Kvik-Betimate
Statistik
Antal kampe | 160 |
Gennemsnitlig point | 4.7 |
Tipning | 2690 |
Premiumodds | 5 |
Vindende odds | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Populære ligaer
- Euro 2024
- England
- UEFA Champions League
- UEFA Europa League
-
USA (865)
- MLS (26)
- UPSL
- America Friendlies
- Elite Club Friendlies
- League Women (2)
- MLS is Back Tournament
- MLS Next Pro League (56)
- NISA (3)
- NPSL (179)
- NWSL Women (5)
- US Open Cup (4)
- USL Championship (59)
- USL League One (4)
- USL League One Cup
- USL League Two (394)
- USL W-League Women (82)
- WPSL Women (13)
- World Club Friendlies (38)
-
Spanien (25)
- Primera Liga
- Segunda (1)
- Tercera Group 12
- Tercera Group 14
- Tercera Group 16
- Youth League
- Copa De La Reina
- Primera Division RFEF Group 1
- Primera Division RFEF Group 2
- Primera Division RFEF Play-Offs (3)
- Primera Federacion Women
- Primera Women (2)
- Regional League
- Regional League Play-Offs (2)
- Segunda Division RFEF Play-Offs
- Segunda Federacion Women
- Tercera - Play-Offs (17)
- Women Regional League
-
Tyskland (1)
- Bundesliga I
- Bundesliga II
- DFB Pokal
- 3.Liga
- Regionalliga Bayern
- Regionalliga North
- Regionalliga North East
- Regionalliga South West
- Regionalliga West
- Oberliga Baden-Wuerttemberg
- Oberliga Bayern North
- Oberliga Bayern South
- Oberliga Hamburg
- Oberliga Hessen
- Oberliga Mittelrhein
- Oberliga Niederrhein
- Oberliga Niedersachsen
- Oberliga NOFV Nord
- Oberliga NOFV Sud
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
- Oberliga Schleswig-Holstein
- Oberliga Westfalen
- Berlin-Liga
- Bundesliga II Play-Offs
- Bundesliga II Women
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19
- Bundesliga Women
- Landesliga
- Landespokal
- Oberliga Play offs
- Oberliga Play-Offs
- Play-Offs Women (1)
- Regionalliga Play-Offs
- U19 Cup
- Verbandsliga
- Italien (1)
- Frankrig (1)
- Holland
- Skotland (15)
- J-League (6)
- Japan J2-League (8)
- Colombia Primera A (1)
- Colombia Primera B (2)
- Lebanon League (2)
- Japan J3-League (8)
- Ægyptens Division 1 (9)
- Sydkoreas K League 1 (3)
- E-sport (128)
Andre ligaer
- Albanien
- Algeriet (1)
- Andorra
- Angola
- Argentina (48)
- Armenien
- Aruba
-
Australien (68)
- A-League
- Capital Territory NPL2
- Capital Territory Premier League (2)
- Capital Territory Premier League Women (2)
- Capital Territory U23 League (2)
- Darwin Premier League
- FFA Cup Qualifying
- New South Wales League 1
- New South Wales League 2
- New South Wales NPL Women (5)
- New South Wales NPL2 Women
- New South Wales Premier League (3)
- New South Wales U20 League (2)
- Northern NSW Premier League (2)
- Northern NSW Premier League Women (2)
- Northern NSW Reserves League (2)
- NPL Queensland (4)
- NPL Queensland U23 (2)
- NPL Queensland Women (1)
- NPL Victoria (1)
- NPL Victoria U23 (1)
- NPL Victoria Women (1)
- NSW League 1 U20
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23 (3)
- Queensland Premier League (3)
- Queensland Premier League 2 (1)
- Queensland Premier League 3
- Queensland Premier League Women (2)
- SA Premier League Reserves
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves (1)
- South Australia Premier League (6)
- South Australia State League 1
- South Australia State League Reserves
- Sunday League Premier Division
- Sunday League Premier Division Reserve
- Tasmania Championship
- Tasmania Championship 1
- Tasmania Championship Women
- Tasmania Cup Women
- Tasmania NPL U21 League (1)
- Tasmania Premier League (1)
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women
- Victoria PL 1 U23 (2)
- Victoria Premier League 1 (2)
- Victoria Premier League 2
- Victoria State League 1
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women (3)
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia U20 League
- Australian Matches
- Østrig (1)
- Aserbajdsjan
- Bahrain
- Bangladesh
- Barbados
- Hviderusland (22)
- Belgien
- Benin
- Bhutan (1)
- Bolivia
- Bosnien-Hercegovina
- Botswana
-
Brasilien (134)
- Serie A (10)
- Serie B (6)
- Serie C (10)
- Campeonato Baiano 2 (4)
- Campeonato Brasileiro A2 Women (8)
- Campeonato Brasileiro A3 Women
- Campeonato Carioca A2 (1)
- Campeonato Carioca C
- Campeonato Gaucho 2 (6)
- Campeonato Goiano 2 (1)
- Campeonato Maranhense
- Campeonato Mineiro 2 (3)
- Campeonato Mineiro U20
- Campeonato Paranaense 2 (4)
- Campeonato Paulista U20
- Campeonato Rondoniense
- Campeonato U20 Women
- Catarinense 2 (3)
- Copa Nordeste
- Copa Verde
- Matches (1)
- Matches Women
- Paulista Cup (4)
- Paulista Serie B (4)
- Paulista Women (5)
- Serie A U20 (10)
- Serie A1 Women (8)
- Serie A2 Women
- Serie A3 Women
- Serie D (28)
- U20 League (18)
- Copa do Brasil
- Women’s Friendly
- Bulgarien
- Burkina Faso
- Cameroun
- Canada (4)
- Chile (25)
- Kina (29)
- Colombia (4)
- Congo-Brazzaville
- Costa Rica (4)
- Elfenbenskysten
- Kroatien (2)
- Cypern
- Tjekkiet
- Danmark
- Djibouti
- Den Dominikanske Republik (4)
- Ecuador (5)
- Egypten (11)
- El Salvador (1)
- Estland (10)
- Etiopien (2)
- Færøerne (10)
- Fiji (2)
- Finland (133)
- Gambia
- Georgien (2)
- Ghana (10)
- Grækenland
- Guatemala (1)
- Honduras (1)
- Hongkong SAR Kina (7)
- Ungarn
- Island (31)
- Indien
- Indonesien
- Iran
- Irak
- Irland (15)
- Israel
- Jamaica
- Japan (58)
- Jordan
- Kasakhstan (15)
- Kenya (2)
- Kuwait
- Kirgisistan
- Letland (15)
- Libanon (2)
- Litauen (11)
- Luxembourg
- Macao SAR Kina (2)
- Makedonien
- Malawi
- Malaysia (6)
- Mali
- Mauretanien
- Mexico (12)
- Moldova
- Mongoliet (1)
- Montenegro
- Marokko (2)
- Mozambique (1)
- Myanmar (Burma)
- New Zealand (15)
- Nicaragua
- Niger
- Nigeria (5)
-
Norge (51)
- Eliteserien (8)
- Division 1 (8)
- Cup Women (7)
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (3)
- Division 2 Group 1 (2)
- Division 2 Group 2 (3)
- Division 3 Group 1 (1)
- Division 3 Group 2 (2)
- Division 3 Group 3 (1)
- Division 3 Group 4 (3)
- Division 3 Group 5 (2)
- Division 3 Group 6 (2)
- Interkretsserie U19 (4)
- Toppserien Women (5)
- U19 Elite League
- Youth Cup
- Oman
- Panama
- Paraguay (4)
- Peru (9)
- Filippinerne (8)
- Polen (1)
- Portugal
- Puerto Rico
- Qatar
- Rumænien (2)
- Rusland (18)
- Rwanda
- Saint Kitts og Nevis (3)
- San Marino
- Saudi-Arabien
- Senegal
- Serbien
- Seychellerne
- Sierra Leone
- Singapore (1)
- Slovakiet
- Slovenien
- Sydafrika (5)
- Sydkorea (25)
-
Sverige (60)
- Europe Friendlies
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (3)
- Cup
- 1.div Södra (3)
- 2.div Norra Götaland (1)
- 2.div Norra Svealand (2)
- 2.div Norrland (7)
- 2.div Östra Götaland
- 2.div Södra Götaland (3)
- 2.div Södra Svealand (1)
- 2.div Västra Götaland (1)
- Allsvenskan (8)
- Cup Qualification (15)
- Damallsvenskan (7)
- Elitettan (2)
- Juniorallsvenskan (3)
- Superettan (4)
- Schweiz
- Syrien
- Taiwan (7)
- Tadsjikistan
- Tanzania
- Thailand (1)
- Togo
- Trinidad og Tobago
- Tunesien (5)
- Tyrkiet
- Uganda (1)
- Ukraine
- De Forenede Arabiske Emirater
- Uruguay (14)
- Usbekistan (8)
- Venezuela (1)
- Vietnam (7)
- Wales
- Zambia
- Zimbabwe (5)
OFK Dunajska Luznas sidste hjemmekamp
Sidst samlet
Hjemmekampe
Vinde
Uafgjort
Fortabt
Samlet statistik
Spillede kampe 1
Mål (Mål scoret - mål scoret af modstander)
0
0
9
9
Under/Over
1.5
0
0%
100%
1
2.5
0
0%
100%
1
3.5
0
0%
100%
1
Kampe med scoringer fra begge hold (Ja-nej)
0
0%
100%
1
Ingen scoringer (Ja-nej)
0
0%
100%
1
Scoret et mål (Ja-nej)
0
0%
100%
1
Slovakia 3. Liga Table
Pos # | Team | PTS | GP | W | D | L | GF | GA | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MSK Tesla Stropkov | 59 | 28 | 18 | 5 | 5 | 63 | 29 | 34 |
2 | MFK Stara Lubovna | 56 | 28 | 17 | 5 | 6 | 59 | 34 | 25 |
3 | Odeva Lipany | 51 | 28 | 16 | 3 | 9 | 56 | 33 | 23 |
4 | MFK Snina | 48 | 28 | 13 | 9 | 6 | 60 | 41 | 19 |
5 | MFK Vranov nad Toplou | 46 | 28 | 14 | 4 | 10 | 65 | 47 | 18 |
6 | Slavia TU Kosice | 45 | 28 | 13 | 6 | 9 | 48 | 41 | 7 |
7 | FTC Filakovo | 44 | 28 | 12 | 8 | 8 | 38 | 36 | 2 |
8 | Rimavska Sobota | 39 | 28 | 11 | 6 | 11 | 47 | 42 | 5 |
9 | Namestovo | 35 | 28 | 10 | 5 | 13 | 48 | 53 | -5 |
10 | SK Novohrad Lucenec | 33 | 28 | 9 | 6 | 13 | 35 | 52 | -17 |
11 | MSK Spisske Podhradie | 31 | 28 | 8 | 7 | 13 | 43 | 54 | -11 |
12 | TJ Tatran Oravske Vesele | 30 | 28 | 9 | 3 | 16 | 38 | 51 | -13 |
13 | Banik Kalinovo | 30 | 28 | 9 | 3 | 16 | 43 | 62 | -19 |
14 | Partizan Bardejov | 24 | 28 | 6 | 6 | 16 | 38 | 61 | -23 |
15 | FK Svidnik | 19 | 28 | 5 | 4 | 19 | 38 | 83 | -45 |
Slovakia 3. Liga Results
Tj Druzstevnik Velke Ludince
2 - 2
Fomat Martin
OK Castkovce
2 - 0
Tj Jednota Banova
AFC Nove Mesto nad Vahom
2 - 6
RSC Hamsik Academy
MFK Dubnica
3 - 1
OFK Banik Lehota
FC Malacky
3 - 0
FK Podkonice
TJ Kovo Belusa
0 - 0
Slovan Duslo Sala
Slovan Galanta
0 - 1
MFK Zvolen
SK Sered
0 - 0
Raca Bratislava
MFK Vranov nad Toplou
5 - 2
SK Novohrad Lucenec
MSK Tesla Stropkov
1 - 0
Slavia TU Kosice