بتیمیت سریع
آمار
تعداد بازی | 160 |
میانگین امتیاز | 4.7 |
تحلیل پیشبینی بازی | 1537 |
پیشبینی حرفهای | 5 |
نسبت برد | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
لیگهای محبوب
- Euro 2024
- Euro 2024 (12)
- انگلستان
- لیگ قهرمانان اروپا
-
ایالات متحده آمریکا (683)
- MLS (16)
- UPSL
- America Friendlies
- Elite Club Friendlies
- League Women
- MLS is Back Tournament
- MLS Next Pro League (63)
- NISA (7)
- NPSL (128)
- NWSL Women (6)
- US Open Cup (4)
- USL Championship (55)
- USL League One (5)
- USL League One Cup
- USL League Two (315)
- USL W-League Women (65)
- WPSL Women (11)
- World Club Friendlies (8)
- لیگ یوروپا
-
اسپانیا (9)
- لالیگا
- Segunda (1)
- Tercera Group 12
- Tercera Group 14
- Tercera Group 16
- Youth League
- Primera Division RFEF Group 1
- Primera Division RFEF Group 2
- Primera Division RFEF Play-Offs (1)
- Primera Women
- Regional League
- Regional League Play-Offs
- Segunda Division RFEF Play-Offs
- Tercera - Play-Offs (7)
- Women Regional League
-
آلمان
- بوندسلیگا
- Bundesliga II
- DFB Pokal
- Regionalliga Bayern
- Regionalliga North
- Regionalliga North East
- Regionalliga West
- Oberliga Baden-Wuerttemberg
- Oberliga Bayern North
- Oberliga Hessen
- Oberliga Niederrhein
- Oberliga Niedersachsen
- Oberliga NOFV Nord
- Oberliga NOFV Sud
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
- Oberliga Westfalen
- Berlin-Liga
- Bundesliga II Play-Offs
- Bundesliga II Women
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19
- Landesliga
- Landespokal
- Oberliga Play offs
- Oberliga Play-Offs
- Play-Offs Women
- Regionalliga Play-Offs
- U19 Cup
- Verbandsliga
- ایتالیا
- فرانسه
- هلند
- J لیگ (1)
- Japan J2-League (2)
- Japan J3-League (4)
- تقسیم بندی مصر 1 (7)
- K لیگ 1 (2)
- لیگ برتر برزیل (9)
- Brazil Serie B (8)
- اسکاتلند (15)
- اسپورت (37)
سایر لیگها
- آلبانی
- الجزایر
- آندورا
- آنگولا
-
آرژانتین (69)
- Superliga
- Nacional B (12)
- Primera B Metropolitana (5)
- Primera C Metropolitana (11)
- Reserve League
- Cup
- Torneo A (17)
- Copa Santa Fe
- Championship Women (7)
- Copa Santa Fe Women
- Liga Profesional (14)
- Liga Profesional Reserves (2)
- Primera B Women
- Primera C Women
- Regional League
- Super Cup
- Torneo Promocional Amateur
- Youth League (1)
- ارمنستان
- آروبا
-
استرالیا (73)
- A-League
- Capital Territory NPL2
- Capital Territory Premier League (2)
- Capital Territory Premier League Women (3)
- Capital Territory U23 League (2)
- Darwin Premier League
- FFA Cup Qualifying
- New South Wales League 1
- New South Wales League 2 (1)
- New South Wales NPL Women (4)
- New South Wales NPL2 Women
- New South Wales Premier League (3)
- New South Wales U20 League (2)
- Northern NSW Premier League (3)
- Northern NSW Premier League Women (1)
- Northern NSW Reserves League (3)
- NPL Queensland (1)
- NPL Queensland U23 (1)
- NPL Queensland Women (2)
- NPL Victoria (1)
- NPL Victoria U23 (2)
- NPL Victoria Women (6)
- NSW League 1 U20
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23 (3)
- Queensland Premier League (3)
- Queensland Premier League 2 (1)
- Queensland Premier League 3
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women (2)
- SA Premier League Reserves
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves
- South Australia Premier League (6)
- South Australia State League 1
- South Australia State League Reserves
- Sunday League Premier Division
- Sunday League Premier Division Reserve
- Tasmania Championship
- Tasmania Championship 1
- Tasmania Championship Women
- Tasmania NPL U21 League (1)
- Tasmania Premier League (1)
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women
- Victoria Cup Women
- Victoria PL 1 U23 (1)
- Victoria Premier League 1 (4)
- Victoria Premier League 2
- Victoria State League 1
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women (3)
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia U20 League
- Australian Matches
- اتریش
- آذربایجان
- بحرین
- بنگلادش
- بیلوروسی (19)
- بلژیک (1)
- بنین
- بوتان (1)
- بولیوی (6)
- بوسنی و هرزگوین
- بوتسوانا
-
برزیل (121)
- لیگ سری (9)
- Serie B (8)
- Serie C (9)
- Campeonato Baiano 2 (5)
- Campeonato Brasileiro A2 Women (8)
- Campeonato Carioca A2 (3)
- Campeonato Carioca C
- Campeonato Gaucho 2 (8)
- Campeonato Goiano 2 (2)
- Campeonato Maranhense
- Campeonato Mineiro 2
- Campeonato Mineiro U20
- Campeonato Paranaense 2 (3)
- Campeonato Paulista U20 (1)
- Campeonato Rondoniense
- Campeonato U20 Women
- Catarinense 2 (5)
- Copa Nordeste
- Copa Verde
- Matches (2)
- Paulista Cup (4)
- Paulista Serie B
- Paulista Women (5)
- Serie A U20 (10)
- Serie A1 Women (5)
- Serie A2 Women
- Serie A3 Women
- Serie D (22)
- U20 League (10)
- Copa do Brasil (2)
- Women’s Friendly
- بلغارستان (18)
- بورکینافاسو (1)
- کامرون
- کانادا (4)
- شیلی (40)
- چین (24)
- کلمبیا (3)
- کنگو - برازاویل
- کاستاریکا (8)
- ساحل عاج
- کرواسی
- قبرس
- جمهوری چک (9)
- دانمارک (12)
- جیبوتی
- جمهوری دومینیکن (2)
- اکوادور (11)
- مصر (12)
- السالوادور (1)
- استونی (17)
- اتیوپی (3)
- جزایر فارو (6)
- فیجی
- فنلاند (131)
- گامبیا (2)
- گرجستان (12)
- غنا (1)
- یونان
- گواتمالا
- هندوراس
- هنگ کنگ
- مجارستان
- ایسلند (31)
- هند
- اندونزی
- ایران
- عراق (5)
- ایرلند (30)
- اسرائیل
- ژاپن (46)
- اردن (1)
- قزاقستان (5)
- کنیا (9)
- کویت
- قرقیزستان
- لتونی (12)
- لبنان (1)
- لیتوانی (7)
- لوکزامبورگ
- ماکائو
- مقدونیه
- مالاوی (2)
- مالزی (12)
- مالی
- موریتانی
- مکزیک (12)
- مولداوی
- مغولستان
- مونتهنگرو
- مراکش (1)
- موزامبیک
- میانمار (برمه)
- زلاند نو (8)
- نیکاراگوئه
- نیجر
- نیجریه (10)
-
نروژ (55)
- Eliteserien (8)
- Division 1 (7)
- Cup Women (8)
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (3)
- Division 2 Group 1 (5)
- Division 2 Group 2 (2)
- Division 3 Group 1 (1)
- Division 3 Group 2 (2)
- Division 3 Group 3 (2)
- Division 3 Group 4 (3)
- Division 3 Group 5 (6)
- Division 3 Group 6 (3)
- Interkretsserie U19
- Toppserien Women (5)
- U19 Elite League
- Youth Cup
- عمان
- پاناما
- پاراگوئه (4)
- پرو (11)
- فیلیپین (7)
- لهستان (26)
- پرتغال
- پورتوریکو
- قطر
- رومانی (5)
- روسیه (23)
- رواندا
- سنت کیتس و نویس (3)
- سان مارینو
- عربستان سعودی
- سنگال
- صربستان (8)
- سیرالئون
- سنگاپور (1)
- اسلواکی
- اسلوونی
- آفریقای جنوبی (2)
- کره جنوبی (19)
-
سوئد (232)
- Europe Friendlies (176)
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (5)
- Cup (1)
- 1.div Södra (3)
- 2.div Norra Götaland (2)
- 2.div Norra Svealand (5)
- 2.div Norrland (1)
- 2.div Södra Götaland (2)
- 2.div Södra Svealand (4)
- 2.div Västra Götaland (1)
- Allsvenskan (8)
- Cup Qualification (9)
- Damallsvenskan (5)
- Elitettan (1)
- Juniorallsvenskan (1)
- Superettan (8)
- سوئیس (11)
- سوریه
- تایوان (7)
- تاجیکستان
- تانزانیا
- تایلند (2)
- توگو
- تونس (1)
- ترکیه
- اوگاندا (1)
- اوکراین
- امارات متحده عربی
- اروگوئه (12)
- ازبکستان (11)
- ونزوئلا (1)
- ویتنام (14)
- زامبیا
- زیمبابوه (4)
Union Saint Gilloise XI-آمار و پیش بینی ها
آخرین آمار کلی
Belgium First Division B Table
Pos # | Team | امتیاز تیم | تفاضل گل | W | D | L | گل زده | گل خرده | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KFCO Beerschot Wilrijk | 56 | 30 | 17 | 5 | 8 | 46 | 29 | 17 |
2 | FCV Dender EH | 54 | 30 | 15 | 9 | 6 | 55 | 32 | 23 |
3 | Deinze | 53 | 30 | 16 | 5 | 9 | 48 | 37 | 11 |
4 | Lommel | 52 | 30 | 15 | 7 | 8 | 51 | 31 | 20 |
5 | Zulte-Waregem | 51 | 30 | 15 | 6 | 9 | 51 | 34 | 17 |
6 | Patro Eisden Maasmechelen | 51 | 30 | 14 | 9 | 7 | 40 | 28 | 12 |
7 | RFC Liege | 49 | 30 | 15 | 4 | 11 | 49 | 41 | 8 |
8 | Waasland-Beveren | 45 | 30 | 13 | 6 | 11 | 44 | 40 | 4 |
9 | Club Brugge II | 37 | 30 | 11 | 4 | 15 | 40 | 49 | -9 |
10 | Genk II | 37 | 30 | 10 | 7 | 13 | 46 | 52 | -6 |
11 | Lierse Kempenzonen | 35 | 30 | 10 | 5 | 15 | 44 | 59 | -15 |
12 | Anderlecht II | 34 | 30 | 8 | 10 | 12 | 39 | 47 | -8 |
13 | KV Oostende | 32 | 30 | 10 | 8 | 12 | 32 | 39 | -7 |
14 | Francs Borains | 32 | 30 | 9 | 5 | 16 | 38 | 52 | -14 |
15 | Seraing United | 28 | 30 | 6 | 10 | 14 | 33 | 51 | -18 |
16 | Standard Liege II | 17 | 30 | 5 | 2 | 23 | 25 | 60 | -35 |
Belgium First Division B Results
Deinze
1 - 2
Lommel
Lommel
1 - 1
Deinze
Anderlecht II
1 - 2
Club Brugge II
KFCO Beerschot Wilrijk
0 - 1
Patro Eisden Maasmechelen
Seraing United
1 - 2
Deinze
Francs Borains
0 - 3
FCV Dender EH
KV Oostende
2 - 1
Standard Liege II
RFC Liege
5 - 0
Genk II
Lommel
3 - 1
Waasland-Beveren
Zulte-Waregem
4 - 1
Lierse Kempenzonen