بتیمیت سریع
آمار
تعداد بازی | 160 |
میانگین امتیاز | 4.7 |
تحلیل پیشبینی بازی | 4717 |
پیشبینی حرفهای | 5 |
نسبت برد | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
لیگهای محبوب
- Euro 2024
-
انگلستان (3)
- FA Cup (1)
- لیگ برتر
- Championship (1)
- League 1
- League 2
- National League
- National League North
- National League South
- Premier League 2 (1)
- Championship Women
- Development League 2
- FA Cup Women
- FA Trophy
- FA Vase
- Isthmian Division One South
- Northern League Division One
- Northern Premier League
- Reserve Matches
- Ryman Premier Division
- Southern Premier League Central
- Southern Premier League South
- Super League Women
- U21 Premier League Cup
- Northern Ireland Championship
- Northern Ireland Championship Women
- Northern Ireland Cup
- Northern Ireland Play-Offs
- Northern Ireland Premier
- Northern Ireland Premier Intermediate League
- Northern Ireland Premier League Women
- Northern Ireland Reserve League
- Scotland Women’s League Play-Offs
- UK Friendlies
- لیگ قهرمانان اروپا (1)
- لیگ یوروپا
- ایالات متحده آمریکا (670)
-
اسپانیا (68)
- لالیگا (10)
- Segunda (11)
- Tercera Group 1 (2)
- Tercera Group 2 (2)
- Tercera Group 3 (2)
- Tercera Group 4 (2)
- Tercera Group 5 (2)
- Tercera Group 6 (2)
- Tercera Group 7 (2)
- Tercera Group 8 (2)
- Tercera Group 9 (2)
- Tercera Group 10 (2)
- Tercera Group 11 (2)
- Tercera Group 12 (2)
- Tercera Group 13 (2)
- Tercera Group 14 (2)
- Tercera Group 15 (2)
- Tercera Group 16 (4)
- Tercera Group 17 (2)
- Tercera Group 18 (2)
- Youth League (2)
- Copa De La Reina
- Primera Division RFEF Group 1
- Primera Division RFEF Group 2
- Primera Federacion Women
- Primera Women (7)
- Regional League
- Segunda Division RFEF Group 1
- Segunda Division RFEF Group 2
- Segunda Division RFEF Group 3
- Segunda Division RFEF Group 4
- Segunda Division RFEF Group 5
- Segunda Division RFEF Play-Offs
- Segunda Federacion Women
- Tercera - Play-Offs
- Tercera Federacion Women
- Women Regional League
-
آلمان (82)
- بوندسلیگا
- Bundesliga II
- DFB Pokal (1)
- 3.Liga
- Regionalliga Bayern (2)
- Regionalliga North
- Regionalliga North East
- Regionalliga South West
- Regionalliga West
- Oberliga Baden-Wuerttemberg (9)
- Oberliga Bayern North (6)
- Oberliga Bayern South
- Oberliga Bremen
- Oberliga Hamburg
- Oberliga Hessen (8)
- Oberliga Mittelrhein
- Oberliga Niederrhein (8)
- Oberliga Niedersachsen (2)
- Oberliga NOFV Nord (7)
- Oberliga NOFV Sud (8)
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar (8)
- Oberliga Schleswig-Holstein
- Oberliga Westfalen (9)
- Berlin-Liga
- Bundesliga II Play-Offs (2)
- Bundesliga II Women (7)
- Bundesliga Play-Offs (2)
- Bundesliga U19
- Bundesliga Women
- DFB Pokal Women
- Landesliga
- Landesliga Bayern Sudost
- Landespokal
- Regionalliga Play-Offs (2)
- U19 Cup (1)
- Verbandsliga
-
ایتالیا (26)
- لیگ سری (10)
- Serie B (1)
- Serie C Group A
- Serie C Group B
- Serie C Group C
- Campionato Nazionale
- Campionato Primavera 1 (2)
- Campionato Primavera 2 (1)
- Serie D
- کوپا ایتالیا
- Coppa Italia Women (1)
- Campionato Primavera 3
- Campionato Primavera 4
- Serie A Women (1)
- Serie B Play-Offs
- Serie B Women
- Serie C Play-Offs (4)
- Serie C Super Cup
- Serie D Cup (2)
- Serie D Play-Offs (4)
- U19 League Women
- فرانسه (4)
- هلند (11)
- اسکاتلند (3)
- لیگ استرالیا A (1)
- J لیگ (9)
- Japan J2-League (10)
- لیگ برتر (6)
- Israel Premier League (1)
- Colombia Primera A (2)
- Colombia Primera B (2)
- Lebanon League (3)
- اسپورت (4)
سایر لیگها
- آلبانی (1)
- الجزایر (24)
- آندورا (3)
- آنگولا (7)
- آنتیگوا و باربودا
-
آرژانتین (90)
- Superliga
- Nacional B (19)
- Primera B Metropolitana (10)
- Primera C Metropolitana (12)
- Reserve League (15)
- Cup (7)
- Torneo A (18)
- Copa Santa Fe
- Championship Women (9)
- Copa de la Liga Profesional
- Copa Federal Women
- Liga Profesional
- Liga Profesional Reserves
- Primera B Women
- Regional Cup
- Regional League
- Torneo Promocional Amateur
- Torneo Regional Amateur
- Youth League
- ارمنستان (12)
- آروبا
-
استرالیا (80)
- A-League (1)
- A-League Women
- Capital Territory NPL2 (4)
- Capital Territory Premier League
- Capital Territory Premier League Women (3)
- Capital Territory U23 League
- Darwin Premier League (2)
- FFA Cup Qualifying
- New South Wales League 1
- New South Wales League 2 (6)
- New South Wales NPL Women (5)
- New South Wales Premier League (8)
- New South Wales U20 League (5)
- Northern NSW Premier League (6)
- Northern NSW Premier League Women
- Northern NSW Reserves League
- NPL Queensland (5)
- NPL Queensland U23
- NPL Queensland Women
- NPL Victoria
- NPL Victoria U23
- NPL Victoria Women
- NSW League 1 U20
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23
- Queensland Premier League (6)
- Queensland Premier League 2
- Queensland Premier League 3
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women
- SA Premier League Reserves
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves
- South Australia Premier League (6)
- South Australia State League 1
- South Australia State League Reserves
- Sunday League Premier Division
- Tasmania Championship (4)
- Tasmania Championship Women
- Tasmania Cup Women
- Tasmania NPL U21 League
- Tasmania Premier League (1)
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women
- Victoria PL 1 U23
- Victoria Premier League 1
- Victoria Premier League 2 (6)
- Victoria State League 1 (1)
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia U20 League
- Australian Matches
- اتریش (50)
- آذربایجان (6)
- بحرین (2)
- بنگلادش (7)
- باربادوس
- بیلوروسی (16)
- بلژیک (9)
- بنین
- بوتان
- بولیوی (3)
- بوسنی و هرزگوین (16)
- بوتسوانا (8)
-
برزیل (159)
- لیگ سری (10)
- Serie B (10)
- Serie C (10)
- Campeonato Acreano
- Campeonato Amapaense
- Campeonato Brasileiro A2 Women (8)
- Campeonato Brasileiro A3 Women
- Campeonato Carioca A2
- Campeonato Carioca C
- Campeonato Cearense B
- Campeonato Gaucho 2 (8)
- Campeonato Goiano 2
- Campeonato Maranhense (2)
- Campeonato Mineiro 2 (6)
- Campeonato Mineiro U20
- Campeonato Paranaense 2 (5)
- Campeonato Paulista A3
- Campeonato Paulista A4
- Campeonato Paulista U20 (39)
- Campeonato Rondoniense (2)
- Campeonato U20 Women
- Catarinense 2 (5)
- Copa Nordeste (2)
- Copa Verde (1)
- Matches
- Matches Women
- Paulista Cup (11)
- Paulista Serie B
- Paulista Women (1)
- Serie A U20
- Serie A Women
- Serie A1 Women
- Serie A2 Women
- Serie D (32)
- U20 Cup
- U20 League (2)
- Copa do Brasil (5)
- Women’s Friendly
- بلغارستان (7)
- بورکینافاسو
- بوروندی
- کامبوج
- کامرون
- کانادا (5)
- شیلی (29)
- چین (48)
- کلمبیا (13)
- کنگو - برازاویل (8)
- کاستاریکا (5)
- ساحل عاج (1)
- کرواسی
- قبرس
- جمهوری چک (87)
- دانمارک (15)
- جیبوتی
- دومینیکا
- جمهوری دومینیکن
- اکوادور
- مصر (17)
- السالوادور (2)
- استونی (15)
- اتیوپی (7)
- جزایر فارو (14)
- فیجی
- فنلاند (142)
- گامبیا
- گرجستان (5)
- غنا (8)
- جبلالطارق
- یونان (15)
- گواتمالا
- هندوراس (1)
- هنگ کنگ (5)
- مجارستان (10)
- ایسلند (41)
- هند
- اندونزی
- ایران (11)
- عراق
- ایرلند (16)
- اسرائیل (11)
- جامائیکا
- ژاپن (35)
- اردن (6)
- قزاقستان (12)
- کنیا
- کویت (3)
- قرقیزستان
- لتونی (19)
- لبنان (3)
- لیختن اشتاین
- لیتوانی (18)
- لوکزامبورگ (16)
- ماکائو
- مقدونیه (1)
- مالاوی
- مالزی (14)
- مالی (7)
- مالتا
- موریتانی
- مکزیک (3)
- مولداوی (1)
- مغولستان
- مونتهنگرو (1)
- مراکش (9)
- موزامبیک
- میانمار (برمه) (1)
- زلاند نو
- نیکاراگوئه
- نیجر
- نیجریه (10)
-
نروژ (78)
- Eliteserien (8)
- Division 1 (1)
- Cup
- Cup Women
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (5)
- Division 2 Group 1 (7)
- Division 2 Group 2 (7)
- Division 3 Group 1 (7)
- Division 3 Group 2 (7)
- Division 3 Group 3 (7)
- Division 3 Group 4 (7)
- Division 3 Group 5 (7)
- Division 3 Group 6 (7)
- Interkretsserie U19 (3)
- Toppserien Women (5)
- U19 Elite League
- Youth Cup
- عمان (6)
- پاناما (2)
- پاراگوئه (5)
- پرو (6)
- فیلیپین (7)
- لهستان (74)
- پرتغال (21)
- پورتوریکو
- قطر (1)
- رومانی (31)
- روسیه (24)
- رواندا
- سنت کیتس و نویس
- سان مارینو (1)
- عربستان سعودی (9)
- سنگال (8)
- صربستان (18)
- سیشل
- سیرالئون
- سنگاپور (4)
- اسلواکی (27)
- اسلوونی (4)
- آفریقای جنوبی (9)
- کره جنوبی (31)
-
سوئد (99)
- Europe Friendlies
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (8)
- Cup (9)
- 1.div Södra (8)
- 2.div Norra Götaland (7)
- 2.div Norra Svealand (7)
- 2.div Norrland (7)
- 2.div Södra Götaland (7)
- 2.div Södra Svealand (7)
- 2.div Västra Götaland (7)
- Allsvenskan (8)
- Cup Women
- Damallsvenskan (7)
- Elitettan (7)
- Juniorallsvenskan (7)
- Superettan (3)
- سوئیس (15)
- سوریه (1)
- تایوان (7)
- تاجیکستان
- تانزانیا (8)
- تایلند (10)
- توگو
- ترینیداد و توباگو
- تونس (14)
- ترکیه (17)
- اوگاندا (1)
- اوکراین (26)
- امارات متحده عربی (14)
- اروگوئه (15)
- ازبکستان (9)
- ونزوئلا (4)
- ویتنام (12)
- ولز
- زامبیا (9)
- زیمبابوه (9)
آخرین بازی خانگی MKS Elk
آخرین آمار کلی
Poland III Liga Table
Pos # | Team | امتیاز تیم | تفاضل گل | W | D | L | گل زده | گل خرده | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wieczysta Krakow | 75 | 31 | 24 | 3 | 4 | 93 | 26 | 67 |
2 | Siarka Tarnobrzeg | 65 | 31 | 20 | 5 | 6 | 62 | 26 | 36 |
3 | Star Starachowice | 57 | 31 | 17 | 6 | 8 | 46 | 24 | 22 |
4 | Avia Swidnik | 54 | 31 | 16 | 6 | 9 | 54 | 36 | 18 |
5 | Chelmianka Chelm | 50 | 31 | 15 | 5 | 11 | 56 | 48 | 8 |
6 | Wislanie Jaskowice | 45 | 31 | 13 | 6 | 12 | 50 | 39 | 11 |
7 | Podlasie Biala Podlaska | 45 | 31 | 12 | 9 | 10 | 42 | 34 | 8 |
8 | Czarni Polaniec | 45 | 31 | 12 | 9 | 10 | 55 | 49 | 6 |
9 | KSZO Ostrowiec | 45 | 31 | 13 | 6 | 12 | 45 | 40 | 5 |
10 | Garbarnia Krakow | 42 | 31 | 11 | 9 | 11 | 46 | 53 | -7 |
11 | Wisloka Debica | 39 | 31 | 10 | 9 | 12 | 38 | 51 | -13 |
12 | Swidniczanka Swidnik | 39 | 31 | 10 | 9 | 12 | 36 | 43 | -7 |
13 | Podhale Nowy Targ | 37 | 31 | 9 | 10 | 12 | 38 | 39 | -1 |
14 | Unia Tarnow | 36 | 31 | 10 | 6 | 15 | 47 | 56 | -9 |
15 | KS Wiazownica | 34 | 31 | 9 | 7 | 15 | 45 | 68 | -23 |
16 | Orleta Radzyn Podlaski | 23 | 31 | 5 | 8 | 18 | 28 | 55 | -27 |
17 | Sokol Sieniawa | 23 | 31 | 7 | 2 | 22 | 34 | 86 | -52 |
18 | Karpaty Krosno | 22 | 31 | 5 | 7 | 19 | 22 | 64 | -42 |
Poland III Liga Fixtures
KTS-K Luzino
0 - 0
Pogon Nowe Skalmierzyce
Rakow Czestochowa II
0 - 0
Pniowek Pawlowice Slaskie
Karpaty Krosno
0 - 0
KSZO Ostrowiec
Carina Gubin
0 - 0
Warta Gorzow
GKS Wikielec
0 - 0
Pelikan Lowicz
Jagiellonia Bialystok II
0 - 0
Olimpia Zambrow
Legionovia Legionowo
0 - 0
Legia Warsaw II
Unia Solec Kujawski
0 - 0
Pogon Szczecin II
Gedania Gdansk
0 - 0
Blekitni Stargard
Notec Czarnkow
0 - 0
Stolem Gniewino
Poland III Liga Results
Blekitni Stargard
0 - 1
OKS Swit Skolwin
Avia Swidnik
0 - 2
Chelmianka Chelm
KS Wiazownica
5 - 1
Garbarnia Krakow
Pilica Bialobrzegi
2 - 6
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Podlasie Biala Podlaska
0 - 2
Wislanie Jaskowice
Pelikan Lowicz
3 - 2
Warta Sieradz
Slask Wroclaw II
3 - 0
Rakow Czestochowa II
KSZO Ostrowiec
2 - 0
Star Starachowice
Wisloka Debica
2 - 1
Siarka Tarnobrzeg
Pogon Szczecin II
0 - 2
Elana Torun