خانه
dropping_odd
نتیجه زنده
حقایق
اخبار
Tennis
پیشبینی حرفهای
ورود / ثبت نام
ورود
زبان:
ایران
English
Deutsch
España
Français
Portugal
Italiano
Русский
Polska
Danmark
Suomi
Sverige
ایران
대한민국
日本
Indonesia
ไทย
Tiếng Việt
中国
भारत
বাংলা
عربي
بیشتر
خرید شرطبندی
1x2
O/U 2.5
BTTS
AH
Odds
Livescore
شناسایی کنید
Standings
نتایج
برنامه بازیها
بتیمیت سریع
برنامه بازیهای فوتبال
برنامه بازیهای فوتبال امروز
برنامه بازیهای فوتبال فردا
برنامه بازیهای فوتبال آخر هفته
برنامه بازیهای فوتبال دیروز
نتیجه زنده
آمار
تعداد بازی
159
میانگین امتیاز
4.7
تحلیل پیشبینی بازی
3703
پیشبینی حرفهای
5
نسبت برد
75%
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Livescore Leagues
انگلستان
FA Cup
لیگ برتر
Championship
League 1
League 2
National League
National League North
National League South
Premier League 2
Championship Women
Development League 2
FA Cup Women
FA Trophy
FA Vase
Isthmian Division One South
Northern League Division One
Northern Premier League
Reserve Matches
Ryman Premier Division
Southern Premier League Central
Southern Premier League South
Super League Women
U21 Premier League Cup
Northern Ireland Championship
Northern Ireland Championship Women
Northern Ireland Cup
Northern Ireland Play-Offs
Northern Ireland Premier
Northern Ireland Premier Intermediate League
Northern Ireland Premier League Women
Northern Ireland Reserve League
Scotland Women’s League Play-Offs
UK Friendlies
لیگ قهرمانان اروپا
(1)
لیگ یوروپا
ایالات متحده آمریکا
(798)
MLS
(28)
UPSL
Elite Club Friendlies
League Women
MLS is Back Tournament
MLS Next Pro League
(51)
NISA
(4)
NPSL
(206)
NWSL Women
(7)
US Open Cup
USL Championship
(51)
USL League One
(6)
USL League One Cup
USL League Two
(379)
USL W-League Women
(66)
WPSL Women
World Club Friendlies
اسپانیا
(24)
لالیگا
Segunda
(11)
Tercera Group 1
Tercera Group 2
Tercera Group 3
Tercera Group 4
Tercera Group 5
Tercera Group 6
Tercera Group 7
Tercera Group 8
Tercera Group 9
Tercera Group 10
Tercera Group 11
Tercera Group 12
Tercera Group 13
Tercera Group 14
Tercera Group 15
Tercera Group 16
Tercera Group 17
Tercera Group 18
Youth League
Copa De La Reina
Primera Division RFEF Group 1
Primera Division RFEF Group 2
Primera Federacion Women
Primera Women
(8)
Regional League
Segunda Division RFEF Group 1
Segunda Division RFEF Group 2
Segunda Division RFEF Group 3
Segunda Division RFEF Group 4
Segunda Division RFEF Group 5
Segunda Division RFEF Play-Offs
(5)
Segunda Federacion Women
Tercera - Play-Offs
Tercera Federacion Women
Women Regional League
آلمان
(55)
بوندسلیگا
Bundesliga II
DFB Pokal
3.Liga
Regionalliga Bayern
(1)
Regionalliga North
Regionalliga North East
Regionalliga South West
Regionalliga West
Oberliga Baden-Wuerttemberg
(9)
Oberliga Bayern North
(6)
Oberliga Bayern South
Oberliga Bremen
Oberliga Hamburg
Oberliga Hessen
(9)
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Niederrhein
(8)
Oberliga Niedersachsen
Oberliga NOFV Nord
(7)
Oberliga NOFV Sud
(8)
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
(1)
Oberliga Schleswig-Holstein
Oberliga Westfalen
Berlin-Liga
Bundesliga II Play-Offs
(1)
Bundesliga II Women
Bundesliga Play-Offs
(1)
Bundesliga U19
(1)
Bundesliga Women
DFB Pokal Women
Landesliga
Landesliga Bayern Sudost
Landespokal
Oberliga Play offs
(1)
Regionalliga Play-Offs
(2)
U19 Cup
Verbandsliga
ایتالیا
(10)
لیگ سری
(1)
Serie B
(2)
Serie C Group A
Serie C Group B
Serie C Group C
Campionato Nazionale
Campionato Primavera 1
(2)
Campionato Primavera 2
Serie D
کوپا ایتالیا
Coppa Italia Women
Campionato Primavera 3
Campionato Primavera 4
Serie A Women
Serie B Play-Offs
Serie B Women
Serie C Play-Offs
Serie C Super Cup
Serie D Cup
(1)
Serie D Play-Offs
(4)
U19 League Women
فرانسه
(4)
لیگ 1
Ligue 2
National
National 2
National 3
Cup
Cup Women
Division 2 Women
Ligue 2 Play-Offs
(2)
U19 Cup
U19 League
(2)
U19 League Women
Division 1 Women
هلند
(6)
Eredivisie
Eerste Divisie
Holland Eredivisie Play-Offs
Cup Women
Derde Divisie
Eredivisie Play-Offs
(2)
Eredivisie Women
Tweede Divisie
U21 League
(4)
اسکاتلند
Premiership
Championship
League One
League Two
FA Cup
Championship Play-Offs
Highland League
League One Play-Offs
League Two Play-Offs
Lowland League
Premier League Women
Premiership Play-Offs
Reserve League
Women FA Cup
J لیگ
(10)
Iran Pro League
(8)
Colombia Primera B
(2)
لیگ برتر مراکش 1
(8)
Georgia Erovnuli Liga
(5)
تقسیم بندی مصر 1
(3)
K لیگ 1
(6)
لیگ برتر امارات متحده عربی
(3)
اسپورت
(167)
Esoccer Adriatic League - 10 mins play
(4)
Esoccer Battle - 8 mins play
Esoccer GT Leagues – 12 mins play
(163)
سایر لیگها
آلبانی
Championship
Cup
First Division
Play-offs
الجزایر
(19)
Cup
Cup Women
D1 Championship Women
Division 1
(1)
Division 2
(16)
Elite Championship Women
U21 Cup
U21 Division 1
(2)
U21 Division 2
آندورا
(1)
Cup
Premier Division
(1)
Second Division
آنگولا
(7)
Girabola
(7)
آنتیگوا و باربودا
Antigua & Barbuda Premier Division
آرژانتین
(43)
Superliga
Nacional B
(2)
Primera B Metropolitana
(2)
Primera C Metropolitana
(4)
Reserve League
(2)
Cup
(7)
Torneo A
(1)
Copa Santa Fe
Championship Women
(9)
Copa de la Liga Profesional
Copa Federal Women
Liga Profesional
(2)
Liga Profesional Reserves
(14)
Primera B Women
Regional Cup
Regional League
Torneo Promocional Amateur
Torneo Regional Amateur
Youth League
ارمنستان
(5)
First League
(5)
لیگ برتر
Armenian Cup
آروبا
Division Di Honor
استرالیا
(53)
A-League
A-League Women
Capital Territory NPL2
Capital Territory Premier League
(4)
Capital Territory Premier League Women
Capital Territory U23 League
Darwin Premier League
FFA Cup Qualifying
New South Wales League 1
New South Wales League 2
New South Wales NPL Women
New South Wales Premier League
(8)
New South Wales U20 League
Northern NSW Premier League
(1)
Northern NSW Premier League Women
Northern NSW Reserves League
NPL Queensland
(6)
NPL Queensland U23
NPL Queensland Women
(2)
NPL Victoria
(7)
NPL Victoria U23
NPL Victoria Women
(1)
NSW League 1 U20
Queensland PL 2 U23
Queensland PL U23
Queensland Premier League
(1)
Queensland Premier League 2
(1)
Queensland Premier League 3
Queensland Premier League 4
Queensland Premier League Women
SA Premier League Reserves
SA Premier League Women
(5)
SA Premier League Women Reserves
South Australia Premier League
(6)
South Australia State League 1
South Australia State League Reserves
Sunday League Premier Division
Tasmania Championship
Tasmania Championship 1
Tasmania Championship Women
Tasmania Cup Women
Tasmania NPL U21 League
Tasmania Premier League
(4)
Tasmania South Division 1
Tasmania Super League Women
Victoria PL 1 U23
Victoria Premier League 1
(1)
Victoria Premier League 2
Victoria State League 1
Victoria State League 1 Reserves
Victoria State League 2
Victoria State League 2 Reserves
WA Premier League Women
WA Premier League Women U21
WA State League 1 Reserves
WA State League Reserves Cup
Western Australia Premier League
(6)
Western Australia State League 1
Western Australia State League 1 Women
Western Australia U20 League
Australian Matches
اتریش
(26)
Bundesliga
2. Liga
Regionalliga Ost
(8)
Landesliga
2. Landesliga
(1)
Amateur Cup
Bundesliga Play-Offs
(1)
Cup
Cup Women
League 1 Women
Regionalliga Mitte
(8)
Regionalliga Salzburg
Regionalliga Tirol
Regionalliga Vorarlberg
Regionalliga West
(8)
Austrian Matches
آذربایجان
(1)
Cup
(1)
Division 1
لیگ برتر
بحرین
(2)
Division 2
Play-Offs
(2)
لیگ برتر
بنگلادش
(5)
Federation Cup
League Women
لیگ برتر
(5)
باربادوس
لیگ برتر
بیلوروسی
(10)
Cup
Division 1
(9)
Division 2
لیگ برتر
(1)
Premier League Women
بلژیک
First Division A
First Division B
First Amateur Division
Reserve League
Cup
Cup Women
Division 1 Women
First Division A Play-Offs
First Division B Play-Offs
Second Amateur Division ACFF
Second Amateur Division VFV A
Second Amateur Division VFV B
Super League Women
بنین
لیگ 1
بوتان
لیگ برتر
بولیوی
(2)
Apertura
Clausura
(2)
Copa Simon Bolivar
بوسنی و هرزگوین
(9)
1st League
(9)
2nd League
Cup
Cup Women
Premier Liga
بوتسوانا
(6)
FA Cup
لیگ برتر
(6)
برزیل
(137)
لیگ سری
(10)
Serie B
(4)
Serie C
(2)
Campeonato Acreano
Campeonato Amapaense
Campeonato Brasileiro A2 Women
(1)
Campeonato Brasileiro A3 Women
Campeonato Carioca A2
(1)
Campeonato Carioca C
(2)
Campeonato Cearense B
Campeonato Gaucho 2
(8)
Campeonato Goiano 2
(4)
Campeonato Maranhense
(2)
Campeonato Mineiro 2
(6)
Campeonato Mineiro U20
Campeonato Paranaense 2
(5)
Campeonato Paulista A3
Campeonato Paulista A4
Campeonato Paulista U20
(39)
Campeonato Rondoniense
(2)
Campeonato U20 Women
Catarinense 2
(5)
Copa Nordeste
Copa Verde
(1)
Matches
(2)
Matches Women
Paulista Cup
(11)
Paulista Serie B
Paulista Women
(1)
Serie A U20
(10)
Serie A Women
Serie A1 Women
(8)
Serie A2 Women
Serie A3 Women
Serie D
(2)
U20 Cup
U20 League
(11)
Copa do Brasil
Women’s Friendly
بلغارستان
(3)
First League
(2)
Amateur Cup
Cup
Play-Offs
(1)
Premier League Women
Second League
Third League
U19 League
بورکینافاسو
Cup
League
بوروندی
Cup
لیگ برتر
کامبوج
Cup
لیگ برتر
کامرون
Cup
Elite One
League Women
کانادا
(5)
لیگ برتر
(4)
Championships
(1)
League 1 British Columbia
League1 Ontario
League1 Quebec
League2 Ontario
شیلی
(16)
Primera Division
(8)
Primera B
(2)
Segunda
Tercera
Ascenso Women
Cup
Primera Division Women
(6)
U21 League
چین
(48)
Division 1
(8)
Division 2
(10)
Super League
(8)
FA Cup
(16)
Super League Women
(6)
کلمبیا
(10)
Primera A
Primera B
(2)
Cup
(1)
Liga Femenina
(7)
Play-Offs
Regional League
U19 Championship
کنگو - برازاویل
(7)
Congo Premier League
(7)
کاستاریکا
Playoffs
Primera Division
Primera Division Women
Segunda
ساحل عاج
Ivory Coast Cup
Ivory Coast Premier Division
کرواسی
(14)
Cup
1.HNL Play-Offs
1.NL
(6)
2.NL
(8)
3.NL
First League Women
HNL
Regional Cup
U19 Cup
U19 League
قبرس
Division 1
Division 2
Cup
Cup Women
جمهوری چک
(26)
First League
2. Liga
3. Ligy
(16)
4. Ligy
(1)
Youth League
(7)
Division 1 Women
Czech First League Play-Offs
(2)
5 Ligy
Cup
Women Div 1
دانمارک
(68)
Superligaen
Division 1
(6)
Cup
U19 League
Danish Womens Elitedivisionen
2 Division Women
Cup Women
Danmarksserien Promotion
(30)
Danmarksserien Relegation
(15)
Division 2
(6)
Division 3
(6)
Elitedivisionen Women
(3)
Future Cup
(1)
Play-Offs Women
Superligaen Play-Offs
U21 League
(1)
Womens 2 Division
جیبوتی
لیگ برتر
دومینیکا
لیگ برتر
جمهوری دومینیکن
Liga
اکوادور
(6)
LigaPro Serie A
(1)
LigaPro Serie B
(5)
Primera Women
مصر
(21)
Division 1
(3)
Division 2
(2)
Cup
(16)
Premier League Women
Second Division B
السالوادور
Clausura
Liga Feminina
Reserves League
Segunda Division
استونی
(17)
Meistriliiga
(5)
Cup
Cup Women
(2)
Esiliiga
(5)
Esiliiga B
(5)
II Liiga
Meistriliiga Women
Play-Offs
Small Cup
U19 League
اتیوپی
(8)
Higher League
لیگ برتر
(8)
Premier League Women
جزایر فارو
(14)
لیگ برتر
(5)
Cup
(4)
Div 1
(5)
فیجی
National League
فنلاند
(132)
Cup
(16)
Cup Women
Kakkonen Group A
(16)
Kakkonen Group B
(25)
Kakkonen Group C
(17)
Kakkonen Women
Kansallinen Liiga Women
(5)
Kolmonen
U20 League
Veikkausliiga
(26)
Veikkausliiga Play-Offs
Ykkonen
(23)
Ykkonen Women
Ykkosliiga
(4)
گامبیا
Division 2
FF Cup
GFA League
گرجستان
(10)
Erovnuli Liga
(5)
Cup
First League
(5)
League 2 Women
League Women
Liga 3
غنا
(10)
Division 1
FA Cup
(1)
لیگ برتر
(9)
جبلالطارق
National League
یونان
Super League 1
Cup
Amateur Cup
Cup Women
Gamma Ethniki
Matches
Play-Offs
Super League 2
Super League 2 U19
Super League U19
Super League Women
گواتمالا
Liga Nacional
Liga Nacional Women
Primera Division
Reserve League
Segunda Division
هندوراس
Liga de Ascenso
Liga Nacional
Reserve League
هنگ کنگ
(1)
Hong Kong Premier League
Hong Kong 1st Division
Hong Kong 2nd Division
Hong Kong 3rd Division
Hong Kong Cup
(1)
Hong Kong FA Cup Junior Division
Hong Kong Sapling Cup
مجارستان
NB I
NB II
NB III
Cup
U19 1st Division
Cup Women
NBI Women
U19 2nd Division
ایسلند
(39)
1 Deild
(6)
1 Deild Women
(5)
2 Deild
(5)
3 Deild
(6)
4 Deild
(3)
5 Deild
Cup
(4)
Cup Women
(4)
League Cup B
League Cup C
لیگ برتر
(1)
Premier League Women
(5)
U19 League
هند
Super League
Mumbai Elite League
Championship Women
Delhi Senior Division
I-League 2nd Division
R League A Division
Shillong Premier League
U21 Development League
اندونزی
Liga 1
Liga 3
ایران
(19)
Pro League
(8)
Cup
(2)
Div 1
(9)
Div 2
عراق
(2)
First Division
League
(2)
ایرلند
(16)
U20 League
Republic of Ireland FAI Cup
Republic of Ireland First Division
(5)
Republic of Ireland Leinster Senior League
(1)
Republic of Ireland Munster Senior League
Republic of Ireland National League Women
(5)
Republic of Ireland Premier Division
(5)
اسرائیل
(1)
لیگ برتر
Leumit Liga
Cup
(1)
Youth Cup
Liga Alef North
Liga Alef South
Liga Bet North
Liga Bet South
Division 1 Women
Cup Women
Liga Alef Play-Offs
Liga Bet Play-Offs
Youth League
جامائیکا
لیگ برتر
Super League
ژاپن
(78)
J-League Cup
(10)
J-League
(10)
J2-League
(10)
J3-League
(10)
Football League
Regional League
FA Cup
(32)
J-League Play-Offs
L1 League Women
(6)
L2 League Women
Regional Cup
Women Empowerment League
اردن
Cup
League
League Women
قزاقستان
(20)
Cup
(4)
Division 1
(10)
Play-Offs
لیگ برتر
(6)
کنیا
Cup
League Women
لیگ برتر
Super League
کویت
(3)
Cup
Division 1
League
(3)
قرقیزستان
Cup
Top Liga
لتونی
(19)
1. Liga
(7)
3. Liga
Cup
(7)
Play-Offs
Virsliga
(5)
لبنان
League
League Women
لیختن اشتاین
Cup
لیتوانی
(20)
1 Lyga
(1)
A Lyga
(5)
A Lyga Play-Offs
A Lyga Women
Cup
(5)
II Lyga
(9)
U19 League
لوکزامبورگ
Cup
Division Nationale
Promotion D’Honneur
ماکائو
Macau 1st Division
Others
مقدونیه
North Macedonia Cup
North Macedonia Cup Women
North Macedonia First League
North Macedonia League Women
North Macedonia Play-Offs
North Macedonia Second League
مالاوی
Super League
مالزی
(17)
Cup
(8)
MFL Cup
(3)
President Cup
Super League
(6)
مالی
(2)
Cup
League Women
Premiere Division
(2)
مالتا
Challenge League
FA Trophy
لیگ برتر
موریتانی
Cup
Division 1
Division 2
مکزیک
(1)
Liga MX Femenil
(1)
Segunda Division
Liga de Expansion
Liga MX
Liga TDP
U23 League
مولداوی
Championship Women
Cup
Cup Women
Divizia A
Divizia Nationala
مغولستان
Cup
First League
لیگ برتر
مونتهنگرو
(1)
Cup
(1)
Druga Liga
League Women
Prva Liga
U19 League
مراکش
(16)
GNF 1
(8)
GNF 2
(8)
Cup
League Women
موزامبیک
(1)
Mocambola
(1)
میانمار (برمه)
Myanmar Cup
Myanmar League Women
زلاند نو
(12)
Central League
(1)
Cup Women
Northern League
(6)
Southern League
(5)
نیکاراگوئه
Clausura
Liga de Ascenso
Primera Division Women
Youth League
نیجر
Super League
نیجریه
(10)
Cup
League Women
National League
لیگ برتر
(10)
نروژ
(43)
Eliteserien
(1)
Division 1
(7)
Cup
Cup Women
Division 1 Play-Offs
Division 1 Women
(5)
Division 2 Group 1
(2)
Division 2 Group 2
(1)
Division 3 Group 1
(7)
Division 3 Group 2
(7)
Division 3 Group 3
(3)
Division 3 Group 4
(2)
Division 3 Group 5
(2)
Division 3 Group 6
(1)
Interkretsserie U19
Toppserien Women
(5)
U19 Elite League
Youth Cup
عمان
Federation Cup
League
Sultans Cup
پاناما
(1)
First Division Women
Liga Prom
LPF
(1)
پاراگوئه
(5)
Cup
Division Intermedia
(4)
Division Profesional
(1)
Reserve League
U19 League
Women League
پرو
(3)
Campeonato Nacional Women
Liga 1
(1)
Liga 2
(2)
Play-Offs
Reserve League
فیلیپین
(7)
PFL
(7)
لهستان
(54)
I Liga
II Liga
III Liga
(36)
Cup
Cup Women
Ekstraklasa
Ekstraliga Women
(6)
IV Liga
League Women
Play-Offs
(4)
Regional League
Youth League
(8)
پرتغال
(8)
Primeira Liga
Segunda Liga
Campeonato Nacional
(4)
Campeonato Nacional Women
(2)
U19 League
Campeonato Nacional II Women
Cup
Cup Women
II Divisao Play-Offs
Liga 3
Primeira Liga Play-Off
(1)
Segunda Liga Play-Offs
(1)
U23 Cup
U23 League
پورتوریکو
League
قطر
Stars League
Cup
Stars League Play-Offs
U21 League
رومانی
(11)
Liga I
Liga III
(10)
Liga 1 Women
Cup
Cup Women
Liga 2
Liga 2 Women
Liga 3 Women
Liga 4
Liga I Play-Offs
(1)
U19 League
روسیه
(20)
لیگ برتر
Division 1
Cup
(1)
Other Match
1st Division Women
Cup Women
Division 2
(1)
Division 3
Premier League Play-Offs
(2)
Premier Women
(6)
Regional Cup
Regional League
Youth Championship
(10)
Russian Matches
رواندا
Cup
National League
Rwandan Division 2
سنت کیتس و نویس
Saint Kitts & Nevis Premier League
سان مارینو
Campionato
Cup
عربستان سعودی
(19)
Cup
(1)
Division 1
(9)
Premier League Women
Pro League
(9)
U19 Premier League
سنگال
FA Cup
Ligue 2
لیگ برتر
صربستان
Super Liga
Prva Liga
Srpska Liga
Cup
U19 League
Cup Women
League Women
سیشل
Cup
لیگ برتر
سیرالئون
(1)
لیگ برتر
(1)
سنگاپور
(4)
Charity Shield
لیگ برتر
(4)
اسلواکی
(18)
Super Liga
2. Liga
3. Liga
(7)
4. Liga
Cup
I Liga Women
(4)
Super Liga Play-Offs
Youth 2.Liga
Youth League
(7)
Youth Regional League
اسلوونی
Prva Liga
2. SNL
3. SNL
U19 League
League Women
Cup
Cup Women
Prva Liga Play-Offs
آفریقای جنوبی
(1)
Premier
Diski Challenge
National Div 1
Cup
(1)
League Women
Play-Offs
Second League Women
کره جنوبی
(28)
K League 1
(6)
Cup
(8)
K League 2
(2)
K3 League
(8)
K4 League
Women K League
(4)
سوئد
(85)
Europe Friendlies
Allsvenskan Qualification
Superettan Qualification
1.div Norra
(8)
Cup
(13)
1.div Södra
(2)
2.div Norra Götaland
(7)
2.div Norra Svealand
(7)
2.div Norrland
(7)
2.div Södra Götaland
(1)
2.div Södra Svealand
(7)
2.div Västra Götaland
(7)
Allsvenskan
(2)
Cup Women
Damallsvenskan
(7)
Elitettan
(7)
Juniorallsvenskan
(7)
Superettan
(3)
سوئیس
(4)
- Play-Offs
(1)
1.Liga Classic
1.Liga Promotion
2. Liga Interregional
Challenge League
Cup
(1)
Division 1 Women
Super League
U19 Elite
Women Nationalliga B
Women Play-Offs
(2)
سوریه
Cup
Division 1
Division 2
Youth League
تایوان
(7)
Mulan League Women
(3)
لیگ برتر
(4)
تاجیکستان
Super Cup
Vysshaya Liga
تانزانیا
(8)
Cup
First Division
لیگ برتر
(8)
تایلند
(1)
لیگ برتر
Cup
(1)
Division 2
Division 3
League Cup
League Women
University League
Division 4
توگو
Premier Division
ترینیداد و توباگو
Trinidad & Tobago Premier League
تونس
(1)
Cup
League 1
(1)
League 2
League 3
ترکیه
(3)
Super Lig
1 Lig
(1)
2 Lig Beyaz
2 Lig Kirmizi
3.Lig Group 1
3.Lig Group 2
3.Lig Group 3
Cup
U19 League
League Women
2.Lig Play-Offs
(2)
3. Lig Promotion Group Play-Offs
3.Lig Group 4
Amateur League
اوگاندا
Cup
Division 2
لیگ برتر
Super League Women
اوکراین
Cup
Persha Liga
Play-Offs
Vyscha Liga
Youth League
امارات متحده عربی
(12)
لیگ برتر امارات متحده عربی
(3)
UAE Division 1
(8)
UAE Reserve League
(1)
UAE Cup
UAE U19 Cup
UAE U19 League
UAE U21 Cup
اروگوئه
(10)
Amateur Cup
Apertura
(5)
Cup
League Women
Reserve League
(5)
Segunda
ازبکستان
(6)
2nd Division
(4)
Cup
League Women
PFL
(1)
Super Cup
(1)
ونزوئلا
(1)
Primera Division
(1)
Segunda Division
ویتنام
(14)
V-League
(7)
V-League 2
(5)
Division 2
Cup
Championship Women
(2)
ولز
لیگ برتر
Championship North
Cup
زامبیا
(9)
Cup
Super League
(9)
زیمبابوه
Premier Soccer League
برنامه بازیهای فوتبال for Bhutan Premier League
Bhutan Premier League Fixtures
05/26/2024 12:00
Transport United FC
4 - 4
Rtc FC
FT
05/25/2024 12:00
Thimphu City
5 - 0
Bff Academy U19
FT
05/23/2024 10:00
Daga United FC
0 - 4
Tensung FC
FT
05/21/2024 10:00
Tsirang FC
2 - 2
Samtse FC
05/19/2024 10:00
Rtc FC
0 - 1
Bff Academy U19
FT
05/18/2024 10:00
Paro FC
2 - 2
Transport United FC
FT
05/16/2024 10:00
Phuentsholing Heroes FC
2 - 1
Bff Academy U19
FT
05/13/2024 10:00
Tensung FC
1 - 3
Thimphu City
FT
12/09/2023 09:00
Paro FC
1 - 2
Transport United FC
FT
12/06/2023 09:00
Bff Academy U19
0 - 2
Rtc FC
FT
12/03/2023 09:00
Paro FC
10 - 0
Bff Academy U19
FT
12/01/2023 09:00
Namlha FC
0 - 2
Rtc FC
FT
11/28/2023 12:00
Thimphu City
0 - 0
Paro FC
11/27/2023 12:00
Druk Lhayul FC
0 - 0
Transport United FC
11/15/2023 12:00
Namlha FC
4 - 2
Bff Academy U19
FT
11/10/2023 09:00
Tensung FC
3 - 1
Druk Lhayul FC
FT
11/09/2023 12:00
Thimphu City
1 - 0
Bff Academy U19
FT
11/08/2023 09:00
Paro FC
4 - 0
Rtc FC
FT
11/07/2023 09:00
Tensung FC
0 - 0
Transport United FC
11/06/2023 09:00
Ugyen Academy
3 - 2
Bff Academy U19
FT
11/04/2023 12:00
Druk Lhayul FC
0 - 0
Namlha FC
11/03/2023 12:00
Bff Academy U19
2 - 6
Paro FC
FT
11/02/2023 12:00
Transport United FC
0 - 0
Thimphu City
10/31/2023 12:00
Druk Lhayul FC
2 - 5
Rtc FC
FT
10/30/2023 09:00
Ugyen Academy
3 - 0
Tensung FC
FT
10/28/2023 12:00
Transport United FC
0 - 2
Rtc FC
FT
09/26/2023 12:00
Thimphu City
3 - 2
Transport United FC
FT
09/25/2023 09:00
Ugyen Academy
0 - 0
Tensung FC
09/24/2023 09:00
Rtc FC
0 - 0
Druk Lhayul FC
09/22/2023 12:00
Thimphu City
5 - 2
Ugyen Academy
FT
09/18/2023 12:00
Transport United FC
0 - 2
Paro FC
FT
09/17/2023 12:00
Druk Lhayul FC
2 - 4
Thimphu City
FT
09/16/2023 09:00
Tensung FC
0 - 0
Rtc FC
09/14/2023 12:00
Transport United FC
5 - 2
Bff Academy U19
FT
09/13/2023 12:00
Namlha FC
2 - 2
Ugyen Academy
FT
09/12/2023 09:00
Paro FC
7 - 1
Druk Lhayul FC
FT
09/01/2023 09:00
Paro FC
0 - 0
Druk Lhayul FC
08/31/2023 12:00
Thimphu Raven FC
0 - 0
Transport United FC
08/30/2023 09:00
Rtc FC
3 - 1
Ugyen Academy
FT
08/29/2023 09:00
Tensung FC
0 - 0
Thimphu City
08/27/2023 12:00
Bff Academy U19
4 - 1
Namlha FC
FT
08/26/2023 09:00
Ugyen Academy
0 - 3
Paro FC
FT
08/25/2023 12:00
Transport United FC
6 - 2
Tensung FC
FT
08/24/2023 12:00
Thimphu Raven FC
0 - 0
Rtc FC
08/23/2023 12:00
Bff Academy U19
1 - 1
Thimphu City
FT
08/21/2023 09:00
Rtc FC
2 - 3
Paro FC
FT
08/17/2023 12:00
Thimphu City
4 - 1
Thimphu Raven FC
08/16/2023 12:00
Druk Lhayul FC
3 - 0
Tensung FC
FT
08/13/2023 12:00
Ugyen Academy
0 - 0
Bff Academy U19
FT
08/10/2023 09:00
Tensung FC
3 - 1
Bff Academy U19
FT
08/06/2023 12:00
Transport United FC
3 - 1
Druk Lhayul FC
FT
08/05/2023 09:00
Rtc FC
7 - 1
Namlha FC
FT
08/03/2023 09:00
Paro FC
4 - 0
Thimphu City
FT
08/01/2023 12:00
Thimphu Raven FC
0 - 4
Bff Academy U19
FT
07/31/2023 09:00
Rtc FC
0 - 0
Transport United FC
07/29/2023 12:00
Thimphu City
6 - 0
Namlha FC
FT
07/23/2023 12:00
Druk Lhayul FC
2 - 2
Bff Academy U19
FT
07/22/2023 12:00
Thimphu Raven FC
0 - 3
Tensung FC
FT
07/21/2023 12:00
Transport United FC
7 - 1
Ugyen Academy
FT
07/20/2023 12:00
Thimphu City
4 - 0
Rtc FC
FT
07/19/2023 12:00
Namlha FC
0 - 4
Paro FC
FT
01/06/2023 11:00
Transport United FC
3 - 1
Tensung FC
FT
01/05/2023 12:00
Thimphu City
1 - 2
Paro FC
FT
01/04/2023 12:00
Druk Lhayul FC
0 - 0
Transport United FC
01/03/2023 12:00
FC Takin
2 - 8
Rtc FC
FT
01/02/2023 12:00
Bff Academy U19
2 - 0
Tensung FC
FT
01/01/2023 09:00
Paro Rinpung FC
6 - 7
Ugyen Academy
FT
12/29/2022 12:00
FC Takin
0 - 4
Tensung FC
FT
12/28/2022 12:00
Bff Academy U19
1 - 2
Rtc FC
FT
12/27/2022 12:00
Druk Lhayul FC
2 - 2
Paro FC
FT
12/26/2022 12:00
Thimphu City
1 - 0
Tensung FC
FT
12/25/2022 12:00
Bff Academy U19
0 - 2
Transport United FC
FT
12/23/2022 10:00
Tensung FC
0 - 0
Transport United FC
12/22/2022 12:00
FC Takin
0 - 7
Bff Academy U19
FT
12/21/2022 12:00
Transport United FC
12 - 1
Paro Rinpung FC
FT
12/20/2022 12:00
Thimphu City
1 - 1
Druk Lhayul FC
FT
12/19/2022 12:00
FC Takin
1 - 0
Ugyen Academy
FT
12/18/2022 09:00
Rtc FC
1 - 1
Tensung FC
FT
12/16/2022 09:00
Paro FC
5 - 0
Transport United FC
FT
12/14/2022 09:00
Paro Rinpung FC
0 - 3
Druk Lhayul FC
FT
12/13/2022 12:00
Bff Academy U19
0 - 0
Transport United FC
12/13/2022 09:00
Ugyen Academy
0 - 1
Thimphu City
FT
12/11/2022 09:00
Paro Rinpung FC
0 - 3
Paro FC
FT
12/10/2022 09:00
Ugyen Academy
2 - 2
Rtc FC
FT
12/07/2022 12:00
Tensung FC
0 - 0
Transport United FC
12/04/2022 12:00
Thimphu City
2 - 0
Bff Academy U19
FT
12/04/2022 09:00
Paro Rinpung FC
3 - 7
Rtc FC
FT
12/03/2022 09:00
Paro FC
4 - 0
Ugyen Academy
FT
11/30/2022 12:00
Thimphu City
6 - 0
Paro Rinpung FC
FT
11/29/2022 12:00
Bff Academy U19
3 - 2
Ugyen Academy
FT
11/27/2022 09:00
Paro Rinpung FC
0 - 0
Rtc FC
11/27/2022 09:00
Paro FC
2 - 0
Rtc FC
FT
11/26/2022 12:00
Tensung FC
2 - 3
Druk Lhayul FC
FT
11/24/2022 12:00
Transport United FC
3 - 3
Thimphu City
FT
11/23/2022 12:00
FC Takin
6 - 2
Paro Rinpung FC
FT
11/22/2022 12:00
Bff Academy U19
0 - 2
Paro FC
FT
11/21/2022 09:00
Ugyen Academy
4 - 1
Tensung FC
FT
11/19/2022 12:00
Druk Lhayul FC
2 - 1
Rtc FC
FT
11/18/2022 12:00
FC Takin
1 - 7
Thimphu City
FT
11/16/2022 12:00
Tensung FC
0 - 4
Paro FC
FT
Bhutan Premier League Results
05/26/2024 12:00
Transport United FC
4 - 4
Rtc FC
05/25/2024 12:00
Thimphu City
5 - 0
Bff Academy U19
05/23/2024 10:00
Daga United FC
0 - 4
Tensung FC
05/19/2024 10:00
Rtc FC
0 - 1
Bff Academy U19
05/18/2024 10:00
Paro FC
2 - 2
Transport United FC
05/16/2024 10:00
Phuentsholing Heroes FC
2 - 1
Bff Academy U19
05/13/2024 10:00
Tensung FC
1 - 3
Thimphu City
12/09/2023 09:00
Paro FC
1 - 2
Transport United FC
12/06/2023 09:00
Bff Academy U19
0 - 2
Rtc FC
12/03/2023 09:00
Paro FC
10 - 0
Bff Academy U19
صفحه اصلی
Football fixtures
Football fixtures for بوتان
Football fixtures for Bhutan Premier League