Snabbt Betimate
Statistik
Antal omgångar | 160 |
Genomsnittspoäng | 4.7 |
Bettingtips | 3281 |
Premiumspel | 5 |
Vinstprocent | 75% |
Thank you for rating
Rate Betimate's Tips
Populära ligor
- Euro 2024
-
England
- FA Cup
- Premier League
- Championship
- League 1
- League 2
- National League
- National League North
- National League South
- Premier League 2
- Development League 2
- FA Cup Women
- FA Trophy
- FA Vase
- Isthmian Division One South
- Northern League Division One
- Northern Premier League
- Reserve Matches
- Ryman Premier Division
- Southern Premier League Central
- Southern Premier League South
- Super League Women
- U21 Premier League Cup
- Northern Ireland Championship Women
- Northern Ireland Cup
- Northern Ireland Premier
- Northern Ireland Premier League Women
- Northern Ireland Reserve League
- Scotland Women’s League Play-Offs
- UK Friendlies
- Japan J-League Cup (10)
- UEFA Champions Liga
- USA (778)
- UEFA Europa League
-
Spanien (34)
- La Liga
- Segunda (4)
- Tercera Group 1 (1)
- Tercera Group 2 (1)
- Tercera Group 3 (1)
- Tercera Group 4 (1)
- Tercera Group 5 (1)
- Tercera Group 6 (1)
- Tercera Group 7 (1)
- Tercera Group 8 (1)
- Tercera Group 9 (1)
- Tercera Group 10 (1)
- Tercera Group 11 (1)
- Tercera Group 12 (1)
- Tercera Group 13 (1)
- Tercera Group 14 (1)
- Tercera Group 15 (1)
- Tercera Group 16 (1)
- Tercera Group 17 (1)
- Tercera Group 18 (1)
- Youth League
- Copa De La Reina
- Primera Division RFEF Group 1
- Primera Division RFEF Group 2
- Primera Division RFEF Play-Offs (4)
- Primera Federacion Women
- Primera Women (8)
- Regional League
- Regional League Play-Offs
- Segunda Division RFEF Group 1
- Segunda Division RFEF Group 2
- Segunda Division RFEF Group 3
- Segunda Division RFEF Group 4
- Segunda Division RFEF Group 5
- Segunda Division RFEF Play-Offs
- Segunda Federacion Women
- Tercera - Play-Offs
- Tercera Federacion Women
- Women Regional League
-
Tyskland (16)
- Bundesliga
- Bundesliga II
- DFB Pokal
- 3.Liga
- Regionalliga Bayern
- Regionalliga North
- Regionalliga North East
- Regionalliga South West
- Regionalliga West
- Oberliga Baden-Wuerttemberg
- Oberliga Bayern North
- Oberliga Bayern South
- Oberliga Bremen
- Oberliga Hamburg
- Oberliga Hessen
- Oberliga Mittelrhein
- Oberliga Niederrhein
- Oberliga Niedersachsen
- Oberliga NOFV Nord (7)
- Oberliga NOFV Sud (8)
- Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
- Oberliga Schleswig-Holstein
- Oberliga Westfalen
- Berlin-Liga (1)
- Bundesliga II Play-Offs
- Bundesliga II Women
- Bundesliga Play-Offs
- Bundesliga U19
- Bundesliga Women
- DFB Pokal Women
- Landesliga
- Landespokal
- Oberliga Play offs
- Oberliga Play-Offs
- Regionalliga Play-Offs
- U19 Cup
- Verbandsliga
- Italien (2)
- Frankrike
- Nederländerna
- Skottland
- Colombia Primera B (4)
- Förenade Arabemiratens Premier League (1)
- Brasilianska Serie A (1)
- Brazil Serie B (4)
- Argentina Nacional B (2)
- Brazil Serie C (3)
- Poland III Liga (36)
- E-sport (150)
Annan ligor
- Albanien
- Algeriet (8)
- Andorra
- Angola
- Antigua och Barbuda
-
Argentina (63)
- Superliga
- Nacional B (2)
- Primera B Metropolitana (11)
- Primera C Metropolitana (12)
- Reserve League
- Cup (5)
- Torneo A (18)
- Copa Santa Fe
- Championship Women (9)
- Copa de la Liga Profesional
- Copa Federal Women
- Copa Santa Fe Women
- Liga Profesional (6)
- Liga Profesional Reserves
- Regional Cup
- Regional League
- Torneo Promocional Amateur
- Torneo Regional Amateur
- Youth League
- Armenien
- Aruba
-
Australien (70)
- A-League
- A-League Women
- Capital Territory NPL2
- Capital Territory Premier League (1)
- Capital Territory Premier League Women
- Capital Territory U23 League
- Darwin Premier League (1)
- FFA Cup Qualifying (1)
- New South Wales League 1 (4)
- New South Wales League 2 (3)
- New South Wales NPL Women
- New South Wales NPL2 Women
- New South Wales Premier League (8)
- New South Wales U20 League
- Northern NSW Premier League (1)
- Northern NSW Premier League Women
- Northern NSW Reserves League
- NPL Queensland (1)
- NPL Queensland U23 (1)
- NPL Queensland Women (1)
- NPL Victoria (7)
- NPL Victoria U23
- NPL Victoria Women (1)
- NSW League 1 U20 (5)
- Queensland PL 2 U23
- Queensland PL U23
- Queensland Premier League (6)
- Queensland Premier League 2 (1)
- Queensland Premier League 3
- Queensland Premier League 4
- Queensland Premier League Women
- SA Premier League Reserves
- SA Premier League Women (5)
- SA Premier League Women Reserves
- South Australia Premier League (6)
- South Australia State League 1
- South Australia State League Reserves
- Sunday League Premier Division
- Sunday League Premier Division Reserve
- Tasmania Championship
- Tasmania Championship 1
- Tasmania Championship Women
- Tasmania Cup Women
- Tasmania NPL U21 League
- Tasmania Premier League (4)
- Tasmania South Division 1
- Tasmania Super League Women
- Victoria PL 1 U23
- Victoria Premier League 1 (7)
- Victoria Premier League 2
- Victoria State League 1
- Victoria State League 1 Reserves
- Victoria State League 2
- Victoria State League 2 Reserves
- WA Premier League Women
- WA Premier League Women U21
- WA State League 1 Reserves
- WA State League Reserves Cup
- Western Australia Premier League (6)
- Western Australia State League 1
- Western Australia State League 1 Women
- Western Australia U20 League
- Australian Matches
- Österrike (17)
- Azerbajdzjan
- Bahrain
- Bangladesh
- Barbados
- Vitryssland (17)
- Belgien
- Benin
- Bhutan (1)
- Bolivia
- Bosnien och Hercegovina (8)
- Botswana
-
Brasilien (124)
- Serie A (1)
- Serie B (4)
- Serie C (3)
- Campeonato Brasileiro A2 Women (1)
- Campeonato Brasileiro A3 Women
- Campeonato Carioca A2 (1)
- Campeonato Carioca C
- Campeonato Gaucho 2 (8)
- Campeonato Goiano 2 (4)
- Campeonato Maranhense (1)
- Campeonato Mineiro 2 (6)
- Campeonato Mineiro U20
- Campeonato Paranaense 2 (1)
- Campeonato Paulista A4
- Campeonato Paulista U20 (40)
- Campeonato Rondoniense (1)
- Campeonato U20 Women
- Catarinense 2 (1)
- Copa Nordeste (2)
- Copa Verde
- Matches (1)
- Matches Women
- Paulista Cup (11)
- Paulista Serie B
- Paulista Women (10)
- Serie A U20 (10)
- Serie A Women
- Serie A1 Women (8)
- Serie A2 Women
- Serie A3 Women
- Serie D (1)
- U20 Cup
- U20 League (9)
- Copa do Brasil
- Women’s Friendly
- Bulgarien
- Burkina Faso
- Burundi
- Kambodja
- Kamerun
- Kanada (4)
- Chile (26)
- Kina (48)
- Colombia (7)
- Kongo-Brazzaville
- Costa Rica (5)
- Elfenbenskusten
- Kroatien
- Cypern
- Tjeckien (18)
- Danmark (46)
- Djibouti
- Dominica
- Dominikanska republiken
- Ecuador (5)
- Egypten (6)
- El Salvador
- Estland (20)
- Etiopien (8)
- Färöarna (12)
- Fiji
- Finland (125)
- Gambia (2)
- Georgien
- Ghana (2)
- Gibraltar
- Grekland
- Guatemala
- Honduras
- Hongkong
- Ungern
- Island (44)
- Indien
- Indonesien
- Iran (13)
- Irak
- Irland (17)
- Israel
- Jamaica
- Japan (78)
- Jordanien
- Kazakstan (18)
- Kenya
- Kuwait
- Kirgizistan
- Lettland (12)
- Libanon
- Liechtenstein
- Litauen (13)
- Luxemburg
- Macao
- Makedonien
- Malawi
- Malaysia (14)
- Mali
- Malta
- Mauretanien
- Mexiko
- Moldavien
- Mongoliet
- Montenegro (2)
- Marocko
- Moçambique
- Myanmar (Burma)
- Nya Zeeland (15)
- Nicaragua
- Niger
- Nigeria (10)
-
Norge (75)
- Eliteserien (8)
- Division 1 (1)
- Cup
- Cup Women
- Division 1 Play-Offs
- Division 1 Women (5)
- Division 2 Group 1 (7)
- Division 2 Group 2 (7)
- Division 3 Group 1 (7)
- Division 3 Group 2 (7)
- Division 3 Group 3 (7)
- Division 3 Group 4 (7)
- Division 3 Group 5 (7)
- Division 3 Group 6 (7)
- Interkretsserie U19
- Toppserien Women (5)
- U19 Elite League
- Youth Cup
- Oman
- Panama
- Paraguay (3)
- Peru (2)
- Filippinerna (7)
- Polen (42)
- Portugal (1)
- Puerto Rico
- Qatar
- Rumänien (5)
- Ryssland (46)
- Rwanda
- Saint Kitts och Nevis
- San Marino
- Saudiarabien
- Senegal
- Serbien
- Seychellerna
- Sierra Leone (1)
- Singapore (4)
- Slovakien (12)
- Slovenien
- Sydafrika (5)
- Sydkorea (32)
-
Sverige (95)
- Europe Friendlies
- Allsvenskan Qualification
- Superettan Qualification
- 1.div Norra (1)
- Cup (15)
- 1.div Södra (8)
- 2.div Norra Götaland (7)
- 2.div Norra Svealand (7)
- 2.div Norrland (7)
- 2.div Södra Götaland (7)
- 2.div Södra Svealand (7)
- 2.div Västra Götaland (7)
- Allsvenskan
- Damallsvenskan (7)
- Elitettan (7)
- Juniorallsvenskan (7)
- Superettan (8)
- Schweiz (2)
- Syrien
- Taiwan (7)
- Tadzjikistan
- Tanzania
- Thailand
- Togo
- Trinidad och Tobago
- Tunisien (4)
- Turkiet
- Uganda
- Ukraina (2)
- Förenade Arabemiraten (1)
- Uruguay (5)
- Uzbekistan (2)
- Venezuela
- Vietnam (12)
- Wales
- Zambia
- Zimbabwe
Berchem Sport – Matcher, tabeller och tabellställningar, spelare, statistik och nyheter
Senaste matcher
Spelade matcher Berchem Sport
Vinna
Oavgjort
Förlorat
övergripande statistik
Spelade match 11
Mål (Gjorda mål - insläppta mål)
15
1.36
1.45
16
över/under
1.5
1
9%
91%
10
2.5
5
45%
55%
6
3.5
8
73%
27%
3
Båda lag gör mål (Ja-nej)
6
55%
45%
5
Rena mål (Ja-nej)
3
27%
73%
8
Gjorda mål (Ja-nej)
9
82%
18%
2
Belgium First Amateur Division Table
Pos # | Team | Pts | Gp | W | D | L | Gf | Ga | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RAAL La Louviere | 83 | 34 | 26 | 5 | 3 | 76 | 19 | 57 |
2 | KSC Lokeren Temse | 70 | 34 | 22 | 4 | 8 | 57 | 31 | 26 |
3 | Royal Knokke | 54 | 34 | 15 | 9 | 10 | 54 | 39 | 15 |
4 | Charleroi II | 53 | 34 | 15 | 8 | 11 | 54 | 42 | 12 |
5 | KVV Thes Sport | 51 | 34 | 16 | 3 | 15 | 55 | 60 | -5 |
6 | KSK Heist | 51 | 34 | 15 | 6 | 13 | 55 | 52 | 3 |
7 | ROC Charleroi | 50 | 34 | 13 | 11 | 10 | 59 | 51 | 8 |
8 | Hoogstraten VV | 49 | 34 | 14 | 7 | 13 | 44 | 50 | -6 |
9 | Gent II | 49 | 34 | 12 | 13 | 9 | 59 | 41 | 18 |
10 | Excelsior Virton | 46 | 34 | 13 | 7 | 14 | 47 | 54 | -7 |
11 | Sint-Eloois-Winkel | 46 | 34 | 12 | 10 | 12 | 42 | 48 | -6 |
12 | Dessel Sport | 44 | 34 | 13 | 5 | 16 | 57 | 58 | -1 |
13 | Tienen | 44 | 34 | 12 | 8 | 14 | 44 | 43 | 1 |
14 | Antwerp II | 40 | 34 | 12 | 4 | 18 | 39 | 54 | -15 |
15 | UR Namur | 39 | 34 | 12 | 3 | 19 | 39 | 59 | -20 |
16 | OH Leuven II | 30 | 34 | 8 | 6 | 20 | 42 | 65 | -23 |
17 | URSL Vise | 29 | 34 | 6 | 11 | 17 | 39 | 59 | -20 |
18 | Royal Cappellen | 27 | 34 | 7 | 6 | 21 | 36 | 73 | -37 |
Belgium First Amateur Division Results
Excelsior Virton
1 - 1
OH Leuven II
Royal Knokke
0 - 0
Charleroi II
KSK Heist
1 - 0
UR Namur
URSL Vise
0 - 1
RAAL La Louviere
KVV Thes Sport
2 - 1
KSC Lokeren Temse
Tienen
0 - 4
Dessel Sport
Gent II
2 - 2
Royal Cappellen
Antwerp II
1 - 0
Hoogstraten VV
ROC Charleroi
4 - 1
Sint-Eloois-Winkel
RAAL La Louviere
0 - 3
Royal Knokke