capital Territory U23 League (4)
- Darwin Premier League (2)
- FFA Cup Qualifying
- New South Wales League 1 (7)
- New South Wales League 2 (6)
- New South Wales NPL Women (5)
- New South Wales NPL2 Women
- New South Wales Premier League (7)
- New South Wales U20 League (5)
- Northern NSW Premier League (6)
- Northern NSW Premier League Women
- Northern NSW Reserves League
- NPL Queensland (5)
- NPL Queensland U23 (5)
- NPL Queensland Women (4)
- NPL Victoria (5)
- NPL Victoria U23 (2)
- NPL Victoria Women (5)
- NSW League 1 U20 (5)
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23 (4)
- Queensland Premier League (5)
- Queensland Premier League 2 (3)
- Queensland Premier League 3
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women (5)
- SA Premier League Reserves (2)
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves
- South Australia Premier League (5)
- South Australia State League 1 (5)
- South Australia State League Reserves (4)
- Sunday League Premier Division
- Sunday League Premier Division Reserve
- Tasmania Championship (2)
- Tasmania Championship 1
- Tasmania Championship Women
- Tasmania NPL U21 League
- Tasmania Premier League (4)
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women
- Victoria Cup Women
- Victoria PL 1 U23
- Victoria Premier League 1 (4)
- Victoria Premier League 2 (2)
- Victoria State League 1 (1)
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia U20 League (5)
- Australian Matches
- Østrig
- Aserbajdsjan
- Bahrain
- Bangladesh
- Hviderusland (29)
- Belgien (1)
- Benin
- Bhutan (1)
- Bolivia (1)
- Bosnien-Hercegovina
- Botswana
-
Brasilien (166)
- Serie A (10)
- Serie B (10)
- Serie C (10)
- Campeonato Baiano 2 (5)
- Campeonato Brasileiro A2 Women (8)
- Campeonato Carioca A2 (6)
- Campeonato Carioca C
- Campeonato Gaucho 2 (7)
- Campeonato Goiano 2 (4)
- Campeonato Maranhense
- Campeonato Mineiro 2 (6)
- Campeonato Mineiro U20 (2)
- Campeonato Paranaense 2 (5)
- Campeonato Paulista U20 (16)
- Campeonato Rondoniense
- Campeonato U20 Women
- Catarinense 2 (5)
- Copa Nordeste
- Copa Verde
- Matches (3)
- Paulista Cup (11)
- Paulista Serie B
- Paulista Women (1)
- Serie A U20 (10)
- Serie A1 Women (8)
- Serie A2 Women
- Serie A3 Women
- Serie D (32)
- U20 League (7)
- Copa do Brasil
- Women’s Friendly
- Bulgarien (18)
- Burkina Faso
- Cameroun
- Canada (5)
- Chile (30)
- Kina (42)
- Colombia (4)
- Congo-Brazzaville
- Costa Rica (2)
- Elfenbenskysten
- Kroatien
- Cypern
- Tjekkiet
- Danmark (7)
- Djibouti
- Den Dominikanske Republik
- Ecuador (7)
- Egypten (7)
- El Salvador (1)
- Estland (17)
- Etiopien (6)
- Færøerne (10)
- Fiji
- Finland (127)
- Gambia
- Georgien (7)
- Ghana (1)
- Grækenland
- Guatemala
- Honduras
- Hongkong SAR Kina
- Ungarn
- Island (33)
- Indien
- Indonesien
- Iran
- Irak
- Irland (30)
- Israel
- Japan (69)
- Jordan
- Kasakhstan (10)
- Kenya (10)
- Kuwait
- Kirgisistan
- Letland (15)
- Libanon
- Litauen (22)
- Luxembourg
- Macao SAR Kina
- Makedonien
- Malawi
- Malaysia (14)
- Mali
- Mauretanien (1)
- Mexico (12)
- Moldova
- Mongoliet
- Montenegro
- Marokko (2)
- Mozambique
- Myanmar (Burma)
- New Zealand (15)
- Nicaragua
- Niger
- Nigeria (10)
-
Norge (91)
- Eliteserien (8)
- Division 1 (8)
- Cup Women (8)
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (5)
- Division 2 Group 1 (7)
- Division 2 Group 2 (7)
- Division 3 Group 1 (7)
- Division 3 Group 2 (7)
- Division 3 Group 3 (7)
- Division 3 Group 4 (7)
- Division 3 Group 5 (5)
- Division 3 Group 6 (7)
- Interkretsserie U19 (2)
- Toppserien Women (5)
- U19 Elite League
- Youth Cup (1)
- Oman
- Panama
- Paraguay (8)
- Peru (14)
- Filippinerne (7)
- Polen (31)
- Portugal
- Puerto Rico
- Qatar
- Rumænien (1)
- Rusland (22)
- Rwanda
- Saint Kitts og Nevis
- San Marino
- Saudi-Arabien
- Senegal
- Serbien (8)
- Sierra Leone
- Singapore (4)
- Slovakiet
- Slovenien
- Sydafrika (5)
- Sydkorea (33)
-
Sverige (141)
- Europe Friendlies (85)
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (5)
- Cup
- 1.div Södra (3)
- 2.div Norra Götaland (2)
- 2.div Norra Svealand (5)
- 2.div Norrland (1)
- 2.div Södra Götaland (2)
- 2.div Södra Svealand (4)
- 2.div Västra Götaland (1)
- Allsvenskan (8)
- Cup Qualification (10)
- Damallsvenskan (5)
- Elitettan (1)
- Juniorallsvenskan (1)
- Superettan (8)
- Schweiz (5)
- Syrien
- Taiwan (7)
- Tadsjikistan
- Tanzania
- Thailand (1)
- Togo
- Tunesien (5)
- Tyrkiet
- Uganda
- Ukraine
- De Forenede Arabiske Emirater
- Uruguay (15)
- Usbekistan (8)
- Venezuela (1)
- Vietnam (14)
- Zambia
- Zimbabwe (8)
La Nucia II - Kampe, tabeller og stillinger, spillere, statistik og nyheder
Sidst samlet
Spain Tercera - Play-Offs Table
Pos # | Team | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atletico Madrid B | 95 | 40 | 29 | 8 | 3 | 82 | 26 | 56 |
2 | Las Rozas | 75 | 40 | 22 | 9 | 9 | 68 | 35 | 33 |
3 | Fuenlabrada B | 72 | 40 | 20 | 12 | 8 | 61 | 42 | 19 |
4 | Alcorcon B | 69 | 40 | 19 | 12 | 9 | 63 | 39 | 24 |
5 | CD Paracuellos Antamira | 66 | 40 | 19 | 9 | 12 | 56 | 44 | 12 |
6 | Ursaria | 64 | 40 | 16 | 16 | 8 | 47 | 27 | 20 |
7 | RSD Alcala | 64 | 40 | 18 | 10 | 12 | 45 | 40 | 5 |
8 | Getafe B | 61 | 40 | 17 | 10 | 13 | 56 | 46 | 10 |
9 | Rayo Vallecano B | 57 | 40 | 15 | 12 | 13 | 59 | 43 | 16 |
10 | Torrejon | 57 | 40 | 16 | 9 | 15 | 55 | 48 | 7 |
11 | Pozuelo Alarcon | 57 | 40 | 15 | 12 | 13 | 39 | 45 | -6 |
12 | CD Galapagar | 56 | 40 | 16 | 8 | 16 | 50 | 57 | -7 |
13 | Trival Valderas | 53 | 40 | 13 | 14 | 13 | 40 | 42 | -2 |
14 | Parla | 52 | 40 | 14 | 10 | 16 | 46 | 46 | 0 |
15 | Tres Cantos | 47 | 40 | 13 | 8 | 19 | 41 | 52 | -11 |
16 | SAD Villaverde San Andres | 45 | 40 | 13 | 6 | 21 | 35 | 45 | -10 |
17 | ED Moratalaz | 43 | 40 | 12 | 7 | 21 | 46 | 73 | -27 |
18 | Villaviciosa Odon | 38 | 40 | 10 | 8 | 22 | 47 | 73 | -26 |
19 | AD Complutense Alcala | 37 | 40 | 9 | 10 | 21 | 31 | 58 | -27 |
20 | RCD Carabanchel | 33 | 40 | 7 | 12 | 21 | 43 | 70 | -27 |
21 | CD Colonia Moscardo | 17 | 40 | 5 | 2 | 33 | 20 | 79 | -59 |
Spain Tercera - Play-Offs Fixtures
Jove Espanol
0 - 0
Xerez Deportivo FC
CD Coria
0 - 0
Real Murcia B
Mallorca B
0 - 0
L'Entregu CF
CD Colonia Moscardo
0 - 0
CE L'Hospitalet
Portugalete
0 - 0
Union Sur Yaiza
Anguiano
0 - 0
Ardoi
CD Cuarte
0 - 0
Laredo
Salamanca CF UDS
0 - 0
Gran Pena
Toledo
0 - 0
Almeria B
Spain Tercera - Play-Offs Results
Xerez Deportivo FC
0 - 1
Jove Espanol
Laredo
1 - 1
CD Cuarte
Gran Pena
0 - 1
Salamanca CF UDS
Real Murcia B
1 - 1
CD Coria
Union Sur Yaiza
1 - 1
Portugalete
CE L'Hospitalet
1 - 1
CD Colonia Moscardo
Almeria B
1 - 1
Toledo
L'Entregu CF
1 - 2
Mallorca B
Ardoi
0 - 3
Anguiano
Toledo
2 - 1
CD Quintanar del Rey