بتیمیت سریع
آمار
تعداد بازی | 357 |
میانگین امتیاز | 3.6 |
تحلیل پیشبینی بازی | 3574 |
پیشبینی حرفهای | 5 |
نسبت برد | 75% |
لیگهای محبوب
سایر لیگها
پیش بینی رایگان فوتبال و نکاتی برای UA Horta - UE Castelldefels
2
زیر
1.4
1.66
خیر
0 - 0
2.49
Home
+1
+1
0 - 0
1.38
احتمالات کلی
بازار
احتمال
احتمالات
برد میزبان
30.79%
3.25
کشیدن
38.3%
2.61
برد مهمان
30.81%
3.25
زیر 25 گل
83.35%
1.2
بالای 25 گل
16.55%
6.04
گلزنی هر دو تیم بله
25.27%
3.96
گلزنی هر دو تیم خیر
74.63%
1.34
احتمال گلهای مختلف برای تیم میزبان
گلهای مختلف (میزبان مهمان)
-3
-2
-1
0
1
2
3
احتمال
1.58%
7.09%
21.85%
38.3%
21.84%
7.08%
1.58%
2
گل
3
48%
مالکیت توپ
52%
2
تعداد شوت
15
2
شوت در چهارچوب
5
0
خارج از چهارچوب
10
2
تعداد کرنر
7
0
پنالتی
1
0
کارت زرد
1
0
کارت قرمز
0
دادهای یافت نشد
Score After Full Time - 2-3
81' - 5th Goal - (UE Castelldefels) -
74' - Race to 7 Corners - UE Castelldefels
74' - 9th Corner - UE Castelldefels
69' - 8th Corner - UE Castelldefels
59' - 4th Goal - (UE Castelldefels) - Penalty
57' - Race to 5 Corners - UE Castelldefels
57' - 7th Corner - UE Castelldefels
52' - 3rd Goal - (UE Castelldefels) -
46' - 6th Corner - UE Castelldefels
Score After First Half - 2-0
41' - 1st Yellow Card - (UE Castelldefels)
41' - 2nd Goal - (UA Horta) -
34' - 5th Corner - UA Horta
28' - Race to 3 Corners - UE Castelldefels
28' - 4th Corner - UE Castelldefels
16' - 1st Goal - (UA Horta) -
13' - 3rd Corner - UE Castelldefels
9' - 2nd Corner - UA Horta
4' - 1st Corner - UE Castelldefels
Europe Friendlies Table
Pos # | Team | امتیاز تیم | تفاضل گل | W | D | L | گل زده | گل خرده | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BATE Borisov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Belshina Bobruisk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Dinamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Energetik-BGU Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Dinamo Brest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | FK Gomel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | FC Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | FC Rukh Brest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | FC Slutsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | FC Vitebsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | FK Arsenal Dzyarzhynsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Isloch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Neman Grodno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Shakhter Soligorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | Slavia Mozyr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Torpedo Zhodino | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |